Zobacz wątek - [Aktualności] Maciek Zientarski walczy o
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Maciek Zientarski walczy o

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 22:03

Drogie nasze drogi, kiedy będzie na was bezpiecznie?
Rozwaliła mnie wypowiedż policjanta z stołecznej drogówki na jednym z portali, który zakomunikował, że wkrótce w tym miejscu stanie fotoradar- "gdyż dziś tylko to powoduje że kierowcy zwalniają"... Ja proponuje w całej Polsce rozstawić co kilometr fotoradar, bo stan naszych dróg jest taki jaki każdy widzi. A Maciek cóż, miał pecha. Fakt, że "troche" przesadził, ale kto z nas czasem nie przyciska mocniej gdy widzimy prosty odcinek drogi?! Zdarzenie to napewno będzie miał w głowie do końca życia - oby przez wiele lat. Powrotu do zdrowia życzymy!<br><hr>K.K.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 22:12

wielu facetów jeszcze żyje dlatego że jeżdżą autami o małej mocy. zły byłem że mogłem pojechać tylko 195km/h. wszystko rozumiem ale chęć pojechania na maksa ciągle we mnie siedzi. PANIE MAĆKU JESTEM Z PANEM CAŁYM SERCEM.<br><hr>MAKS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 22:22

Jestem kierowca zawodowym CE. Czesto jezdze na trasie Lublin Warszawa i wiem jacy sa dzisiejsi kierowcy - nerwowi, narwani w szybkich samochodach, ktorym wydaje sie, ze droga jest zawsze szeroka a drzewa sa gumowe. Bede teraz okrutny ale powiem, ze jak ktos chce cisnac ile dala elektrownia to niech ode razu pojdzie na tory - przynajmniej nikt nie zginie. Zawsze jak jakas kur.. w resorku sie niecierpliwi jak jade w terenie zabudowanym i nie chce zjechac na margines to mam zamiar sie zatrzymac zaje.. takiemu debilowi. Wspolczuje rodzinie ofiar tego wypadku, ale jak tak mozna bylo zrobic? 200km/h!!!???? <br><hr>URME1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez slow69 » 28/2/2008, 22:28

czytajac wypowiedzi zastanawiam sie jak by jechali takim samochodem Ci co najbardziej go krytykuja... popełnił błąd i poniusł konsekwencje co do jego pasazera mysle ze jazda z taka pretkoscia nie obyła sie bez jego zgody
suzuki ale dlaczego biało-niebieskie
Avatar użytkownika
slow69
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 12/5/2006, 13:02
Lokalizacja: lublin/ puławy

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 22:42

Komentatorzy napisał(a):Nie ważne ile jechał, czym jechał....Mackowi teraz jest potrzebne wsparcie fanów a nie zgryźliwe uwagi zreswztą nie na miejscu w takiej sytuacji<br><hr>karola_l<br>
Komentatorzy napisał(a):jak to nie ważne ile jechał ? są przepisy i prawo !!!
fanów czego? piractwa ?<br><hr>co ?<br>
Komentatorzy napisał(a):fanów PASJI!!!! ale ty chyba nie wiesz co to znaczy.<br><hr>pasjonatka<br>
pasjonato zasrany nie wiesz co to jest prawo
w ameryce takiego bohatera można zastrzelić, szkoda że u nas jeszcze nie<br><hr>policjant
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 22:45

Komentatorzy napisał(a):tak narzekał w programie na ograniczenia prędkości
to ma za swoje
dobrze że nie zabił jakiegoś niewinnego pieszego na przejściu<br><hr>policjant<br>
Komentatorzy napisał(a):owszem, jechal duzo duuuuzo za szybko, ale moze troszke szacunku, w koncu nie wiadomo co z nim bedzie... poza tym nie ustalono jeszcze kto prowadzil, auto jest tak zniszczone ze tego nie mozna w tej chwili ustalic ze 100% pewnoscia.... i miej troche szacunku dla obu. Jarosław Zabiega śp [*] ... <br><hr>@g@<br>
Komentatorzy napisał(a):troche szacunku ?
do kogo, kogoś kto ma w dupie przepisy ?
kolego, skończyłem wydział Transportu Politechniki Warszawskiej i wiem że 50 km/h wynika z "przeżywalności" pieszych ewentualnie potrąconych to po pierwsze po drugie
jeśli ktoś sie zachowuj jak pirat to sam sie prosi,
zero szacunku do kogoś kto naraża innych, równie dobrze mógł wpaść na przystanek na którym by stała Twoja matka lub córka i co wtedy ?<br><hr>policjant<br>
Komentatorzy napisał(a):Rzeczywiście 50 km/h to prędkość obiektywnie bezpieczna dla wszystkich uczestników ruchu oraz dla pieszych. Szanuję Twoją wiedzę w tym temacie. Lecz jako prawnik pragnę podkreślić, że nie wydaje się werdyktów przed rozpoznaniem sprawy. Nie są znane okoliczności wypadku, do których zalicza się osobę sprawcy wypadku, może był jeszcze jakiś inny pojazd, który wymusił takie a nie inne zachowanie się kierowcy Ferrari? Kto kierował pojazdem w tamtej chwili, jaki był stan techniczny samochodu itp. To wszystko ustali śledztwo. Proszę nie winić Zientarskiego zanim zostaną zebrane stosowne dowody, opinie biegłych, wnioski.
Pozdrawiam.<br><hr>B.r6<br>
Komentatorzy napisał(a):Pomyślmy, jakie mogą być INNE powody rozwijania prędkości ponad granice rozsądku. Uciekał przed startującym odrzutowcem?
Panie Prawnik, pan chyba przespał wykłady z logiki.

PRECZ PIRATOM DROGOWYM!!!<br><hr>m<br>
znam pare przykładów gdzie za szybko jadący kierowca nie zdążył wyhamować na pasach
z tego powodu mój kolega z dzieciństwa jest dziś na wózku
też przechodził na pasach , pare tygoni w śpiączce, mózg uszkodzony, robił w pampersa, nie poznawał bliskich
czasem chciałbym mieć Bazooke na wyposażeniu<br><hr>policjant
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 22:51

Jak pomyślę że wielu tych przemądrzałych jutro wyjedzie na trasę ( bo się jeszcze nie zabili) to chyba zostanę w domu.A gdybym ja był fanem broni i zamordował kolegę,jego małe dziecko zrobił sierotą,żonę wdową to też byście tak mnie głaskali? A ten od wielu samochodów(zawsze dobrze się pochwalić) nie podał ile ma telefonów.Bo to Jego jedyne komórki.Jak można głupotę nazywać PASJĄ?<br><hr>Irek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 23:07

maciek popelnil blad kazdemu zdarza sie przekroczyc predkosc szczczegolnie jak sie siedzi za kierownica takiej bryki czasu sie nie cofnie kondolencje dla rodziny zmarlegio powrotu do zdrowia dla macka i chwili refleksji dla szybko jerzdzacych starajmy stworzyc imprezy na ktorych mozemy sobie poszalec lotniska itp policja i straz napewno nam w tym pomoga a ocalimy wiele zyc zarowno swoich jak i innych<br><hr>stefan bmw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 23:13

ja mysle ze kupujac taki samochod nie jezdzi sie nim z predkoscia 50km/h to z zalozenia....a mackowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia i wiecej wyobrazni bo coz znaczy adrenalina w porownaniu do perspektywy smierci....<br><hr>luki 007
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 23:14

Komentatorzy napisał(a):wielu facetów jeszcze żyje dlatego że jeżdżą autami o małej mocy. zły byłem że mogłem pojechać tylko 195km/h. wszystko rozumiem ale chęć pojechania na maksa ciągle we mnie siedzi. PANIE MAĆKU JESTEM Z PANEM CAŁYM SERCEM.<br><hr>MAKS<br>
mozna jechac na maxa ale trzeba miec do tego warunki dopasujmy predkosc do warunkow panujacych na drodze tez lubie pocisnac ale staram sie panowac nad emocjami<br><hr>stefan bmw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez 4R8EN » 28/2/2008, 23:14

tak naprawde to szkoda tylko ze niektorzy przed napisaniem swojego wywodu tutaj nie pomysleli 2 razy, bo powiem szczerze ze czlowiek ktory wykazuje chocby minimum ludzkich odruchow i wspolczucie z cala pewnoscia nie nazwalby Macka debilem czy dresiarzem.
Wypadki sie zdarzaja i zwiazane sa nie tylko z zachowaniem kierowcy, ale zaleza tez od calej masy innych czynnikow. Tak naprawde wiemy w tej sprawie bardzo malo, tylko tyle ile podali w relacjach w TV, co z tego jest prawda a co nie na razie jest nie do rozstrzygniecia, proponowalbym niektorym tutaj troche przystopowac ze swoimi bardzo ostrymi ocenami, bo latwo jest kogos zkrytykowac i zwyzywac, ale znacznie trudniej jest takie slowa potem cofnac, a nawet jezeli sie to uda to jednak niesmak pozostaje.
Rozumiem Macka mial pusta droge przed soba, byla pozna godzina, sportowe auto, co jak co, ale my motocyklisci powinnismy zrozumiec bo sami poruszamy sie na maszynach ktore wywoluja niesamowite emocje, kazdy z nas choc raz w zyciu odkrecil za mocno i zastanowil sie nad tym dopiero pozniej, nie usprawiedliwiam go bo zrobil blad straszny w konsekwencjach, tylko dlatego ze nie pomyslal wczesniej, ale wykazmy troche zrozumienia i wspolczucia, kto z nas nie popelnia bledow, tylko niektorzy maja pecha i ich bledy maja znacznie gorsze konsekwencje. Co do kary do dla tego chlopaka wystarczajaca kara (jezeli przezyje, a zycze mu tego z calego serca) bedzie swiadomosc ze przyczynil sie do smierci przyjaciela, a to jest 100x gorsze od dozywocia.
Ja osobiscie w pierwszej chwili gdy uslyszalem o tym tragicznym newsie pomyslalem o tym jaka tragedie musza przezywac rodzina Macka i jego kolegi, do glowy mi nie przyszlo ze ktokolwiek moglby w takim momencie myslec o obrazaniu czy najezdzaniu na tego chlopaka. Pewne zachowania powinno sie dostosowac do wydarzen, a ta tragedia w chwili obecnej na pewno nie wymaga tak ostrych i co tu duzo mowic poprostu obrzydliwych i niesmacznych reakcji i krytyk.
Mam tez pewien zal do redakcji scigacz.pl ktora nie wlaczyla sie dyskusji, przeciez znacie Macka i wiecie jakim jest czlowiekiem, na pewno zasluguje na to zeby go bronic przed banda zadnych krwi i zemsty ludzi niezdolnych nawet do wspolczucia, prosilbym jednak abyscie zareagowali.
Troche sie zawiodlem bo jednak poza krytycznymi uwagami samochodziarzy rowniez niektorzy motocyklisci wlaczyli sie do tej fali, dotychczas uwazalem ze jednak tworzymy w Polsce jakas "rodzine", spolecznosc i wzajemnie sie wspieramy, ale widocznie sprawa ma sie tak jak wszedzie w Polsce, czlowiek czlowiekowi wilkiem :/ smutne ale prawdziwe.
I jeszcze ostatnia sprawa jezeli ktos nazywa wypadek samochodowy morderstwem, a kierowce morderca to powinien jak najszybciej zglosic sie do psychiatry, poprostu bardzo czesto wypadki sa nieszczesliwym zbiegiem okolicznosci.
Co do tych 200 km/h, to policja opiera sie na zeznaniach swiadkow, nie biorac pod uwage ze przecietny obywatel polski g**no wie o motocyklach i sportowych samochodach, ci "swiadkowie" slyszac dzwiek motoru czy samochodu sportowego "przetwarzaja" go na dzwiek zwyklej osobowki (czyli jak przy tej samej predkosci, dajmy na to 100km/h osobowka ma od sporta dzwiek ciszy o polowe, to wedlug takiego "eksperta" ten drugi jedzie 200 km/h bo przeciez brzmi 2x glosniej od jakiegos tam lanosa czy fokusa)

MACKU ZYCZE CI ZEBYS POWROCIL JAK NAJSZYBCIEJ DO ZDROWIA I JESTEM PEWIEN ZE KAZDY KTO JEST CHOC TROCHE W PORZADKU ZYCZY CI TEGO SAMEGO.
Ostatnio edytowano 28/2/2008, 23:22 przez 4R8EN, łącznie edytowano 1 raz
......::::2006 Honda CBR 600 RR:::::........
Avatar użytkownika
4R8EN
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15/4/2006, 14:18

Postprzez 4R8EN » 28/2/2008, 23:16

teraz dopiero spojrzalem na post Lovtzy, w pelni sie z Toba zgadzam, zwalszcza w kwesti padlinozercow z TVN.
......::::2006 Honda CBR 600 RR:::::........
Avatar użytkownika
4R8EN
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15/4/2006, 14:18

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 23:21

Ludzie o czym wy mówicie... 200 km/h na godzine to predkosc dobra na tor wyścigowy lub autostradę niemiecką a nie na centrum Warszawy. Sam jest sobie winien, głupota i nic więcej!<br><hr>Marta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 23:22

Komentatorzy napisał(a):Maćku!!! Trzymaj się prawdziwdziwi pasjonaci nie giną z rąk swojej pasji!!! <br><hr>pasjonatka<br>
swiete slowa colin nie zginal w aucie a marian bublewicz czy ktos jeszcze o nim pamieta<br><hr>stefan bmw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 23:26

Komentatorzy napisał(a):Maćku!!! Trzymaj się prawdziwdziwi pasjonaci nie giną z rąk swojej pasji!!! <br><hr>pasjonatka<br>
"Prawdziwi pasjonaci nie giną z rąk swojej pasji" Masz rację, giną jedynie niewinni ludzie.!<br><hr>pleban
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez scigant » 28/2/2008, 23:48

Panowie i Panie z calym szacunkiem jest to wielka tragedia dla rdziny zmarlego oraz dla rodziny drugiego poszkodowanego i skaldam wyrazy wspolczucia, bo sam w pazdzierniku roku ubieglego prezywalem wypadek samochodowy mojego brata (auto zaliczylo szkode calkowita, brat wyladowal w szpitalu, na szczescie wyszedl z tego calo, bez kalectwa a co najwazniejsze przezyl....jakim cudem niewie tego nikt),wiec potrafie wczuc sie po czesci w sytuacje bliskich obu Panow.
Natomiast spojrzcie na sprawe obiektywnie, w takim msc taka predkosc ??? taki kierowca ??? czlowiek, ktory promuje w mediach nezpieczna jazde ??? Jest to niestety fatalny blad Pana Zientarskiego, ktory przecenil swoje umiejetnosci i mozliwosci auta !!! bo za przeproszenie na prostej nawet malpa gazu dac potrafi....
Zientarski mial mozliwosci, by pojechac tym autem, gdzie kolwiek, na zamkniete lotniska, na tor do Poznania, juz nawte gdyby wybral siekierki, potrafilbym to jakos przyjac....
Sam nie raz amie przepisy ruchu drogowego, sam czesto przeginam pale z predkosciami...
Jazda autem zarowno jak i motocyklem z predkosciami powyzej 200km/h nie jest mi obca, ale na Boga tzreba wiedziec gdzie pocisnac mozna !!!
Nie sadze by dla Zientarskiego problemem bylo by pojechanie na jakis zamkniety teren, by wyprubowac maszyne, bo legitymacja dziennikarska, twarz zlowieka z medio otwiera wiele bram...
I patrzac na to w jaki sposob doszlo do wypadku, w jakim msc i kto jechal autem-z calym szacukiem dla obu Panow-nie dokonca wierzyc mi sie chce w to, ze ich umysly nie byly zmacone zlymi mylami tylko czyms co sprawia, ze czujemy sie bogiem...byc moze jestem w bledzie, bo moze na chwile ich tylko poniosly emocje...wiem jedno prawdy nikt nigdy sie nie dowie, a to przykre zdarzenie niech bedzie przestroga dla wszytskich piratow drogowych, ktorzy nie potrafia ocenic sytuacji na drodze, oraz dla wszystkich tych, ktorzy wsiadaj za fajere pod wplywem wszelkiego rodzaju srodkow oduzajacych!!!

...bo czasu nikt nigdy nie cofnie...

Tego zycze i sobie i Wam.

Dla rodzin jeszcze raz wyrazy wspolczucia i powrotu dla zdrowia Panu Zientarskiemu !!!
--->100 tys kobiet moze chcialo by byc ze mna, ale zadna nie przedstawi mnie matce napewno<---
scigant
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:45
Lokalizacja: ...z kątowni...

Postprzez Lovtza » 29/2/2008, 00:01

Nie mogę czytać wielu komentarzy, które swoim poziomem zdradzają przy okazji poziom autora. Wypowiadałam się już wcześniej i zabiorę głos po raz kolejny. Nie zapominajcie, że Maciek jest człowiekiem, tak jak my wszyscy i tak samo jak wielu z nas popełnia błędy. Zanim poddacie go osądowi, naprawdę zastanówcie się przez chwilę czy rzeczywiście jesteście czyści jak łza i na swoim koncie nie macie żadnego wykroczenia. Tak jak Lovtza i 4R8EN powiedział.. nie znamy faktów, wszystko jest na razie domysłem telewizji i co poniektórych poczytnych gazet, które żerują na czyjeś tragedii. Zamiast rozpisywać się w komentarzach jakimi jesteście dobrymi kierowcami i prawymi ludźmi oczerniając przy tym Maćka wystarczyłaby chwila refleksji.

Co do policji... proponuję żeby zaczęła egzekwować prawo w naszym kraju, a nie dopiero po tragedii zabierała głos. Odnośnie stanu dróg nie wypowiadam się, bo wszak brakuje mi słów. Wszystkim mało życzliwym proponuję zastanowić się zanim napiszą kolejny przykry komentarz....
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Komentatorzy » 29/2/2008, 00:36

Komentatorzy napisał(a):jakaś plaga normalnie... Trzymamy kciuki.<br><hr>Tony<br>
Komentatorzy napisał(a):ta plaga nazywa się chyba - prak wyobraźni<br><hr>miki<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy każde przekroczenie prędkości to brak wyobraźni? Bez wątpienia Maciek popełnił tragiczny i fatalny błąd. Ale sam też jechałem kiedyś autem ponad 150 km/h i przeżyłem. Więc bądź ostrożny w wydawaniu wyroków. Słowo plaga odnosiło się zapewne do sprawy Krzyśka Wydrzyckiego, a tutaj już w ogóle nie możemy teraz spekulować na temat braku wyobraźni.<br><hr>Tomek<br>
Komentatorzy napisał(a):Zgadzam sie z kolega, ze nie mozna - powiem wiecej - nawet nie trzeba spekulowac o braku wyobrazni, gdyz jest on ewidentny!<br><hr>m.<br>
ewidentny to jest stan dróg!!! nie po to robi się szybkie auta aby nimi jeździć 50 km/h. Nie chciał nikogo skrzywdzić! czy jak przekraczasz dozwoloną prędkość to pragniesz aby komuś zrobić coś złego? nie krytykuj go!!! bo nikt aniołem za kierownicą nie jest!<br><hr>Speed
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Grzybu » 29/2/2008, 00:48

Jak można pisać o złym stanie dróg w przypadku faktu 3.krotnego przekroczenia prędkości...

Ludzie... mam szacunek dla człowieka i wyrażam współczucie dla bliskich, ale stan dróg w tym przypadku jest kwestią najmniej istotną, szczególnie wobec ogólnie znanego stanu polskich dróg, a już najbardziej komuś takiemu, kto zawodowo zajmuje się w Polsce motyoryzacją.

Każdy z Nas ciśnie, ale są pewne granice... nie zawsze wyraźne, ale na ich dostrzeganiu polega instynkt samozachowawczy.......

[*]
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez Komentatorzy » 29/2/2008, 00:53

Komentatorzy napisał(a):Stalo sie, nie dolujcie go wiecej bo on na pewno nie daruje sobie do konca zycia. Nie nalezy obwiniac Macka za zmarlego kolege bo winni sa tak naprawde obaj. Chce poruszyc inna kwestie. Chcialbym zeby zaczeto karac urzednikow za nasze drogi z urzedu.
Chodzi mi oto ze jezeli jedziesz obojetnie gdzie w Polsce i masz na trasie dziury na pol samochodu to powinno byc to traktowane jako zagrozenie zycia lub zdrowia czlowieka.
<br><hr>jtd<br>
masz racje kolego.. karać ich, za ten polski tor przeszkód.<br><hr>kierowca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr