Zobacz wątek - Filmik z wypadku Kubicy!
NAS Analytics TAG

Filmik z wypadku Kubicy!

O wszystkim
_________

Postprzez turboponczek » 7/2/2011, 17:55

ciekawe jak długo będą o tym męczyć
rok ?
a gdzie Smoleńsk ?
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!


Postprzez RUTRA.RD » 7/2/2011, 19:33

Smoleńsk już nie ważny, teraz kubica, to pewnie sprawka PO żeby odwrócić uwagę od smoleńska
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa


Postprzez MaŁy_Bandzior » 7/2/2011, 19:48

Seba_ER5 napisał(a):Powiem tylko tyle ze trzeba byc debilem nie dajac klauzuli na zakaz poruszania sie innymi pojazdami. Z tego co wiem jak byl w BMW to nawet nie mogl pomazyc o jezdzie samochodem po miescie tu chyba bylo podobnie to co on q.... robil w tej rajdowce?
Wiekszossc kierowcow idzie do rally crossu rajdow na emeryture tak jak schumaher na motocykle.


Bez przesady Kubica to nie jest jajko żeby uważać na każdym kroku , skoro kocha rajdy to dlaczego miałby z nich rezygnować .Przecież nie jest własnością prywatną zespołu. Później tylko spiny by wychodziły.
Mów co myślisz , rób co mówisz .

Suzuki Bandit gsf 400
MaŁy_Bandzior
Świeżak
 
Posty: 352
Dołączył(a): 26/2/2010, 20:24

Postprzez Trener » 7/2/2011, 20:07

ma najlepszych lekarzy do poskładają go do kupy
YZF R6 2007
Avatar użytkownika
Trener
Stały bywalec
 
Posty: 1198
Dołączył(a): 11/5/2009, 14:14
Lokalizacja: Z pod Kalisza jestem

Postprzez Invi » 7/2/2011, 20:11

Jeszcze lepsze ujęcie:
Obrazek

Obrazek


Co do tego czy powinien jeździć w rajdach czy nie. Ech... myślałem że gdzie jak gdzie, ale na tym forum nie będę musiał tego tłumaczyć :evil:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Leg1oN » 7/2/2011, 20:56

teraz jest problem.. bo z 3 mln ludzi ktorzy ogl relacje z GP zostanie niewielka garstka tych co lubia sama formule lub jakiegos innego zawodnika..
rowniez jestem dobrej mysli.. zbyt duza inwestycja byl dla teamu zeby poddali sie bez walki.. na pewno zadbaja o to zeby znow jezdzil.. jezdzil jak najszybciej..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Invi » 7/2/2011, 21:39

Podobno morale w zespole od sezonu 2010 było bardzo wysokie, nawet pojedynczy mechanicy stali murem za Robertem, Renault to mistrzowski team który potrzebował jedynie lidera (kiedyś był to Schumacher - 2 tytuły, później Alonso - również 2 tytuły, teraz miał to być Kubica).

A teraz to ... lekka jest. Kierowcy rezerwowi są do niczego (Grosjean jeszcze trzyma jakiś tam poziom, ale Senna to jest porażka), kierowca nr 2 czyli Pietrow też jeździ tylko ze względu na kasę Putina.

Dodatkowo dopiero zaczęły się testy, bez doświadczonego kierowcy który potrafi rozwijać samochód będzie ciężko.

Jedyną osobą która mogłaby jako tako zastąpić Kubice jest Kimi Raikkonen. Problem w tym że on bez ~30 000 000 $ nie kiwnie palcem. Drugą gorszą, ale jeszcze znośną opcją jest... Nick Heidfeld, teammate Roberta z BMW...

I jeszcze jedno: po wypowiedziach szefa zespołu można wywnioskować że jeśli posadzą swoich kierowców na pierwszy wyścig to znaczy że jest dobrze i po kilku występach Robert wróci. Jeśli ściągną kogoś na poziomie to będzie oznaczało że zdrowie nie pozwoli Kubicy jeździć przez kilka miesięcy.
Oczywiście jak tylko ręka pozwoli to bolid będzie czekał.

bez przeklinania.. hehe
Leg1oN


Ale pupa to nie przekleństwo :P
Ostatnio edytowano 7/2/2011, 22:45 przez Invi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Konio » 7/2/2011, 22:31

Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Seba_ER5 » 7/2/2011, 23:13

Bez przesady Kubica to nie jest jajko żeby uważać na każdym kroku , skoro kocha rajdy to dlaczego miałby z nich rezygnować .Przecież nie jest własnością prywatną zespołu. Później tylko spiny by wychodziły.


Rossi na wyspie Man to mogl tylko popyrkac...
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5222
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez witoldjusz » 8/2/2011, 10:10

media muszą trąbić, wzbudzić zainteresowanie, polsat będzie strasznie w plecy, oglądalnośc wyścigów raczej spadnie więc teraz nadrabiają, muszą się żywić nieszczęściem ludzkim, jak zwykle zresztą
siódmy sezon
na GSX 750 F...i jeszcze nie znudził mi się
Avatar użytkownika
witoldjusz
Świeżak
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4/5/2009, 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Seba_ER5 » 8/2/2011, 13:43

Dzis byl wywiad z lekarzami rekonwalescencja troche potrwa jeszcze przed nim kilka dobych operacji.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5222
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Invi » 8/2/2011, 14:46

pan_wiewiorka napisał(a):


Ale znajomość samochodu nie miała tu nic do rzeczy, wybiło go na korzeniu, lekko poleciał w bok, otarł się o barierkę która przez gigantycznego pecha się oderwała.

Tutaj świetna animacja: http://www.tvn24.pl/-1,1692023,0,1,zoba ... omosc.html

Po drugie, to był rajd więc już raczej co najmniej raz przejechał tą trasę żeby ją z pilotem opisać. Zresztą, klatka bezpieczeństwa i takie tam, ryzyko naprawdę nie było duże, zresztą, powyższa animacja pokazuje jak gigantyczny pech musiał nastąpić aby stało się to co się stało.

Seba_ER5 napisał(a):
Bez przesady Kubica to nie jest jajko żeby uważać na każdym kroku , skoro kocha rajdy to dlaczego miałby z nich rezygnować .Przecież nie jest własnością prywatną zespołu. Później tylko spiny by wychodziły.


Rossi na wyspie Man to mogl tylko popyrkac...


Kwestia kontraktu, Kubica już na etapie jego negocjacji zastrzegł że chce startować w rajdach. Renault mogło sobie przeliczyć czy bardziej opłaca się im zatrudnić Kubicę wliczając pewne ryzyko czasowego utraty kierowcy, albo jeździć co najwyżej w środku stawki, z innym kierowcą.



Co do stanu Roberta to według najnowszych doniesień ze szpitala, dość szybko powinien w miarę normalnie funkcjonować, powrót do wyścigów to kwestia kilku miesięcy. Następne planowane operacje o których tak dramatyzują media to prawa stopa i prawe ramie, później łokieć, raczej nic poważnego.

Lekarze są zadowoleni i umiarkowanie zdziwieni szybką poprawą stanu Kubicy, dodatkowo Robert zadowolony z opieki postanowił że dalsze leczenie również będzie się odbywało w tym szpitalu.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez decy1000 » 17/2/2011, 14:32

No przykro ale co zrobić, czas pokaże co będzie dalej.
decy1000
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/2/2011, 14:26

Postprzez PrimoGhost » 17/2/2011, 19:22

jak już kilku powiedziało... Szczytem jest pozwolenie tak wysoko postawionemu kierowcy prowadzenia na boku samochodu rajdowego.. zdrowia mu to nie zwróci, ale cóż... Patrząc na innych sportowców. Zakaz jazdy motocyklami, zakaz uprawiania sportów ekstremalnych... Jak ktoś jest mistrzem w 1 dziedzinie, to niech tam siedzi. Kubica miał mega pecha... to niepodważalny fakt, ale w jakimś stopniu zawiodły też umiejętności. Puśćmy Małysza do skoków na spadochronie. Skoro umie latać na nartach, to czemu nie na 10 000 metrach?
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957

Postprzez Landryss25 » 17/2/2011, 21:27

Kierowca F1 to zwykły człowiek. Czemu miałby nie robić tego co lubi tylko ze względu na pracę?

To tak jakby pracodawca kierowcy ciężarówki zastrzegł że nie może on wsiadać na motocykl bo jest duże ryzyko kontuzji i niezdatności do pracy.

Jaki sens ma życie kiedy nie można robić tego co się lubi?

Wiadomo że w F1 jest to duża kasa. Ale to normalni ludzie którzy nie mogą żyć tylko swoją pracą.
,,De gustibus non est disputandum"(łac.)-O gustach się nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez PrimoGhost » 17/2/2011, 21:45

f1 to coś więcej niż tylko praca... kierowcy f1 to takie symbole narodowe mozna chyba smialo powiedziec.
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957

Postprzez Konio » 17/2/2011, 22:10

do tego w kierowce tira jego pracodawca nie pakuje takiej kasy...
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez rico63 » 17/2/2011, 23:37

Ja jednak jestem realistą i myślę że Robczyk już nie będzie jeździł w F1 :? Jak już robi w F1 to powinien być na tyle odpowiedzialny i domyślny że jak mu się coś stanie to właściciel TEAMU straci na nim majątek ale nie bo przecież Polak nie może usiedzieć spokojnie na dupie tylko se musi pomykać skodą po wioskach... ach brak mi słow :?
rico63

Aprilia RS50 ---> Cagiva Mito --> ?????
Avatar użytkownika
rico63
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:34
Lokalizacja: Kędzierzyn- Koźle

Postprzez Invi » 17/2/2011, 23:59

rico63 napisał(a):domyślny że jak mu się coś stanie to właściciel TEAMU straci na nim majątek


Właściciel teamu policzył i uwzględnił to ryzyko podpisując z Robertem taki a nie inny kontrakt, więc pretensje mogą mieć co najwyżej do samych siebie. Tak BTW: szef zespołu Renault również lubi sobie pojeździć w rajdach...

I co? Ma zrezygnować z życia bo kupa garniturków z zarządu dostanie zawału? Albo dlatego że polaczki traktujący go jako własność wspólną nie będą mieli jak leczyć kompleksów?

rico63 napisał(a):Ja jednak jestem realistą i myślę że Robczyk już nie będzie jeździł w F1 :?


Zakładanie najgorszego możliwego i do tego mało prawdopodobnego scenariuszu nazywa się pesymizm, nie realizm :P
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez rico63 » 18/2/2011, 00:05

Invinciblee napisał(a):
rico63 napisał(a):domyślny że jak mu się coś stanie to właściciel TEAMU straci na nim majątek


Właściciel teamu policzył i uwzględnił to ryzyko podpisując z Robertem taki a nie inny kontrakt, więc pretensje mogą mieć co najwyżej do samych siebie. Tak BTW: szef zespołu Renault również lubi sobie pojeździć w rajdach...

I co? Ma zrezygnować z życia bo kupa garniturków z zarządu dostanie zawału? Albo dlatego że polaczki traktujący go jako własność wspólną nie będą mieli jak leczyć kompleksów?

rico63 napisał(a):Ja jednak jestem realistą i myślę że Robczyk już nie będzie jeździł w F1 :?


Zakładanie najgorszego możliwego i do tego mało prawdopodobnego scenariuszu nazywa się pesymizm, nie realizm :P


Szef zespołu nie jeździ w F1 tylko zbija na tym majątek :arrow: to po pierwsze po drugie wiem jak wygląda rehabilitacja uszkodzonej kończyny, stawu (nerwów nie wiem i nie chcę wiedzieć) ale wiem jedno nigdy ale to nigdy nie wrócisz do poprzedniej sprawności (w przypadku Roberta będzie tracił tysięczne sekundy na zmianę biegu co przełoży się na czas okrążenia). Podejrzewam że szef zespołu nie pozwoli sobie na to by tracić czas na Robczyka tylko kupi se innego kierowcę który na siebie zarobi. Mój realizm tłumacz sobie jak chcesz :) Życzę ci i innym tego żeby nie musieli przypominać moich słów :)
rico63

Aprilia RS50 ---> Cagiva Mito --> ?????
Avatar użytkownika
rico63
Świeżak
 
Posty: 422
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:34
Lokalizacja: Kędzierzyn- Koźle

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr