Zobacz wątek - Chłopak chce kupić R6 wasze opinie
NAS Analytics TAG

Chłopak chce kupić R6 wasze opinie

O wszystkim
_________

Postprzez andy7 » 16/9/2008, 17:29

mar111cin napisał(a): wiesz to słowo akurat nie trzeba sprawdzać w słowniku i jakby nie patrzeć można je tłumaczyć w wolnym tłumaczneniu jako instruktor nauki jazdy,


Marcin nie bede sie z Toba na ten temat sprzecal, W zaleznosci kto i jak znal jezyk z ktorego tlumaczyl

fahr - Lehrer jest wiecej niz jednoznaczne i o zadnym wolnym tlumaczeniu nie ma tu mowy. ( to, ze takiegomslowa nie ma w j. polskim, nieznaczy, ze niema go gdzieindziej ).

mar111cin napisał(a):
jednak większośc mądralińskich uczy tylko jednej części. Czesto nawet sami mają motocykle i o tej drugiej części nie mają zbytnio pojęcia. (zumbeispiel hamowanie tylnym, przeciwskręt stosują w szopce, biegi działające tylko w góre, o składaniu się wiedzą tyle co z puzzli.)


po czesci sie z Toba zgodze, mnie samego nikt tez przeciwskretu nie uczyl, hamowania tylem, tez nie,

Zarowno tu i tam sa jeszcze kudzie starej daty, ktorzy sie tego nie uczyli wiec i dalej przekazac tez nie umieja. Bezprzeczny fakt. Tylko, ze nawet ci ludzie objezdzaja innych specjalistow na torze, nie stosujac techniki hang of.

Helmut Dähne jest rekordzista przelotu torem Nürburgring a hang of nigdy nie stosowal - nikt go nie nauczyl, on po proszu sie kladzie :mrgreen: - wiec nie tak zupelnie z tych puzzli :lol:

http://de.wikipedia.org/wiki/Helmut_Dähne

Ghost rider z tego co pamietam potrzebowal 8 min 10 sek ( pi razy oko )

Pozatym, nigdzie nie szkoli sie idealnie wyszkolonych kierowcow. Ile mialaby ta nauka kosztowac ? Zwroc uwage jaki jest placz gdy trzeba zrobic PJ kat. A majac A1.

gelo007 napisał(a):A w Hamburgu wiedzą co to znaczy Fahrlehrerin?


wiedza, wiedza, dzisiaj z jedna taka nawet jezdzilem, ma Horneta ( Paula to nie aluzja )

:wink:
Ostatnio edytowano 16/9/2008, 17:31 przez andy7, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez gelo007 » 16/9/2008, 17:30

palua napisał(a):
gelo007 napisał(a):A w Hamburgu wiedzą co to znaczy Fahrlehrerin?

Gelo ja nie wiem powiesz mi ja nie miałam w szkole niemieckieg :(


Ale ja siÄ™ wstydze :oops:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez sepo » 16/9/2008, 17:31

andy7 napisał(a):
Pozatym, nigdzie nie szkoli sie idealnie wyszkolonych kierowcow. Ile mialaby ta nauka kosztowac ? Zwroc uwage jaki jest placz gdy trzeba zrobic PJ kat. A majac A1.

:wink:

Jak to nie!! Przecież w Niemczech wszystko jest idealne, tam nawet zakręty są proste :!: :!:
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez SzpiceR » 16/9/2008, 17:36

Wlasnie i wszysyc sa prawi i simon ich kocha :lol:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez icid » 16/9/2008, 18:03

andy7 napisał(a):Piszesz o zeczach o ktorych naprawde nie masz pojecia
Ty nie masz pojęcia o języku ojczystym, zanim zaczniesz pouczać innych, naucz się pisać.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez andy7 » 16/9/2008, 18:32

icid napisał(a): Ty nie masz pojęcia o języku ojczystym, zanim zaczniesz pouczać innych, naucz się pisać.


Zrozumiales mnie ?

Skad wiesz, ze polski jest moim ojczystym jezykiem ? Wywrozyles z fusow ?

Wiesz dylemat w tym, ze pewne rzeczy sie zapomina, a i przeoczyc i przeliterowac sie mozna, jak pomieszkasz 28 lat poza granicami nie majac wiekszego kontaktu z jezykiem, to pogadamy jakie Ty bledy bedziesz robil,

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez House MD » 16/9/2008, 18:36

Andy zapytam z ciekawości ,ludzie nie wytykają Ci wszechwiedzy??
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez icid » 16/9/2008, 18:38

andy7 napisał(a):
icid napisał(a): Ty nie masz pojęcia o języku ojczystym, zanim zaczniesz pouczać innych, naucz się pisać.


Skad wiesz, ze polski jest moim ojczystym jezykiem ? Wywrozyles z fusow ?

Wiesz dylemat w tym, ze pewne rzeczy sie zapomina, a i przeoczyc i przeliterowac sie mozna, jak pomieszkasz 28 lat poza granicami nie majac wiekszego kontaktu z jezykiem, to pogadamy, co do ortografi to masz racje,

:wink:
Ja też jestem poza granicami, nie czuje jakoś że zwalnia mnie to ze znajomości języka ojczystego. Mimo że na co dzień nie posługuje się językiem polskim. Przychodzisz, pouczasz i drażnisz wszystkich a sam nie potrafisz nawet pisać. Gratuluje. :?
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Kris2k » 16/9/2008, 18:40

icid... uczepiles sie jednej glupiej literki i teraz znowu wielce wielka walka w obronie poprawnej polszczyzny, darujcie se chopy

moderator powinien wyciac ostatnich kilka postow
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez andy7 » 16/9/2008, 18:48

icid napisał(a):
:wink:
Ja też jestem poza granicami, nie czuje jakoś że zwalnia mnie to ze znajomości języka ojczystego. Mimo że na co dzień nie posługuje się językiem polskim.
[/quote]

Ile lat juz jestes w NL ? Pytam ponownie skad wiesz, ze polski jest moim jezykiem ojczystym ?

icid napisał(a):
Przychodzisz, pouczasz i drażnisz wszystkich a sam nie potrafisz nawet pisać. Gratuluje. :?


Kazdy kiedys przyszedl i mial swoje wejscie, coz choroba zawodowa :mrgreen:

Wiesz wydawalo mi sie, ze jestesmy na forum motocyklowym a nie na forum poliglotow czy narodowych wieszczy, kazdy pisze jak umie. Z drogiej strony wydaje mi sie, ze inni ktorzy tu dyskutowali potrafili odczytac to co tu przelalem, wiec moze najpierw rozgranicz jaka jes roznica miedzy nie umiec pisac, a zrobic blad.

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Grzybu » 16/9/2008, 18:55

Odnoszę ostatnio wrażenie, że to forum schodzi na psy.

:? :? ...jakoś trzeba ten licznik postów nabijać, nie.. ?
Poważnie. Już mi się tych Waszych zgryźliwych wypocin nie chce czytać.

3/4 wątku (nie tylko tego) to spam i kłutnie na tematy typu kto ma jakiego koloru ptaka i od czego :roll:

No dajcie żyć bo jakbym chciał posłuchać takich rzeczy to poszedłbym do piaskownicy a nie logował na forum :evil:
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez House MD » 16/9/2008, 19:09

lock it?
Jestem Hardcorem xD
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez icid » 16/9/2008, 19:11

House MD napisał(a):lock it?
Zgodnie z głosem ludu LOCK :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê