Zobacz wątek - Motocykl a znajomość mechaniki :)
NAS Analytics TAG

Motocykl a znajomość mechaniki :)

O wszystkim
_________

Czy według was każdy motocyklista musi znać się na mechanice ?

Tak
6
33%
Nie
12
67%
 
Liczba głosów : 18

Postprzez malomi » 30/10/2013, 18:32

O to ciekawe proszę o zaznaczenie moich błędów ortograficznych drogi administratorze...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez mirekm71 » 30/10/2013, 23:04

Walenty napisał(a):Patrz Mirku co masz w podpisie :D


No co? Filmik reklamowy BMW. Zawsze chetnie szydze z tej marki. Taki fetysz :twisted:

W kwesti klockow to zakladam juz tylko NHC sintermetalowe. Pasuje mi i cena i jakosc.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez kravec » 30/10/2013, 23:24

malomi napisał(a):O to ciekawe proszę o zaznaczenie moich błędów ortograficznych drogi administratorze...


To cofnij sobie stronę i zobacz czy nie pozostawiłeś śladu po poprawkach.
Chcesz coś jeszcze dodać?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez malomi » 31/10/2013, 00:02

Tak oczywiście.

Bez jaj że Admin czepia się o jedną spację i specjalnie pisze na czerwono post... Dla mnie to paranoja...

Ps. Proponuje rzucić okiem na posty innych userów skoro tak pilnujecie porządku ortograficznego na forum... Chyba że czepiacie się wybiórczo w zależności od humoru...

Teraz dostane lizak za off-topa czy może za dyskusję z Moderatorami >? :evil: :evil: :evil:
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez kravec » 31/10/2013, 08:24

Ani jedno ani drugie. Może za krótko jeszcze jesteś na forum żeby wiedzieć że nie daję lizaków zbyt często. Poza tym nie wiem czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej.

To co poprawiłeś jest już nie do sprawdzenia- trzeba było zostawić- nie poprawiać, a jeśli już poprawiłeś to nie wyskakiwać z takim postem.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez malomi » 31/10/2013, 09:25

Za liczbę mnogą przepraszam.
Fakt mogłem nie poprawiać ale myślałem że chodzi o coś więcej niż spację a raczej jej brak...
Bije się w pierś i obiecuję poprawę zarazem proszę o wybaczenie nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu.

LwG
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Boshi » 31/10/2013, 10:40

Myślę, że mad nie czepił się o jedną spację. Nie czepiamy się wybiórczo, tylko stosujemy regulamin dzielony przez rozsądek. Powróćmy do tematu ;)
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez malomi » 31/10/2013, 11:51

Ok. Dałem ciała, bo poprawiłem, ale naprawdę poprawiłem brak jednej spacji niestety nie jestem wstanie udowodnić swoich racji.

Nie ukrywam, że poirytował mnie ta sytuacja wiem jestem nowym użytkownikiem, ale staram się swoje wypowiedzi pisać z sensem i ubierać w słowa w taki sposób żeby nie zaniżać poziomu forum. A tu nagle z powodu jakiejś pierdoły Administrator stawia mnie w nie do końca dobrym świetle nie uważam się za jakiegoś bezmózga a wypowiedź Madcap-a była napisana w takim tonie… Wszystkich nas wiąże jedna pasja prędzej czy później wszyscy gdzieś na jakimś zlocie się spotkamy i nie chciałbym żeby taka sytuacja wpłynęła na ocenę mojej osoby...

Ostatnie zdanie Boshi-go było źle zinterpretowane przeze mnie chodziło o kontynuowanie głównego tematu mój post zamyka bezsensowną przepychankę.

Przepraszam założyciela tematu za off-topy.
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez madcap » 31/10/2013, 13:31

malomi.
rzecz nie tylko dotyczyła brakującej spacji i tylko tego jednego postu.
jeśli chcesz być tak poprawnym, to popraw proszę również inne swoje posty.
gdyby tylko to było raz, to nie zwróciłbym uwagi.
uwaga również dotyczy stosowania przecinków.
zdecydowanie łatwiej się czyta czyjeś wypowiedzi, gdy poszczególne myśli są oddzielone.
a to czy jesteś nowym userem na tym forum, czy też nie, nie ma dla mnie jakiegokolwiek znaczenia.

jeśli zwrócenie uwagi, miast rozwijać zabolało, to radzę wóczas pomyślec nad swoim ego, czy za bardzo "nie spuchło".
Twój z lekka sarkastyczny post przemilczałem, po to by uniknąć niepotrzebnych przepychanek.
i niech na tym poprzestanie.


co do niestosowania przeze mnie dużych liter, odsyłam do netykiety.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez melvin » 31/10/2013, 17:37

Czas przestawiony na zimowy więc zaczyna się wylewanie smutków i żali na forum, kłótnie o byle pierdołę, zbiorowe smutki za warna itp... ALE JA TO LUBIĘ :twisted: będzie się działo i oby do wiosny :D


a co do tematu to nadal uważam że jak ktoś kupuje moto to mimowolnie zmusza sam siebie do zapoznania się z zasadami mechaniki, bo chociażby jak rozmawiać z mechanikiem o potrzebie zrobienia posezonowego serwisu, jak sprawić by nie słuchać rozmów innych motocyklistów o oponach łańcuchach powercomanderach zaworach lepszych i gorszych świecach? Chcąc nie chcąc mając moto człowiek czegoś tam się nauczy o mechanice. Poza tym facet nie potrafiący i nie lubiący pogrzebać przy swoim moto zalatuje trochę waginosceptycyzmem...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości




na gr