Zobacz wątek - Problem z żarówkami
NAS Analytics TAG

Problem z żarówkami

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem z żarówkami

Postprzez yokishiro » 19/5/2008, 08:05

Witam. Kupiłem Suzuki SV650s bez jednego kierunku. Myslalem, ze wymiana zarowki to będzie banał. Okazuje się, że nigdzie w Bydgoszczy nie moge dostać takiej zarówki 12V/21W tyle, że ona jest malutka. Na allegro też nie ma. Pytanie gdzie moge dostać ? Zastanawiam się nad wymianą gniazda i na jakąś standardową żarówke, tylko nie wiem jaka to bezdie standardowa. Prosze o pomoc i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
yokishiro
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12/3/2008, 11:53
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez Leg1oN » 19/5/2008, 12:55

milem taki sam problem jak ty.. nigdzie nie moglem znalesc takiej zarwoki.. uratowali mnie w intercars.. znalazlem u nich zarowke o tych samych wymiarach.. roznila sie tylko chyba jednym 1W.. co nie robi roznicy.. swieci tak samo i stawia taki sam opor wiec przerywacz nie szaleje.. zarowka byla dosyc droga <halogen>.. za 2 zaplacilem niecale 20zl.. sorry za taki brak konkretow ale jestem teraz w poznaniu.. a moto mam w rodzinnym miescie.. pozdro
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań


Postprzez simonw » 19/5/2008, 16:35

generalnie - sklepy specjalizowane z czesciami motocyklowymi - takze naganialem sie zeby znalezc zarowke do kierunku po calym wro i jedynie w spec. sklepach motocyklowych sa one dostepne.

btw - opor? ma podobna rezystancje! a nie opor:)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leg1oN » 19/5/2008, 17:27

no przepraszam za nie fachowa wypowiedz.. jak widac sprawy zwiazane z elektryka nie sa moja mocna strona.. a okreslilem to jak mi bylo najlatwiej, chyba zostao to zrozumiane co jest najwazniejsze.. dzieki za poprawienie zawsze bede "o jedna kreske mądrzejszy".. a z tymi sklepami to bywa roznie.. ja tez sie nabiegalem i wszędzie słyszalem ze nie maja na stanie a ze zamowic calego opakowania zeby sprzedac mi 2 sztuki to sie nie oplaca.. takim oto sposobem latalem cala zime bez prawego migacza.. doputy dopuki nie znalazł sie mily pan ze sklepu motoryzacyjnego ktory mi zamowil.. pozdrawiam
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez yokishiro » 20/5/2008, 21:47

acha, ja w końcu dostałem żarówke ( 1 szt. ) i co jest śmieszne dostałem ją w sklepie Fiata. A wczesniej byłem w sklepach typowo motoryzacyjnych specjalizujacych sie tylko w motorach i nie mieli ^^ a co jest jeszcze lepsze, za tą jedna zapłaciłem 30 zł :/:/ masakra ale coz. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
yokishiro
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12/3/2008, 11:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez simonw » 22/5/2008, 00:29

no ja jezdzilem bez kierunkowskazu dobre 2 tygodnie - probowalem dopasowac inne zarowki az w koncu skonczylo sie na "pajaku" z LED i rezystorow - oczywiscie wroclaw wiecznie rozkopany wiec tyle dziur ze kolejne lecialy i jak juz mialem 1/2 instalacji podjechalem z glupiego do takiego bardzo starego sklepu, ktory we wro jest od zawsze "Pod WSK`Ä…" i tam wszystko pieknie ile chcesz i w cenie 2zl za zarowke ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê