Zobacz wątek - Aerograf na motocyklu, kasku - co o tym sądzicie?
NAS Analytics TAG

Aerograf na motocyklu, kasku - co o tym sądzicie?

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Postprzez miki1406 » 23/2/2015, 10:15

Ten jasny idealny do Waszej VFR :)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez melvin » 23/2/2015, 18:54

A autor zapłacił za reklamę?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez majkel251 » 23/2/2015, 21:25

Aerografit napisał(a):A gdyby ktoś zaproponował Ci pomalowany kask w takiej samej cenie jak ten z oryginalnymi naklejkami to rozważyłbyś taką propozycję?



Bez wahania brałbym kask z aerografem. Sam odrobinę interesuję się tym tematem i uważam, że to o wiele fajniejsze rozwiązanie niż oryginalne malowanie. Po pierwsze duże możliwości personalizacji a po drugie gwarancja, że nie zobaczysz kogoś w identycznym kasku :D
Avatar użytkownika
majkel251
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15/6/2011, 07:55
Lokalizacja: ETM/SC

Postprzez Movi » 24/2/2015, 10:09

melvin napisał(a):A autor zapłacił za reklamę?


Nie rozumiem o co się tak pienicie z tą reklamą... gościu działa legalnie, robi fajne rzeczy- wrzuca je w końcu na forum MOTOCYKLOWE, a nie wędkarskie- w czym problem?

Jak dla mnie bardzo fajne prace i NIEZMIERNIE SIĘ CIESZĘ że wrzucił je na forum i reklamuje, bo być może któryś z moich znajomych będzie chciał zrobić sobie aerograf i wtedy mu powiem- słuchaj sprawdź tego gościa bo wrzucał swoje prace na forum i wyglądały zacnie.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez suhy-19 » 24/2/2015, 11:02

Nikt mu nie broni sie reklamowac ale jezeli juz to robi to niech przynajmniej robi to w odpowiednim dziale(ogloszenia)
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Walenty » 24/2/2015, 13:10

suhy-19 napisał(a):Nikt mu nie broni sie reklamowac ale jezeli juz to robi to niech przynajmniej robi to w odpowiednim dziale(ogloszenia)


No.
Tia.
Nie kozacz :lol:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez suhy-19 » 24/2/2015, 13:31

cicho :D ja tu próbuje udawać moda :twisted: [/list]
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez madcap » 24/2/2015, 14:20

Jakby było w ogłoszeniach, to mało osób by obejrzało.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Aerografit » 24/2/2015, 14:30

Bez wahania brałbym kask z aerografem (otwórz link). Sam odrobinę interesuję się tym tematem i uważam, że to o wiele fajniejsze rozwiązanie niż oryginalne malowanie. Po pierwsze duże możliwości personalizacji a po drugie gwarancja, że nie zobaczysz kogoś w identycznym kasku

Cieszę się, że tak myślisz, choć prawdę mówiąc rzadko kiedy spotykam klienta, który chce coś niepowtarzalnego. Zazwyczaj jest na zasadzie: "ja chcę takie coś jak on ma/takie samo jak na tym zdjęciu", stąd też ten element niepowtarzalności trochę się zaciera ;). Są też i tacy, którzy zaliczyli szlif i mając możliwość (w takiej samej cenie) namalowania dowolnego wzoru decydują się na odnowienie fabrycznego malowania (i nie mówię tutaj rzecz jasna o klasykach). Jak wy do tego podchodzicie?

Po drugie: dziękuję Wam za wsparcie mojego przedsięwzięcia. Dodam, że nie tyle chodzi mi o reklamowanie siebie co o ideę malowania aerografem kasków i motocykli (otwórz link). Są osoby, które nawet nie mają pojęcia o istnieniu czegoś takiego - sam do takich kiedyś należałem (dawno dawno temu :P).
Ostatnio edytowano 25/6/2015, 17:41 przez Aerografit, łącznie edytowano 3 razy
Malowanie aerografem kasków i motocykli - bo motocykle i kaski też mogą być piękne (otwórz link)
Avatar użytkownika
Aerografit
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 12/8/2014, 17:08
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Movi » 24/2/2015, 14:37

madcap napisał(a):Jakby było w ogłoszeniach, to mało osób by obejrzało.



dokładnie
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez melvin » 24/2/2015, 19:01

Po pierwsze regulamin:

9. Nie spamuj.
Forum nie jest miejscem na reklamowanie swoich forów, stron, sklepów, aukcji itd. Jest do tego specjalny dział - giełda. Tam możesz pokazać to, co masz do zaoferowania innym.


Po drugie serwery nie działają na powietrze a za reklamy się płaci (sytuacja wyglądałaby tak samo gdyby ktoś bez opłacenia naklejał wam reklamy na wasze samochody, twierdząc że więcej osób je zobaczy)...
i zamierzam tak jak do tej pory tego pilnować, bo za chwilę forum zostanie zasypane tematami o wulkanizacji, mechanice grabieniu liści itp. tylko dlatego, że w giełdzie mało osób by widziało...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Aerografit » 27/2/2015, 23:13

melvin:
Po pierwsze: forum jest przede wszystkim miejscem do zadawania pytań i wyrażania swoich poglądów na dany temat - w tym przypadku opinie na temat aerografu na motocyklach i kaskach (otwórz link). Jako, że sam się tym zajmuję pozwoliłem sobie wrzucić zdjęcia swojego autorstwa by ludzie mogli zobaczyć jak takie wykonanie wygląda w rzeczywistości gdyż wielu osobom słowo "aerograf (otwórz link)" kojarzy się z lataniem.
Po drugie: nie zamieszczam tutaj cennika, swojej oferty, wskazówek dojazdu ani nie piszę o tym na czym polega wspaniałość moich usług. Poruszam temat i pytam o opinie, a to chyba nie jest zabronione prawda (na dodatek w hydeparku)?
Po trzecie: podkreślam jeszcze raz, że chcę poznać Wasze zdanie na ten temat, więc odsyłanie mnie z tym tematem na giełdę to zmuszanie mnie do robienia "off-topu" czyli łamania regulaminu.

Zatem proszę Ciebie melvin o nie robienie dalej off-topu w tym temacie, a całą resztę o wyrażanie swojego zdania o personalizacji swoich zabawek przy pomocy aerografu.
Ostatnio edytowano 25/6/2015, 17:40 przez Aerografit, łącznie edytowano 4 razy
Malowanie aerografem kasków i motocykli - bo motocykle i kaski też mogą być piękne (otwórz link)
Avatar użytkownika
Aerografit
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 12/8/2014, 17:08
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez sebasbox » 13/3/2015, 11:01

Aerografit napisał(a):Osobiście wydaje mi się że pomysł doczepiania irokezów, włosków, kolców, ćwieków itd. odpada z wiadomych przyczyn: policja, kontrole, bezpieczeństwo.

ja bym jeszcze dodał że przede wszystkim że to tandeta jakich malo...po prostu wieś tańczy i śpiewa...
Ładnie zrobiony areograf to zdecydowanie lepsze rozwiazanie. Miałem tak robiony kask i powiem że wyszło rewelacyjnie.
ZX-10R
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez Aerografit » 30/8/2015, 00:00

Widzę, że ktoś jednak pokwapił się by wrzucić ten temat do ogłoszeń. Szkoda.
Wrzucam w takim razie hurtowo kilka moich ostatnich realizacji wykonanych aerografem (otwórz link):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek (otwórz link)
Obrazek
Obrazek

A tutaj garść realizacji spoza świata motocykli i kasków (tak, żeby uświadomić, że aerograf to nie tylko motocykle ;) ) :
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Jakby kogoś bardziej zainteresował mój fach i zarazem pasja, zapraszam na stronę: http://www.aerografit.pl
Malowanie aerografem kasków i motocykli - bo motocykle i kaski też mogą być piękne (otwórz link)
Avatar użytkownika
Aerografit
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 12/8/2014, 17:08
Lokalizacja: Oświęcim

Poprzednia strona


Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr