Zobacz wÄ…tek - Auto.. dylemat dla 24 latka
 
NAS Analytics TAG

Auto.. dylemat dla 24 latka

O wszystkim
_________

Postprzez madcap » 10/5/2013, 08:43

zdecydowanie nie.
np:
1. w danej chwili możesz nie mieć np kasy, będziesz miał ją za 2 dni a musisz podjechać i wiesz, że ta wota jest wystarczająca;
2. wiesz, że wyjeżdżasz i potrzebujesz paliw tylko na klka dni a potem wehikuł będzie stał, przy czym masz świadomość, że paliwo podlega procesom starzenia, więc spada liczba oktanowa/cetalowa.

takich przykładów można mnożyć
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez rosiboj » 10/5/2013, 10:32

Masz racje, chodzilo mi o to, ze latwo jestkogos osadzic, a moze koles kupil wczoraj auto i mialo lpg i np chcial zobaczyc z czym sie to je albo kupil nowe na 3 lata zeby zrobic 300tys km i je sprzedac i ma gdzies co sie z silnikiem bedzie dzialo bo to nie jego problem a z jego punktu widzenia to zaoszczedzi mu wiele kasy itd. Dlatego najlepiej nie wnikac i niech kazdy robi swoje
Jak ktos mnie zapyta czy zakladac lpg bo nie zna sie to mu mowiem co ja o tym mysle ale nir interesuje mnie czy ktos ma czy nie, jego auto jego sprawa. jak chce to moze je na rozowo pomalowac jesli tak wlasnie lubi
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Alfred » 24/5/2013, 15:22

Ciężko kogoś przekonać by jeździł na gazie, skoro chce sportowe auto i nawet nie wiadomo ile ma na zakup kasy?
Alfred
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24/5/2013, 13:10

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê