Zobacz wątek - [Aktualności] Maciek Zientarski walczy o
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Maciek Zientarski walczy o

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 17:45

Komentatorzy napisał(a):jakaś plaga normalnie... Trzymamy kciuki.<br><hr>Tony<br>
Komentatorzy napisał(a):ta plaga nazywa się chyba - prak wyobraźni<br><hr>miki<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy każde przekroczenie prędkości to brak wyobraźni? Bez wątpienia Maciek popełnił tragiczny i fatalny błąd. Ale sam też jechałem kiedyś autem ponad 150 km/h i przeżyłem. Więc bądź ostrożny w wydawaniu wyroków. Słowo plaga odnosiło się zapewne do sprawy Krzyśka Wydrzyckiego, a tutaj już w ogóle nie możemy teraz spekulować na temat braku wyobraźni.<br><hr>Tomek<br>
Komentatorzy napisał(a):WOW!!! Jechales kiedys 150km/h i przezyles??? Super... ale z ciebie kozak!<br><hr>lysy-gixer<br>
Komentatorzy napisał(a):A Ty nigdy nie przekroczyłeś prędkośći ani nie złamałeś przepisu, nie? Gratuluję i idź kłamać gdzieś indziej hipokryto!<br><hr>Tomek<br>
Jestem motocyklista i jezdzilem juz z predkosciami grubo ponad 250km/h ale na niemieckich autostradach i w dobrych warunkach pogodowych gdzie jest to dozwolone. Jasne ze nieraz przekroczylem predkosc ale o 20 30 40km/h ale nigdy jeszcze 4ro krotnie!!!! I to po miescie z pasazerem.<br><hr>lysy-gixer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 17:58

Takie są skutki jak się komuś w główce przewraca! Najgorsze, że przeważnie niewinni tylko na tym cierpią! Mam tylko nadzieję, że poniesie konsekwencje tego jak każdy zwykły kierowca, a nie jak kolejna "gwiazda" typu O. Jędrzejczak! I wstyd tylko dla ojca przyniósł bezmózgowiec! <br><hr>fan motoryzacji wierzący w sprawiedliwość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 18:18

Komentatorzy napisał(a):tak narzekał w programie na ograniczenia prędkości
to ma za swoje
dobrze że nie zabił jakiegoś niewinnego pieszego na przejściu<br><hr>policjant<br>
owszem, jechal duzo duuuuzo za szybko, ale moze troszke szacunku, w koncu nie wiadomo co z nim bedzie... poza tym nie ustalono jeszcze kto prowadzil, auto jest tak zniszczone ze tego nie mozna w tej chwili ustalic ze 100% pewnoscia.... i miej troche szacunku dla obu. Jarosław Zabiega śp [*] ... <br><hr>@g@
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 18:19

Komentatorzy napisał(a):Proponuję zamienić znak ogr.pręd. do 50 na "UWAGA DROGOWCY ZNOWU SPIEPSZYLI DROGĘ " Oglądałem właśnie materiał z tego wypadku w tvn 24 i czarno na bilłym widać , że cały ten łuk przed wiaduktem to jedna wielka mulda !!!! Skoro chcecie ciągać po sądach chłopaka , to moze również kogoś kto jest za tą droge odpowiedzialny !!!!!! <br><hr>Skalpel<br>
co wy ludzie gadacie...to jego zawod...i jednoczesnie niebezpieczenstwo akie za soba one niesie...teraz powinnismy trzymac kciuki zeby wyzdrowial i wspolczuc rodzinie...troszke zrozumienia...<br><hr>lukaslukas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 18:31

Komentatorzy napisał(a):tak narzekał w programie na ograniczenia prędkości
to ma za swoje
dobrze że nie zabił jakiegoś niewinnego pieszego na przejściu<br><hr>policjant<br>
Komentatorzy napisał(a):owszem, jechal duzo duuuuzo za szybko, ale moze troszke szacunku, w koncu nie wiadomo co z nim bedzie... poza tym nie ustalono jeszcze kto prowadzil, auto jest tak zniszczone ze tego nie mozna w tej chwili ustalic ze 100% pewnoscia.... i miej troche szacunku dla obu. Jarosław Zabiega śp [*] ... <br><hr>@g@<br>
troche szacunku ?
do kogo, kogoÅ› kto ma w dupie przepisy ?
kolego, skończyłem wydział Transportu Politechniki Warszawskiej i wiem że 50 km/h wynika z "przeżywalności" pieszych ewentualnie potrąconych to po pierwsze po drugie
jeśli ktoś sie zachowuj jak pirat to sam sie prosi,
zero szacunku do kogoś kto naraża innych, równie dobrze mógł wpaść na przystanek na którym by stała Twoja matka lub córka i co wtedy ?<br><hr>policjant
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 18:43

trzymam za Ciebie kciuki Maciek mam nadziej ze wszystko bedzie ok i jeszcze zobaczymy sie nie raz w TV.<br><hr>karola_l
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 18:45

od czego zacząć ........... delikatnie mówiąc jest to dla mnie KOMPROMITACJA .... jeśli prowadził Pan Maciek który wcześniej skasował napewno DUŻĄ sume z PZU za reklamę to jestem WSTRZĄŚNIĘTY .... w centrum miasta , z osobą z boku , BEZ pasow ( nie ważne czy coś by dały przy tej prędkości ) człowiek który poucza i przestrzega przed konsekwencjami niebezpiecznej jazdy ( i bierze za to kase ) napieprze 200 na godzine !!!! to jest zgroza - normalny człowiek dostałby ZERO od PZU a juz słysze ze PZU pomoże jesli bedzie potrzebna pomoc.... wiem jest to tragedia - była by tragiczna tym bardziej jeśli stała by sie na torze wyścigowym ale to było na badziewiastej drodze !!! i nie ma co gadac ze to wielka postać .... spowodował wypadek jak ktos wcześniej napisał zwykły DRESIARZ i w tym wszystkim jest to najgorsze !!!! nie przyjmuje w żadnym wypadku tłumaczeń niektórych osób ze nie ma gdzie jeżdzić i ze znaki ograniczenia sa powtykane bez sensu ( mnie tez to gotuje !!! ) ale żyjemy tu gdzie zyjemy i szybko super nie bedzie - jest bieda i ubustwo tez a nikt nie usprawiedliwia kradzieży . własnie zobaczylem w TV relacje z wypadku - to było po prostu PRZESTEPSTWO drogowe ze skutkiem śmiertelnym a nie wypadak !!!! współczuje mu ale 200 na h to jezdzilem na niemieckiej autostradzie !!! a nie tu !!!! na razie kończe - oczywiscie zycze mu zdrowia i współczuje ojcu ! <br><hr>janusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 18:47

Nie ważne ile jechał, czym jechał....Mackowi teraz jest potrzebne wsparcie fanów a nie zgryźliwe uwagi zreswztą nie na miejscu w takiej sytuacji<br><hr>karola_l
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:01

Komentatorzy napisał(a):... Bo potrzebne mu było auto za 500 tys zł. Ludzie z dochodem tysiąc zł miesiecznie nie mają co do garczka włożyć a ten kupuje auto i szaleje. Nie ma Boga? Czasem się o pokorę upomina jak w środę o 22.<br><hr>Paweł z Wawy<br>
Ty debilu człowiek jest w stanie krytycznym a ty wypisujesz taki głupoty. Wstrzymaj się z osądami do momentu , aż dojdzie do siebie. (ty na pewno nigdy nic głupiego nie zrobiłeś? ). A jak jesteś pierdoła i nie masz łba do pieniędzy to twój problem....<br><hr>Burza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:15

Komentatorzy napisał(a):Nie ważne ile jechał, czym jechał....Mackowi teraz jest potrzebne wsparcie fanów a nie zgryźliwe uwagi zreswztą nie na miejscu w takiej sytuacji<br><hr>karola_l<br>
jak to nie ważne ile jechał ? są przepisy i prawo !!!
fanów czego? piractwa ?<br><hr>co ?
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:17

Komentatorzy napisał(a):od czego zacząć ........... delikatnie mówiąc jest to dla mnie KOMPROMITACJA .... jeśli prowadził Pan Maciek który wcześniej skasował napewno DUŻĄ sume z PZU za reklamę to jestem WSTRZĄŚNIĘTY .... w centrum miasta , z osobą z boku , BEZ pasow ( nie ważne czy coś by dały przy tej prędkości ) człowiek który poucza i przestrzega przed konsekwencjami niebezpiecznej jazdy ( i bierze za to kase ) napieprze 200 na godzine !!!! to jest zgroza - normalny człowiek dostałby ZERO od PZU a juz słysze ze PZU pomoże jesli bedzie potrzebna pomoc.... wiem jest to tragedia - była by tragiczna tym bardziej jeśli stała by sie na torze wyścigowym ale to było na badziewiastej drodze !!! i nie ma co gadac ze to wielka postać .... spowodował wypadek jak ktos wcześniej napisał zwykły DRESIARZ i w tym wszystkim jest to najgorsze !!!! nie przyjmuje w żadnym wypadku tłumaczeń niektórych osób ze nie ma gdzie jeżdzić i ze znaki ograniczenia sa powtykane bez sensu ( mnie tez to gotuje !!! ) ale żyjemy tu gdzie zyjemy i szybko super nie bedzie - jest bieda i ubustwo tez a nikt nie usprawiedliwia kradzieży . własnie zobaczylem w TV relacje z wypadku - to było po prostu PRZESTEPSTWO drogowe ze skutkiem śmiertelnym a nie wypadak !!!! współczuje mu ale 200 na h to jezdzilem na niemieckiej autostradzie !!! a nie tu !!!! na razie kończe - oczywiscie zycze mu zdrowia i współczuje ojcu ! <br><hr>janusz <br>
Dobrze że już skończyłeś swój bezlitosny i nieludzki wywód! Człowiekowi trzeb zdrowia życzyć a zmarłemu okazać szacunek! Skąd wiesz ile jechał i kto jechał? Siedziałeś za kierownicą? Oczywiście że nie i szukasz pola do popisu, tyle że wyszedłeś na potwora!<br><hr>Zieniu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:19

dostał tyle od życia - doceni to teraz gdy większość stracił.
szkoda. piękny, młody, zdolny - był. teraz życzę powrotu do zdrowia i jakiej takiej równowagi<br><hr>inez
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:24

Komentatorzy napisał(a):Nie ważne ile jechał, czym jechał....Mackowi teraz jest potrzebne wsparcie fanów a nie zgryźliwe uwagi zreswztą nie na miejscu w takiej sytuacji<br><hr>karola_l<br>
Przyczyna i skutek - gdyby jechał tyle ile wolno, może w ogóle nie było by tej tragedii. Ale racja co się stało to się już nie odstanie.
Jest to w tej chwili jedynie przestroga dla kolejnych fanów prędkości i maszyn, wierzących że im się nie może stać nic złego...<br><hr>sonia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:27

Wierze w szybki powrot do zdrowia . Nie ma co teraz oceniac . stalo sie. Wiec nalezy tylko miec nadzieje , ze bedzie dobrze . My jedno potrafimy robic najlepiej -OCENIAC .<br><hr>Justyna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:27

niby taki poważny człowiek!!!a tak głupi !!nie rozumiem takich ludzi,trzeba mieć troszkę wyobraźni jadąc taki autem, naddatek po polskich drogach!!<br><hr>dawidos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:28

Komentatorzy napisał(a):tak narzekał w programie na ograniczenia prędkości
to ma za swoje
dobrze że nie zabił jakiegoś niewinnego pieszego na przejściu<br><hr>policjant<br>
Komentatorzy napisał(a):owszem, jechal duzo duuuuzo za szybko, ale moze troszke szacunku, w koncu nie wiadomo co z nim bedzie... poza tym nie ustalono jeszcze kto prowadzil, auto jest tak zniszczone ze tego nie mozna w tej chwili ustalic ze 100% pewnoscia.... i miej troche szacunku dla obu. Jarosław Zabiega śp [*] ... <br><hr>@g@<br>
Komentatorzy napisał(a):troche szacunku ?
do kogo, kogoÅ› kto ma w dupie przepisy ?
kolego, skończyłem wydział Transportu Politechniki Warszawskiej i wiem że 50 km/h wynika z "przeżywalności" pieszych ewentualnie potrąconych to po pierwsze po drugie
jeśli ktoś sie zachowuj jak pirat to sam sie prosi,
zero szacunku do kogoś kto naraża innych, równie dobrze mógł wpaść na przystanek na którym by stała Twoja matka lub córka i co wtedy ?<br><hr>policjant<br>
Rzeczywiście 50 km/h to prędkość obiektywnie bezpieczna dla wszystkich uczestników ruchu oraz dla pieszych. Szanuję Twoją wiedzę w tym temacie. Lecz jako prawnik pragnę podkreślić, że nie wydaje się werdyktów przed rozpoznaniem sprawy. Nie są znane okoliczności wypadku, do których zalicza się osobę sprawcy wypadku, może był jeszcze jakiś inny pojazd, który wymusił takie a nie inne zachowanie się kierowcy Ferrari? Kto kierował pojazdem w tamtej chwili, jaki był stan techniczny samochodu itp. To wszystko ustali śledztwo. Proszę nie winić Zientarskiego zanim zostaną zebrane stosowne dowody, opinie biegłych, wnioski.
Pozdrawiam.<br><hr>B.r6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:36

Ilu z nas przekracza znacznie pretkość i niby wiemy ze wystarczy ulamek sekundy jakis niefart cos z autem nagle i .... Nieby o tym wiemy a i tak wciskamy gaz a wydaje nam sie ze znamy granice Wiadomo im wolniej tym bezpieczniej no ale Macku wracaj szybko<br><hr>Tomastepa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez torowiec » 28/2/2008, 19:41

Nie da sie tego czytac ,banda obrazonych na cały swiat, zakompleksionych moralizatorów
Trzymaj sie chłopie i wracaj do zdrowia
Ostatnio edytowano 28/2/2008, 19:43 przez torowiec, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:41

Wierzę, że wszystko będzie dobrze Panie Maćku. Trzymam za Pana kciukii życzę szybkiego powrotu do zdrowia.<br><hr>yola
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/2/2008, 19:52

Komentatorzy napisał(a):Piszę, bo nie mogę czytać tych bzdurnych,nienawistnych komentarzy !!! Każdy popełnia w życiu kupę błędów a Maciek i tak zapłacił za jeden z nich wysoką cenę !!!! Walczy o życie a wy kopiecie leżącego , jesteście beznadziejni . Pewnie sami nieraz zapierdalacie waszymi skodzinami a teraz czepiacie się chłopaka . Kiedyś wam też zabraknie fartu w takiej sytuacji i wtedy zobaczycie jak to jest z drugiej strony. <br><hr>Skalpel<br>
Dobrze ze nie zabił twojego znajomego, albo kogos z rodziny , bo byś sam na pewno sprzedał buta. !<br><hr>hugo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê