Zobacz wÄ…tek - Honda CBR250r czy Hyosung GD 250 EXIV
NAS Analytics TAG

Honda CBR250r czy Hyosung GD 250 EXIV

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Honda CBR250r czy Hyosung GD 250 EXIV

Postprzez Hermes » 12/4/2016, 23:20

Planuję zakup swojego pierwszego motocykla. Moto będzie mi służyć do jeżdżenia po mieście, do pracy, do szkoły, na różne zajęcia. Ok 500 KM miesięcznie. Mimo że mam kat. A to wolałbym motocykl dość nowy i tani w eksploatacji i mało palący. Mam 176 cm i ważę 72kg.

Motocykle nad, którymi się zastanawiam to używana Honda CBR 250r lub nowy Hyosung GD 250 N.

Jakie jest Wasze zdanie na ich temat? Co lepiej wybrać?
Hermes
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/4/2016, 21:37


Postprzez Tomex X-MAX » 13/4/2016, 07:17

Moim zdaniem z tych dwóch podanych zdecydowanie Honda CBR250R. Po pierwsze Honda to Honda :) Sprawdzona marka, sprawdzona jakość, lepszy serwis. Po drugie - łatwiej będzie odsprzedać za jakiś czas. Po trzecie i w tym przypadku może najważniejsze - wygląd. Ta Honda wygląda bardzo ładnie, natomiast ten Hyosung jest dla mnie brzydki. Po czwarte - o ile wiem, serwis Hyosunga prowadzi sieć Rometa. A jakość serwisu Rometa ............
Ale wybór należy do Ciebie. Pozdro.
Tomex X-MAX
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/3/2016, 13:41
Lokalizacja: Toruń


Postprzez Hermes » 13/4/2016, 17:29

O jakość Hyosunga się nie martwię, bo to nie Chińczyk, lecz Koreańczyk. W dodatku z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Wygląd też jest spoko, chociaż na razie nie widziałem go na żywo. Najgorzej z serwisem i ogólną popularnością - w Polsce jeździ ich pewnie kilka, jednego widziałem na sprzedaż. Trochę to dziwne, bo Hyosung był i jest dużo tańszy od konkurencji.
Hermes
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/4/2016, 21:37



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê