Zobacz wątek - Chłopak chce kupić R6 wasze opinie
NAS Analytics TAG

Chłopak chce kupić R6 wasze opinie

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 14/9/2008, 07:54

chlopacy COME DOWN!! :D


Oj Grubasku cos bym Ci powiedzial ale niechce mi sie ban"anic 3 dni :)

Ale takie myslenie jak ajsida i niektorcyh z was mnie rozwala, niczym moja siostra, jak ona byla mloda to niemiala nawet Televizora a zeby jechac na wycieczke to musiala zbierac truskawki a ja niemusze i mam to wszystko juz na starcie... CZASY SIE ZMIENIAJĄ Panowie :) zeby umiec jezdizc nietrzeba sie rozbic MZ'tom ja tam siadam w czerwcu na 500 a jak Bóg da 600 i mam wyj...ne
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez CalibraHunter » 14/9/2008, 07:59

Marcin, a nie wystarczy Ci chociazby przytoczony przez YZF R1 tekst tego chlopaka, ze juz swietnie ogarnia R1 tak naprawde ledwo dajac sobie z nim rade? Ba, stwierdzil, ze dorownuje wlascicielowi. To juz jest pierwszy dowod braku jakiegokolwiek ogarniecia z jego strony... :roll:

Poza tym niech kupi, skoro go stac. Jest cwany na parkingu/placu, gdzie jedzie sie z predkoscia 30km/h tylko przed siebie. Zobaczymy co takiego wspanialego bedzie mowil o sobie, jak wyjedzie na miasto, gdzie momentami odchodzi krew z d***y jak trzeba gwaltownie wymanewrowac miedzy samochodami, z ktorych np. jeden chce Cie koniecznie zmiazdzyc. Notoryczne w moich okolicach.

Ja uczylam sie jezdzic na GSX-R600. Tez bylam zajarana, bo potrafilam jechac przed siebie. Ale pomimo mozliwosci nie kupilam takiego sprzeta. Jak sie pozniej okazalo, chwala Bogu za to, ze mam teraz maszyne stosowna do swoich umiejetnosci. Niby banalne 30KM, a robi wielka roznice.

Poza tym skoro ma 17 lat to z prawnego punktu widzenia ma zakaz poruszania sie po drogach publicznych ze wzgledu na brak posiadania stosownych dokumentow. R6 na lesne drogi? Hmmmm... Chyba, ze woli przez nastepne 2 lata nie otrzymac Prawa Jazdy. Jego chec do zlamania tych przepisow (nie wierze, ze nie bedzie latal) jest kolejnym przykladem nieodpowiedzialnosci.

Proste. Chlopak jak wielu innych 17-latkow ma halo w bani, zajaral sie jak nigdy, a ze ma siano... No coz, sa tansze sposoby na zrobienie sobie krzywdy... To juz jego wybor.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez sepo » 14/9/2008, 08:02

SzpiceR napisał(a):

....i mam wyj...ne

Jo TYŻ i jak się powiedzie mój plan to moim First sprzętem będzie RR Albo k4
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez andy7 » 14/9/2008, 08:32

SzpiceR napisał(a):... zeby umiec jezdizc nietrzeba sie rozbic MZ'tom ja tam siadam w czerwcu na 500 a jak Bóg da 600 i mam wyj...ne


nikt przeciez nie kaze Ci zaczynac ani od WSK ani od MZ. Gdyby byly Agusty o poj. 500 cm i dwoch cylindrach, moglbys zaczac od niej, i chyba nikt by zlego slowa nie powiedzial, moim zdaniem mylicie zasobnosc majatkowa z umiejetnosciami ktore bezwzglednie musza byc adekwatne do klasy poruszanego motocykla a nie gigantomania.

Zal dupe sciska, ze poza dobrymi szkolami nauki jazdy ktore mozna policzyc na palcach moze jednej reki, poziom wyszkolenia jest taki jaki jest, a nie taki jaki powinien byc, Dlatego takie wazne jast zaczynanie od motocykla kory jako tako sie ogarnia.

Niedawno zarejestrowal sie tu Tomek Kulik, moze spytacie jego i odczekacie co on by odpowiedzial, zdziwicie sie.

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez komancz4 » 14/9/2008, 08:38

enasz twój syn twoja sprawa. Ale bez przesady ,żeby nimi żądzić. Niestety niedokońca wiem jak to jest bo rodziców niemam. Ale mam kumpla który na allegro niemoże motocykli oglądać nawet bo dostanie zaraz zjeba od rodziców ,że nic niekupi bo się zabije. Ma skuterka i w wieku 17 lat niemoże wyjechać nigdzie jak jest mokra droga a ,żeby gdzieś pojechać musi isć z ojcem albo matką na wiazd i dopiero jak oni zobaczą ,że nic niejedzie może przejechać przez droge i gdzieś jechać.

Więc troche luzu bez emocji nietrzymać ich pod kloszem na smyczy !

Co do tematu może zaznacze niemam nic do 17 lat i R6. Mam coś do 17 lat i pierwszego moto jako R6 .
Komancz
komancz4
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 27/8/2008, 11:38

Postprzez SzpiceR » 14/9/2008, 09:01

sepo napisał(a):
SzpiceR napisał(a):

....i mam wyj...ne

Jo TYŻ i jak się powiedzie mój plan to moim First sprzętem będzie RR Albo k4


no nie sepus :P niema sie co pie..olic xD
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez gelo007 » 14/9/2008, 09:02

sepo napisał(a):
SzpiceR napisał(a):

....i mam wyj...ne

Jo TYŻ i jak się powiedzie mój plan to moim First sprzętem będzie RR Albo k4


Sepo też chciałem wziąć jakieś K4, byłem wczoraj na motobazarze pooglądałem z bliska i powiem Ci, że tak jakoś przeciętnie wygląda :/. Idzie jak petarda, ale... 'Na żywo' najbardziej z tych wszystkich motocykli spodobała mi się Zetka 750 no i Fazer (05' - wersja S). Ze sportów jeszcze ciekawa jest Kawa 636 z 03' - cena około 15 kafli, a jak na rok 2003 to wyje... w kosmos design.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mar111cin » 14/9/2008, 09:10

patty_brawurka napisał(a):Ja uczylam sie jezdzic na GSX-R600. Tez bylam zajarana, bo potrafilam jechac przed siebie. Ale pomimo mozliwosci nie kupilam takiego sprzeta. Jak sie pozniej okazalo, chwala Bogu za to, ze mam teraz maszyne stosowna do swoich umiejetnosci. Niby banalne 30KM, a robi wielka roznice.



leże i kwicze:lol: dziewczyno nawet nie wiesz co mówisz :lol: wypierdziel jeszcze jednego baranka i powiedz że przesiadasz sie na lytra bo Ty już umiesz :lol: Prawda jest taka że też zaczełaś od mocnego motocykla i w dodatku bardzo ciężkiego, a kogoś moralizujesz :lol:


Po drugie jakbyście Eneaszu i Patty umieli czytać to już dawno byście przeczytali co ja myśle o takich zakupach na pierwsze moto i że wcale tego nie popieram.


Nie ma co ukrywać Patty Ty też kupiłaś coś za mocnego na Twoje pierwsze moto, tylko że uważasz że jesteś inna i że możesz? Przypomne że jesteś dziewczyną i chciałbym zobaczyć jak podnosisz tego bandita z ziemi. Na podnóżki go chociaż postawisz?



A najśmieszniejsze jest to że zaczeło się od tego ze skąd ma tyle pieniędzy, przez to że ma głupich rodziców że mu pozwalają na to, dopiero potem było ze to jest za mocne dla niego. Tak że zazdrosć też was troche zżera. Niech kupuje co chce, naturalna selekcja trwa, tylko niech potem nie zakładają tematu o nim tutaj, bo mam dość oglądania postów ze świeczkami i tony spamu jak to wszyscy go żałują.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez MICH4Ł » 14/9/2008, 09:22

zgadzam sie z marcinem w każdej kwestii :twisted:
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez spazz » 14/9/2008, 09:36

no ale zawsze post na liczniku wiecej nie?
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez mar111cin » 14/9/2008, 09:48

kurde Eneaszu, nie musze widzieć kwitka Twojej wypłaty, wystarczy że sam będe murzynem w obcym kraju pracując u ciapatych i mieszkając w pare osob w mieszkaniu wynajmowanym od polaka w anglii, bo "promocyjnej" cenie ; )

Eneaszu jak zaczynasz umoralniać co do motocykli, to raczej co do ich mocy a nie co do ceny. Bo wiesz polacy to dziwny naród, wychodzą z założenia, że nawet jak dwóch panów X i Y mają po tyle samo kasy, to pan X jak kupuje auto, to sie to nie podoba panu Y bo jak tak może być że kogoś też na to stać? Teraz to właśnie tak wyglądało, jak polak na emigracji z nabraną mentalnością anglika, ale jednak z silnymi polskimi korzeniami.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez falconiforme » 14/9/2008, 10:31

Granice.
Padło tu wiele racji po każdej stronie ale jak ktoś wspomniał nie należy wszystkiego wrzucać do jednego wora.

Jeśli miałbym syna to zanim jeszcze skończy 10 lat zaznajomił bym go z gokartami lub z małymi motocyklami. Oczywiście pod swoim nadzorem ale nie jako rodzic tylko jako trener. Jak nabierałby trochę ciała w wieku 14-lat wsadziłbym go na 250-ke czy 500ke.
A jeśli by go ciągnęło to nie żałowałbym mu YZ250 czy R6 w wieku 15 lat ale wyłącznie na torze.
Nie widzę nic w tym złego.
Ale jeśli rodzic tylko daje kasę na paliwo mówi "jedź i sam się naucz." to jest to straszny błąd. Nastolatek jest za młody by decydować o sobie i posiadać wiedzę o zagorzeniach którą my zdobywaliśmy przez 10lat.
Jako rodzic nie można być biernym w aspekcie prowadzenia pojazdów mechanicznych, bo jakby nie patrzeć są one niebezpieczne i nawet dorośli ludzie powodują ponad 5000 ofiar śmiertelnych rocznie na naszych drogach!!!
Przyjrzyjcie się dokładnie ankiecie jaką jakiś czas temu uruchomiłem. Po sobie wiem że samochodem popełniłem mniej błędów niż na motocyklu mimo zupełnie innego podejścia.
viewtopic.php?t=13148

Zbierając te wszystkie dane niby jak 17-latek ma być bezpieczny na supersporcie nie mają żadnych fundamentów w technice jazdy oraz w poruszaniu się na ulicach?
Z waszego doświadczenia ma góra 10% szans?

I szczerze w tej ankiecie patrzę na różnicę w punkcie 1. i 3.
viewtopic.php?t=24393
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Rike » 14/9/2008, 11:34

boli jak ktos wytyka Ci niewiedze ? przyzwyczajaj sie, bedziesz konfrontowany z tym przez cale zycie

Jaka niewiedze chlopcze?? cos CI sie chyba w glowie przewraca....


Rike wiesz jaka jest miedzy nami roznica ? Ja wiam, ze najpierw wszystko zaczyna sie od teori, a Ty od razu bierzesz sie do praktyki.

I co za pier**** ze wszystko zaczyna sie od teorii... watpie, aby ktos tu robil tyle km miesiecznie co ja i powiem Ci jedno teorie to sobie mozna wsadzic.... To, ze naczytasz sie ksiazek nie uczyni z Ciebie kierowcy.... A i pytalem sie jeszcze ile masz lat?? Ciezko odpowiedziec?
Ostatnio edytowano 14/9/2008, 18:03 przez Rike, łącznie edytowano 1 raz
cbr900rr--->niestety po przesiadce z motocykla kazde auto bedzie sie mulic :(
Avatar użytkownika
Rike
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:56
Lokalizacja: Gorzów//Szczecin

Postprzez Kam25 » 14/9/2008, 11:51

Rike z edytuj swój post bo coś źle zacytowałeś i skomentowałeś własne wypowiedzi :)
A do tematu chłopak i tak zrobi po swojemu i co byśmy nie napisali to mija się z celem, bo pewnie chłopak i tak tego nie przeczyta. Jedynie informacja dla YZF-R1, jeżeli to jest jakiś twój dobry znajomy możesz mu pomóc na początku, o ile będzie chciał sobie pomóc.
Kam25
Świeżak
 
Posty: 221
Dołączył(a): 9/6/2008, 15:25
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez mar111cin » 14/9/2008, 12:27

Eneaszu to wystarczy komuś nie zaglądać w portfel skąd ma na motocykl, bo widać jest u polaków baaardzo popularne.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez andy7 » 14/9/2008, 12:27

Rike napisał(a):... watpie, aby ktos tu robil tyle km miesiecznie co ja...


zarozumialy jestes, trzeba Ci przyznac, z tym, ze ile juz ich w swoim zyciu ( krotkim ) natrzepales, i zeby Ci szczeka nie poadla, he, he dziecko.

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez greddy » 14/9/2008, 12:30

a ty endi? ja sie przyznaje bez bicia, ze najrozniejszymi dziwolagami zrobilem cos okolo 30k km :lol:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez icid » 14/9/2008, 12:46

Czasy się zmieniają i MZ i inne tego typu sprzęty są na wyginięciu. Nikt nie mówi że trzeba się uczyć czymś takim, ale są spokojniejsze motorki typu GS czy CB, nie uważam że są wolne, przyśpieszają do 100 jak topowe sportowe samochody. Wszyscy dużo gadają i zgrywają cwaniaka, chciałbym cie widzieć Szpicer jakby posadzić cie teraz na tą R6 i kazać jechać gdzieś dalej. Najwięcej się udzielasz a nie masz prawka, nie masz moto i masz bardzo szczuplutką wiedzę w tym temacie, narazie lepiej czytaj bo nieważne co myślisz na temat mój, Eneasza czy innych, prawda jest taka że możesz wsiąść na nową R1 a i tak objadę cie nawet starym GS 500.
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez sepo » 14/9/2008, 12:54

SzpiceR napisał(a):
sepo napisał(a):
SzpiceR napisał(a):

....i mam wyj...ne

Jo TYŻ i jak się powiedzie mój plan to moim First sprzętem będzie RR Albo k4


no nie sepus :P niema sie co pie..olic xD

dokładnie :) a ja czuję, że dam radę, bo mnie nie kręci pałowanie na prostej tylko powolna lanserka po wiosce xDDD

gelo007 napisał(a):Sepo też chciałem wziąć jakieś K4, byłem wczoraj na motobazarze pooglądałem z bliska i powiem Ci, że tak jakoś przeciętnie wygląda :/. Idzie jak petarda, ale... 'Na żywo' najbardziej z tych wszystkich motocykli spodobała mi się Zetka 750 no i Fazer (05' - wersja S). Ze sportów jeszcze ciekawa jest Kawa 636 z 03' - cena około 15 kafli, a jak na rok 2003 to wyje... w kosmos design.

Ja jestem zakochany w przodzie k4 jeszcze w czarnym malowaniu po prostu szok. Za to RR jest dla mnie wy****** z tyłu uwielbiam wydechy pod dupą. Najlepiej to jakbym je sobie zmiksował. Kiedyś też myślałem na naked'em(bardzo podoba mi się GSR) ale jak polatałem plastikiem to mi przeszło... nie wieje tak strasznie i wogule jakoś lepiej się czuję na plastiku :wink:
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez greddy » 14/9/2008, 12:54

nie masz prawka

jak nie ma jak ma ; )
ja tam szybkim jezdzcem nie jestem i sie nie przechwalam...a ty icid na torze witasz czasami? moze z evilem sie poscigasz ehehe xD
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości




na gr