Zobacz wątek - Abonament miesięczny na lody.
NAS Analytics TAG

Abonament miesięczny na lody.

O wszystkim
_________

Postprzez Nefretete » 6/9/2008, 19:00

Piankowy Marynarzyk napisał(a):Znam pewien motyw . Koles pojechal na wesele ,dorwal jakas dziewoje ,tanczyl z nia i ogolnie sie dobrze bawil .Kiedy doszlo do konca weselicha ,wyszli na dwor i ona sie go pyta :

-Czym przyjechales ?
Koles odpowiada :
-Trojka
Ona:
-Golfem ,Beta ??!!?!
On:
- 3B przyjechalem

xD

EDIT : Dostaje wiele zapytan w postaci e-maili i rozmow z gg (Szpicer) co to znaczy 3B - a jest to autobus kursujacy po Kaliszu :D


To znam podobny motyw, ale ciut inny.
Poznań. 2 kolesi wybrało się na impreze studencka, jeden z nich "wyłapał" piekna niunie przy barze, więc do niej podszedł i czaruje, na co ona:
Ona: czym przyjechałeś?
On: Piatką
Ona: BMKą?
On: nie, tramwajem.
Ona: To spierdalaj.

I panu mowę odjęło.

Co do łóżkowego sponsoringu- zawsze był i będzie, wcześniej nikt o tym głośno nie mówił, nie pisał. Możliwe, że to pokolenie nie ma wzorów, wymagań stawianych przez rodziców/szkole.
Dla 14-letniej niuni zrobienie loda za 10zł pod klubem to łatwy i przyjemny(??) sposób na dorobienie do wacików, możliwość poszpanowania koleżankom, ilu ona "obrobiła".
Teraz to jest powód do dumy, dać dupy/ zrobić laskę za odpowiednią opłatą a czy jest to "wynajem" mieszkania/ nowa sukienka/ "kesz" na waciki... wszystko jedno- koń jaki jest każdy widzi.

Do sexu mam podobne podejście jak Patty Brawurka- i jest mi z tym b.dobrze. Nie traktuje tego jako sportu, mimo iż " dzień bez sexu to dzień stracony :D " - a puścić się bo nie starcza mi na czynsz- poniżające. Wolała bym mieć zrobiona przetokę mózgową niż sypiać ze sponsorem "mojego" mieszkania.

Odnośnie "ręcznego"- mam kolegę w pracy- fajny, młody, przystojny, nieźle zbudowany -laski na niego lecą a on co robi?
1. Kupuje gazetki i w domu odpala ręczny,
2. Idzie na dziwki- raz poszedł i mu się spodobało, dodam że facet ma 23 lata... i na razie się nie skończyło...

I moje pytanie, gdzie się podział męski instynkt myśliwego??
W sumie to bardzo łatwe, wydać jednorazowo więcej gotowizny i być "obsłużonym" natychmiast, tak jak chcę, niż długoterminowo starać się, zabiegać o daną kobietę, czuć motyle w brzuchu, czasami i rywalizować z kimś innym, kto sie nagle napatoczył...*

nie wiem, możliwe, że jestem już stara a moja moralność nie idzie z duchem czasu.

___

* biorąc pd uwagę, że nie traktujemy kobiety faceta ( tez są męskie dziwki) przedmiotowo, bo jeśli tak, to powyższe nie istnieje, tylko słoninka kaloryfer i jechane :twisted:
Ostatnio edytowano 6/9/2008, 22:11 przez Nefretete, łącznie edytowano 1 raz
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.


Postprzez MarciNe » 6/9/2008, 20:30

http://autentyki.pl/3429/ Tutaj też całkiem ciekawy motyw;D
A co do tematu to w pełni zgadzam się z Nefretete, z tym, że jak dla mnie lepiej jak facet pójdzie na dziwki niż szuka sponsoringu i wciąga w ten niewątpliwie poniżający zawód kolejne panie...
BTW: dziwny ten Twój kolega...;P
"Noga z gazu" :lol:
MarciNe
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 28/6/2008, 16:58


Postprzez gelo007 » 7/9/2008, 00:52

Odpala ręczny :lol: - podoba mi się to określenie.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez turboponczek » 7/9/2008, 00:53

całe życie na ręcznym :shock:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez zzzubek » 7/9/2008, 01:32

kazdy kiedys jezdzil na recznym i to normalne..
np nie raz bylem zapraszany do jakies agencji przez kolegow i zawsze rezygnowalem poniewaz dla mnie seks za kase to nie seks to tak jak bym sie sklepal albo cos. za to seks z dziewczyna lub znajoma ktora sie lubi jest spoko mozna sobie rozmawiac calowac sie i jest smiesznie czasem. mysle ze musi ludzi cos laczyc. co nie znaczy ze nie pojade nigdy do agencji sprobowac :twisted:

Mery tak patrze na twoje zdjecie i stwierdzam, ze twoja twarz jakos mi nie pasuje do twojego charakteru. no chyba, ze przez internet tylko tak jest bo Cie nie znam :)

Nefretete mam pytanie piszac o tych kobietach, dziwkach czy niech im bedzie jak kolwiek, co to one i ile to one lasek nie zrobily to.. znasz takie kolezanki ? chwala Ci sie ze robia laske pod klubem w samochodzie ? bo jakos mi sie w to nie chce wierzyc.
Ostatnio edytowano 7/9/2008, 06:22 przez zzzubek, łącznie edytowano 1 raz
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez YZF R1 » 7/9/2008, 03:02

Hehe a ja studentek nie będę przechowywał bo odkąd mam starszą dziewczynę od siebie to pała mi dymi oporowo i nie mam siły nawet na mizerną studencinę za free...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krejzi.Mery » 7/9/2008, 08:11

zzzubek napisał(a):Mery tak patrze na twoje zdjecie i stwierdzam, ze twoja twarz jakos mi nie pasuje do twojego charakteru. no chyba, ze przez internet tylko tak jest bo Cie nie znam :)


A co z moim wyglądem nie tak? :twisted:
Mówisz, że mam twarz niekompatybilną z charakterem? :lol:
...
Dlaczego tak uważasz?

Nefretete, a takie question: ten Twój kolega to tak wszem i wobec się tym afiszuje? Bo wiesz, ja uważam, że krowa która dużo muczy, mało mleka daje :D Może kolo ma pannę, która hmm... jest np. niezbyt piękna i uważa, że nie ma się czym chwalić, więc zmyśla opowieści z mchu i paproci żeby jego wizerunek maczo nie został nadszarpnięty?

YZF R1 napisał(a):Hehe a ja studentek nie będę przechowywał bo odkąd mam starszą dziewczynę od siebie to pała mi dymi oporowo i nie mam siły nawet na mizerną studencinę za free...


Mówisz, że starsze panie fajne są? Hmmm....:twisted: muszę komuś pokazać tego posta :D hiehiehie
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez palua » 7/9/2008, 08:17

YZF R1 napisał(a):Hehe a ja studentek nie będę przechowywał bo odkąd mam starszą dziewczynę od siebie to pała mi dymi oporowo i nie mam siły nawet na mizerną studencinę za free...

Jak najbardziej się z tobą zgadzam starsze są najlepsze :P:P
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez Nefretete » 7/9/2008, 09:13

zzzubek napisał(a):Nefretete mam pytanie piszac o tych kobietach, dziwkach czy niech im bedzie jak kolwiek, co to one i ile to one lasek nie zrobily to.. znasz takie kolezanki ? chwala Ci sie ze robia laske pod klubem w samochodzie ? bo jakos mi sie w to nie chce wierzyc.


nie :) nie mam takich koleżanek, nie ta branża ;)
Za to mam kolegów, którzy chodza do tego samego klubu, do którego i ja chodziłam- Ostrów Wlkp Heaven, - ew. Protector- i niestety jest tam pełno młodocianych, które bez skrępowania podchodzą do delikwenta i składają propozycję...
Uwierz, informacja w małej miejscowości bardzo szybko się niesie, kto, za ile i gdzie...
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez Nefretete » 7/9/2008, 09:17

Krejzi.Mery napisał(a):Nefretete, a takie question: ten Twój kolega to tak wszem i wobec się tym afiszuje? Bo wiesz, ja uważam, że krowa która dużo muczy, mało mleka daje :D Może kolo ma pannę, która hmm... jest np. niezbyt piękna i uważa, że nie ma się czym chwalić, więc zmyśla opowieści z mchu i paproci żeby jego wizerunek maczo nie został nadszarpnięty?


no właśnie nie, teoretycznie tylko koledzy z pracy o tym wiedzą :) , bo nie raz podpuszczali Pana X na imprezie, aby sobie skorzystali z ów usług, nie wiedzieli, że posiali ziarno na bardzo podatny grunt... Praktycznie mam bardzo dobry kontakt z chłopakami z firmy, rozmawiamy na wszystkie tematy i wróbelki same zaćwierkały, że X tak polubił i praktykuje.
Sami są zdziwieni, bo chłopak warunki ma ... tzn wg nich ma- bo mnie seksualnie ani ziębi ani parzy :) ale De gustibus non est disputandum :)
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez zzzubek » 7/9/2008, 11:58

Krejzi.Mery napisał(a):A co z moim wyglądem nie tak? :twisted:
Mówisz, że mam twarz niekompatybilną z charakterem? :lol:
...
Dlaczego tak uważasz?

ja nie twierdze, ze z Twoja twarza jest cos nie tak poprostu po zobaczeniu Twojego avatara "nowego" tak mysle. na forum wydajesz sie taka wyrosnieta i wiedzaca o co chodzi nie dajaca sobie dmuchac w kasze, a na zdjeciu jak dziewcznka - spokojna, ulozona, chodzaca co tydzien na msze sw. rozmawiajaca z kolezankami na temat pierwszej randki.

palua napisał(a):
YZF R1 napisał(a):Hehe a ja studentek nie będę przechowywał bo odkąd mam starszą dziewczynę od siebie to pała mi dymi oporowo i nie mam siły nawet na mizerną studencinę za free...

Jak najbardziej się z tobą zgadzam starsze są najlepsze :P:P

nie mozna pisac, ze najlepsze.. ale tak to prawda, przygoda ze starsza kobieta jest super no i zalezy tez na jakich zasadach to sie dzieje :)

Nefretete napisał(a):
zzzubek napisał(a):Nefretete mam pytanie piszac o tych kobietach, dziwkach czy niech im bedzie jak kolwiek, co to one i ile to one lasek nie zrobily to.. znasz takie kolezanki ? chwala Ci sie ze robia laske pod klubem w samochodzie ? bo jakos mi sie w to nie chce wierzyc.


nie :) nie mam takich koleżanek, nie ta branża ;)
Za to mam kolegów, którzy chodza do tego samego klubu, do którego i ja chodziłam- Ostrów Wlkp Heaven, - ew. Protector- i niestety jest tam pełno młodocianych, które bez skrępowania podchodzą do delikwenta i składają propozycję...
Uwierz, informacja w małej miejscowości bardzo szybko się niesie, kto, za ile i gdzie...

nie wiem jak inni ale ja nie lubie pisac i opowiadac o czyms o czym nie mam pojecia sory.. skoro nie widzialas przynajmniej kilka razy na wlasne oczy takiej sytuacji to nie pisz, ze tak jest bo ja tez moge napisac ze widzialem Ciebie wczoraj tu i tu i ze robilas to i tamto czyz nie tak ? no chyba ze poprostu ja jakis dziwny jestem nie wiem jak tak to juz milcze. a i zeby nie wyszlo tak, ze kogos bronie czy cos w tym stylu, poprostu ja z tych wiecej robic mniej mowic.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Krejzi.Mery » 7/9/2008, 12:07

zzzubek napisał(a):
Krejzi.Mery napisał(a):A co z moim wyglądem nie tak? :twisted:
Mówisz, że mam twarz niekompatybilną z charakterem? :lol:
...
Dlaczego tak uważasz?

ja nie twierdze, ze z Twoja twarza jest cos nie tak poprostu po zobaczeniu Twojego avatara "nowego" tak mysle. na forum wydajesz sie taka wyrosnieta i wiedzaca o co chodzi nie dajaca sobie dmuchac w kasze, a na zdjeciu jak dziewcznka - spokojna, ulozona, chodzaca co tydzien na msze sw. rozmawiajaca z kolezankami na temat pierwszej randki.


buahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :D
leże i kwiczę :D:D:D
mam 25 lat, pierwszą randkę mam dawno za sobą, do kościoła nie chadzam od 15 lat, z koleżankami rozmawiam o nowych technikach i wczoraj pierwszy raz od półtora roku kobieta w osiedlowym sklepie nie spytała mnie o dowód bo "JUŻ mnie kojarzy" :lol:
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zzzubek » 7/9/2008, 12:13

Krejzi.Mery napisał(a):
zzzubek napisał(a):
Krejzi.Mery napisał(a):A co z moim wyglądem nie tak? :twisted:
Mówisz, że mam twarz niekompatybilną z charakterem? :lol:
...
Dlaczego tak uważasz?

ja nie twierdze, ze z Twoja twarza jest cos nie tak poprostu po zobaczeniu Twojego avatara "nowego" tak mysle. na forum wydajesz sie taka wyrosnieta i wiedzaca o co chodzi nie dajaca sobie dmuchac w kasze, a na zdjeciu jak dziewcznka - spokojna, ulozona, chodzaca co tydzien na msze sw. rozmawiajaca z kolezankami na temat pierwszej randki.


buahahahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :D
leże i kwiczę :D:D:D
mam 25 lat, pierwszą randkę mam dawno za sobą, do kościoła nie chadzam od 15 lat, z koleżankami rozmawiam o nowych technikach i wczoraj pierwszy raz od półtora roku kobieta w osiedlowym sklepie nie spytała mnie o dowód bo "JUŻ mnie kojarzy" :lol:

heh :wink: to, ze to napisalem i ze tak pomyslalem nic nie stanowi.. nie znam Cie nie wiem jaka jestes i Cie nie oceniam. najnormalniej w swiecie po zobaczeniu zdjecia przyszlo mi to do glowy i to napisalem :) chyba zla nie jestes tzn zle sie okreslilem wiem, ze nie jestes zla no chyba, ze poraz enty sie myle :)
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Krejzi.Mery » 7/9/2008, 12:15

Spoko, nie jesteś pierwszym, który tak sądzi :D po wyciągnięciu wniosków z rad, jakie popłynęły w założonym przeze mnie temacie, już się tym nie przejmuje. Nawet mnie to bawi, bo pozory tak bardzo potrafią mylić...
Avatar użytkownika
Krejzi.Mery
Bywalec
 
Posty: 571
Dołączył(a): 9/5/2008, 07:07
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zzzubek » 7/9/2008, 12:29

uff juz myslalem, ze nie bede spal kolejna noc tylko bede mial o czym myslec :) a wiec jak spoko to gitara gra.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Nefretete » 7/9/2008, 13:16

zzzubek napisał(a):nie wiem jak inni ale ja nie lubie pisac i opowiadac o czyms o czym nie mam pojecia sory.. skoro nie widzialas przynajmniej kilka razy na wlasne oczy takiej sytuacji to nie pisz, ze tak jest bo ja tez moge napisac ze widzialem Ciebie wczoraj tu i tu i ze robilas to i tamto czyz nie tak ? no chyba ze poprostu ja jakis dziwny jestem nie wiem jak tak to juz milcze. a i zeby nie wyszlo tak, ze kogos bronie czy cos w tym stylu, poprostu ja z tych wiecej robic mniej mowic.


Oczywiście, że możesz pisać że "ja" to lub tamto, ale wtedy musisz liczyć się z tym, że zostaniesz podciągnięty pod art 212KK ;) ;) ;)

Nie- nie widziałam na własne oczy- bo bądź co bądź, ale nie jestem "rynkiem"docelowym tych usług :) jednakże niedowiarkiem też nie jestem, i jeśli X mówi mi, że tak jest to mu wierzę, bo nie mam podstaw posądzać go o kłamstwo.

Serio- był to przykład, co dziewczynki są w stanie zrobić, aby zarobić $$. I nie mam tu na myśli "dziewczynek z najstarszego zawodu świata" tylko nastolatki, które zamiast np. uczyć się wolą robić loda przypadkowemu facetowi.

Nie wierzysz, zapraszam do Ostrowa Wlkp. :) Klub Heaven- sam sie przekonasz :)
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez icid » 7/9/2008, 13:40

Mogę takie niunie skomentować tylko w jeden sposób, chociaż znam kilka takich osobiście :D :D
http://pl.youtube.com/watch?v=DemGjUb89hc
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez zzzubek » 7/9/2008, 13:49

a nie chce mi sie juz o tym pisac :) mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi bo ja wiem o co chodzi Tobie tzn rozumiem co do mnie piszesz.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Flow » 7/9/2008, 14:01

tak btw to mialem kiedys znajoma ktora na mecze eŁksu chodziła tylko po to zeby facetom ok 40stki czyścic klamki za hajs ;] na meczu :D w Lodzi w Heaven tez dzieja sie ciekwaze rzeczy ;] a w Cube to nawet ochroniarze juz mają pięterko posłane dla panienki ktora zapomni dowodu lub go nie posiada a bardzo chce wejsc ;p to przechodzi najpiew przez piętro :D gdzie te panny za ktorymi trzebabylo sie uganiac i jak sie na Ciebie spojrzala to az Ci w brzuchu stada motyli latały ? z moich spostrzezen to liczba "szybkich" panienek rosnie w strasznie niepokojacym tempie...co mnie bardzo nie ukrywam smuci...ja nie lubie na łatwizne isc... z niczym, bo sie wtedy nie ma zadnej satysfakcji.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Rike » 7/9/2008, 15:16

zbieram ekipe do Ostrowa Wlkp...... :D:D:D:D:D:D Hmmm jakos nie zauwazylem tych latwych nastolatek.... moze to dlatego, ze nie chodze na dyskoteki....
cbr900rr--->niestety po przesiadce z motocykla kazde auto bedzie sie mulic :(
Avatar użytkownika
Rike
Świeżak
 
Posty: 108
Dołączył(a): 3/8/2008, 18:56
Lokalizacja: Gorzów//Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na gr