Zobacz wÄ…tek - Pytanie o Yamahe Dt 80
NAS Analytics TAG

Pytanie o Yamahe Dt 80

i inne małe pojemności
_________

Postprzez mastero33 » 2/4/2008, 17:50

z firmowkami nie ma problemu,chyba ze bylo po nie wiem ilu szlifach i naprawach..
Gilera Nexus 125 + Cylinder 210cc malossi + modul CDI digitronic malossi + multivar 2000 malossi + sprzeglo delta malossi = nie doscigniona 125 skut ;]

[: Jedyna taka :]
Avatar użytkownika
mastero33
Bywalec
 
Posty: 506
Dołączył(a): 12/9/2007, 18:58
Lokalizacja: Zdunska Wola


olej

Postprzez mikon » 9/4/2008, 21:23

Mam pytanie ile oleju wlewa sie do skrzyni w yamaha dt 80 lc2
i mógł mi ktos powiedzec jak złozyc skrzynie bo niejestem pewny czy dobrze złozyłem



Dziekuje za odpowiedz :PP
mikon
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5/3/2008, 18:13
Lokalizacja: Dopiewo


Postprzez ButEnki91 » 21/8/2008, 20:38

Ja mam pytanie. Czy wie ktoś może jaki jest wymiar gwintu w Yamaha dt 80 lc2?? chodzi mi o gwint lusterka. Z góry dzięki
ButEnki91
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/8/2008, 20:33

Postprzez adrian5q » 10/2/2014, 22:05

EE no panowie wiem ze kazdy ma swoje zdanie dlatego nie mam zamiaru was krytykowac ale chcailbym wam powiedziec ze skutery sie pod zadnym pozorem nie mogÄ… rownac z chocby nawet starymi polskimi motocyklami ani takiej yamahy dt ktore sa zajebiste i sam planuje taka kupic ale skutery nie sa wcale takie zle np.ktos kto jest niski i lubi automat wezmie skuter i tez bedzie mial jazde, albo bardzo fajny jest stunt na skuterach KTOS KTO WLASNIE CWICZY NA TYCH ,,ODKURZACZACH"
MOZE KIEDYS BYC MISTRZEM W STUNCIE NA JAKIMS SCIGACZU 600) nigdy nie wiadomo albo ktos napisal wyzej ze go krew zalewa jak widzi dziadka na skuterze .NO TO PO CO TAKIEMU COS LEPSZEGO JAK SKUTER zeby na ryby jezdzic albo po bulki do sklepu to mozna nawet na hulajnodze wiec nie krytykujcie takich ludzi bo to ze jezdza na czyms co wam sie nie podoba to ich sprawa albo ze nie maja hajsu na takie zajebsite moto jak wy macie to tez nie wasza sprawa wiec POZDRAWIAM :)

Ku*rwa chyba odswiezylem temat sprzed 6 lat :/ xD
adrian5q
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/2/2014, 20:46
Lokalizacja: Ze wsi połozonej 30 km od Krakowa :)

Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê