Zobacz wątek - Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??
NAS Analytics TAG

Wczoraj CARGO W-Wa - ma ktos info ??

O wszystkim
_________

Postprzez kosta » 8/9/2008, 09:59

straszna szkoda :cry:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez YZF R1 » 8/9/2008, 11:10

hefron napisał(a):Niestety cargo to mekka głupoty motocyklowej w Wawie i takie efekty...


Dokładnie jestem tego samego zdania bywam tam czasem ale jak widze co tam sie dzieje to ludzkie pojecie przechodzi zero organizacji zero rozsądku zero myślenia każdy tylko myśli jak tu się pokazać na gumie itd itd totalna głupota i nieodpowiedzialność sądzę ze to nie ostatni taki wypadek mam nadzieje że ostatni ale jak patrzę na zachowanie tych ludzi to mam wątpliwości czy tam już nic się nie stanie..... ja jak tam jadę to ustawiam sie na prostej z innymi litrami i ogień jak jest pusto ale bez żadnych wygłupów i popisówek tak jest naprawdę nie bezpiecznie jak jest dużo ludzi wtedy jest prawdziwy chaos i tylko czekać aż coś sie stanie.... :?
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez grzesirrr » 8/9/2008, 11:10

nie wiem z kad wy sie ludzie bierzecie...nic nie wiecie ale pisac bzdury trzeba. amputowana noga tak?obaj w gipsach? Przemek 'Cygan' narazie nic niema w gipsie caly czas go badaja i jest pod obserwacja lekarzy jaki znajomych:) (moto spalone k3), a ten drugi nie znany mi noge ma miec prawdopodobnie do amputacji poniewaz niewiadomo czy uda sie ja odratowac! i jakie kolo jaki lans? Cyganek jechal normalnie na zielonym a tamten drugi wyjechal:( reszta wiemy juz jak wygladala....i wiesz tak fajnie mu szlo bo nie umie jezdzic na gumie i postanowil ze to jego zyciowa szansa i pojechal na czerwonym DOBRZE SIE CZUJESZ CZLOWIEKU 'zakrzes'!!!
grzesirrr
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/9/2008, 10:57

Postprzez kogut. » 8/9/2008, 11:17

Nie ciekawie to wygląda :/... Mam nadzieje ze się czegoś naucza...
http://www.bikepics.com/members/tugok (otwórz link)
954rr & RSV1000R
Avatar użytkownika
kogut.
Bywalec
 
Posty: 561
Dołączył(a): 11/11/2006, 14:27
Lokalizacja: WLKP

Postprzez maxR6 » 8/9/2008, 11:22

na cargo przyjeżdzają może i dobrzy motocylkiści ale czy rozsądni to ja niejestem do końca przekonany,wystarczy tam pojechać i samemu można się otym przekonać.
maxR6
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/4/2008, 09:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez high-tech » 8/9/2008, 11:23

CAŁE STADO GAPIÓW MAJĄCE MOTO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI WIDZI K3 na gumie, ale życzliwy "Świadek" wysnuwa swoją teorię. I co - jechał pewnie 30km/h jak wpadł na K4???

Ogarnij się - wbiłes się tu pierwszym swym postem, żeby bronić kumpla?

Bartek też ma kolegów i nie był tam SAM!!!
Avatar użytkownika
high-tech
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:41
Lokalizacja: MODLIN TWIERDZA

Postprzez maxR6 » 8/9/2008, 11:27

kolega high-tech ma racje
maxR6
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/4/2008, 09:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez jot » 8/9/2008, 11:33

grzesirrr napisał(a):Cyganek jechal normalnie na zielonym a tamten drugi wyjechal:( reszta wiemy juz jak wygladala....i wiesz tak fajnie mu szlo bo nie umie jezdzic na gumie i postanowil ze to jego zyciowa szansa i pojechal na czerwonym DOBRZE SIE CZUJESZ CZLOWIEKU 'zakrzes'!!!


milcz.

zeby nie mowic nie pie***
"You`re an accident waiting to happen" | | http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M961749 | ______ | fzs 600
jot
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10/6/2008, 19:45
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kaja » 8/9/2008, 11:55

dajcie sobie siana
dyskusja z d.. wyjeta
na pewno wersja wydarzen bedzie ustalona przez uczestnikow i swiadkow
poza tym chyba nie to jest teraz najbardziej istotne

wazne zeby chlopaki sie wylizali i moze czesc ludzi z cargo zacznie jezdzic z glowa
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez YZF R1 » 8/9/2008, 11:59

jot napisał(a):
grzesirrr napisał(a):Cyganek jechal normalnie na zielonym a tamten drugi wyjechal:( reszta wiemy juz jak wygladala....i wiesz tak fajnie mu szlo bo nie umie jezdzic na gumie i postanowil ze to jego zyciowa szansa i pojechal na czerwonym DOBRZE SIE CZUJESZ CZLOWIEKU 'zakrzes'!!!


milcz.

zeby nie mowic nie pie***


Racja Jot, racja....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez blady954 » 8/9/2008, 13:33

Byłem tam jedyną osobą która znała Bartka (czarny GSX-R 1000 K4) przy wypadku. Gówno wiecie o jego stanie zdrowia. Stan jest krytyczny ale żadna amputacja nogi mu nie grozi. Kto zawinił nie jestem w stanie odpowiedzieć bo nie zwróciłem uwagi kto miał jakie światło. A Cygan faktycznie zapinał na kole i nie miał wcale 30km/h. I skończcie już ten temat bo aż zbiera się na wymioty jak czytam te wasze domniemania.
blady954
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28/12/2006, 22:24
Lokalizacja: NDM

Postprzez grzesirrr » 8/9/2008, 14:46

dziekuje bardzo za takich kolegow ktorzy zaraz po zdarzeniu uciekaja z miejsca wypadku.!
grzesirrr
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/9/2008, 10:57

Postprzez zakrzes » 8/9/2008, 15:24

grzesirrr napisał(a):nie wiem z kad wy sie ludzie bierzecie...nic nie wiecie ale pisac bzdury trzeba. amputowana noga tak?obaj w gipsach? Przemek 'Cygan' narazie nic niema w gipsie caly czas go badaja i jest pod obserwacja lekarzy jaki znajomych:) (moto spalone k3), a ten drugi nie znany mi noge ma miec prawdopodobnie do amputacji poniewaz niewiadomo czy uda sie ja odratowac! i jakie kolo jaki lans? Cyganek jechal normalnie na zielonym a tamten drugi wyjechal:( reszta wiemy juz jak wygladala....i wiesz tak fajnie mu szlo bo nie umie jezdzic na gumie i postanowil ze to jego zyciowa szansa i pojechal na czerwonym DOBRZE SIE CZUJESZ CZLOWIEKU 'zakrzes'!!!


Dobrze się czuje. Przede wszystkim się nie unoś, i niezdrowo nie podniecaj. Nikogo nie oskarżam, używam wyważonych słów i określeń żeby nikogo nie obrazić. Nie mam pewności co do tego kto miał jakie światło, wyraźnie to zaznaczam - nie ściemniam, i nie dopisuje z głowy.
WYDAJE mi się, że koleś na gumie leciał na czerwone - ale pewności nie mam. Natomiast mam pewność że sprasował gościa, i jeśli to jego wina - powinien za to beknąć, bez względu na kolesiowanie. Widziałem że zaraz po przyjeździe psiarni doskoczyli do nich 2 kolesie tego na gumie, i zgłaszali się na świadków... ciekaw jestem wersji wydarzeń przedstawionej przez nich policji :roll: ...i bardzo żałuje że nie mam 10000% pewności kto na jakim świetle jechał :evil: Jestem poprostu zdania że kretynizm trzeba wyniszczać, bez względu na to kto jest winien - bo któryś na czerwonym przejechał, nie ? Inaczej dzwona by nie było.
zakrzes
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6/9/2008, 23:39

Postprzez high-tech » 8/9/2008, 16:42

grzesirrr - prawda jest jedna, a gówno zawsze wypłynie na powierzchnię.

Wyskoczyłeś tu z japą na wszystkich, jakby twój kumpel jechał 30 km/h na skuterku...

Dla mnie najważniejsze jest zdrowie Bartka.

Zresztą - zdajesz sobie na pewno sprawę ile tam było ludzi i świadków, aparatów, kamerek, nawet telefonów GSM...

Obyś się chłopie nie mylił w zeznaniach, bo za to są |||||
Avatar użytkownika
high-tech
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:41
Lokalizacja: MODLIN TWIERDZA

Postprzez kagiva » 8/9/2008, 17:12

ale śmietnik się tutaj robi ehh :/ każdy się tylko przekrzykuje. zakładają konta na ścigaczu aby pokazać swoje racje. racja jest taka że sprawą zajmuje się policja i wy nie macie do tego nic, chyba że jesteście świadkami ale patrząc na to że każdy mówi co innego sprawa będzie ciężka do roztrzygnięcia i najważniejszą rzeczą teraz jest zdrowie motocyklistów i ich bolesna lekcja.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez Karol_85 » 8/9/2008, 17:57

Nie wiem kto przeleciał na czerwonym, ale myślę że ten koleś co leciał na gumie co go wszyscy bronią i tak beknie za prędkość i za to ze jechał na gumie. Najgorsze jest to że rok temu miała miejsce podobna sytuacja na lotnisku w Modlinie. Tam zderzyło się dwóch kolesi jadących na gumie w przeciwnych kierunkach. Czy naprawdę nikogo to nic nie nauczyło ilu "motocyklistów" musi zginąć żeby zrozumieć pewne proste zasady :?:

Druga strona to taka ze nie ma gdzie w warszawie i okolicy bezpiecznie polatać. W Łodzi władze organizują na zamkniętym odcinku drogi legalne wyścig 1/4 mili.
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Cezarjusz » 8/9/2008, 18:16

Lepszy Modlin niz ulice w Warszawie
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez palua » 8/9/2008, 18:19

Cezarjusz napisał(a):Lepszy Modlin niz ulice w Warszawie

Dokładnie tam przynajmniej nic nie jezdzi i spokój jest. Pozdrowienia dla tych co byli w tą niedziele
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez mar111cin » 8/9/2008, 18:28

hmmm równanie jest proste
dwóch motocyklistów
jedno skrzyżowanie
oboje do niego podjeżdżają
jeden na gumie, drugi spokojnie
zderzenie bo jeden wleciał na czerwonym.

Kto jest na straconej pozycji?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Cezarjusz » 8/9/2008, 18:40

Tylko ten dojazd ;/ Szutry to nie zywioł sportow ;)
Ostatnio jechałem przez Leszno do Warszawy <kto jechal to wie jak tam wąsko jest> 2 gosci zapierdzielalo na gsx-r 600 k7 i zx6r dosyc ostro. Zacząłem sobie za nimi jechac, zeby zobaczyc jak beda jechac, srednia predkosc byla w granicach 160km/h, jeden mial by czolowke z puszka a punktow najebali by ze 200 za ten przejazd <od leszna do Babic>\
Dziwic sie ze jest tak duzo wypadkow smiertelnych z udzialem motocyklistow, jak sie tak zapierdziela, sie nie mysli i kupuje moto na 1 ktore ma 150 km a pustka w główce to do kogo miec pretensje ?
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na gr