Zobacz wÄ…tek - kto "gorszy"?
NAS Analytics TAG

kto "gorszy"?

O wszystkim
_________

która z postaci jest wg. was "najgorsza"?

gej
3
4%
pedał
8
11%
zielarz
1
1%
narkoman
8
11%
dla mnie nie ma różnicy, gej=pedał, tych nie lubię
32
43%
dla mnie nie ma różnicy, zielarz = narkoman, tych nie lubię
1
1%
wszystkich ich nienawidzÄ™
14
19%
są mi obojętni
8
11%
 
Liczba głosów : 75

Postprzez gelo007 » 3/2/2010, 22:03

Według mnie to macie poglądy rodem ze średniowiecza.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Enrothe » 3/2/2010, 22:11

Od tutaj warjatron muszę cóż poprostu poprzeć Twoje zdanie idealnie to opisałeś lecz o wiele "agresywniej" niż ja, czyli innymi słowami kawał dobrej roboty gratuluję! xD

BTW: Jestem przeciwko twardym narkotykom, dilerką, lecz jeśli kogoś zaciekawi temat marihuany i z czystej ciekawości poczyta o niej tyle co ja (już nie koniecznie mówię tu o jej spróbowaniu bo nikogo nie zachęcam ani nie zmuszam) to dopiero wtedy niech się o tym wypowiada a nie pier***i mity które usłyszał w tv czy od swoich moherowych znajomych, którzy uważają że po blancie zamieniasz się w wilkołaka zamiast kończy masz zaje***cie wielkie kopcące się blanty, którymi niszczysz wszystkie mniejsze miasta i wsie.... ufff ale ja mam wyobraźnie xD
Obrazek (otwórz link)

Kocham truskawki xD
Avatar użytkownika
Enrothe
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 6/7/2008, 23:42


Postprzez siekson » 3/2/2010, 22:35

Podoba mi siÄ™ przebieg tej rozmowy:

warjatron napisał(a): zadne inne zwierze w sowjej naturze nie wykazuje takich wynaturzen


wikipedia napisał(a):Odnotowano je (zachowania homoseksualne) do tej pory u ponad 1500 żyjących na wolności gatunków, a zjawisko to dobrze udokumentowano u ponad pięciuset z nich. Wśród niektórych zwierząt, np. żyraf czy bizonów zachowania homoseksualne są częstsze od heteroseksualnych.


warjatron napisał(a):u zwierzat nie wystepuja zachowania homoseksualne u zadnego z gatunkow.


Ludzie BETON!! Normalnie BETON :lol: :lol: :lol:

W sobotę byłem na parapetówie u znajomej jeszcze ze studenckich czasów i tak się złożyło, że była też para gejów. Powiem krótko. Niczym się nie różnią od nas. Można z nimi wypić piwko, pogadać o sporcie, motocyklach, o pracy. Zwyczajni ludzie.
I co ciekawe wcale nie podbijali do każdego faceta oferując mu szybki seks w kiblu. Nie wiem skąd w niektórych przekonanie, że jak ktoś jest homoseksualistą to od razu jest jakimś napaleńcem, który myśli tylko o tym żeby Was przelecieć.

Prawdę mówiąc wolałbym pójść do baru na piwo z jednym z tych gości niż z takim prymitywem jak warjatron.

Bawi mnie też argument, że nie podoba Wam się jak się z tym afiszują. Kurde od 8 lat siedzę w Wawie i nigdy na ulicy nie widziałem całujących się lub idących za rękę facetów. To gdzie wy żyjecie, że u Was to takie nagminne zjawisko?? W jakimś europejskim zagłębiu pedałów??

Podejrzewam, że większość z Was chyba na oczy nie widziała żadnego homoseksualisty. Oglądacie raz do roku jakąś paradę równości przez 20 sekund w teleekspresie, w której bierze udział np 500 osób i na tej podstawie zaczynacie nienawidzić kilkaset tysięcy homoseksualistów.

Przyznam, że niektóre opinie mnie dziwią i martwią. Tak jak napisał gelo - Ciemnogród.

P.S.
Warjatron jeśli poczułeś się urażony, że nazwałem cię prymitywem to... mam to gdzieś bo gardzę ludźmi twojego pokroju.
Ostatnio edytowano 3/2/2010, 23:16 przez siekson, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trener » 3/2/2010, 22:47

Szafa napisał(a):W sumie to od gejów gorsi są faceci co wyglądają jak kobiety a gejami nie są. Takich napierdalałbym bym szpadlem.


zgadzam się . Bejsbolem w łeb i do piachu . Wszelkiego rodzaju pedały i zboczuchy nie powinny chodzić po tym łez padole a tym bardziej po naszym wspaniałym kraju :evil:

gelo007 napisał(a):Według mnie to macie poglądy rodem ze średniowiecza.


e tam zaraz ze średniowiecza . Trzeba zadbać żeby nasz kraj pozostał normalny :D
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez zadzior » 3/2/2010, 22:55

Właśnie po takiej gadce widać jak bardzo jest "normalny".
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez karolr » 4/2/2010, 07:18

Jednym słowem pedałów można postawić w jednym szeregu ze zwierzętami skoro u zwierząt też występują takie wynaturzenia...
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Czester » 4/2/2010, 07:22

Hitler wiedział co z takimi robić...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez madcap » 4/2/2010, 07:52

zgadzam siÄ™ z sieksonem.
Enrothe czy widziałeś (poza poczytaniem), jak jakiekolwiek dragi wzmacniają różne zachowania, lub często wyciągają na wierzch te, które głęboko spychamy w podświadomość?
samo poczytanie o kannabinolach, pochodnych indolu, itd. to nie wszystko.
Jeśli nie, to przejdź się do psychoterapeuty lubdo osoby, która zajmuje się psychologią transportu lub psychologią kliniczną, (szumna nazwa, a często zwykłe problemy).
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez patryk83 » 4/2/2010, 08:45

W zasadzie zaznaczyłem "pedał".
Jak widze dwóch gejów/pedałów przytulających się albo np całujących się jak akurat stałem za nimi to napawa mnie to obrzydzeniem ;p Nie mam nic do 2 dziewczyn robiących to samo hehe ale 2 facetów ... ohyda.
Jak się z tym nie afiszują(chodzą ubrani jak cioty) to mnie zwykły gej nie przeszkadza byle by się do mnie nie dobierał(joke) ;p

Narkomanów nie lubię podobnie do pedałów, narkoman jest niebezpieczny dla otoczenia, pedał raczej nie ale to pedal(to wszystko tłumaczy;p)

Zielarzy znam i lubię, to zazwyczaj fajni ludzie ;) i jacy śmieszni jak z nimi siedzę to ciągle się śmiejemy :)


Apropo to znam paru gejów i nic do nich nie mam są i niech sobie będą mam to gdzieś.
Jednego znam z irc'a i na początku rozmawiało się z nim spoko, normalny gość później troszkę za bardzo sie przyzwyczaił do rozmów ze mną i wywalił mi tekst o tym jak to kiedyś na imprezie zrobił loda swojemu kumplowi i ten mu powiedział że tak dobrze loda to mu nawet żona nie robi...
Nie wiem po co to zrobił ale obrzydził mi wszystkich gejów takim tekstem i wiem, że nie powinienem opierać swojego zdania akurat na tym przypadku ale jak widzę geja to przychodzi mi do głowy ten tekst o robieniu loda i automatycznie wole nie mieć z nimi kontaktu.
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Taser » 4/2/2010, 10:45

Podpisuje sie wszystkimi konczytami pod stwierdzeniem Gelaa, ze poglady macie jak w sredniowieczu. Kazdu marzy o Holoandii, a metalnie do tego nikt nie dorosl. Nie dziwi mnie ze ze ten kraj tak wyglada, jak 90% osob widzi w sposob czarny albo bialy.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez karolr » 4/2/2010, 10:55

Ja nie marzę o Holandii, bo nie wyobrażam sobie patrzeć na pary gejów chodzących za rękę po ulicy, na narkomanów zresztą też nie mam ochoty patrzeć jak również na zapijaczonych alkoholików.. i tolerował tego nie będę może i średniowiecze, ale jak tak ma wyglądać (jak w holandii) nowoczesna europa lub świat to ja spierd**am na jakąś bezludną wyspę
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Taser » 4/2/2010, 11:00

Gdybys Ty jeszcze widzial troche swiata, a prawda jest taka ze 3/4 homofobow siedzi w swoim zasciankowie gdzie tak jak juz wyzej napisalem panuja sredniowieczne poglady, bo wiele sie tam od tego czasu nie zmienilo, pole nadal sie ora koniem, tyle ze internet jest i tacy ludzie moga kocopaly pierdolic, tak ze pol swiata sie o tym dowie... Nie mowie tutaj konkretnie o Tobie Karolr, tylko ogolnie i koncze na tym punkcie ta dyskusje bo to nie ma sesu ludzi uswiadamiac bo itak wiedza swoje.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez karolr » 4/2/2010, 11:20

byłem, widziałem i dalej zostaję przy swoim
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Trener » 4/2/2010, 12:01

karolr napisał(a):byłem, widziałem i dalej zostaję przy swoim


zgadzam się z Karolem . Z pedałami to dobrze Czester napisał - Hitler wiedział co z nimi robić . Co do narkotyków , choc sam czasami popalam to nie jestem za ich legalizacją .
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez simonw » 4/2/2010, 12:10

oj juz wujek Adolf tez by wiedzial co z Toba zrobic - bys poskwierczal w piecu to bys sie zdziwil.

http://www.youtube.com/watch?v=pazQoQbe8UY
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez karolr » 4/2/2010, 12:40

dobre to jest :wink:
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Juno » 4/2/2010, 12:50

Są mi obojętni. Leję na to, czy człowiek lubi myziać panią czy pana. Byle by taki pan się do mnie nie dobierał :lol:
Juno
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 22/4/2009, 21:59
Lokalizacja: Koło

Postprzez Czester » 4/2/2010, 13:05

Juno, a dlaczego masz taki gejowski avatar?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez karolr » 4/2/2010, 13:21

własnie... zaraz się okaże, że pod przykrywką forum motocyklowego jest forum dla gejów ;)
Honda to Honda..
Avatar użytkownika
karolr
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 17/3/2009, 09:25
Lokalizacja: LU

Postprzez Juno » 4/2/2010, 14:39

ups... jakoś tak wyszło, już zmieniam :mrgreen:
Juno
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 22/4/2009, 21:59
Lokalizacja: Koło

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê