Zobacz wątek - WYPADKI
NAS Analytics TAG

WYPADKI

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Postprzez GROSIK » 25/7/2007, 10:42

Więc sprawa wyglądała tak , wyprzedzałem samochody dojeżdżające do koreczka (korek pod Łęczycą) , z naprzeciwka jechało autko więc schowałem się w lukę i jak przejechało zacząłem znowu powoli wyprzedzać i w pewnym momencie pani z korka postanowiła zawracać prawdopodobnie na 3 , bo stanęła pod <90 stopni do kierunku jazdy ( oczywiście bez kierunkowskazu) ,no i booommm.... Przyjechała policja orzekła winowajcę , mały mandacik dla pani , a mi pozostaje radość z tego że na szczęście nic poważnego nam się nie stało , szkoda trochę sprzęta bo była zajebista , teraz można tylko zdjęcie na Ścigaczu luknąć.
GROSIK
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 15/3/2007, 18:53
Lokalizacja: Łódź


Postprzez Cezarjusz » 25/7/2007, 11:52

To lipka,ja tez mialem wypadek w maju tez z moja pania,ale nam to nic powaznego sie nie stalo.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i naprawy "sprzeta"
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez GROSIK » 25/7/2007, 23:00

Dzięki za dobre słowa , dochodzimy do siebie na dużym relaksie , ale sezon jest zjeb..... , Monice bo moja pani tak ma na imię też zależy żeby jak najszybciej wsiąść na maszynkę i pyknąć parę kilometrów , ale to jeszcze potrwa , więc pozdrawiam wszystkich jeżdżacych i uważajcie na to co się dzieje na tych polskich drogach....
GROSIK
Świeżak
 
Posty: 131
Dołączył(a): 15/3/2007, 18:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez patrykmulek » 31/7/2007, 21:38

moja ukochana tez ma tak naimie i nie wyobrazam sobie co bym zrobil jak by jej sie cos stalo na moim moto. zapomniales dodac ze powinienes sie cieszyc ze policja nie stwierdzila ze to twoja wina.cholerne baby za kolkiem. mimo tego ze cie nie znam ale jest mi naprawde smutnoz tego powodu. w nosie z moto najgorzej ze wamsie cos stalo. i szczerze zycze szybkiego powrotu do zdrowia.pozdro
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez Kris_PL » 8/8/2007, 23:54

No to pierwszy poważniejszy wypadek który nie tyle co przezyłem co pomagałem kierowcy zbierac moto z ulicy. Ok 1,5h temu. Ciemno, ja stoje i czekam na autobus do domciu patrze jedzie kawa zxr6 a tu nagle z pobocza wylatuje dzieciak ok 5lat z ojcem. Moto ostro skret i leży na boku. Patrze motocyklista sie nie rusza a jako ze jestem sanitariuszem to biegne do niego katem oka patrze ze ociec sie smieje cos krzycząc ze h*j za szybko jechał czy jakos tak. Podbiegam do leżącego a on głośno na moje uradowanie "ku*wa jego mac itd..." patrze na ojca a ich juz nie ma. Nawet frajer sie nie pofatygował zeby zadzwonic na pogotowie.

Może mi ktos wytłumaczyć dlaczego wiekszość ludzi mówi ze motocykliści niosą śmierć i mają dąsy o wszystko. Skoro motor niesie śmierć to tir to jeżdzący cmentarz.
Kris_PL
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8/8/2007, 23:18
Lokalizacja: Z Nikąd

Postprzez Meciek » 9/8/2007, 05:10

Eneasz skoro Polska niesie dla Ciebie same rozczarowania to czemu nie starasz sie o obywatelstwo w Anglii i nie zmienisz forum na jakieś Angielskie, nie wiem w ogóle po co ta twoja gadka. To jest Polska.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Cezarjusz » 9/8/2007, 09:24

Eneasz ale nie czepiaj sie odrazu wszystkich ok ?.ogolnie to niektorzy jezdza jak waykrety,ale wiesz samochodami tez tak jezdza i tirami tez widzialem ze troche potrafia,wiec nie czepiajmy sie tylko motocyklistow.Zdrowka
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cezarjusz » 9/8/2007, 09:25

Eneasz ale nie czepiaj sie odrazu wszystkich ok ?.ogolnie to niektorzy jezdza jak waykrety,ale wiesz samochodami tez tak jezdza i tirami tez widzialem ze troche potrafia,wiec nie czepiajmy sie tylko motocyklistow.Zdrowka
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pazur » 9/8/2007, 13:02

Eneasz jesteś Polakiem czy Arabem?
Bo zachowujesz sięjak jakiś Hindus pracujący na czarno w Anglii i starający siębyć "wzorowym obywatelem"...
Avatar użytkownika
Pazur
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26/8/2005, 21:22

Postprzez cichy » 9/8/2007, 13:20

Eneasz, wiesz co. Ty całkiem miły i spoko gość jesteś, tylko jakiś inny, nie jesteś przystosowany do życia w tym kraju. Ty trzeba mieć twardy charakter.

Poza tym, tak się wypowiadasz o umiejętnościach polskich kierowców, a coś mi się wydaje, że ty sobie za dobrze nie radzisz, na tej twojej kawie.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez Ziolo » 9/8/2007, 14:04

sutki go swedza to pisze to co pisze.
Ziolo
Świeżak
 
Posty: 261
Dołączył(a): 22/12/2006, 19:01
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Grubas » 9/8/2007, 14:05

Chyba nie załapaliście Eneasza

Są tacy co szaleją po osiedlu z otwartym wydechem, bywa że skopią komuś lusterka, zwłaszcza szczeniaki. A potem takie zachowanie rzutuje na wszystkich. Czy każdy jadący samochodem BMW to kark? A w większości tak jest przyjęte tylko dlatego, że bo karki najczęściej używają czarnej, starej beemy z przyciemnianym co się da.
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Cezarjusz » 9/8/2007, 14:44

Ale nie mozna kierowac uwag na temat kultury na drodze tylko do motocyklistow,przeciez sa tez zjebki ktorzy w samochodach maja takie wydechy i zapierdzielaja ile sie da na kazdej drodze.Powiem tak wszedzie sa wyjatki i tyle
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Synteks » 9/8/2007, 15:04

W każdym środowisku, subkulturze znajdzie się sporo dekli którzy znajdują się w nim z zupełnie innych powodów niż ci (nazwijmy ich "prawdziwymi"), którzy dokładnie rozumieją to co robią.
Uogólnianie jest sprawą przede wszystkim wygodną, najlepiej dokleić metkę i nara. Taki stan własnie najbardziej krzywdzi tych 'prawdziwych' dlatego dziwie się Enasz, że tak łatwo napisałeś obelgę skierowaną do tak dużego grona.
To jak kto jeździ jest jego sprawą indywidualną, mi się też wiele rzeczy na drodze nie podoba ale użalać się nie zamierzam. NIeraz się poprostu z tych rzeczy śmieje.
Odebrałem tą twoją mocną wypowiedź jak zdanie naburmuszonego dziecka, które nie potrafi znależć wyjścia z sytuacji więc, nakrzyczy, trzaśnie drzwiami i na koniec się rozpłacze. Przykro mi.
Nie wiem skąd pochodzisz ale z tego co kojaże dzielisz nasz los w kaczogrodzie.
Każdy organizm trafiający do nowego środowiska musi się do niego dostosować albo zginie, istnieje jeszcze opcja ze ten organizm jest na tyle twardy, że środowisko dostosuje się do niego ale to chyba nie jest ta sytuacja.

Sam wyciągnij wniąski.

EOT
Avatar użytkownika
Synteks
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30/7/2007, 10:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 9/8/2007, 15:07

dobra, takie gadanie jest tutaj zbędne. Może za pare lat drogi w polsce się zmienią, w moich okolicach juz gdzieniegdzie widać poprawe, takie bezpieczne ślimaki porobili do zjeżdżania z drogi i to klasa im to wyszło. Jednak myśle że to zasługa UE bo w czasie robót było coś o dofinansowaniach (że częśc kosztów pokryła UE) i myśle że wtedy polska nie miała wyboru i musiała to zrobić bo ktoś by to sprawdził czy zostało wykonane, czy pieniądze poszły po kieszeniach. A tak jak ministerstwo ma wybudować autostrade to mimo podatków i opłat między innymi w paliwie, to i tak i tak nie ma pieniędzy. Poprostu nie ma kto tego sprawdzić.


Jednak trzeba wrócić do tematu. Naprawde współczucia szczególnie dla tej dziewczyny. Pęknięta miednica to straszna rzecz.... jeszcze szczególnie u dziewczyny.


a co do wypadków to od tygodnia myśle o jednym numerze jaki odwaliłem na drodze że prawie konkretny wypadek bym spowodował. Zagadali mnie w aucie i nie zauważyłem znaków, nawet nie zorientowałem się że jestem na rondzie a wparowałem z dużą prędkością,a pierwszeństwa to ja juz raczej nie miałem... Największa głupota i niebezpieczeństwo jakie do tej pory zrobiłem.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Pazur » 9/8/2007, 17:18

Drogi eneaszu - przestań się mazać !!!

Dorośnij i daj spokój z moralizowaniem.
Ostatnio edytowano 9/8/2007, 17:19 przez Pazur, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Pazur
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26/8/2005, 21:22

Postprzez Cezarjusz » 9/8/2007, 17:19

Chyba kazdy jezdzi dla siebje,a na temat jazdy za samochodem ja jechalem ze 2 godziny za samochodem z Kwidzyna do Wawy,a co do warunkow na drodze to kazdy myslacy czlowiek dostosowuje sie do nich i napewno nie zapierdziela w deszcz czysta.To widze ze ladnie masz jezeli wszystkich motocyklistow z polski uwazasz za piratow drogowych,a z tego co widze to ty tez lamiesz przepisy.Jestes jakis dziwny koles .....wszystko potrafisz przewidziec,a jak zapierdzielasz to myslisz ze nikt nie wyjedzie,widzisz pewnie ze 20 km do przodu.I co do kompleksu moto to kazdy kupuje motocykl na ktory ma ochote,wiec nic ci do tego,dla ciebje pewnie 600 to szczyt mozliwosci bo na wiekszym to bys juz skonczyl jazde.Ogarnij sie ..........
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Cezarjusz » 9/8/2007, 18:18

Enasz ale ty myslisz ze jestes idealny ?Uwazasz ze tylko ty jestes kulturalny wobec innych uzytkownikow drogi?I jeszcze,czy myslisz ze tylko w polsce sa tacy zliii motocyklisci a w innych krajach juz sa sami idealni kulturalni i w ogole de besciaki,jak tak to zdrowka i ja sie juzn nie udzielam.A i 2 posty wczesniej napisales ze wszyscy kierowcy czy to samochodu czy tira itp zle jezdza i masz do nich pretensje a teraz to juz zmiana zdania :) "kozak"
Ostatnio edytowano 9/8/2007, 18:33 przez Cezarjusz, łącznie edytowano 1 raz
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pazur » 9/8/2007, 18:27

Skąd wzięliście tego wariata ???
Pisze na forum scigacz.pl a reprezentuje sobą postawę moherowego bereta.

Jeśli ulica jest dla ciebie taka straszna to może przerzuć się jedynie na metro?
Śmieszny jesteś enemiaszu i chyba pomylileś fora.

Eneasz to od "enemy" czy masz naprawdę takie imię ???
Avatar użytkownika
Pazur
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26/8/2005, 21:22

Postprzez &rew » 9/8/2007, 21:14

Co za koleś nie wiedziałem że jeszcze tacy istnieją pewnie ma moherowy kask i kombi
a i jeszce jedno zmieniam podpis od teraz
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawą a Stunt podstawą
&rew
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Technika jazdy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na gr