Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Dlaczego w mieście obowiązuje...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Dlaczego w mieście obowiązuje...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez andy7 » 28/5/2015, 11:44

Komentatorzy napisał(a):Dlatego, że matka idiotka to ma być 50km/h?<br><hr>kolejny


Tym postem dowiadles, ze jestes tym kto pisze tak o matce

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 12:06

Komentatorzy napisał(a):Byłem kiedyś w małym miasteczku w Hiszpanii, oczywiście były tam ograniczenia, tylko z taką różnica, że większość przejść dla pieszych była w tunelach i jeździłem zgodnie z ograniczeniem ale płynnie, a nie jak u nas ulice nasiekane są przejściami i co chwilę trzeba zwalniać lub zatrzymywać się. Trzeba też zweryfikować niektóre ograniczenia przykład: tunel przy Wiśle w Warszawie - ograniczenie do 50, przed wjazdem i po wyjeździe jest 70, przecież w tunelu nikt nagle nie wtargnie na jezdnie!!! Następne ograniczenie jakie mnie denerwuje jest na Al. Krakowskiej przy lotnisku - 40 to chyba przesada - może niech ogranicza tam do 5 km /h i ustawią jeszcze więcej radarów to będą łapać pieszych.<br><hr>Tom<br>
To się przeprowadź....<br><hr>Majki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 12:37

Komentatorzy napisał(a):Byłem kiedyś w małym miasteczku w Hiszpanii, oczywiście były tam ograniczenia, tylko z taką różnica, że większość przejść dla pieszych była w tunelach i jeździłem zgodnie z ograniczeniem ale płynnie, a nie jak u nas ulice nasiekane są przejściami i co chwilę trzeba zwalniać lub zatrzymywać się. Trzeba też zweryfikować niektóre ograniczenia przykład: tunel przy Wiśle w Warszawie - ograniczenie do 50, przed wjazdem i po wyjeździe jest 70, przecież w tunelu nikt nagle nie wtargnie na jezdnie!!! Następne ograniczenie jakie mnie denerwuje jest na Al. Krakowskiej przy lotnisku - 40 to chyba przesada - może niech ogranicza tam do 5 km /h i ustawią jeszcze więcej radarów to będą łapać pieszych.<br><hr>Tom<br>
Trzeba uważniej patrzeć na znaki Panie komentatorze bo na Al. Krakowskiej ograniczenie jest do 40 km/h ale na pewno nie dla samochodów osobowych i motocykli ;) proszę się przyjrzeć następnym razem<br><hr>ernest90s
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 13:42

Komentatorzy napisał(a):Dlatego, że matka idiotka to ma być 50km/h?<br><hr>kolejny<br>
Komentatorzy napisał(a):widać imbecylu, że dzieci nie masz... człowieku czasami nie da się upilnować, to są dzieci... <br><hr>songoku<br>
Komentatorzy napisał(a):Jakby Ci dziecko wpadło pod samochód w takich okolicznościach obwiniałbyś kierowce i wmawiałbyś wszystkim ze to tylko dziecko i "nie da sie upilnować" ? O.o<br><hr>Spiryt<br>
następny niedorozwinięty bez empatii...<br><hr>songoku
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 13:53

Komentatorzy napisał(a):Jak stanie sie cos twojemu dziecku to powiesz ze "czasami nie da sie upilnowac, to sa dzieci..." tak sie bedziesz tlumaczyl idioto, czy wezmiesz wine na siebie za nie dopilnowanie?<br><hr>kolejny<br>
po to jest bezmózgu 50 w mieście żeby w takich sytuacjach mieć chociaż szansę zareagować... będziesz miał dzieci to będziesz inaczej śpiewał cwaniaczku zza klawiatury<br><hr>songoku
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 13:58

Komentatorzy napisał(a):Kierujący hulajnogą bezczelnie złamał przepisy ignorując znak ustąp pierwszeństwa.. <br><hr>Asterlock<br>
ha ha racja :)<br><hr>pizon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 14:47

Komentatorzy napisał(a):Ja bym ten filmik zadedykował wszystkim matkom, co by uważniej pilnowały swoje pociechy... ;)<br><hr>DoGo<br>
zostań najpierw matką, a potem powtórz ten komentarz ;)<br><hr>ninka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 16:20

Komentatorzy napisał(a):Ja bym ten filmik zadedykował wszystkim matkom, co by uważniej pilnowały swoje pociechy... ;)<br><hr>DoGo<br>
Mój kolega nazywał to selekcją naturalną.
W pierwszej chwili uznałem go za debila ale jak się tak głębiej zastanowić...
Czy miliony kierowców mają codziennie jeździć jak ślimaki bo kilkaset matek nie upilnuje dzieci obok ulicy?

I od razu odpowiem na potencjalne polemiki:
Dziecko może zginąć na tysiące sposobów a jakoś nie popadamy w paranoję i nie wprowadzamy obowiązkowych krat w oknach powyżej parteru, certyfikowanych apteczek do przechowywania leków czy czajników antypoparzeniowych.

Ograniczenia prędkości są potrzebne w wielu miejscach ale 50 w całym obszarze zabudowanym to idiotyzm.<br><hr>mx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 16:52

Komentatorzy napisał(a):Ja bym ten filmik zadedykował wszystkim matkom, co by uważniej pilnowały swoje pociechy... ;)<br><hr>DoGo<br>
Komentatorzy napisał(a):zostań najpierw matką, a potem powtórz ten komentarz ;)<br><hr>ninka<br>
Głupia cipa i tyle. Niech pilnuje dzieciaka a nie myśli o butach, które przed chwilą kupiła, bo później jest płacz i lament. I jeszcze kierowcy by problemów i stresu narobiła. Z liścia powinna dostać od razu.<br><hr>al
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 19:20

gowniarzowi zabrac prawo jazdy i matce na wszelki wypadek też, a ojca wtrącic do więzienia<br><hr>w polsce to jest super
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:01

Komentatorzy napisał(a):Ja bym ten filmik zadedykował wszystkim matkom, co by uważniej pilnowały swoje pociechy... ;)<br><hr>DoGo<br>
Komentatorzy napisał(a):Mój kolega nazywał to selekcją naturalną.
W pierwszej chwili uznałem go za debila ale jak się tak głębiej zastanowić...
Czy miliony kierowców mają codziennie jeździć jak ślimaki bo kilkaset matek nie upilnuje dzieci obok ulicy?

I od razu odpowiem na potencjalne polemiki:
Dziecko może zginąć na tysiące sposobów a jakoś nie popadamy w paranoję i nie wprowadzamy obowiązkowych krat w oknach powyżej parteru, certyfikowanych apteczek do przechowywania leków czy czajników antypoparzeniowych.

Ograniczenia prędkości są potrzebne w wielu miejscach ale 50 w całym obszarze zabudowanym to idiotyzm.<br><hr>mx<br>
Inaczej byś mówił jak by to twoje dziecko zginęło w wypadku tylko dlatego że kierowca jechał o 20km/h za szybko.
Każdy jest tylko człowiekiem, matka też może sie zamyśli, może jej wypaść telefon po który sie schyli a gdy już podniesie głowę dziecko leży na ulicy w kałuży krwi. I myślę że jak byś Ty potrącił dziecko czy nawet dorosłego to do końca życia miał byś w świadomości że gdybyś jechał wolniej on by dalej żył. Ale pewnie się mylę bo jak się nad tym głębiej zastanowić to jest przecież selekcja naturalna<br><hr>Mrówcia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:08

Czasem to ulamek sekundy kiedy dziecko jest i nagle znika . A kazdy dorosly i odpowiedzialny czlowiek z glowa na karku zamiast dyskutowac powinien sie grubo zastanowic czy warto? Dziecko jak to dziecko nawet najspokojniejsze moze nagle zrobic cos szalonego tak jak ty chcac poszalec jesziecsz 120 w miejscach gdzie mozna jechac tylko 50 . Tylko jaka swiadomosc ma dziecko zginie niewinne i nieswiadome swojego bledu. A ty bedziesz zyl z krwia dzieciaka na rekach i zasypiajac kazdego dnia bedziesz mial jego ostatnie sekundy zycia przed oczami. I wtedy juz bedziesz wiedzial ile warte bylo twoje cwaniakowanie. Badz czlowiekiem za kierownica! <br><hr>niut
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:10

Czasem to ulamek sekundy kiedy dziecko jest i nagle znika . A kazdy dorosly i odpowiedzialny czlowiek z glowa na karku zamiast dyskutowac powinien sie grubo zastanowic czy warto? Dziecko jak to dziecko nawet najspokojniejsze moze nagle zrobic cos szalonego tak jak ty chcac poszalec jesziecsz 120 w miejscach gdzie mozna jechac tylko 50 . Tylko jaka swiadomosc ma dziecko zginie niewinne i nieswiadome swojego bledu. A ty bedziesz zyl z krwia dzieciaka na rekach i zasypiajac kazdego dnia bedziesz mial jego ostatnie sekundy zycia przed oczami. I wtedy juz bedziesz wiedzial ile warte bylo twoje cwaniakowanie. Badz czlowiekiem za kierownica! <br><hr>niut
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:11

Mi serce stanęło jak zobaczyłam tego dzieciaka...<br><hr>Gaba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:34

Komentatorzy napisał(a):Ja bym ten filmik zadedykował wszystkim matkom, co by uważniej pilnowały swoje pociechy... ;)<br><hr>DoGo<br>
Komentatorzy napisał(a):zostań najpierw matką, a potem powtórz ten komentarz ;)<br><hr>ninka<br>
Komentatorzy napisał(a):Głupia cipa i tyle. Niech pilnuje dzieciaka a nie myśli o butach, które przed chwilą kupiła, bo później jest płacz i lament. I jeszcze kierowcy by problemów i stresu narobiła. Z liścia powinna dostać od razu.<br><hr>al<br>
głupi fiut jestes i to bez wyobrazni, najwazniesze to zapierdzielac po miescie, co nie?<br><hr>author
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 20:39

Komentatorzy napisał(a):Dlatego, że matka idiotka to ma być 50?<br><hr>kolejny<br>
właśnie tak ma być, dlatego że ktoś jest idiotą, ktoś się zamyśli, ktoś zasłabnie, ktoś się przwróci, ktoś kogos nie upilnuje, właśnie dlatego ma być 50!! po co wiecej po miescie jechać? chcesz gnac szybciej to wypieprzaj na autostrade albo tor, mam gdzieś że jest tylko jeden i drogi, stać cie na motor/auto to stac cie tez i na to<br><hr>author
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:36

A Ty nie obrażaj bo bardzo dużo rodziców nie powinno mieć dzieci! Mało to takich sytuacji? Ja widuję takich rodziców dziennie kilkunastu na ulicach gdzie nie dają rady ze swoimi pociechami. Rozumiem zagapienie się ale pomyśl gdyby dzieciak wpadł na ten genialny pomysł przejechać sobie przez ulicę sekundę później kierowca nie miałby czasu reakcji i nawet jadąc 50 km/h uderzyłby... Jeśli bierzesz dziecko i dajesz mu hulajnogę gdzie jeżdżą samochody bierzesz na siebie pełną odpowiedzialność więc łaskawie miej te oczy dookoła głowy na SWOJĄ pociechę, a nie myśl o dupach marynach w takich sytuacjach. Poza tym kto nie trzyma dziecka za rękę przy tak ruchliwej ulicy. Kwestia wychowania. ;) To rodzic ma wychować dziecko aby nie narażało się na niebezpieczeństwa czyhające na nie. Dzieci nie mam, ale z małymi dziećmi dużo spędzałem czasu i uwierz mi że dziecko widząc samochód samo złapie Cię za rękę.. Może macie inne teorie wychowania. No ale to kierowcy mają uważać na cudze dzieci a nie rodzice. ;) Więcej dzieci ginie przez rodziców, nieuwaga, katowanie, zabójstwo, mało tego czytacie? Więcej. <br><hr>Nici
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:51

Niech nie pierdoli ze znajomym tylko zwraca uwagę na dziecko i trzyma je za rękę... Miej wyobraźnię. Dając dziecku piłkę przy ruchliwej drodze świadczy tylko o tym jak rodzic wychowuje swoje dziecko. Nie lepiej piłkę dać na placu zabaw? Nie no bo lepiej niech porzuca sobie przy drodze, a ja mogę sobie w spokoju pogadać ze znajomym! ILE RAZY TAK JEST! NO ILE RODZICE OD SIEDMIU BOEŚCI!<br><hr>Nici
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:51

Niech nie pierdoli ze znajomym tylko zwraca uwagę na dziecko i trzyma je za rękę... Miej wyobraźnię. Dając dziecku piłkę przy ruchliwej drodze świadczy tylko o tym jak rodzic wychowuje swoje dziecko. Nie lepiej piłkę dać na placu zabaw? Nie no bo lepiej niech porzuca sobie przy drodze, a ja mogę sobie w spokoju pogadać ze znajomym! ILE RAZY TAK JEST! NO ILE RODZICE OD SIEDMIU BOEŚCI!<br><hr>Nici
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 21:53

Niech nie gada ze znajomym tylko zwraca uwagę na dziecko i trzyma je za rękę... Miej wyobraźnię. Dając dziecku piłkę przy ruchliwej drodze świadczy tylko o tym jak rodzic wychowuje swoje dziecko. Nie lepiej piłkę dać na placu zabaw? Nie no bo lepiej niech porzuca sobie przy drodze, a ja mogę sobie w spokoju pogadać ze znajomym! ILE RAZY TAK JEST! NO ILE RODZICE OD SIEDMIU BOEŚCI dajecie coś dziecku tylko żeby czymś się zajęło mając chwilę dla siebie. Ale to przecież kierowcy nie mają wyobraźni. ;)<br><hr>Nici
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê