Zobacz wątek - Masakra przy Niedzieli - żegnajcie
NAS Analytics TAG

Masakra przy Niedzieli - żegnajcie

O wszystkim
_________

Postprzez bolokolo » 11/2/2008, 12:12

czyzby bunt na pokladzie :?: .z buntami zawsze bylo, ze albo buntownicy przejmowali okret, albo ladowali za burta :twisted:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk


Postprzez WhiteArmy00 » 11/2/2008, 12:14

melvin napisał(a):ps. nie zapominajcie że to hydepark...

grubas napisał(a):Hydepark to nie offtopiarnia. W hydeparku możesz założyć dowolną dyskusję, ale wewnątrz tej dyskusji trzeba się trzymać tematu, a nie offtopować.



Czyli z tego wynika,że lepiej założyć masę innych tematów tylko po to aby sobie luźno pogadać o farmazonach... Zaczniesz pisać nie na temat źle, zaczniesz zakładać nowy temat też źle... Za komuny chyba było lepiej :roll: :roll:
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43


Postprzez bolokolo » 11/2/2008, 12:18

Zaczniesz pisać nie na temat źle, zaczniesz zakładać nowy temat też źle... Za komuny chyba było lepiej
oj nie bylo lepiej
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez sepo » 11/2/2008, 14:27

skwy napisał(a):To tak jest jak pojawiają się nie odpowiednie osoby na odpowiedzialnych stanowiskach!!!

Nieee. To jest tak jak się za dużo marudzi.
Były pretensje, że jest burdel--->admin zaczął robić porządek.
Admin zaczął robić porządek--->pretensje, że jest porządek porządek.

Ja osobiście wolę jak można było sobie offtopować (ale tylko hydepark). Po prostu było ciekawiej. Co z tego, że tematy schodziły na inne dyskusje, że ktoś komuś mięsem rzucił, ale chciało się czytać. A teraz co ?? Nudno się robi. Myślę, że admin chce nam trochę nosa utrzeć za to wcześniejsze wybrzydzanie.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez CalibraHunter » 11/2/2008, 16:35

I ma racje. Ja na miejscu Terrora dostalabym juz nerwicy za takie narzekanie. Jak kumoszki na targu, jedna przez druga zrzedza ile wlezie. Na wszystko. Dobrze sepo napisal - wszyscy mordy darli, ze smietnik, a teraz wielkie oburzenie bo modzi blokuja tematy...

Moim zdaniem najlepiej byloby przenosic w razie potrzeby noworozwinieta dyskusje (jesli jest wzglednie na poziomie) do innego tematu, jesli rozpoczela sie w innym watku. Tak mozna bylo zrobic w przypadku gadki o nacjonalizmie. Jesli modzi podjeli taka, a nie inna decyzje, to nalezy im sie podporzadkowac. Kretyni tej funkcji nie dostaja, wiec warto im zaufac.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Terror » 11/2/2008, 18:17

sepo napisał(a):Ja osobiście wolę jak można było sobie offtopować (ale tylko hydepark). Po prostu było ciekawiej. Co z tego, że tematy schodziły na inne dyskusje, że ktoś komuś mięsem rzucił, ale chciało się czytać. A teraz co ?? Nudno się robi. Myślę, że admin chce nam trochę nosa utrzeć za to wcześniejsze wybrzydzanie.

To teraz pomysl o tych, którzy w tych offtopach szukają konkretnych informacji. Może załózcie wątek "offtop" i piszcie co chcecie?? :twisted: , a te jadnak bardziej konkretne PLS zostawcie w spokoju. Czy tak trudno trzymać się wątku?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 18:38

hmmm..mój temat to się wypowiem bo mi rece opadaja, jak czytam niektore powyższe.
Zasadnicze pytanie to na czym polega dobra administracja? Czy dobra administracja polega na tym, ze jak mi się kolejny segregator nie miesci na półce to...wywalam kilka innych, czy robię pożądek z dotychczasowymi? Może niektóre sa już zbedne? Drugie pytanie - co w takim razie z administracją, która sama prowadzi jałowo-spamowo-offtopowe kawałki na forum? OOOO jeeeest tego troche...p....lenia nie na temat i wypowiedzi w stylu (lol, rotfl,??, że co, ocb, itd.itp.) I co? Teraz mówimy, ze admin ma racje a jak nie ma racji patrz punkt pierwszy? To jest wygodne stwierdzenie zastepujace brak zdolności myślenia i posiadania własnego zdania, które przy okazji dodaje animuszu niedowartościownym jednostkom posiadajacym jakąś tam władzę. najlepszy przykład to "Kaczorki".
Porzadek owszem tylko może warto zacząć od siebie ha? Potem usunąć smietnik w postaci spamu, bzdetów i nabijania postów, na koniec trolle i to tylko te, które nadal sa aktywne, bo niektórzy się jednak zmieniają. No i oczywiście podzielenie ew. tematów, jezeli gdzieś dyskusja poszła juz innym torem ale jest na jakimś ludzkim poziomie.

Ale nieeeee...podejmuje się radykalne akcje, kóre zawsze powodują radykalne reakcje. Nigdy tu nikt nie pamietał, ze jak się otwiera ogień to jest duża szansa, ze atakowany odpowie ogniem...no sorry takie prawo atakowanego. Tak moga niestety niektórzy odebrać tego typu administrowanie, kiedy z jednej strony modzi i admini robią sobie offtopic i spam a z drugiej aqrat w przedziwny sposób swoje dzialania zaweżają do 2-3 osób, choć jest dużo większa grupa tematów, które nalezałoby zamknąć już dawno, chocby z racji tematu o d...marynie i zatytułowaniu tego w sposób nijaki (tak mówie teraz m.in. o temacie "Niedziela"). Tak nie jest i tak się nie dzieje...a raczej dzieje, bo tylko niektórzy dzialają na administracje niczym czerwona latarnia...od dawna jestem w tej grupie i już nawet znudziło mi się udawać ,że o tym nie wiem. Jak kogoś wqrwiam to prosze, niech mi to powie ale nie tka, ze się upierdoli do czegoś tylko dlatego, że ja się udzielam w temacie.

I nie narzekam...tam rozmowa zjechała na inny tor i się toczyła dalej...tak jak dzieje się to w wielu innych tematach...często trwa to jakiś czas a otem rozmowa wraca do watku głównego. Nie mam mocy przenoszenia i zakładania oddzielnych tematów siłą myśli, więc liczyłem, że albo ktoś to zrobi widzac, ze dyskusja sie toczy albo poczeka kiedy dyskusja sie zakończy. Nie, ten ktoś poszedł po najprostszej lini oporu...zakneblował forumowiczów...a ja q...bardzo nie lubie jak mnie ktoś knebluje...szczególnie kiedy nie ma ku temu powaznych powodów i uzasadnienia, które jest więcej niż racjonalne. Skończyły się do h...czasy, ze ktoś wchodził se do pokoju i kazał zamknąć mordy bo miał takie widzimisię. A juz na pewno nie na tym polega dobra administracja, czego ogromnym przykładem była IV RP wg. Kaczyńskich, z jedną nawet....zasadnicza róznicą...ONI wrecz chcieli, zeby ludzie sobie rozmawiali...o tym i o tamtym :)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 18:41

Terror napisał(a):
sepo napisał(a):Ja osobiście wolę jak można było sobie offtopować (ale tylko hydepark). Po prostu było ciekawiej. Co z tego, że tematy schodziły na inne dyskusje, że ktoś komuś mięsem rzucił, ale chciało się czytać. A teraz co ?? Nudno się robi. Myślę, że admin chce nam trochę nosa utrzeć za to wcześniejsze wybrzydzanie.

To teraz pomysl o tych, którzy w tych offtopach szukają konkretnych informacji. Może załózcie wątek "offtop" i piszcie co chcecie?? :twisted: , a te jadnak bardziej konkretne PLS zostawcie w spokoju. Czy tak trudno trzymać się wątku?


Terror o czym ty q...teraz pitolisz? A jakich informacji szukałby ktoś w temacie "Żenujący poziom forum"?? We no mi wyjaśnij jak krowie na rowie bo nie wiem...tam cały temat to był offtop własnie. A ty jak gadasz ze znajomymi to 3 h przy browarze nadajesz o jednym...byle wattku sie trzymać? Rozmowa jak jest ciekawa i toczy sie wartko to tematy zmieniają sie co minuta....ale mi się wtedy fajnie gada z takimi ludźmi.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 11/2/2008, 19:29

Thrillco napisał(a):Terror o czym ty q...teraz pitolisz? A jakich informacji szukałby ktoś w temacie "Żenujący poziom forum"?? We no mi wyjaśnij jak krowie na rowie bo nie wiem...tam cały temat to był offtop własnie. A ty jak gadasz ze znajomymi to 3 h przy browarze nadajesz o jednym...byle wattku sie trzymać? Rozmowa jak jest ciekawa i toczy sie wartko to tematy zmieniają sie co minuta....ale mi się wtedy fajnie gada z takimi ludźmi.

To co piszesz potwierdza moje przypuszczenia o Twojej bujnej wyobraźni.
Ktoś kto będzie chciał przeczytać dlaczego jest taki poziom albo i nawet się w nim wypowiedzieć trafi na dyskusje Trilka, któy niby już taki doświadczony (patrz sig) dał sie podpuścić Labissowi i wątek o forum zmienił się na pogaduchę o nacjonaliźmie.
Nie rozumiesz?
Przykro mi, ale może powinieneś zrobić to o czym piszesz w swoim jakże wzruszającym wątku. Miałem Cię za rozsądnego, choć nieco pojechanego gościa, ale chyba sie myliłem.
sorry, że na publicu - nie dajesz mi wyjścia
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Leitho » 11/2/2008, 19:34

o Thrillco wrocil :D
i gada nawet tak z sensem.
Thrillco napisał(a):A ty jak gadasz ze znajomymi to 3 h przy browarze nadajesz o jednym...byle wattku sie trzymać? Rozmowa jak jest ciekawa i toczy sie wartko to tematy zmieniają sie co minuta....ale mi się wtedy fajnie gada z takimi ludźmi.

no wlasnie, bo jesli ktos zadaje pytanie np jakie swiece wsadzic do gixa ... a po 3 postach mu odpowaidaja ze w niebieskim malowaniu jest ladniejszy, to rozumiem ,ze jest to zboczenie z tematu ktore powinno byc egzekwowany, jednak jesli w hp leci sobie temacik, w ktorym wlasnie ludzi sobie troszke pospamuja, pogadaja itd to po co go blokowac? ze niby od tematu odszedl - w tym wypadku to zaden argument
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Terror » 11/2/2008, 19:48

Na Thrillka forum (może pochwali się linkiem, bo mi na priva nie przesłał - on tam czyni porządki) taki coś to norma, ale to według rzeczonego norma i porządek.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 20:07

powtarzasz sie...spam or something? Terror...jakże wzruszajacy watek , jak go ładnie nazwałes, nie jest po to by wzruszac tylko po to zeby kontynuować to co zablokowałes, bo tam sie tego nie da kontynuować...no bo zablokowałeś - o żenujacym poziomie forum m.in. z powodu zenujacej administracji, która sama nie trzyma sie regulaminu a wymaga jego przestrzegania teror...rozumiesz, czy nadal bedziesz mówił że deszcz pada? A udało ci sie...jesteś idiota...sory że na publiku...hahahaha...bardzo adinistracyjnie :) Cos w stylu strzelającego policjanta do gościa na przejściu...potem podbiega i mówi - przepraszam ale przechodził pan na czerwonym...musiałem interweniować. Ktos tu chyba ma racje co do tych ludzi i stanowisk :) Forumera ci nie podam, przynajmniej nie na publiku bo nie chcemy tam takiego syfu :) Ale to prawda, jak rozmowa zmienia bieg to nikt niczego nie tyka, bo zwykle albo wreszcie i tak wraca na swój tor albo temat zostaje wyczerpany i koniec.

Co do podpuszczenia...tiaaa...Labiss cie podpuscił, Evil cie podpuscił...a Teror popuscił chyba...człowieku daj se na luz przynajmniej na virtualu, nie odreagowuj tego w tym miejscu, bo to nie na miejscu.

Ty uparcie stoisz na swoim, choc moze nawet juz wiesz, ze zrobiłes źle i malo prawidłowo jednak nie przyznasz sie...temat zablokowany, koniec kropka...zablokuj tematy w których sam offtopujesz:)

I jeszcze na koniec...w jednym z działów stoi jak byk, ze ortografów admin sie nie czepia...ehhh...ilez by sie znalazło na forum zaprzeczen jego słowa pisanego :)
Ostatnio edytowano 11/2/2008, 20:15 przez Thrillco, łącznie edytowano 1 raz
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Terror » 11/2/2008, 20:08

ROTFL

EOT
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Labiss » 11/2/2008, 20:31

Ejj, Terror,pociśnij mu coś.Nie będzie nudno. ;D
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Thrillco » 11/2/2008, 20:35

Labiss wazelinka ci sie jeszcze nie skończyła?
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez fandzoilisz » 11/2/2008, 20:42

zbanujcie obu i bedzie po problemie...
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez Labiss » 11/2/2008, 20:46

Thrillco uważaj,żeby się twojemu facetowi nie skończyła.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez WhiteArmy00 » 11/2/2008, 20:51

:lol: :lol: :lol: jak zwykle da się pośmiać xD :lol: :lol: :lol:
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez sepo » 11/2/2008, 21:16

Terror napisał(a):
sepo napisał(a):Ja osobiście wolę jak można było sobie offtopować (ale tylko hydepark). Po prostu było ciekawiej. Co z tego, że tematy schodziły na inne dyskusje, że ktoś komuś mięsem rzucił, ale chciało się czytać. A teraz co ?? Nudno się robi. Myślę, że admin chce nam trochę nosa utrzeć za to wcześniejsze wybrzydzanie.

To teraz pomysl o tych, którzy w tych offtopach szukają konkretnych informacji. Może załózcie wątek "offtop" i piszcie co chcecie?? :twisted: , a te jadnak bardziej konkretne PLS zostawcie w spokoju. Czy tak trudno trzymać się wątku?


Terror ale to jest hydepark, jakie tu mogą być wartościowe info związane z moto??? Ktoś chce poczytać o jeździe na kole--->Technika jazdy, ktoś chce zapytać co mu się w moto popsuło---->Mechanika motocyklowa. Co na pierwsze moto--->Motocykle
W hydeparku pierdzieli się o wszystkim innych rzeczach które nie są zawarte w pozostałych kategoriach forum. Nikt nie zagląda tutaj jeżeli szuka czegoś z mechaniki albo techniki jazdy. Całą frajda z tego działu to, że można sobie odejść od tematu, rozmowa się toczy swoim torem. Thrillco ma rację, nudo się robi jak się nawija w kółko o tym samym.Nikt tutaj przecież się nie umawia na offtopa, jest jakiś temat, nagle komuś coś innego wpadnie do łba zapoda i już dalej leci i jest ciekawie. Chociaż by teraz o wazelince jak sobie chłopaki jadą to już się śmiesznie robi :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez melvin » 11/2/2008, 22:13

sepo napisał(a):
Terror ale to jest hydepark, jakie tu mogą być wartościowe info związane z moto??? Ktoś chce poczytać o jeździe na kole--->Technika jazdy, ktoś chce zapytać co mu się w moto popsuło---->Mechanika motocyklowa. Co na pierwsze moto--->Motocykle
W hydeparku pierdzieli się o wszystkim innych rzeczach które nie są zawarte w pozostałych kategoriach forum. Nikt nie zagląda tutaj jeżeli szuka czegoś z mechaniki albo techniki jazdy. Całą frajda z tego działu to, że można sobie odejść od tematu, rozmowa się toczy swoim torem. Thrillco ma rację, nudo się robi jak się nawija w kółko o tym samym.Nikt tutaj przecież się nie umawia na offtopa, jest jakiś temat, nagle komuś coś innego wpadnie do łba zapoda i już dalej leci i jest ciekawie. Chociaż by teraz o wazelince jak sobie chłopaki jadą to już się śmiesznie robi :)


popieram w 100%, hydepark to hydepark, niech dyskusje żyją własnym życiem, również z odchodzeniem od tematu, ale niech tż będą na jakimś poziomie, bez wrzut typu "twoja stara to..."
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na gr