Zobacz wątek - Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??
NAS Analytics TAG

Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??

O wszystkim
_________

Postprzez Kiju » 9/9/2008, 10:58

nie oznakowane motocykle ?? maja w warszawie takie ?
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa


Postprzez vilkoraczek » 9/9/2008, 11:01

A opisy do fotek:
1) Tłum fanów mocnych wrażeń dopinguje swoich kolegów na ul.Wirażowej na Okęciu
2) Szalony motocyklista "jedzie na gumie". Głupie popisy mogą się zakończyć tragicznie
3) Po wypadku rozbite maszyny stanęły w ogniu. Świadkowie wypadku ruszyli na ratunek z gaśnicami, ale dopiero strażakom udało się ugasić pożar. Motocykliści cudem ocaleli
4) Oto skutki brawury. Jeden z uczestników nocnego ścigania pędził na jednym kole. Jego podrasowana maszyna gnała ok.150km/godz. W pewnej chwili mężczyzna udeżył w nadjeżdżającego z boku kolegę. Motory rozpadły się na drobne części
vilkoraczek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/9/2008, 10:30


Postprzez vilkoraczek » 9/9/2008, 11:03

a zapomniałabym o nagłówku "DWÓCH MOTOCYKLISTÓW ZDERZYŁO SIĘ PODCZAS NIELEGALNYCH WYŚCIGÓW" :)
vilkoraczek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/9/2008, 10:30

Postprzez vilkoraczek » 9/9/2008, 11:05

ktoś pisał na tym forum że osoby które tu sie wypowiadają - wypisują jakieś abstrakcje... hmmm... to jak można nazwać ten artykuł???
vilkoraczek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/9/2008, 10:30

Postprzez Karol_85 » 9/9/2008, 11:29

ja widziałem straż miejska na skuterach to może o nich mowa :wink:
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Kiju » 9/9/2008, 12:05

no no może w ramach oszczędności wiadomo molocykl spali z 6 litrów a skuter 1,8 L :D
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez Koval135 » 9/9/2008, 19:00

Motor pojedzie 250 kmph,a skuter 50 :lol: Zawsze można rowerzystów gonić,chociaż i tak bida bedzie :lol:
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez falconiforme » 9/9/2008, 19:39

FACKT ja zwykle pisze poezje o Żwirku i Muchomorku w wersji opowieści z krypty :lol:
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez zakrzes » 9/9/2008, 21:16

falconiforme napisał(a):FACKT ja zwykle pisze poezje o Żwirku i Muchomorku w wersji opowieści z krypty :lol:


Dobra, Panowie - sam chętnie się pośmieje, ale na razie chętnie bym przeczytał że z tym Bartkiem już lepiej, bo ten drugi to ruszał się tuż po wypadku, więc o niego się nie martwie. Na razie jakoś mi nie do śmiechu. Jeśli ktoś ma pewne info niech pisze. W "Fuck-cie" napisali że obaj tylko połamani, na forum czytam że w śpiączce - co jest do cholery ??
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez Shyne » 9/9/2008, 21:24

ja slyszalem natomiast ze ma amputowana jedna noge , druga chyba polamana :(
Shyne
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/8/2008, 10:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rosiak R1 » 9/9/2008, 23:53

jeśli chodzi o Bartka to mam informacje od jego rodziny-jest w śpiączce farmakologicznej po to aby jego organizm odpoczywał i spokojnie goiły się jego obrażenia.jest zaintubowany ponieważ miał oberwane lewe płuco,stłuczenie serca,oberwany mostek ipołamane żebra,polamane obie nogi z czym jedna w dwuch miejscach,piszczel i kości udowe z przemieszczeniem.udo miał operowane w poniedziałek.stan jest juz stabilny-oby tak dalej polepszało mu sie i będzie wszystko na dobrej drodze.trzymajmy kciuki!!!!!!!!
rosiak R1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/9/2008, 22:28

Postprzez Tommaszzo » 10/9/2008, 00:24

zakrzes napisał(a):...no i w dzisiejszym "Fakcie" w dodatku Warszawa walneli artykol na cala strone... fakt, byl tam jeden kolo ktory pstrykal fotki - nawet poganiali go koledzy poszkodowanych. Znalazl se chlopak sposob na zarobek :-([/list]


Dobra, teraz tu machne jakieś sprostowanie.

Witam Was wszystkich na początek.

Chce się wypowiedzieć na temat zdjęć z wypadku na Cargo. Tak się składa, że to ja jestem ich autorem.
Przed kilkoma minutami, skończyłem pisać list do Faktu w tej sprawie. Zdjęć nikomu nie udostępniałem do celów komercyjnych. Kilka zdjęć zostało wstawionych za moją zgodą na forum passwordjdm.pl Z pod tego adresu zdjęcia zostały "skradzione" przez FAKT. Ja sam dowidziałem się o tym dzisiaj i to przez zupełny przypadek. Często bywam na Cargo, jestem gapiem, spotykam się tam ze znajomymi czasem się pościgamy i to tyle.
Pisze, dlatego że nie życzę sobie aby ktoś z Was pisał tak na mój temat jak napisał "Zakrzes". Nie jestem jakąś hieną. Nie lubię takich ludzi.
Fotografie traktuje tak jak wy motocykle - hobbystycznie, zdjęcia robie dla siebie, na razie nie do celów komercyjnych, a już napewno nie dla szmatławców. Aparat noszę wszędzie i dokumentuje to co widzę.
Nie podchodziłem do poszkodowanych i nie błyskałem im po oczach, tylko zrobiłem kilka zdjęć z ogległości 10, 15 metrów i sobie poszedłem.
Nie będę się wypowiadał na temat samego wypadku... ktoś poprostu był zbyt pewny siebie... zabrakło wyobraźni... i Cyganowi i Bartokowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia, trzymam za nich kciuki.

Tommaszzo

P.S. Jeśli ktoś z Was chciałby otrzymać zdjęcia na e-maila, proszę o PM.
Tommaszzo
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/9/2008, 00:00

Postprzez falconiforme » 10/9/2008, 07:55

A to ścierwojady w tym FUKCIE :evil:
Ostatnio edytowano 10/9/2008, 08:03 przez falconiforme, łącznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Kiju » 10/9/2008, 08:00

to w takim przypadku możesz ich pozwać albo niech płacą i płaczą...
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez kagiva » 10/9/2008, 10:12

Kiju napisał(a):to w takim przypadku możesz ich pozwać albo niech płacą i płaczą...

a za adwokata płacić trzeba. z fucktem wygrywają tylko gwiazdy. normalny człowiek ma małe szanse na wygranie sprawy.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Tommaszzo » 10/9/2008, 10:43

Dzisiaj rano obudził mnie telefon z Faktu. Będą normalnie płacić jak za publikowane legalnie zdjęcia. fin.

Dostałem kilka PM, ale powysyłam zdjęcia dopiero popołudniu, teraz nie mam czasu.
Tommaszzo
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/9/2008, 00:00

Postprzez Kaja » 10/9/2008, 13:56

Tommaszzo napisał(a):Dzisiaj rano obudził mnie telefon z Faktu. Będą normalnie płacić jak za publikowane legalnie zdjęcia. fin.

Dostałem kilka PM, ale powysyłam zdjęcia dopiero popołudniu, teraz nie mam czasu.


a ja na Twoim miejscu bym nie chciala kasy. tylko procesowala sie z nimi.
Ciagle zadziwia mnie robienie zdjec na miejscach wypadkow i publikowanie ich w sieci.
Ludzie sa dziwni ...naprawde. Karmia sie cierpieniem innych.
Chcialbys byc na miejscu chlopakow? Masz wypadek a ktos pstryka Ci foty i umieszcza w sieci?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Grubas » 10/9/2008, 13:57

Ukradli i chcą teraz kupić???
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez falconiforme » 10/9/2008, 14:28

Ukradli a chcą udawać że kupili !!!
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez k_e_i » 10/9/2008, 14:33

wyszli z zalozenia ze jak nikt sie nie skapnie to beda mieli zdjecia za darmo, a jak ktos sie zacznie rzucac to poprostu mu zaplaca. Sprobowali nie udalo im sie ale jak widac nic nie stracili, wszystko poszlo zgodnie z ich planem. Prawdopodobnie jest to ich standardowa taktyka i pewnie czesto im sie udaje miec zdjecia za free
Avatar użytkownika
k_e_i
Świeżak
 
Posty: 87
Dołączył(a): 5/5/2008, 08:14
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości




na gr