Zobacz wątek - Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??
Advertisement
NAS Analytics TAG

Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??

O wszystkim
_________

Postprzez kosta » 8/9/2008, 19:51

Karol_85 napisał(a): Najgorsze jest to że rok temu miała miejsce podobna sytuacja na lotnisku w Modlinie. Tam zderzyło się dwóch kolesi jadących na gumie w przeciwnych kierunkach. Czy naprawdę nikogo to nic nie nauczyło ilu "motocyklistów" musi zginąć żeby zrozumieć pewne proste zasady :?:



jeden z nich to mój bardzo dobry koleszka który do dnia dzisiejszego nie chodzi jak trzeba i ręka nadal martwa (niestety powyrywane nerwy, ale po kolejnej !! operacji ma wrócić co nieco do działania) jeździjmy tak by było nas coraz więcej a nie na odwrót........................
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez zła niunia » 8/9/2008, 21:09

Słuchajcie mili Panowie i Panie.
Bardzo często jeżdżę od strony wyjazdu z Cargo w stronę wjazdu na wiadukt.
Jade z 2 małych dzieci.
To co ostatnio się tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie.
Osobiscie doświadczyłam spotkania z niektórymi z Was.
Ciarki mi pzrechodzą, jak widzę co wyprawiacie.
JA mimo zielonego świata stoję i czekam , aż się któryś wyszaleje.
W tle widać błysk fleszy. Tłum bije brawo. PARANOJA.
Juz dawno powinni Wam znaleź nowe miejce do tego typu akrobacji, nie moze być to droga publiczna, tak się nie da.

Ogromnie ubolewam nad waszymi kolegami, którzy ucierpieli w wypadku.
Życzę im powrotu do zdrowia. A Wam życzę, żebyscie zrozumieli iż to miejsce nie jest dla Was odpowiednie.
zła niunia
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/9/2008, 21:02


Postprzez rosa » 8/9/2008, 22:11

amen
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez bijstrzal » 8/9/2008, 22:27

jechal na czerwony co wy za glupoty gadacie i kto wam takie farmazony nawciskal ze mial zielone bylem tam i widzialem wszystko z niecalych 15 metrów wiec ludzie ogarnijcie sie jak nie wiecie jak tam naprawde bylo a pozatym zali mi chlopaków a zwlaszcze CYGANA bo zajebisty jest nich wraca do zdrowia pozdro
bijstrzal
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8/9/2008, 22:19
Lokalizacja: warszawa

Postprzez greddy » 8/9/2008, 22:42

kazdy gada co innego.jeden swiadek twierdzi to, drugi tweirdzi tamto.bez kitu mozna dostac *****a.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez House MD » 8/9/2008, 22:46

dlatego trzeba poczekać na oficjalne oświadczenie ze strony policji, bez żadnego rzucania błotem.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez high-tech » 8/9/2008, 22:46

senekkorzenna napisał(a):Zastanawia mnie czy teraz zadziała rycerskość sprawcy i przyzna się do winy.?Czy okaże się typowym śmieciem walczącym za wszelką cenę o swoja dupę.?

high-tech co znaczy !!!! czyż byś straszył na tym forum? :?


Skąd Ci się wzięło !!!!

Napisałem ||||

I nie straszę, lecz uświadamiam...
Avatar użytkownika
high-tech
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:41
Lokalizacja: MODLIN TWIERDZA

Postprzez rosiak R1 » 8/9/2008, 23:26

prawie każdy myślący mający troche wyobrażni motocyklista wie jak wyglądają motocykle po szlifach i wypadkach przy różnych prędkościach ! chyba sie ze mną zgodzicie ? koledzy tu wypisują że BARTEK na czerwonym albo wysunoł sie na droge koledze jadącemu na K3 normalnie na dwóch kołach i z dopuszczal prędkością dla tego miejsca - piszą totalne bzdury !!! dziś osobiście zdejmowałem motocykl Bartka z samochodu po odebraniu go z policyjnego parkingu ... no i faktycznie trudno powiedzieć czy to jego moto bo chyba rodzinie wydali cudzy motocykl bo ten który zobaczyłem na samochodzie wygląda jak po stłuczce z lokomotywą INTER-CITY !? Powiedzcie mi jak to możliwe że tak wygląda po zdeżeniu z moto jadącym 30 km/h !!! no ale tabl, rejestr jest Bartka !!! Dziwna sprawa - ktoś tu zmyśla chyba ???
rosiak R1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/9/2008, 22:28

Postprzez rosiak R1 » 8/9/2008, 23:43

Jedno w tym wypadku jest pewne !!! Że motocykl który udeżył wBartka sypał z ogromną prędkością !!
rosiak R1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/9/2008, 22:28

Postprzez grzesirrr » 8/9/2008, 23:47

nik tu nie mowil ze cygan jechal z predkoscia 30km/h to byla jakas ABSTRAKCJA...fak jest faktem jesli chial to mogl nawet jechac na sankach MIAŁ ZIELONE!!!
grzesirrr
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/9/2008, 10:57

Postprzez grzesirrr » 8/9/2008, 23:47

nik tu nie mowil ze cygan jechal z predkoscia 30km/h bo mozna tam troche wiecej to byla jakas ABSTRAKCJA...fak jest faktem jesli chial to mogl nawet jechac na sankach MIAŁ ZIELONE!!!
grzesirrr
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/9/2008, 10:57

Postprzez rosiak R1 » 9/9/2008, 00:07

jest jedna główna zasada w użytkowaniu tak niebezpiecznych pojazdów jak motocykle !!! 100% na oriencie i oczy w dupie
rosiak R1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/9/2008, 22:28

Postprzez rosiak R1 » 9/9/2008, 00:22

HIGH-TECH zgadzam sie z tobą i wiem że nie straszysz tylko mówisz jak może być , a z wymiarem sprawiedliwości nie można lecieć w kulki . brat z innej matki zza wielkiej wody :-)
rosiak R1
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/9/2008, 22:28

Postprzez high-tech » 9/9/2008, 07:01

Rossi - żałuję, że nie zdążyłem na Mszę.

Co do moto - kurwa bez kitu nawet nie wyobrażam sobie jak musi być hujowo ściągać wrak, którym leciał kumpel. Zresztą - nie pierwszy raz.

POZDRO - TRZYMAJ SIĘ.
Avatar użytkownika
high-tech
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:41
Lokalizacja: MODLIN TWIERDZA

Postprzez zakrzes » 9/9/2008, 08:13

...no i w dzisiejszym "Fakcie" w dodatku Warszawa walneli artykol na cala strone... fakt, byl tam jeden kolo ktory pstrykal fotki - nawet poganiali go koledzy poszkodowanych. Znalazl se chlopak sposob na zarobek :-([/list]
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez kagiva » 9/9/2008, 10:07

zakrzes walnij skana i wrzuć artykuł na forum. Zobaczymy co powypisywali tym razem bajkopisarze z Faktu.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez vilkoraczek » 9/9/2008, 10:53

"IDIOCI PĘDZĄ PO ŚMIERĆ" Ci durnie w końcu pozabijają siebie i innych! W głowie im tylko pisk palonych opon, zawrotna prędkość i niebezpieczne manewry. W czasie nielegalnych wyścigów na Okęciu zderzyło się dwóch motocyklistów. Pędzący prawie 200km na godz. szaleńcy tylko cudem unikneli śmierci.
Podczas zawodów piraci drogowi rywalizują ze sobą. Nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych kierowców, kręcą bączki i ścigają się z zawrotną prędkością. -Łapiesz się?! -krzyczą do przeciwników, zapraszając do rywalizacji. Ale ich popisy mogą zakończyć się tragicznie. Tak jak wyczyny dwóch motocyklistów, którzy w sobotę ok godz.22:45 zderzyli się przy ul.Wirażowej koło terminalu Okęcie Cargo.
Mężczyzni przelecieli kilkanaście metrów w powietrzu i z impetem uderzyli o ziemię. W ciągu paru chwil ich superdrogie maszyny staneły w ogniu. -Jeden z nich mógł gnać 140-160 km na godzinę. Jechał na jednym kole. Miał czerwone światło. Zdążył tylko wylądować na obydwa koła i strzelił drugiego. Myślałem że beda dwa trupy-relacjonuje na forum internetowym świadek wypadku. Jakimś cudem amatorzy mocnych wrażeń przeżyli. Połamani i zakrwawieni trafili do szpitali. Jeden z nich ma połamane nogi i żebra, drugi tylko się potłukł.
Policja stara się zwalczyć tego typu ustawki. -Powołaliśmy specjalną grupę do ścigania piratów drogowych i nielegalnych wyścigów. Używane są do tego nieoznakowane motory i radiowozy z wideorejestratorem -ujawnia nadkom.Marcin Szyndler(33l.) z Komendy Stołecznej Policji
vilkoraczek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/9/2008, 10:30

Postprzez vilkoraczek » 9/9/2008, 10:54

P.S to nie moja wypowiedz, to z FAKTu :) Słowo w słowo...
vilkoraczek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/9/2008, 10:30

Postprzez Kiju » 9/9/2008, 10:58

nie oznakowane motocykle ?? maja w warszawie takie ?
Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę.

Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA
Avatar użytkownika
Kiju
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 21/9/2007, 18:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa

Postprzez vilkoraczek » 9/9/2008, 11:01

A opisy do fotek:
1) Tłum fanów mocnych wrażeń dopinguje swoich kolegów na ul.Wirażowej na Okęciu
2) Szalony motocyklista "jedzie na gumie". Głupie popisy mogą się zakończyć tragicznie
3) Po wypadku rozbite maszyny stanęły w ogniu. Świadkowie wypadku ruszyli na ratunek z gaśnicami, ale dopiero strażakom udało się ugasić pożar. Motocykliści cudem ocaleli
4) Oto skutki brawury. Jeden z uczestników nocnego ścigania pędził na jednym kole. Jego podrasowana maszyna gnała ok.150km/godz. W pewnej chwili mężczyzna udeżył w nadjeżdżającego z boku kolegę. Motory rozpadły się na drobne części
vilkoraczek
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9/9/2008, 10:30

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości




na gr