Zobacz wÄ…tek - Wymuszenia
NAS Analytics TAG

Wymuszenia

O wszystkim
_________

Postprzez Taser » 14/5/2008, 15:20

Czasem jak ktos jest naprawde zlosliwy to mam ochote wyciagnac kluczk ze stacyjki i narysowac mu sciezke mocy na boku samochodu
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn


Postprzez zephyr47 » 14/5/2008, 15:28

Oj nie nie nie. Tak nie wolno nikidogo straszyć. Nawet najgorszego wroga...
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna


Postprzez Chatte » 14/5/2008, 15:59

Czytając komentarze pod artykułem o tych dwóch dziewczynkach zabitych przez motocyklistę, natrafiłam na takie coś:
Motocyklisci prosicie zeby patrzec w lusterka, ale

jeszcze zaden z was nie podziekowal mi za zjechanie na prawo, zeby umozliwic wam wyprzedzenie w korku lub gdy smigacie 200km/h. Duzo wam brakuje do motocyklistow z poludniowo zachodniej europy. Tam za kazdym razem kiedy zauwazylem motocykliste w lusterku i zjechalem metr na prawo od razu wystawiali nozke w podziekowaniu. Widac, ze nie znacie takiego zachowania, bo zaden z was tego nie robi! Nauczcie sie grzecznosci, to samochodziarze beda patrzec w lusterka o co prosicie. Dodam, ze sam jezdze motorem wiec wiem o czym mowie.

Co o tym uważacie? Facet zasłużenie się "czepia", dobrze mówi, czy po prostu trafia na samych jeleni, co uważają, że przepuszczenie im się nalezy i nie trzeba dziękować?
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez gelo007 » 14/5/2008, 16:23

A mnie denerwują wymuszacze jeżdżący na skuterach. Ostatnio jadę sobie, jestem na prawym pasie, już chciałbym skręcić w prawo a tu mi pierdopęd wyprzedza z prawej strony... z lewej rozumiem okej, ale z prawej... jeszcze jak na prawym pasie byłem... mało brakowało i bym gnoja zatrzymał drzwiami. Zagotowało się we mnie, ale już mówie a ch... tam nie ma się co stresować i denerwować.

Ja ustępuję miejsca innym użytkownikom drogi bo wiem, że jadąc za CC można się trochę zamulić, ale dopiero może ze dwie osoby mi odmrygnęły awaryjnymi :lol:.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Inku » 14/5/2008, 17:04

eneasz napisał(a):Mnie sie wydaje ,ze w PL chyba nie ma wogole gestu podziekowania bo w opini jest tak , ze jestem szybszy , jestem lepszy , puszki sa zawalidrogami, przeszkadzaja, zajezdzaja, doslownie jak z sexsisji tylko nieco zmodyfikowana teoria "puszka twoj wrog!".


Jeszcze coś ci się wydaje? Tak, tylko w Jukeju motocykliści dziękują innym a za żelazną kurtyną już nie...

Ja używam kierunków na przemian albo jak jest mały ruch podnoszę prawą rękę. Najczęściej jednak kierunki.
Jak jedzie kolumna samochód przy prawej krawędzi to nie dziękuję wcale bo musiałbym wcale nie wyłączać kierunkowskazów albo dziękuję ostatniemu wyprzedzonemu.
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.

Suzi GS500F
Avatar użytkownika
Inku
Bywalec
 
Posty: 550
Dołączył(a): 27/12/2006, 17:14
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez turboponczek » 14/5/2008, 20:06

co to to nie !!

zawsze, powtarzam ZAWSZE dziekuje ze ktos zjechał na prawa strone gdy zapierdalam 200 lub przeciskam sie w korku. W dodatku mam awaryjne w mojej suce wiec... a czasami łape do góry tak jak mówił Inku, lub też wyraźny ukłon głową...
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości




na górê