Zobacz wątek - Kilka spraw do przedyskutowania
 
NAS Analytics TAG

Kilka spraw do przedyskutowania

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez kravec » 14/1/2014, 11:13

viewtopic.php?t=95492

Rozumiem że syf i dlatego śmietnik od razu?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez kravec » 14/1/2014, 13:45

Seweryn- jeśli to do mnie to nie ja to zrobiłem. Zdziwiłem się trochę czemu jest w śmietniku- dlatego pytam.

Chyba że czegoś nie zrozumiałem.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez kravec » 14/1/2014, 15:39

Jestem za. Czyli zostawiamy ślad po sobie zawsze- żeby było wiadomo co kto zrobił. Będzie najlepiej:)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez leff » 14/1/2014, 16:09

melvin napisał(a):może chociaż napisz dlaczego?


nie widze potrzeby, jak ktos czegos szuka to sobie znajdzie to raz a dwa, ze zrobi sie zwyczajnie burdel.

od ogloszen jest gielda i tego sie trzymajmy - jesli chcesz to tam mozna podwiesic watek ale taki, do ktorego dopisywac beda wylacznie moderatorzy
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez kravec » 14/1/2014, 16:40

Oczywiście Seweryn. Jak któryś zrobił to święte i ewentualnie on sam to zmienia. To utrzymuje "autorytet" według mnie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 14/1/2014, 17:34

leff napisał(a):
melvin napisał(a):może chociaż napisz dlaczego?


nie widze potrzeby, jak ktos czegos szuka to sobie znajdzie to raz a dwa, ze zrobi sie zwyczajnie burdel.

od ogloszen jest gielda i tego sie trzymajmy - jesli chcesz to tam mozna podwiesic watek ale taki, do ktorego dopisywac beda wylacznie moderatorzy



analogicznie
choć może niekoniecznie moderatorzy.
imho userzy też mogą, tylko:
1. trzeba mieć zdrowe baczenie na temat,
2. na bieżąco kasować zakonczone "okazje".
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez melvin » 14/1/2014, 17:47

heh co do działu to ok zgadam się, niech to będzie w giełdzie, ale dopisywać się musi mieć możliwość każdy user, inaczej to bez sensu. Argument że jak ktoś czegoś szuka to sobie znajdzie jest bez sensu, bo czasami po prostu nie szuka się akurat w danej kategorii albo nie było się na allegro...
ostatnio przewinął się na allegro założony 3 razy kombinezon BUSE za 750zł, obstawiam że co najmniej kilka osób mimo iż akurat nie szukają, byłoby nim zainteresowanych gdyby info pojawiło się na forum...
wg. mnie żeby temat miał sens istnieć trzeba by go czyścic ze spamu i ludzi sprzedających własne prostowniki po 12zł, reszta która nie jest reklamami a np jest uwagami do danego przedmiotu powinna zostać, bo zapewne kilka osób nie kupi czegoś na pałę bo tanio.
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 14/1/2014, 18:04

Tak jak Melvin napisał- czasami napotykamy okazje, które są naprawdę niezłe, komuś coś by się przydało, ale nie siedzi codziennie i nie szuka. Choć z drugiej strony jest rzeczywiście spore ryzyko że zrobi się syf.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez melvin » 14/1/2014, 18:07

Zawsze można zamknąć jak dziecko w beczce :D
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez madcap » 14/1/2014, 18:20

melvin napisał(a):Zawsze można zamknąć jak dziecko w beczce :D



nauka pływania?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez kravec » 14/1/2014, 18:24

To sposób Łódzki. Znowu bardzo czarny humor widzę..
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 14/1/2014, 18:36

jak to powiedziała dzisiaj moja lepsza połowa:
odpal rammstein, bo muszę przekimać z pół godziny....
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez melvin » 17/1/2014, 22:26

viewtopic.php?p=938155#938155

wrzuciłem do piździków zamiast do cross/enduro, może ktoś przenieść?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez kravec » 18/1/2014, 18:08

Panowie co się stało z tematem "Uwaga mina" ? Nie mogę znaleźć a akurat pojawił się w ogłoszeniach jeden do podpięcia tam.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 18/1/2014, 19:58

Mam.. w drobnych było. Jakoś szukając ogłoszeń o motocyklach na to nie wpadłem. Przeniosłem do działu z ogłoszeniami o motocyklach.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 28/1/2014, 19:34

Panowie ja się już po sesji pojawię bo nie daję rady na chwilę obecną (od ponad tygodnia).
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Boshi » 30/1/2014, 22:16

Ja również jeszcze do jutra Sesja i potem biorę się za sprzątanie :)
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez melvin » 3/2/2014, 23:20

senekkorzenna napisał(a):Ponieważ Piotr wdał się zemną w polemikę odnośnie pisania post pod swoim postem i uzasadniał to zmiana wątku



Człowieku zastanów się czy dobrze wygląda to że administrator nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Napisałem że przypadki zaczynania nowych myśli/wątków w nowych postach są niedopuszczalne, ale jeśli w danym temacie przykładowy MÓJ post jest ostatni, a pojawiają się jakieś nowe informacje które mogą zainteresować ludzi którzy wypowiadali się w danym wątku to można sobie pozwolić na UP który załatwia za nas informowanie każdego z osobna poprzez PW o nowych informacjach.

Dodam że na wielu forach już po kilku minutach nie można edytować swoich postów i tam stosowanie UP jest normą.

powiem to wprost, przypierdalasz się do mało istotnych spraw, tak jak robiłeś aferę z tego że ktoś użył dużych liter żeby coś zaakcentować a wg. ciebie jest to od razu krzyk i łamanie regulaminu. Człowieku trochę luzu bo jak dalej będziesz tak wszystkich ustawiał pod swoją miarkę to zrobisz z tego forum klub emerytowanych milicjantów a nie forum motocyklistów.

Senek zastanów się czy nie mylisz czasem posady administratora z posadą dzielnicowego...
niestety ale pojawiają się głosy mówiące, że nie nadajesz się na admina ze względu na to co wyczyniasz.
I ja przyłączam się do tej opinii, głównymi użytkownikami tego forum są ludzie młodzi i narzucanie im twoich twardych reguł powoduje jedno, odchodzą. Ludzie którzy mają jakieś pojęcie o motocyklach też często są na bakier z poprawnością, a karcenie ich za to że ktoś napisał 3 wyrazy używając CapsLock'a to strzałw stopę, bo po co siedzieć na forum na którym nie ma ludzi znających temat i potrafiących pomóc? (NIE MÓWIĘ TU, ŻE TRZEBA WSZYSTKICH SPUŚCIĆ ZE SMYCZY I POZWOLIĆ NAWYCZYNIANIE CO SIĘ KOMU PODOBA) Niestety ostatnimi czasy zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy a tym samym robisz dla forum więcej złego niż dobrego...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez madcap » 4/2/2014, 08:57

Panowie, jak domniemuję powyższe 2 posty są następstwem rozmów priv.
Ponieważ ja nie kojarzę sytuacji (nie wypowiadam się za innnych, stąd użycie "ja"), więc proszę o podanie wątku by wypracować jakieś rozwiązanie.

Piotr, proszę, wrzuć bez nerwów jeszcze raz spokojnie gdzie i o co chodziło włacznie z uzasadnieniem.
Seweryn, proszę, abyś przestał na sztywno trzymać się zasad netykiety i regulaminu.
Temida ma przesłonięte oczy by spokojnie rozważyć problem.
Ja nie mam monopolu na mądrość , nie wiem jak inni.
Co do regulaminu, już kiedyś rozmawialiśmy. Zmian jak najmniej ale też musi on ewoluować. Inaczej będziemy mieli prawo Szariatu.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez leff » 4/2/2014, 11:26

zeby cos moglo ewoluowac to trzeba dyskusji a moim zdaniem Seweryn jest dosc niewdziecznym partnerem do rozmow, ma sklonnosci do pomijania niewygodnych tematow i niestety w znacznym stopniu zgadzam sie z melvinem
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Forum Moderatorów



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr