Zobacz wątek - stuk przy wrzucaniu nawet dwójki w bandit 600S
NAS Analytics TAG

stuk przy wrzucaniu nawet dwójki w bandit 600S

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez motoluka » 31/7/2012, 14:19

Gdzie mam sobie ten telefon przymocować? :-) Nie no spoko rozumiem Twoje argumenty, ale się z nimi nie zgadzam, dla mnie wypowiedzi ekspertów, którym według mnie jest Tomek Kulik są wystarczające. W związku z tym uważam, że pod względem teoretycznym "mój" sposób jest prawidłowy. Tak szczerze mówiąc to nawet czy potrafię to stosować ma średnie znaczenie (uważam, że potrafię) to, że czegoś nie potrafimy bo jest bardzo trudne (nie bierz tego osobiście bo Cię nie znam i nie wiem jak jeździsz) nie oznacza, że jest nieprawidłowe. Nie ciągnijmy tego jednak w kolejny temacie bo nie ma sensu go zaśmiecać.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez rosiboj » 31/7/2012, 15:17

cJarek napisał(a):naraz sie okazuje ze 100km/h wszyscy jezdza na dwojce (a co poniektorzy nawet na jedynce) itp, itd...


A ty na ktorym biegu jezdzisz i czym? Pytam bo tez tak jak ty jezdze na 6 tylko ze skuterem
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Mateusz250 » 1/8/2012, 18:41

Proponuje zakończyć tę dyskusję bo niczego ona nie wnosi. Fakty są takie że tak szybka redukcje jest bardzo trudna. Jeśli ktoś potrafi może być z siebie dumny ale niech zostawi to dla siebie, a kto nie umie (99%) niech się uczy.
Mateusz250
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 25/1/2012, 21:19

Postprzez stempell » 4/8/2012, 17:39

Przy czasie 2,7 raczej trudne do wykonania. chyba ze mamy quickshifter i sprzeglo antyhoppingowe
Ogólnie hamowanie silnikiem zawsze pomaga i jak wiadomo nizszy bieg lepsze hamowanie ale nie popadajmy w paranoje
Avatar użytkownika
stempell
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/7/2012, 18:25
Lokalizacja: Radom

Postprzez rosiboj » 4/8/2012, 23:44

stempell napisał(a):Przy czasie 2,7 raczej trudne do wykonania. chyba ze mamy quickshifter i sprzeglo antyhoppingowe
Ogólnie hamowanie silnikiem zawsze pomaga i jak wiadomo nizszy bieg lepsze hamowanie ale nie popadajmy w paranoje

A co ma Quickshifter wspólnego ze zbijaniem biegów w dół ?

A tak teraz pomyślałem , ze zbić 2 biegi w sekundę to nie problem więc może nie w 2.7 ale w 3 z 6 na 1 brzmi całkiem realnie. Inna sprawa , ze z 1 sie rusza a na 2 wolno sie jedzie więc albo stajemy tylko po co gwałtownie hamować ,żeby zaraz startować albo zwalniamy. Tak czy siak to problem wydaje sie byc nieco sztuczny
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez stempell » 5/8/2012, 10:03

Rosiboj - masz racje zabiegłem sięz myślami. Ogólnie na temat tych dwóch rzeczy moja wiedza jest teoretyczna
Avatar użytkownika
stempell
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/7/2012, 18:25
Lokalizacja: Radom

Postprzez stempell » 5/8/2012, 11:43

Wiadomo, że ci tego filmiku nie da a ty go męczysz dalej ;d
Zauważyłem, jesli chodzi o 2oo ludzie lubia się chwalić - tylko często ażza bardzo;p
Avatar użytkownika
stempell
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/7/2012, 18:25
Lokalizacja: Radom

Postprzez rosiboj » 14/8/2012, 22:39

No dobra cJarek, to jest jednak meczace, samo wylapanie czasow zmiany biegow jest MEGA! Nawet jak sie patrzy na aplitudy to nic nie widac, wiec siedzialem chyba z godzine na samy zczasowaniu tego wiec to docen, zanim napiszesz, ze nie naciskam hamulca bo tak samo sie zmienia w gore jak i w dol. Fuck yeah (ban nadchodzi) ponizej 2 sekund i to jeszcze z przerwa na ziewanie a rossim nie jestem .....

http://w940.wrzuta.pl/film/3mbBr7Rknnv/quickshifting
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez GhastRider90 » 15/8/2012, 06:17

Rosiboj- nie szkoda Ci maszyny dla tego testu ? :P czas zmiany biegów imponujacy :P
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê