Zobacz wÄ…tek - Co tam Panie w polityce?
NAS Analytics TAG

Co tam Panie w polityce?

O wszystkim
_________

Postprzez Marsjanin » 2/3/2015, 23:06

Panowie, wierzę, że takich ludzi jak Wy jest więcej, naprawdę! :) Nie będę się już rozpisywał, bo napisaliście dokładnie to, co miałem na myśli :)
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez SpeedyGonzales » 2/3/2015, 23:32

senekkorzenna napisał(a):Chociaż Bruno Kwiecień tak proponował studentom Akademii Rolniczej w Krakowie to do tej pory siedzi.

Kiedyś też tak myślałem jak pan Kwiecień, walnąć samolotem albo podrzucić BOMBki choinkowe... To jednak za mała kara dla sprzedajnych polityków. Gdyby ich skrupulatnie rozliczać, a za nieprawidłowości urządzać przepadek majątku na rzecz państwa, do tego dyscyplinarka i osadzenie w robicie za najniższą krajową... Taki gość albo sam by się załatwił, albo musiał by codziennie musieć o swoim położeniu, jak mu "żyje się lepiej".
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG


Postprzez Grynfix » 2/3/2015, 23:51

Dobra.. poczytałem na szybko 1 strone waszych wypocin.. Każdy wkurwiony na rząd itd.. Czemu sie nie dziwie bo gumka w gaciach pęka jak się ich slucha :P


Ale mając takie padło jak facebook, gg, konto na ścigaczu i innych forach nie spotkałem sie jeszcze z pozytywną opinią rządu. To może mi ktoś to ****@ wyjaśni bo chyba za głupi jestem...


Jakim cudem oni wygrywają wszystko, wszędzie od lat ??
Tak wiem.... PO mniejsze zło niż PiS (a może tylko nam się tak wydaje?)..
PSL i SLD to szkoda słów.. Samoobrona po zawiśnięciu Pana Lepper'a też poszła w pole...

I w sumie nie ma na kogo glosowac.. Palikot - źle bo to zjarana partia kobiet z jajami itp itd..
Mikke - nie wiem co ten facet ma w glowie ale według mnie nie musk..


I teraz powiedźcie mi tak szczerze po swojemu. Jak ksiądz do starych babiczek.
Na kogo ja mam iść i głosować "by żyło się lepiej" ?? Może jestem za młody i nie rozumiem polityki.. może za mało przeżyłem.. na pobór do wojska sie nie załapalem - bo ja w sumie gówniarz jestem.. Ale chciałbym zrobić coś co by mogło sprawić, że mi i innym bedzie się żyło normalnie.. ale nie mam na kogo iśc i zagłosować...

Serio już chyba wolałbym aby Partia palikota zaczeła rządzic.. banda młodych osób o nie zapyziałych mózgach .. może z dziwnymi poglądami ale może oni by coś zmienili w tym kraju.. Bo ja to już chyba w nic nie wierze...
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Marsjanin » 3/3/2015, 00:01

Problem jest taki, że dużo ludzi nie szuka alternatywnych źródeł, tylko korzysta z krajowych mediów (czyt. telewizja), która w mojej opinii często robi z opozycji ludzi bez "musku".
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 00:04

Bo oni są troche bez musku.. Ale ja moge nawet zagłosować na kogoś nie zrzeszonego na prezydenta/premiera itd nawet .. Byle, żeby to była normalna osoba.. Nie mam TV od kilku miesięcy i powiem Ci, że bez tej tv sieczki żyje sie lepiej ;P

ale po prostu nie ma na kogo... Serio chyba pójde na palikota zagłosuje i niech sie kur.. dzieje co chce.. Bo nie widze w nikim szans na normalny kraj :(
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Marsjanin » 3/3/2015, 00:09

Jak przeczytasz cały ten temat, to zobaczysz tutaj w większości zwolenników Korwina :) Kukiz chyba jest w miarę wolnym kandydatem na prezydenta? W sumie mało o nim wiem, patrząc z perspektywy polityki.
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48

Postprzez esenem » 3/3/2015, 00:37

mar111cin napisał(a):
esenem napisał(a):Aż nie chce mi się wierzyć aby dało się zrobić tak radykalne zmiany.


to nie wierz i idź dalej głosować na PO...


Kto tu napisał, że będę głosował na PO. Jestem zagorzałym przeciwnikiem bandy czworga. I podobnie jak kolega stoję na rozdrożu wyborczym. Nie mam na kogo zagłosować. Z rozsądku i czystego nie pohamowanego zysku wybrałbym Korwina.

A co myślicie o Mańku Kowalskim z Ruchu Narodowego?
esenem
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 11/8/2014, 19:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Pruszków

Postprzez Invi » 3/3/2015, 10:07

Grynfix napisał(a):Ale mając takie padło jak facebook, gg, konto na ścigaczu i innych forach nie spotkałem sie jeszcze z pozytywną opinią rządu. To może mi ktoś to ****@ wyjaśni bo chyba za głupi jestem...


Jakim cudem oni wygrywają wszystko, wszędzie od lat ??


Nie wygrywają, w grupie bodajże 18-30, Korwin, jeszcze w KNP zdecydowanie wygrał wybory. Ale pogadaj sobie z ludźmi 40+, szczególnie tymi mniej ogarniętymi, dla których TV i czasem prasa (taka GW na przykład...) jest jedynym źródłem informacji.

Ja znam dwoje zwolenników PO we w miarę młodym wieku :D Tak małżeństwo, ale oni są strasznie głupi :D Czuć to właściwie w każdym zdaniu które formułują xD
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 17:03

Invi - no gdzie nie wygrywają ? Zdarzy sie jeden przypadek na 10 że wygra jakiś imadłogłowy z PiS'u lub innej opozycyjnej partii typu PSL itd...

No owszem "starsi" ludzie czyli 40+ maja poglądy pod PO ale to właśnie 1. tv 2. praca 3. mniejsze zło od PO.
lub po prostu leją na system nie idą głosowac a ich głos z automatu przydziela sie wygrywającym - co jest dla mnie chorym systemem naliczania.. (bo podobno coś takiego jest)

Jakoś jeszcze kilka lat temu Korwin mi podpadł jakimiś dwoma durnymi teoriami i coś nie mogę się przekonać do chłopa.. Chodź te teorie wygłaszane były w TVN a to mogło troche przekszałcić znaczenie jego słow.

(tak nie w temat: pamiętam jak MUSK driftował germańskim oprawcą po mieście.. wpierw filmik oglądałem na YT - to co udostępnił sam.. Pisk opon tylko przy sporym wychyleniu auta było słychać w tle.. ogólnie filmik długi i prawdę mówiąc pomimo "brawury" chłopaka to wiedział co robi i wątpie aby tak totalnie na pałe przelatywał przez te krzyżówki bo filmik tez nei był zmontowany z nagrania telefonem kolegi jadącego za nim.. ale jak poleciało to w TVN to już chory pisk opon był mega slyszalny.. i do tego mega sztuczny.. tak jakby pisk palącego golfa na ręcznym.. totalnie inny dźwięk jakby powielony.. a co najfajniejsze pisk opon było słychac w momencie gdy e36 jechała prosto... drift prosto = wygrali wszystko)


No dobra ale skoro według was ten Mike taki okej itd.. Napiszcie mi czemu - może faktycznie się do chłopa przekonam .. chętnie posłucham ;)
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Invi » 3/3/2015, 17:42

Przecież wszystko już było powiedziane.

Po pierwsze jest wiarygodny, słowa nie złamał, poglądów nie zmieniał, mówi to co myśli, mimo że 90% ludzi to zrazi. inny wszechświat w porównaniu z wiarygodnością PO/PiS.

Koncepcja państwa minimalnego i austriacka szkołą ekonomi.
W skrócie - ekstremalnie niskie podatki, bo państwo to tylko policja, wojsko, sądy i szczątkowa administracja. Raj podatkowy, chyba wiadomo jak to działa.

3 - Prawo rzymskie, chcącemu nie dzieje się krzywda (chcesz skoczyć z 8 piętra - spoko, chcesz ćpać - co to państwo obchodzi, chcesz kupić broń - ok, recepty? - po co?), wywiązywanie się z umów (emerytury muszą być wypłacone tym którzy już nabyli takie prawo), zakaz zadłużania państwa.

4 - Jako chyba jedyny polityk, wydał na politykę kilka milionów, zamiast na tym zarabiać, dużo lepiej płatną posadę w UE też chętnie zamieni na Polski sejm, odwrotnie jak Tusk, który zajął marionetkowe, ale dobrze płatne stanowisko.

5 - Własność prywatna to ŚWIĘTOŚĆ.



Moim zdaniem wystarczy żeby w 10000 razy przebić całą resztę ;)

Grynfix napisał(a):Invi - no gdzie nie wygrywają ? Zdarzy sie jeden przypadek na 10 że wygra jakiś imadłogłowy z PiS'u lub innej opozycyjnej partii typu PSL itd...



Hahahahaha xD PiS to może i jakaś opozycja, mimo że wiele się nie różnią :D Ale głos na PSL to głos na PO :D

Miałem na myśli to że w grupie wiekowej 18-25 lat zdobył 28,5%, sporo więcej niż PO, sporo więcej niż PiS. Dla porównania 19,3 % PO i 21,5 PiS. Wśród grup zawodowych z kolei najwięcej od studentów, bo aż 28,4%. Tylko niestety, ciemnoty jest dużo więcej, a ma takie samo prawo wyborcze.


Grynfix napisał(a):Jakoś jeszcze kilka lat temu Korwin mi podpadł jakimiś dwoma durnymi teoriami i coś nie mogę się przekonać do chłopa.. Chodź te teorie wygłaszane były w TVN a to mogło troche przekszałcić znaczenie jego słow.


Trochę? Obejrzyj zeznania "świadka TVN" i porównaj z filmikiem z pobicia Wiplera ;)

Czekaj, zraziły cię 2 zmanipulowane wypowiedzi Korwina, ale nie zraża Cię cała masa codziennych wpadek reszty? :D
Ostatnio edytowano 3/3/2015, 17:55 przez Invi, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 17:49

Dobra.. mam pomysł.. wysadźmy to wszystko w pizdu i zacznijmy od nowa.. bedzie najszybciej :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez SpeedyGonzales » 3/3/2015, 20:49

senekkorzenna napisał(a):
Rany Boskie i ty też uwierzyłeś że on chciał wysadzić sejm :oops:
Przecież to spreparowane oskarżenie aby go zamknąć a tak naprawdę to on tylko oficjalnie na uczelni negował status prawny sejmu i senatu.
Jedno stwierdzenie które sprowokowało ABW do jego zamknięcia to że jedynym środkiem na zmianę układu jest to po prostu rozpierdolić.
Jak by oni mieli twarde dowody na to że on tak chciał zrobić to by był po wyroku a on ciągle w areszcie śledczy siedzi.

Przyznaję bez bicia, ale naprawdę mnie nie dziwiło że ktoś mógłby to zrobić.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez mar111cin » 3/3/2015, 22:04

Grynfix - Korwin, bo Korwin chce to wszystko własnie wysadzić w pi zdu...

Zobacz, że PO się go boi.. boi się Korwina i Wiplera - przecież to jest medialna nagonka na nich, z korwina robią wariata, a z wiplera pijaka... (gdzie nawet nagranie na taśmach, jak go policja atakuje mu nie pomaga... bo PO powiedziało, że to on zaatakował policjantów i koniec. Pomijam już fakt że pił po pracy i za swoje - co też każdemu "normalnemu" politykowi może się wydać dziwne, bo przecież wolą się napić za państwowe i w pracy)

Ja tam uważam, że potrzeba nam przewrotowca i takim przewrotowcem jest własnie Korwin.

Ogólnie jego poglądy mi się podobają, ponieważ - on chce to wszystko puścić wolno. Żadnych regulacji, dotacji itp. Niech wszystko żyje własnym życiem i wolny rynek zweryfikuje czy jest potrzebne czy tez nie. (teraz to rząd potrafi z dotacji wydać miliony na śmieszne strony o kotkach...)

Jak korwin (lub ewentualnie ruch narodowy) nie zmieni sytuacji z kraju no to tylko pozostaje - ostatni gasi światło.

Jakby to ludzi dotarło, że jak wszyscy zagłosują na korwina to wygra, to może coś by się wreszcie ruszyło... Wygra przecież pomimo słupków na TVNie - o ile wybory nie zostaną sfałszowane.

A co do jego wypowiedzi, fakt niektóre są odpowiednio "pocięte", ale też trzeba przyznać, że często tak się niefortunnie wypowiada, że można zrozumieć całkowicie źle jego słowa.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Invi » 3/3/2015, 23:10

Ale gdyby nie to, to nikt by o nim nie słyszał ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Grynfix » 3/3/2015, 23:18

Tylko właśnie słupki..... większość ludzi siedząc przed TV i patrząc na sondaże nie głosuje na nikogo innego (z debilizmu własnego) bo przecież i tak szanse ma tylko PiS i PO.. i głosują jak te ciule.. jakby to nie szło zagłosowac wszyscy na kogoś innego i było by git :P

Teraz tylko weź zrob takie poruszenie aby to wszystko poszlo w dobrą strone :P
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez lagiboy » 4/3/2015, 21:28

senek, zachód nie wytrzeszcza oczy tylko ma to totalnie w dupie. Każdy kraj ma swoją piaskownicę i nie zagląda do innych, mówię wyłącznie o Angolach ale dam głowę że w każdym innym kraju jest tak samo.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Invi » 4/3/2015, 23:59

Jak ja nie lubię tego zapatrzenia w zachód jak w jakąś wyrocznie...............


A tymczasem Ruch Palikota przeszedł do historii :D Jeszcze tylko PO, PiS, SLD i PSL :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Grynfix » 5/3/2015, 00:03

Invi napisał(a):
A tymczasem Ruch Palikota przeszedł do historii :D Jeszcze tylko PO, PiS, SLD i PSL :D



dożyje tego ?



RP rozwiązał się ?? Dzisiaj jak byłem moto na garaż zawieźć to chwile coś słyszałem gdzieś w tle o Biedroniu, że na razie z polityka spokój i może kiedyś coś ale myślałem, ze to tylko on odszedł z tego burdelu..


Trace wiare, że z tego kraju coś jeszcze bedzie... Na pewno nie za czasów PO.
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42

Postprzez Czester » 23/4/2015, 20:44

Kto głosuje na Kukiza?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Glenroy » 23/4/2015, 20:56

CzesterTX napisał(a):Kto głosuje na Kukiza?

Ja, mój brat, siostra, mama, tata, szwagier, bratowa i połowa znajomych ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości




na górê