Zobacz wÄ…tek - Jaki Å‚adny i tani morocykl/skuter do 125ccm?
NAS Analytics TAG

Jaki Å‚adny i tani morocykl/skuter do 125ccm?

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Postprzez vtream » 15/3/2015, 14:45

Rolnik62 napisał(a):Ciężarki to tam 50 zł, ale jak nie tam wypełnienia, żeby je wkręcić, to już trochę gorzej :)

http://olx.pl/oferta/suzuki-en-125-gn-2 ... 42caee28cc

Tego oglądałeś ?


w zasadzie nie brałem wcześniej tego modelu pod uwagę.. albo raczej nawet nie wiedziałem, że powinienem, bo nie wiedziałęm o jego istnieniu :roll: .. z tego co przeglądam neta, to osiągi ma bardzo zbliżone do CBRki a wygląd do ybr, więc idealnie to co bym chciał :D tylko czy rzeczywiście osiągi ma tak zbliżone do cbry? mam na myśli, to czy to są tylko takie puste liczby, czy rzeczywiście spokojnie pojedzie 90-100 i max 120 (bo z tego co mi się wydaje to cbrka właśnie takie prędkości osiąga? )

swoją drogą coraz bardziej się przekonuję do tej cbrki. poczytałem co nieco i popytałem znajomych o opinie i powiedzieli mi, że hondy są o wiele mniej awaryjne niż yamahy, więc bezpieczniej brać hondę ;)
vtream
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2/3/2015, 23:41


Postprzez Rolnik62 » 15/3/2015, 16:29

Kurde v max nie jest istotny, ważniejsze, żebyś się nauczył zmieniać kierunek jazdy, jak ci zajedzie drogę ślepa pani Krystyna z gazowni. Lub hamować.

Obrazek (otwórz link)
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez vtream » 15/3/2015, 17:55

Rolnik62 napisał(a):Kurde v max nie jest istotny, ważniejsze, żebyś się nauczył zmieniać kierunek jazdy, jak ci zajedzie drogę ślepa pani Krystyna z gazowni. Lub hamować.


moje zdolności to całkiem inna sprawa. Co prawda na moto jeździłem tylko kilka razy, ale powiedzmy, że jednocześnie wierzę w swoje możliwości i potrafię racjonalnie ocenić swoje zdolności, żeby być przygotowanym na jakieś dziwne sytuacje ;)

a co do vmax to wolę mieć pewien zapas, niż być skazanym na jazdę za kimś w żółwim tempie, bo wyprzedzanie go z prędkością większą o 5km/h od niego byłoby na tyle długie, że powodowałoby zagrożenie ;)

a niestety czasami zdarzajÄ… siÄ™ takie sytuacje ;)
vtream
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2/3/2015, 23:41

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê