Zobacz wątek - młodzież w puszkach, czyli kto rozpędzi złoma.....
NAS Analytics TAG

młodzież w puszkach, czyli kto rozpędzi złoma.....

O wszystkim
_________

Postprzez SQ » 16/7/2008, 20:49

smutne to, ale prawdę mówisz.
trza się ubierać bo to jedyne co nas chroni. nawet w upały. był kiedyś taki post... wnioski z niego są takie, że lepiej spocić się jak zwierze i nie potrzebować ochraniaczy, niż w przewiewnym stroju szorować organizmem po asfalcie. rów na tyłku jest właśnie po to, żeby pot z pleców motocyklisty miał gdzie spływać. dajmy mu szansę wywiązać się z zadania!
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka


Postprzez irko » 16/7/2008, 21:06

kask byc musi bo nawet pszczola moze cie zabic
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu


Postprzez adamek52 » 16/7/2008, 22:35

a gdzieś na necie widziałem cały filmik jak kolesia z merca kręcą jak ten chłop się walną a potem te właśnie foty i widziałem to chyba na smogu
adamek52
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 24/8/2007, 22:10

Postprzez asmodeusz » 17/7/2008, 07:39

SQ napisał(a):s rów na tyłku jest właśnie po to, żeby pot z pleców motocyklisty miał gdzie spływać. dajmy mu szansę wywiązać się z zadania!


xD dobre
Avatar użytkownika
asmodeusz
Świeżak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 28/3/2008, 10:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Buker_90 » 17/7/2008, 11:28

Mam A od 3miesięcy i dostałęm Vectre B (2,5l). Narazie nie wierzę w swoje umiejętności i na trasie 140km/h max.
Obrazek
Avatar użytkownika
Buker_90
Świeżak
 
Posty: 60
Dołączył(a): 14/6/2006, 11:21
Lokalizacja: 041, TJE.

Postprzez Movi » 17/7/2008, 12:26

Wczoraj siedząc sobie na pizzy widziałem dwóch kolesi na R1, żaden nie miał kasku..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 17/7/2008, 12:36

Jak bylem w Chorwacji ,to nie widzialem motocyklisty w kasku xD nawet na zzr 1400 xD ,a najbardziej mnie zadziwil koles ,robiacy drift na supermoto w srodku miasta ;0
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Taser » 17/7/2008, 13:52

W zeszlym roku tez bylem w Chorwacji i faktycznie malo kto tam jezdzi w kasku, nawet jak sa to jakies naprawde szybkie sprzety. Tylko ze jak patrzylem to nikt nie zapi..... jak osiol jak nie mial kasku.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez CeBeRek » 17/7/2008, 15:05

No ale chyba mi nie powiecie, że chcecie w Polsce taki przepis... że można jeździć bez kasku ?
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez SQ » 17/7/2008, 15:43

nie, ale pozwolenie na japonki byłoby ok.
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez ZWA_Z434 » 17/7/2008, 16:33

nie ma zakazu na japonki ! wiec po co pozwolenie :P

Taser napisał(a):Tylko ze jak patrzylem to nikt nie zapi..... jak osiol jak nie mial kasku.


Niekoniecznie musisz jechać szybko żeby brak kasku był przyczyną śmierci... Jak dla mnie nie wyobrażam sobie jazdy bez kasku - bardzo dobrze czyje się w swoim kasku i bardzo go lubię i traktuje go jako część motoru (jeszcze na razie skutera w moim przypadku :D... ale już niedługo)

Pozdrawiam ;-)
Avatar użytkownika
ZWA_Z434
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 27/5/2008, 15:57
Lokalizacja: Wałcz / Szczecin

Postprzez cezare » 17/7/2008, 23:10

fuj .. czytam czytam i sram ... fuj ...

co was to wszystko obchodzi do Hja Pana.. wasze łby ? w horwacji nie ma obowiązku jak w emiratach jak w niektórych stanach USA i co ? i gucio ..

róbta co chce ta ... ten nie chodzi do kościoła złyyyyy tego matka kupuje u żyda .. złyyyyy ... ten lata w krótkich gatkach złyyyy ...

ochujeliście już na maxa ? pilnujcie własnej dupy i kropka.

a piszą że do wolności trzba dorosnąć... ehh ... jak wolno będzie bić swoją żonę - i sąsiad to bedzie robił - a co mnie to obchodzi ... wolno mu to ją leje.. pewnie się k..e należy 0 moja mi podskoczy - wolno - też bede se katował..

nienawidzę psów co miast ganiać bandytów lokają czy mam pasy w puszce zapięte ... nienawidzę psów co miast łapać bandytów pilnują czy nikt nie przejeżdża podwójnej ciągłej ... a bandytyzm się szerzy ... ale nie ... tego nie potrafimy robić - bedziemy pilnować i łajac bez pasowców w furach na mieście...

oHujenie.

nie będę jeździł w kamizelce odblaskowej - bo to wsioka i żenada.. w nocy i tak z przodu świecą mi światła -z tyłu mam ploecak - a mój bok z tłustym sppedem jest po prostu nie widzialny .. i po co ? bo jakaś banda popaprańców znalazła poklask JEŹDZIMY W KAMIZELKACH bo jesteśmy bardzoej widoczni ... hahahhaha....

koleś jechał bez kazku bo miał fantazję... no i poniósł jej konsekwencje.. życie.. takie jest i bedzie . tu ziemia jest nie raj - tu w życiorys wpisane jest PRZEJEBANE.....

tyle ode mnie ..
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez Taser » 17/7/2008, 23:31

Cezare....Twoja wypowiedz nasuwa mi, ze byc moze masz zapatrywania anarchistyczne. I powiem Ci tak, ze to nam do tego zeby jezdzic w pasach, kaskach i innych dziadostwach(nie mowie o kamizelkach bo masz racje), bo jak sie rozpierdol*isz to bedzie Cie musialo zbierac pogotowie, panowie z drogowki przyjada i pewnie jeszcze straz. A oni tego nie robia tego za darmo tylko za ciezkie pieniadze, a pieniadze sa wyciagane z kieszeni podatnikow czyli nas wszystkich, bo sam bys sie nie wyplacil raczej za koszty leczenia i zebrania Cie do kupy. I uwierz mi ze sa lepsze rozwiazania na ich wydanie niz zbieranie idiotow co jezdza bez kasku czy bez pasow, takie jest moje zdanie ;] A co do policji ze sie opie*dala to juz swoja droga.
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Traperoso » 18/7/2008, 01:09

cezare ma dużo racji, takie akcje jakie odwalają to tylko zaślepianie oczu innym, żeby dostrzegali problem tam gdzie prawie go nie ma, a nie dostrzeganie prawdziwych dużych problemów. Jeździjmy w kamizelkach... sranie po ścianie, ponad 40% procent wypadków jest spowodowanych przez nie ustąpienie pierwszeństwa, czyli po prostu wymuszenie go. Czy nie lepiej zacząć od maksymalnego uświadamiania, że jak coś jedzie, wydawać by się nawet wolno, ale jest na tyle blisko, to przepuszczać trzeba i koniec. Potem do bólu to powtarzać, powtarzać itd żeby zrobić coś co faktycznie da skutek. Co z tego, że mnie koleś widzi jak i tak się wpier*** ? Bez kitu masz racje cezare.

P.S. Oczywiście kask powinien mieć, dlatego troszkę przesadziłeś :) pozdro
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez cezare » 18/7/2008, 07:02

<b> dziękuję - bez kitu </b> że bez linczu ...

sam zasuwam w kasku bo inaczej nie potrafię - też uważam że to debilizm.. nie wsiądę na bige'a bez rękawiczek i kasku żebym miał przjechać tylko 20m - bo a nuż mnie wtdy coś walnie ... jak dodtykam gołą dłonią manetki - to nie czuję sprzęta ;).

czasami po prostu patrzę na wszystko z drugiej strony ( staram się przynajmniej zrozumieć )

jeszcze raz dzięki - lubię bronić nawet grubo chorych akcji .. kiedy są po prostu żeczywiście wolnościowe ...

sam sunę puszką po mieście bez pasów i płace zawsze mandaty - ale 100% zawsze kiedy mam wyjechac za miasto zapinam się ... i nie uważam że komuś tym szkodzę.. a jestem karany jak przestępca... zatrzymany, pouczony, skarcony, skarany finansowo ... bo chciałem pojechać po mieście bezpiecznie swoim samochodem ale bez szelek ;(...

a przecież bandytą nie jestem ;(

;) thx. ;) respect dla Was Panowie ;) ...

<b>P.S. Oczywiście kask powinien mieć, dlatego troszkę przesadziłeś Smile pozdro</b> jak chciał żyć - oczywiscie że powinien !!! ale to była jego bezmyślność ! prywatna ! kretyńksa ... cała jego. i 100 tysięcy plakatów pt" jeździmy w kaskach bo jesteśmy fajni" tego nie zmieni chośby wdano tyle kasy nato co na "pij mleko" "mleko pierwsze" etc.

pijecie mleko ? dało to coś ? uswiadomiło komuś ? - bop na mnie nie działa.

LEO Benhaker powiedział że Polacy nie są tolerancyjni - i ja to też wiem, tu każdy zna się na 2ch reczach każdy - na medycynie i prawie ;) - każdy wie lepiej co dobre dla drugiego.. i czyja wina.. hmm...

to tak jak z trawą i alko : jedno w PL można i luzik - przyzwolenie społeczne Juzek się najebał bo jest piątek luuuzzz.... szczerze ? w Holandii mają takie samo nastawienie do Juzka co jointa zkręcił .. też to jest normalne - nie wszyscy to robią bo nie wszyscy lubią ( część woli alko ) ale nie ma linczu !!!!!! .... norma...

to na nas patrzą jak na kretynów że z czego my robimy chaję ? nie kumają nic a nic.
Avatar użytkownika
cezare
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 682
Dołączył(a): 13/5/2007, 09:56
Lokalizacja: Kraków - Wola Justowska RULEZ

Postprzez blazej1901 » 18/7/2008, 11:01

Taser napisał(a):Cezare....Twoja wypowiedz nasuwa mi, ze byc moze masz zapatrywania anarchistyczne. I powiem Ci tak, ze to nam do tego zeby jezdzic w pasach, kaskach i innych dziadostwach(nie mowie o kamizelkach bo masz racje), bo jak sie rozpierdol*isz to bedzie Cie musialo zbierac pogotowie, panowie z drogowki przyjada i pewnie jeszcze straz. A oni tego nie robia tego za darmo tylko za ciezkie pieniadze, a pieniadze sa wyciagane z kieszeni podatnikow czyli nas wszystkich, bo sam bys sie nie wyplacil raczej za koszty leczenia i zebrania Cie do kupy. I uwierz mi ze sa lepsze rozwiazania na ich wydanie niz zbieranie idiotow co jezdza bez kasku czy bez pasow, takie jest moje zdanie ;] A co do policji ze sie opie*dala to juz swoja droga.


uwierz mi, żeby państwo nie zabierał co miesiąc 800zl na zusy srusy i inne to bym się ubezpieczył prywatnie za całą tą kwotę i po wypadku pielęgniarki by mi podawały kawior z cyckami na wierzchu.

Pasy jak chce to zapinam, jadę w mojej puszcze na która zapracowałem, płacę sam podatki za które mają mnie leczyć i tylko moja brocha czy zapinam pasy. Podobnie z jaraniem fajek. To moja puszka i jak chce to będę jarał.

kask też jak chce to zakładam, ubieram się na moto albo śmigam koło plaży w kąpielówkach. Każdy bierze odpowiedzialność za swoje 4 litery i tyle. Każdy ma swoją głowę i się powinien zastanowić. Jak się nie zastanowi to się szybciej spotka z koleżanką selekcją naturalną.
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez Movi » 18/7/2008, 11:57

blazej1901 napisał(a):Każdy bierze odpowiedzialność za swoje 4 litery i tyle. Każdy ma swoją głowę i się powinien zastanowić. Jak się nie zastanowi to się szybciej spotka z koleżanką selekcją naturalną.


Nic dodać nic ująć w tym temacie 8)

P.S: szkoda tylko że bardzo często cierpią przy tym niewinni ludzie :/
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez asmodeusz » 18/7/2008, 12:05

blazej1901 napisał(a):
Taser napisał(a):Podobnie z jaraniem fajek. To moja puszka i jak chce to będę jarał.


Tu się nie zgadzam, choćby odpalając papierosa, czy szukając ognia odwracasz swoja uwagę od drogi, myślisz "gdzie jest ogień" zamiast o drodze.
Avatar użytkownika
asmodeusz
Świeżak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 28/3/2008, 10:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez blazej1901 » 18/7/2008, 12:40

asmodeusz napisał(a):
blazej1901 napisał(a):
Taser napisał(a):Podobnie z jaraniem fajek. To moja puszka i jak chce to będę jarał.


Tu się nie zgadzam, choćby odpalając papierosa, czy szukając ognia odwracasz swoja uwagę od drogi, myślisz "gdzie jest ogień" zamiast o drodze.


Zgadzam się. Ale to kierowca powinien być tego świadomy, że paląc czy jedząc odwraca swoją uwagę od drogi. Ludzie powinni być świadomi niebezpieczeństwa jakie powodują. Powinni być edukowani a nie straszenie mandatami i pilnowani restrykcjami.

YZF R1 dał kiedyś linka to fajnej akcji edukacyjnej na wyspach bodajże.
...:::Audi Klub Polska Member:::...

FZS 600 2003
Avatar użytkownika
blazej1901
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 4/6/2006, 14:22
Lokalizacja: Płock

Postprzez asmodeusz » 18/7/2008, 12:45

Nie pisze, że to ma być zabronione, ale to jest tak samo niebezpieczne jak sex oralny podczas jazdy :p
Avatar użytkownika
asmodeusz
Świeżak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 28/3/2008, 10:27
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości




na gr