Zobacz wÄ…tek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez kamilolo » 24/7/2011, 12:23

Cześć jestem Kamil , jeżdżę Xcrossem i mieszkam w płocku
kamilolo
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/7/2011, 12:16
Lokalizacja: PÅ‚ock


Postprzez SW82 » 2/8/2011, 12:02

Witam.
Nazywam się Kacper mieszkam w Nowym Dworze Gdańskim.
Mam 29 wiosen i jeszcze niczym nie jeżdżę,ale może niedługo sięto zmieni.
Pozdrawiam.
SW82
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2/8/2011, 11:14
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański


Postprzez timuch » 4/8/2011, 20:51

Siema! ;P
Jestem Przemek mam 14 lat pochodze z okolic Janowca Wlkp. Moja przygoda z motorami zaczeła się gdy miałem 6 lat wtedy to dostałem od wujka Yamahe PW a następnymi po kolei były motorynka, romet kadet, suzuki dr, skuter TGB no i obecna Aprilia Leonardo 125 ccm z silnikiem rotaxa z rocznika 1999. Myśle że to na tyle. :D
timuch
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/7/2011, 22:05

Postprzez Kramarz » 9/8/2011, 11:34

Hejka
Z tej strony Michał, w chwili obecnej z Wrocka, nie mam motoru niestety, mam za to rower i auto ;) jedno ma 2 koła a drugie silnik :D
Pozdro Wszystkim! :)
Kramarz
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9/8/2011, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gizmo123 » 10/8/2011, 11:46

Siemanko:D

Jestem Przemek, mam 19 lat, mieszkam w Zabrzu jeździłem Hondą CBF 250 ale brat sprzedal i juz nie jeżdze na niczym, w niedalekiej przyszłosci chce kupić Suzuki GSX 600F Katane:D
Lewy pas, gaz i płynę:)
gizmo123
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/8/2011, 18:55
Lokalizacja: Zabrze

poczÄ…tki

Postprzez AnnaBel » 15/8/2011, 18:51

Witam wszystkich. Z tej strony Ania, 21 lat, woj. dolnośląskie. Następna kobieta, która siłuje się z motocyklami- całe szczęście z wielką przyjemnością. Niestety miewam pewne rozterki związane z moją dwukołową przyszłością. Pomijając, że kasy na sprzęt chwilowo brak(do przyszłych wakacji), to trapi mnie coś innego. Załóżmy, że motocykl stoi w garażu, co jakiś czas przejażdżki, i ekscytacja, ale co to za ekscytacja w samotności. Chciałabym się Was zapytać jak wkupiliście się w grono znajomych zmotoryzowanych? Jak odbieracie kobietę, która sama do Was podjeżdża i próbuje zagadać?, a może dobrym sposobem byłoby kręcić się wokół Was i czekać na przyjazną reakcję? Na forach można spotkać się z małą przychylnością w stosunku do dziewczyn, które zaczynają, a do tego trzeba się uporać z komentarzami co do motocykla jaki się wybrało( a to za słaby, a to za mocny, a to za ciężki, a to za kolorowy). Więc jak to moi drodzy, jak zacząć, żeby przyszłe samotne przejażdżki zamieniły się w jeszcze ciekawsze kilkuosobowe? Pozdrawiam :-)
AnnaBel
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/7/2011, 10:13

Postprzez piotreksz3 » 15/8/2011, 19:19

Ja sam jeżdżę skuterem narazie ale nawet takim chińczykiem dogaduję się z motocyklistami.

Kwestia podejścia, jak się będziesz bać to nic z tego. Oni nie gryzą, fakt zazwyczaj są to cwaniaki :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Ja jeszcze ani razu nie omieszkałem podejść pod gościa na super sprzecie i powiedzieć "wow ale maszyna, mogę oglądnąć?:)", jest to szczere, zawsze pozwalają, później rozmowa już się sama toczy. Bo kto nie lubi jak się go podziwia :)?

A co do sprzętu, to bym się opiniami nie przejmował. Każdy ma swój gust, jeden lubi ścigacze, drugi nakedy, trzeci crossy. Jeden lubi jednolity kolor, drugi abstrakcyjne ciapki:) wczoraj mijałem gościa co miał motocykl pomalowany na miedziany złoty.

Na forach to wiesz:) każdy dużo mówi. Poza tym jak wszędzie napotkasz chamów i debili. Miałem taką nieprzyjemność jak byłem pod klubem na Śląsku z kuzynem. Coś tam 2 psioczyło ale nie stawiali się zbytnio. Jak będziesz podchodzić z myślą "na bank mnie oleją lub wyśmieją" to będziesz nadal jeździć sama.

Skoro tak się martwisz tym to zacznij tak jak ja, idąc spacerkiem podejdź pod gościa co wyda sie miły z mordy i popytaj, powiedz że sama jeździsz ale trudno Ci było się przełamać i porozmawiać. Szczerość najważniejsza, bo po co kłamać? Moja pierwsza rozmowa to były moje słowa szczerego podziwu a gość mi odp "no" i tyle :) trudno.

Aby nie łamać regulaminu dodam:

Jestem Krzysiek, mam 23 lata, prosze nie sugerować się nickiem, to nie moje imie tylko pseudonim.

PochodzÄ™ z okolic Krakowa.
piotreksz3
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 25/6/2011, 21:59

Postprzez gizmo123 » 16/8/2011, 16:31

Do AnnaBel: Jeśli nie chcesz jeździć sama to myślę że dobrym rozwiązaniem bedzie zagladanie na forum, czesto można tu spotkac osoby które wybieraja się w podróże bądź też zwykłe przejażdżki i zbieraja ludzi z miast którymi przejeżdząja wystarczy się z nimi dogadać:) myśle że na początek to dobre rozwiązenie i na pewno dowiesz się od nich wielu ciekawych i przydatnych rzeczy dotyczących motocykli:) pozdro:)
Lewy pas, gaz i płynę:)
gizmo123
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/8/2011, 18:55
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez LuLs » 17/8/2011, 11:30

Witam wszystkich :)

Mam na imię Krzysztof. Urodziłem się i mieszkam w Gdańsku. Mam 36 lat i w tym roku coś mnie oświeciło, że miałem w życiu jeszcze pojeździć tymi "diabelskimi" maszynami :wink: .
Jak pomyślałem tak też zrobiłem, poszedłem w czerwcu na kurs, zrobiłem, zdałem, prawko odebrałem a w między czasie stałem się posiadaczem Kawasaki Z750 z 2005 roku, zakupionego jako nowy i użytkowanego do tej pory przez mojego dobrego przyjaciela.

Pozdrawiam całe szacowne grono :D
Avatar użytkownika
LuLs
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17/8/2011, 11:21
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez grestrek » 19/8/2011, 10:15

ciekawe czy ktoÅ› czyta ten temat czy tylko dopisujÄ… siÄ™ kolejne osoby :D

niemniej witam,

moja historia motocyklowa jest bardzo krótka. Pomijajac fakt że od dziecka chciałem motor, to pierwszy raz jechałem tydzień temu na kumpla cbr600. I to od razu za sterami :D
Potem poszło jeszcze szybciej. Drugi raz siedziałem na już swoim motorze ( cbr600 f1). 5km i wróciłem żeby zabrać żonę jako plecaczek. 10 km i dość na pierwszy raz.
Drugiego dnia już woziłem cięższe bagaże.
Trzeciego próby jazdy bez trzymania, oglądania się za siebie, ciasnych nawrotów i innych ćwiczeń.
To wszystko jest strasznie podobny do jazdy rowerem, no może poza tym że przez pierwsze dni nie osiągnąłem więcej niż 60 km/h co rowerem zdaża mi się codziennie :D
Jutro minie tydzień odkąd mam hondę. Dziś przekroczyłem 100. PUBLICZNIE OBIECUJE NIE POJADĘ NIGDY WIĘCEJ NIŻ 140. - de facto nie rozumiem po co wam takie mocne motory, ja w swoich marnych 85km nie skorzystałem jeszcze z nawet 60% mocy bo się poprostu boję i mam świadomość braku umiejętności.
Teraz w planie mam szukanie ćwiczeń uczących jazdy, no i oczywiście kurs prawa jazdy,
Aha no i muszę dojść do ładu z moto - brak mu kontrolek oleju temperatury migaczy podświetlenia zegarów i czort jeden wie czego jeszcze.

p.s. jeździ się dokładnie tak fajnie jak to sobie wyobrażałem, kiedy wracając z długiego treningu rowerowego marzyłem by się zamienić z przejeżdżającym obok motocyklistą
grestrek
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 19/8/2011, 07:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez clever » 19/8/2011, 12:56

Czytaj, czytają... no może nie cały, ale kilka postów przed napisaniem własnego to z pewnością.
No to teraz ja: witam wszystkich jeżdżących i podziwiających, jestem z WLKP, mam własną Hondzinkę (CB500 '99) i już zrobiłem nią 90 km...
niezły świeżak ze mnie he he.
Moja małżonka mówi, że to syndrom wieku średniego, bo kupiłem ją teraz mając już ponad 37 lat, ale ja jej odpowiadam, że to szczepienie przeciw temu syndromowi.

Szerokości...
clever
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/8/2011, 10:45

Postprzez topiciel » 19/8/2011, 20:33

Witam, jestem z Podkarpacia smigam Hayabusa.
topiciel
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 19/8/2011, 20:21

Postprzez PchÅ‚a » 20/8/2011, 18:59

Witam serdecznie :)

Mam 23 lata i jeszcze tylko rok studiów przede mną...
Jestem z siebie niezmiernie dumna, bo wreszcie zdobyłam się na odwagę i zapisałam się na kurs A (trochę lat mi to zajęło!). Jak dobrze pójdzie, to będę pierwszą motocyklistką w rodzinie i może mi się uda im wytłumaczyć bzdurność mitu "wszyscy-kto-na-motocyklu-to-trup".
Moim pierwszym motorem prawdopodobnie będzie Suzi gs-500, ale nie wiem czy już na najbliższy sezon, bo chcę najpierw kupić ciuchy, a portfel mam dość anorektyczny (chcę zacząć od ubrań, bo męża nie mam, a więc o urodzę muszę jeszcze dbać ;)).
Docelowo interesuje mnie turystyka motocyklowa (podróżowanie jest moją pasją).

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Pchła
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20/8/2011, 18:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Skylinus15 » 20/8/2011, 21:14

Witam. Jestem Bartek i pochodzę ze Śląska(silesia;) Prawko mam od praktycznie roku z czego już śmigam na drugim moto ( cbr 600 f2) wcześniej na starej xj 600 3km(kwadratowa lampa)

Pozdrawiam wszystkich;)
Skylinus15
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/8/2011, 21:11
Lokalizacja: silesia

Postprzez gizmo123 » 21/8/2011, 12:38

Nareszcie troche się ten temat rozruszał:D
Do Clever: fajnie że w wieku 37 lat naszło Cię na kupno moto:D zawsze tak jest że prędzej czy później ta pasja i tak przyjdzie:D jedni w tym wieku kupują sobie kolejki żeby miec się czym bawić z dzieckiem a jeszcze inni własnie moto:D dobry wybór clever:D pozdrawiam:)
Lewy pas, gaz i płynę:)
gizmo123
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/8/2011, 18:55
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez clever » 22/8/2011, 08:08

@gizmo123
naszło mnie 4 lata wcześniej, ale realizacja nie była łatwa...
clever
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19/8/2011, 10:45

Witam siÄ™ przywitam ;)

Postprzez Przemk » 22/8/2011, 08:10

Witam forumowiczów... Przemek z Warszawy 26 lat.
Od niedawna w siodle a dokładnie na Suzuki GSX750e z 79'
Avatar użytkownika
Przemk
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 22/8/2011, 08:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez grestrek » 22/8/2011, 10:34

clever napisał(a):@gizmo123
naszło mnie 4 lata wcześniej, ale realizacja nie była łatwa...


Mnie nachodziło już od lat ale dopiero teraz $$ pozwoliły. no ale mam 9 lat mniej :P
grestrek
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 19/8/2011, 07:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Spidi460 » 22/8/2011, 11:27

Siema wszystkim :) Pochodzę z Pleszewa wołają na mnie Spidi może co nie którzy mnie znają z innych forum. LWG Pozdro!!!
Avatar użytkownika
Spidi460
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 22/8/2011, 11:08

Postprzez gizmo123 » 22/8/2011, 19:09

do Clever: czemu realizacja nie byla Å‚atwa?
Lewy pas, gaz i płynę:)
gizmo123
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/8/2011, 18:55
Lokalizacja: Zabrze

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê