Zobacz wątek - Niezidentyfikowany błotnik
NAS Analytics TAG

Niezidentyfikowany błotnik

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Niezidentyfikowany błotnik

Postprzez VCO » 31/1/2008, 00:02

Witam Mianowicie mam NS-1 na częsci i mam błotnik (plastikowy ABS) który znajdował sie w tym moto chyba jakiś nie oryginalny wprawdzie pasował i był stabilny ale klijetów to nie zadowala bo kady ma inny (oryginalny) I chciałbym sie dowiedzieć od czego mam błotnik Motor był przywieziony z niemiec i nie wiem od czego tam błotnik ktoś wsadził ale pasuje Na spodzie jest numer oraz napis: 61100 GE2 7600 FENDER FRONT
Poniżej jest tabelka Poziomo są wpisane wartosci: 88 89 90 91 92 Pionowo są liczby od 1-12 Domyślam się że mogą to być roczniki oraz miesiace w których błotnik był produkowany? Moze coś innego rodzaj malowania itp. Chce sie dowiedzieć od czego to błotnik po numerze seryjnym jak tego dokonać ?

Słyszałem ze można w serwisówkach sprawdzić numery części np z innym motorem i jeśli będą te same to dany przedmiot np. felga będzie pasowała do obu modeli moto Np fega z ZR7 do ZX6R Zgadza się ta informacja ? Gdzie dostane te serwisówki w internecie?

bardzo potrzebuje tej informacji o proównywaniu częsci gdyż bede mógł zaoferować cześci do wiekszej ilości motocykli które pasują od jednego do drugiego no i kupuje też jak składam motory takze chciałbym mieć wiekszy wybór
PZDR czekam na odp i dzieki z góry. Niżej fotki które mozna porównać
Załączniki
Obraz 109.jpg
Obraz 109.jpg (30.75 KiB) PrzeglÄ…dane 1461 razy
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka


Postprzez filak » 31/1/2008, 22:51

niech sie wypowiedzą profesjonaliści ale mi to na starszą kawe wygląda. głowy nie dam.
"Bóg wybacza...
motocykl nigdy..."

Obrazek
Avatar użytkownika
filak
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:47
Lokalizacja: Zabierzów k/ Krakowa


Postprzez VCO » 2/2/2008, 15:03

filak napisał(a):niech sie wypowiedzą profesjonaliści ale mi to na starszą kawe wygląda. głowy nie dam.


Moze i wyglÄ…da ja sie przyglÄ…dam moto na allegro i nie moge dojsc...
Ale to zmieściło sie miedzy golenie NS1... W 600 to laga jest grubsza jak u mnie widełka więc musiał by być szerszy
Patrzyłem TZR'ki, NS 125, generalnie wszystko co ma pojemnosc 80-125 i nic.



Oczekuje odpowiedzi co z tymi numerami Jaki sposób na znaleźnienie moto które miało ten błotnik? Bo napewno sie da po numerach..
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez cichy » 3/2/2008, 16:05

może cbr600 f1 lub f2
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez jasql » 3/2/2008, 18:26

Na pewno nie f1 bo miala mocowanie na dole lagi. Ja bym stawial na f2 ale VCO pisze, ze to nie ten rozmiar lagi.
Jedno jest pewne, to jest jakas HONDA.
<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê