Zobacz wÄ…tek - Odpowiediz dla laika (cena ksozty utrzymania moc itp)
NAS Analytics TAG

Odpowiediz dla laika (cena ksozty utrzymania moc itp)

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Odpowiediz dla laika (cena ksozty utrzymania moc itp)

Postprzez onager1 » 29/3/2010, 00:53

Witam.
-Czytajac posty dochodze d otego że utrzymanie motocyklu to kupa kasy. Klocki opony itp ale chyba nie trzeba wymieniac tego co rok? Ile starczają częsci wymienne, czyli po ilu kilometrach trzeba zmienic.

-czy jest sens kupowanie motoru o mocy 50ccm mam 22 lat i nie wiem jak to z prawem jest czy można jezdzic o tej mocy bez prawka czy należy mieć jakis papierek. W sumie interesuje mnie moc w przedziale jak przypuszczam w kat A2 i czy ta kat przy zdawaniu egzaminu jako ogół jest tansza niż kat A. Wieksz amoc mi nie jest potrzebna jak na dzisiaj.

-czy jeśli jednak moc o 50ccm była by ok (np jakbym chciał zrobić 200km w dzien ale nie codziennie ale sporadycznie) to jaki motocykl byście polecali? który byłby najtanszy w utrzymaniu i najmniej palił? podobają mi się Jincheng JC50Q-8 i ponoc palą 2l/100 ale czy to ejst motor dla goscia 190cm o wadze 90kg? Wiem że moc 50ccm to kilka koni ale ponoc można podrasowac tak więc koło 80-90kg by mnie satysfakcjonowało. Chodzi mi o choppery bardziej scigacze do mnie nie przemawiają.
onager1
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29/3/2010, 00:38


Postprzez barjed » 29/3/2010, 16:30

To chyba lepszy skuter będzie.
A philosopher once asked, "Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?" Pointless, really... ”Do the stars gaze back?" Now *that's* a question.
Avatar użytkownika
barjed
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16/3/2010, 14:31


Postprzez orielpack » 6/2/2015, 05:16

podrasowac tak więc koło 80-90kg by mnie satysfakcjonowało. Chodzi mi o choppery bardziej scigacze
Cut down your exam stress by using our latest learn spanish free online (otwórz link) and high quality yale.edu (otwórz link)
orielpack
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/2/2015, 05:11

Postprzez severian » 6/2/2015, 17:30

Ja proponuję rower :)Motocykl to hobby i to drogie.Głupia wymiana oleju to ze dwie stówy.Koszty rosną w kosmos gdy nie jesteś w stanie nic grzebnąć samodzielnie i z byle pierdołą lecisz do mechanika.
severian
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 3/8/2014, 09:37

Postprzez SEPKOSKY » 6/2/2015, 18:12

A ja proponuje ogarnąć post z pytaniem, bo napisany jest chaotycznie, bez ładu i składu. Moc mylona jest z pojemnością, nie jestem w stanie zrozumieć czy to ma być motocykl czy skuter? Czyżby absolwent gimnazjum?
Avatar użytkownika
SEPKOSKY
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17/6/2010, 08:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miki1406 » 9/2/2015, 12:30

orielpack napisał(a):(...)Chodzi mi o choppery bardziej scigacze


No to możesz kupić i nie kupić, bo to właśnie zależy :lol: :twisted: :?

Napisz jeszcze raz od poczÄ…tku...
A najlepiej zastosuj siÄ™ do regulaminowego wzoru zapytania... :!:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê