Zobacz wÄ…tek - pierwszy motocykl - kawasaki ninja..
NAS Analytics TAG

pierwszy motocykl - kawasaki ninja..

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Tristello » 25/5/2015, 21:21

Mam rade z pogranicza idiotyczna/bardzo idiotyczna. Poszukaj na necie wysokosc siodla er6n po czym na tej samej wysokosci usiadz na taborecie i zobacz czy dosiegasz do ziemi :D co prawda latwiej usiasc na er6n i wiedziec odrazu ale sprobowac mozesz zawsze :D

Ps. Wiecej wiary w siebie ;)
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR


Postprzez Szebora » 25/5/2015, 21:41

Tristello napisał(a):Mam rade z pogranicza idiotyczna/bardzo idiotyczna. Poszukaj na necie wysokosc siodla er6n po czym na tej samej wysokosci usiadz na taborecie i zobacz czy dosiegasz do ziemi :D co prawda latwiej usiasc na er6n i wiedziec odrazu ale sprobowac mozesz zawsze :D

Ps. Wiecej wiary w siebie ;)


805mm :shock: Ja tyle w "przelocie" nie mam stojąc na baczność:D a gdzie szerokość maszyny? xd

Muszę dorwać gdzieś Twoją propozycje (raz że kusząca, dwa może być trafiona) i się zwyczajnie przymierzyć;)

Dziękuję jeszcze raz i nie obiecuję, że nie będę więcej męczyć ze swoimi problemami :D

Wiara zawsze jest, ale centymetrów to mi raczej od niej nie przybędzie.
Szebora
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13/5/2015, 11:46
Lokalizacja: Kupiłam motocykl, na mieszkanie już nie starczyło


Postprzez SlowMotion » 26/5/2015, 08:04

Nic się nie przejmuj danymi z katalogu, trzeba się po prostu przymierzyć. Przy 167cm jest opcja że na er6 nawet całe stopy na ziemi położysz, a nawet jeśli nie to i tak będziesz w stanie pewnie na nim ustać.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Emil Wojcik » 26/5/2015, 17:54

@Tristello to co jest głupie ale działa, nie jest głupie.
Sam tak siebie sprawdzałem jakieś 2 lata temu. Ale dodatkowo szukałem taboretu o takiej samej szerokości. Gdy nie mogłem znaleźć,to wkurzyłem się, poszedłem do stolarza i kazałem zrobić mu coś na wzór siodła o konkretnych wymiarach.
No i podziałało :D
Emil Wojcik
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 29/4/2015, 17:06
Lokalizacja: Wielkopolskie

Postprzez Szebora » 26/5/2015, 20:43

SlowMotion -tym razem obyś się nie mylił;)

Emil Wojcik- nie jest przypadkiem tak, że każda maszyna ma inną szerokość, inne siedzisko?
Szebora
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13/5/2015, 11:46
Lokalizacja: Kupiłam motocykl, na mieszkanie już nie starczyło

Postprzez Tristello » 26/5/2015, 21:28

@Szebora- owszem kazdy model motocykla rozni sie szerokoscia wysokoscia itp siedzenia. Czasem nawet w tym samym modelu sa rozne wymiary zaleznie od rocznika. Ale mysle ze to nie jest az tak istotne aby miec dokladnie co do mm. Jak chce sie dokladnie to jedzie sie ogladac moto i przysiasc ;)
Ps. Skad pomysl na nick ?

@Emil Wojcik- fakt :D szczerze to nie myslalem ze ktos tak wgl robil, przyszlo mi to do glowy od tak z bani :D
BTW czyzby nowa twarz na forum ? wszedzie widze Twoje posty :D
Avatar użytkownika
Tristello
Świeżak
 
Posty: 351
Dołączył(a): 23/10/2014, 09:41
Lokalizacja: RKR

Postprzez Szebora » 27/5/2015, 08:37

Przerażacie mnie coraz bardziej:P

Pomysł na nick, szczerze? Stosowany w większości przypadków.
Pasjonatka starych polskich filmów, starego dawnego polskiego jedzenia, starych polskich metod wytwarzania, produkcji.. idąc tym torem, czemu nie staropolskie imię;) Znajomi dobrali i tak zostało.
Szebora
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13/5/2015, 11:46
Lokalizacja: Kupiłam motocykl, na mieszkanie już nie starczyło

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê