Zobacz wątek - Wsyzstko o konsolach. PS3 PS4 Xbox, co kupić, w co grać itp.
NAS Analytics TAG

Wsyzstko o konsolach. PS3 PS4 Xbox, co kupić, w co grać itp.

O wszystkim
_________

Postprzez Fugu » 16/12/2014, 12:48

Tylko ze dyskietki przestaja dzialac. Rozmagnesywuja sie.

Jesli ma byc klasycznie to Mame + Arcade Stick. Nie ma znaczenia na jakim sprzecie leci EMU.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Postprzez miki1406 » 16/12/2014, 13:59

Fugu napisał(a):Tylko ze dyskietki przestaja dzialac. Rozmagnesywuja sie.

Jesli ma byc klasycznie to Mame + Arcade Stick. Nie ma znaczenia na jakim sprzecie leci EMU.


Noooo i seria gier - Metal Slug - bezbłędna :D

Obrazek
Obrazek
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez Movi » 16/12/2014, 14:53

Nie no ja rozumiem wszystko że fajnie jest wrócić do starych czasów ale to fajne na chwilę. Ostatnio u kolegi odkurzyliśmy PS ONE pyknęliśmy 5 minut w Tonego Hawka, 5 minut w GTA i z 10 minut w Drivera i było to fajna podróż na chwilę. Dosyć szybko zmieniliśmy zajęcie.


Wolę jednak grać w tegoroczną FIFĘ czy GTA V Online.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez miki1406 » 16/12/2014, 16:56

Dla mnie jakoś te nowe gry nie są przyciągające... Szybko mi się nudzą. Mam taką myśl, że wyrosłem z grania, a retro sprawia mi radość ze względu na wspomnienia :)

A to pamiętacie??
Obrazek

Obrazek
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Rolnik62 » 16/12/2014, 20:13

Movi - ja z kilkoma kumplami do dzisiaj naparzamy ze sobą na ISS PRO EVOLUTION SOCCER 2. Nie ma lepszej piłki dla nas, jeśli chodzi o grywalność i radość ze strzelenia gola. Tekken też zawsze jest włączany 3, niż 6, TTT 2 nie grałem. Z jugglowaniem trzeba było się natrudzić trochę :)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

Prawdą jest, że dużo tytułów z "pleja" teraz można włączyć na chwilę, powspominać, a później wyłączyć. Ale taki np resident evil 1. To był prawdziwy survival, liczyło się każdy nabój z pistoletu, shotguna używało się może ze trzy razy na całą grę, a bazookę (1 strzał) trzymało się w skarpecie do końca gry, później grę się przeszło, a nabój został ;) Na ilu zagadkach się "wisiało" przez tydzień-dwa. No i ten klimat, muzyka. Najnowsze rezydenty to po prostu zwykła strzelanka, gdzie wali się ile wlezie i to w każdego napotkanego przeciwnika. Tomb raider 2 czy 3 to była na kilka miesięcy odcinka od rzeczywistości na czas grania ;)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

miki - to była moja pierwsza konsola, tam rambo bodajże na pudełku był ;) Mam to na emulacji z psx, gra nazywa się ACTIVISION CLASSICS :)

Obrazek (otwórz link)

Obrazek (otwórz link)

;)
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Walenty » 26/12/2014, 18:57

Movi napisał(a):GTA V Online.


Co trzeba mieć, żeby w to pograć? To jak SAMP?
Przymierzam się do zakupu ps3, żeby trochę właśnie w V pograć.

Na co zwrócić uwagę?
Żeby nie była przerabiana? Coś jeszcze?
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez gelo007 » 27/12/2014, 11:25

Pany, ja wam Polecam konsolki poprzedniej generacji PS3 lub XBOX360. Kupić używańce lub nawet nóweczki i można pykać jeszcze w wiele tytułów bez problemu. Z konsolami nowej generacji jest taki myk, że gierki są w pyte drogie, a jednak placić ponad 200 zł za tytuł który przechodzi się w weekend to słaby biznes. Ponadto na nowych konsolach gier jest jeszcze stanowczo za mało. Z kolei jak ktoś chce kupić konsole dla GTAV to można śmiało iść w PS4/XBOXone. Żeby dobrze się wgrać potrzeba na to mniej więcej 2-3 tygodnie (sam brałem urlop w robocie żeby przejść GTA...).
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez MarSen » 27/12/2014, 15:38

Ja sobie wczoraj sprawiłem Xboxa 360 Slim czarny mat 250GB z kierownicą bezprzewodową, 2-ma grami i gwarancją jeszcze na 2 miesiące za 370zł. Opłacało się to wziąłem. Polecacie coś? Jak na razie oszczędzam na GTA V i Xbox Live Gold, bo od 16-31 stycznia będzie Wiedźmin 2 za darmo w "Games with Gold".
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Walenty » 28/12/2014, 14:40

Dziubki, jak się wklepuje numery w telefonie w gta? :l
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez MarSen » 28/12/2014, 14:48

Chyba wchodzisz w kontakty i kwadrat/X w zależności od konsoli. A tak btw. kupiłeś już konsolę? :) Mogę Ci wytłumaczyć co trzeba zrobić/mieć/kupić, żeby pograć w GTA Online.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Movi » 29/12/2014, 15:14

GTA Online jest kozak na maxa!
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Kaai » 30/12/2014, 14:03

ja czekam na styczen, az GTA wydadza na jedyna sluszna platforme.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez kravec » 31/12/2014, 01:05

jak 360'ka to Jasper- za zasilaczem 150W. Slim jest dużo droższy w przeróbce a technicznie to ta sama konsola. Gry na szczęście nadal wychodzą, jednak powoli trzeba zbierać na one'a. Nie rozumiem kultu PS'a- jedyna zaleta to abonament gold i możliwość ściągania lekko przechodzonych tytułów.

Jedno co trzeba się zorientować- czy nie ma kosztów na xbox live bo coś mi się kojarzy że to jest na niekorzyść xboxa.

Poza tym- pad od xboxa wymiata przy graniu w motogp... przy innych grach w sumie też. Jest dużo bardziej ergonomiczny od ps'owego.

Na razie trzymam swojego Jaspera bo na one'a mnie nie stać. I nie raz grając na ps'ie- w życiu bym nie zamienił. To samo mówią ludzie którzy zagrali i na tym i na tym nie będąc zdecydowanym.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez MarSen » 31/12/2014, 01:13

Ja za Trinity 250GB z padem i kierownicą dałem 370zł. Żeby grać na Xboxie przez neta trzeba płacić abonament. 30zł/miesiąc 60zł/3 miesiące 130zł/rok. W zależności od wybranego pakietu. Na 360 są dwa tytuły miesięcznie za darmo w abonamencie i co tydzień nowe zniżki. Np. teraz są na serie lego. Polecam Batmana 2 za 17,50 jak ktoś lubi pograć w dwie osoby. Ja m nie przerobionego i nie mam zamiaru przerabiać ze względu na chęć zagrania w GTA Online. Chciałem ulepszać kompa, ale za 400zł to bym go nie ulepszył, a w tej cenie mam konsolę i miesiąc abonamentu. Teraz tylko GTA V i możemy grać Online z ekipą ścigacza haha :D w ps3 i 4 granie online jest za darmo. To jest plus. Ps3 ma lepsze bebechy, mniej ergonomicznego pada. No i to są zasadnicze różnice. No i wiem, że na ps3 działają filmy z zalukaj. Przynajmniej u kumpla to śmiga, bo na Xboxie nie. To znaczy jak ustawię, że przeglądam mobilnie to można, ale to pewny trick raczej. Dla mnie ps3 vs. Xbox to raczej ps3 ze względu na darmowy net, zamiłowanie do sony (miałem PSX, PSOne (praktycznie te same konsoli. FAT i slim :P) i mam PS2 jeszcze od komunii. Xboxa kupiłem, bo w tej cenie to okazja. Za samą kierownicę dostanę 100zł a konsolę pewnie z 500zł, bo to 250GB. No i co do przeróbki to kiedyś dało się tylko slima na Trinity przerobić (do 08-2011, 10,3A zasilacz chyba). Koszt 100-150zł lub jak ktoś się czuje na siłach 20zł samemu :P nie wiem jak z Coroną. Xboxa 360 w wersji E ( podobny do XOne) nie da się przerobić z tego co mi aktualnie wiadomo. Nooo i zapomniałem powiedzieć dla wielu bardzo ważnego kryterium: tzw. Exclusivy. Czyli gry które wyszły tylko ja jedną z konsol. Np. Gears of war na Xbox od Microsoftu chyba, i God of War na Ps3 od Sony. Ja kocham serię God of War, ale tak jak mówiłem - kupiłem Xboxa ze względu na okazję, a zależy mi głównie na GTA Online. Większość znajomych ma Xboxa więc to również argument za nim.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Walenty » 31/12/2014, 02:03

MarSen napisał(a):możemy grać Online z ekipą ścigacza haha :D


Kszszszsszszz zgłaszam się.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Krmtzzz » 31/12/2014, 09:59

Cos mi sie o uszy obilo ze w ps4 tez bd abonment jesli Chcesz grac przez neta. Czyli njgdy nie kupie juz nowszej konsoli ;d
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Movi » 31/12/2014, 11:49

Walenty napisał(a):
Movi napisał(a):GTA V Online.


Co trzeba mieć, żeby w to pograć? To jak SAMP?
Przymierzam się do zakupu ps3, żeby trochę właśnie w V pograć.


Trzeba mieć nie przerobioną konsolę i GTA V- to wszystko :)

Ja jak włączyłem GTA Online to nigdy już nie wróciłem do fabularnej wersji GTA- gra została na 30%~ i tak już chyba będzie.

Do tej pory nie było dla mnie lepszej gry niż FIFA (kupuję gry tylko pod online nie gram inaczej), ale GTA zdetronizowało FIFę na amen. Najlepsza gra online w jaką grałem z całą pewnością...
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez kravec » 31/12/2014, 12:03

Ale ile mozna grać w jedną grę?

Na dobrą sprawę nawet fifa mi się już znudziła, a do najnowszej nie dałem rady się przekonać- przynajmniej na razie.

Na chwilę obecną są 4 tytuły do których wracam:
Fifa, MotoGP, UFC3 i Splinter Cell Conviction (wyzwania czy jakoś tak).

GTA przeszedłem i tyle- ile można jeździć i strzelać, Tomb Raider- fajny, ale też na raz (3-4 dni), Hitman Rozgrzeszenie- tutaj już można spędzić więcej czasu (szczególnie jak się jest fanem serii)- bo można to przejść na parę sposobów.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Movi » 31/12/2014, 13:46

kravec napisał(a):Ale ile mozna grać w jedną grę?


Jeżeli nie pykasz online to fakt, 2 tygodnie i siema. Zagrać meczyk w fife z realnym przeciwnikiem? Nigdy się nie znudzi :)

P.S: no chyba że jest się cienkim i non stop wpierdol :D
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Kaai » 31/12/2014, 14:42

kravec napisał(a):Ale ile mozna grać w jedną grę?

Na dobrą sprawę nawet fifa mi się już znudziła, a do najnowszej nie dałem rady się przekonać- przynajmniej na razie.

Na chwilę obecną są 4 tytuły do których wracam:
Fifa, MotoGP, UFC3 i Splinter Cell Conviction (wyzwania czy jakoś tak).

GTA przeszedłem i tyle- ile można jeździć i strzelać, Tomb Raider- fajny, ale też na raz (3-4 dni), Hitman Rozgrzeszenie- tutaj już można spędzić więcej czasu (szczególnie jak się jest fanem serii)- bo można to przejść na parę sposobów.


sęk w tym, żę w gta V można dużo godzin spędzić.

lubisz paydaya? tearz będą heisty, więc kozackie okradanie banków itp.

chcesz pojeździć? masz lepszy "symulator" niż NFS.

checsz na moto? też nie problem.

polatać? są i samoloty.

jest tego od c***a.
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości




na gr