Zobacz wątek - kto "gorszy"?
NAS Analytics TAG

kto "gorszy"?

O wszystkim
_________

która z postaci jest wg. was "najgorsza"?

gej
3
4%
pedał
8
11%
zielarz
1
1%
narkoman
8
11%
dla mnie nie ma różnicy, gej=pedał, tych nie lubię
32
43%
dla mnie nie ma różnicy, zielarz = narkoman, tych nie lubię
1
1%
wszystkich ich nienawidzę
14
19%
są mi obojętni
8
11%
 
Liczba głosów : 75

Postprzez zzzubek » 3/2/2010, 20:03

sa mi obojetni to ich zycie, ich sprawa, ich piaskownica i kredki:
jak lubia smerac sie w pupe OK
jak lubia palic bibulki z zawartoscia narkotyku niech pala
jak lubia podrazniac swoje nozdrza niech wachaja
jak lubia drapac sie po kablach igielkami niech to robia
mam to daleko w powazaniu byle nie widzaialy tego dzieci.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk


Postprzez melvin » 3/2/2010, 20:13

gba4 napisał(a):Nie pochwalam homoseksualizmu ale jednoczesnie nie rozumiem w czym oni Ci przeszkadzają Melvin, chyba kolejnego warna chcesz.



czytaj ze zrozumieniem!!!
nie napisałem że ich nie lubię, ankietę założyłem po to aby mieć pogląd na opinię społeczności...
teraz rozumiesz co napisałem w temacie ?

ps. wypowiadaj się, bo po to jest temat ale z szacunkiem dla rozmówcy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez gba4 » 3/2/2010, 20:17

Czytam ze zrozumieniem i obrażasz ich uzywając nazwy ''pedał'' czy podrywa Ciebie, czy robi minety w domu to i tak homoseksualista a nie pedał :D

A tępic to można pedofilii z tym że oni w więzieniu niezłe pociski dostają i tak
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez melvin » 3/2/2010, 20:20

nie czytasz...


gdybyś czytał zauważyłbyś to:
wybaczcie że użyłem słów "pedał" i "narkoman" ale miały one zaakcentować charakter przykładowej postaci...



a teraz przeproś i z łaski swojej nie spamuj w moim temacie... :twisted:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez zzzubek » 3/2/2010, 20:21

a wiec powstaje pytanie: czemu ta czesc na ktorej stawia rowerzysta stope podczas jazdy nazywa sie pedal a nie gej ? i czemu mowi sie pedaluje a nie gejuje ?
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez gba4 » 3/2/2010, 20:22

Oj tam przestań, bardzo lubię twoje tematy :D
Słowo pedał powinno tu w ogóle nie występować i tyle :D
XL 125 Varadero
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez Arturo925 » 3/2/2010, 20:29

ja nie trawie ich wszystkich. No może do geji nic nie mam jeżeli się zbytnio z tym nie ujawnia:D
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Hamulec » 3/2/2010, 21:05

Chwilowo się wstrzymuję z głosowaniem, bo dla mnie najgorszymi ludzmi są mordercy, złodzieje, oszuści, krętacze, fałszywi bez względu czy są wymienieni w ankiecie czy nie.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez warjatron » 3/2/2010, 21:06

gba4 napisał(a):Nie pochwalam homoseksualizmu ale jednoczesnie nie rozumiem w czym oni Ci przeszkadzają Melvin, chyba kolejnego warna chcesz.

Tylko Polska to bardzo zacofany kraj w którym są tacy ludzie jak ty. W innych państwach homoseksualizm lub nawet BI jest na porządku dziennym i tak gdybyś wyjechał z takim tematem miałbyś obity ryj.

Simon ma rózne ciekawe fazy ale ma racje w wielu rzeczach, min z tym jak zacofani jestescie co poniektórzy

Mi oni w żadnym wypadku nie przeszkadzają



To ze w innych krajach jest to na porzadku dziennym nie oznacza tego, e jest to normalne, ze jest to moralne ani ze jest to godne pochwaly czy tez ma zaslugiwac na oficjalne uznanie.
To nie my jestesmy zacofoni tylko Ci ktorzy to toleruja i twierdza, ze jest w spoleczenstwie msc dla takich ludzi.
PE...LY to zyczajnie wynaturzone ZBOKI, jedyne zwierze ktore jest tak popier.....lone to czlowiek, ze uznaje, probuje czy tez akceptuje tego rodzaju zachowania seksualne, zadne inne zwierze w sowjej naturze nie wykazuje takich wynaturzen....wiec powtarzam zacofani sa Ci ktorzy publicznie przejawiaja aprobate dla tego typu wynaturzen.
zb....i, pe...ly, ped....asci, ped....file, cw....le, ci....ty, ge....e, homoseksualisci,les....ki, bi wszystko to jedna wielka banda WYNATURZONYCH kretynow, powinno sie isch sterylizowac, kastrowac, publicznie napietnowac i wyrzucic ze spoleczenstwa zamykajac w odosobnieniach.Tego typu zachowania sa uznane za zaburzenia psychiczne!
Zarowno chorzy jak powyzsza grupa sa Ci ktorzy godza sie na tego typu zachowania.
Nie ja mialbym "obity ryj" tylko taka ci...ta jedna z druga ktora by w mojej obecnosci wykazywala tego typu zachowania.
Nie bronce pe.....low i innych zbokow mowiac, ze nie wolno tak na nich mowic, bo skoro tak, to ja sie obrazam jezeli ktos do mnie powie "Ty bialy czlowieku", "bialsie" itp. skoro sa pe.....ami to niech sie z tym pogodza, ze tak beda nazywani a ich zachowanie w naszym kraju bedzie napietnowane.

spoko melvin ale wzburzenie me jest wielkie w tej kwesti.

nie zycze smierci tym ktorzy szanuja zwyczaje spoleczne i nie narazaja innych na smierc, czytaj pijani i zacpani kierowcy, ktorych niestety u nas w kraju nie brakuje, bo tych dotyczy temat.skoro nie ma na nich innego bata to przywrocic kare smierci i po temacie.
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez Hamulec » 3/2/2010, 21:12

u zwierząt chyba, to się nazywa " obojniak" coś jest z tymi zachowaniami jednak. Rolnikiem nie jestem ale coś o uszy mi się obiło.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez melvin » 3/2/2010, 21:16

ciekawy artykuł odnośnie tego co napisał warjatron:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksua ... erz%C4%85t
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez warjatron » 3/2/2010, 21:19

Hamulec napisał(a):u zwierząt chyba, to się nazywa " obojniak" coś jest z tymi zachowaniami jednak. Rolnikiem nie jestem ale coś o uszy mi się obiło.



stary nie jestes rolnikiem i sam sobie strzelasz gola, odsylam na lekcje biologi niech Pani ci wyjasni co to jest obojnactwo.nie dotyczy ono kwesti tego kto z kim sie je...ie, tylko traktuje ono o narzadach rozrodczych, ktore zarowno meskie jak i zenskie wystepuja u jednego osobnika.
u zwierzat nie wystepuja zachowania homoseksualne u zadnego z gatunkow.
a obojnactwo jestrowniez uwazane za PATOLOGIE.

gdybys nie wierzyl, lub bal sie pojsc do Pani od biologi, a sam tez niepotrafilbys znalesc to prosze bardzo definicja ponizej, tak zebys nastepnym razem sie nie kompromitowal i przemyslal swoja wypowiedz:
" Obojnactwo u zwierząt to występowanie u jednego osobnika gruczołów rozrodczych zarówno męskich, jak i żeńskich (np. u dżdżownicy) lub gruczołu obojnaczego, produkującego jaja i plemniki (np. u ślimaków); zaplemnienie jest na ogół krzyżowe, osobnik jest zapładniany przez innego osobnika i jednocześnie sam go zapładnia; w rzadkich przypadkach może zachodzić samozaplemnienie. U roślin występowanie organów płciowych męskich i żeńskich w tym samym kwiecie nazywa się obupłciowością.

"U zwierząt bezkręgowych obojnactwo jest spotykane dosyć często, u kręgowców normalnie nie występuje. Rzadkie przypadki prawdziwego obojnactwa u kręgowców są zjawiskiem patologicznym. Wyjątkiem są niektóre gatunki ryb (m. in. z rodziny strzępielowatych i wargaczowatych). Szczególnie często występuje obojnactwo u bezkręgowców będących pasożytami wewnętrznymi, co związane jest z ich trybem życia.
Obojnactwo u człowieka jest wrodzonym zaburzeniem różnicowania narządów płciowych o podłożu genetycznym lub hormonalnym. Dzieli się na obojnactwo prawdziwe, obojnactwo rzekome żeńskie i obojnactwo rzekome męskie, nie jest to jednak podział ścisły."

melv: "...w tym także wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów..." ciesze sie, ze sie tak bardzo identyfikujesz, ze swoimi bliskimi bracmi i ze wogole zwierzeta, ktore mozgownic nie uzywaja w sposob logiczny tak bardzo sa dla ciebie wyznacznikiem trendow i tego co jest dobe a co zle.skoro tak to pojdzmy dalej tym tokiem rozumowania: skoro tygrys zabija antylope bo jest slabsza,bo chce mu sie jesc to my ludzie tez w ten sposob zacznijmy bez konsekwencji i ze spolecznym przyzwoleniem pozbywac sie slabszych osobnikow, albo robmy to poprostu gdy bedziemy glodni...no gratuluje wam podejsci, a podobno czlowiek to homosapiens.
a moze ci ktorzy tak bronia zbokow na tym forum, sami wola robic laske....???
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez Hamulec » 3/2/2010, 21:31

warjatron napisałem, że coś mi się o uszy obiło na ten temat, a do pani od biologi nie pójdę, bo strasznie jej nie cierpiałem, bo nie lubiła motocykli tylko grzyby jakieś i robaki :evil: Za wykład Twój wielkie dzięki, bo już wiem co to jest obojniak :) Jednak motocyklista- motocykliście potrafi lepiej wyjaśnic nawet takie sprawy :P
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez melvin » 3/2/2010, 21:43

warjatron napisał(a):melv: "...w tym także wśród najbliżej spokrewnionych z człowiekiem szympansów..." ciesze sie, ze sie tak bardzo identyfikujesz, ze swoimi bliskimi bracmi i ze wogole zwierzeta, ktore mozgownic nie uzywaja w sposob logiczny tak bardzo sa dla ciebie wyznacznikiem trendow i tego co jest dobe a co zle.


proszę cię nie wypowiadaj się na temat mojej osoby, skoro nie znasz mojego zdania ok?
narazie tylko "dolewam oliwy do ognia" przykładowymi materiałami...
sam wypowiem się za jakiś czas...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez gelo007 » 3/2/2010, 21:49

A ja miałem psa pedała.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Kóba » 3/2/2010, 21:53

warjatron napisał(a):jedyne zwierze ktore jest tak popier.....lone to czlowiek, ze uznaje, probuje czy tez akceptuje tego rodzaju zachowania seksualne, zadne inne zwierze w sowjej naturze nie wykazuje takich wynaturzen....wiec powtarzam zacofani sa Ci ktorzy publicznie przejawiaja aprobate dla tego typu wynaturzen.


Jak dla mnie to był tylko kontrargument. Bo to, co napisałeś to po prostu nieprawda.
Btw. w ankiecie opcja: nie lubię gejów i pedałów. Jednak geje jak siedzą we własnym domu to niech robią co chcą. Nie życzę sobie, żeby mi ktoś przez okno zaglądał i nie będę innym zaglądał. Tylko niech z tym nie wyłażą na ulicę i nie krzyczą że chcą jakichś praw typu adopcja dzieci. To mnie... irytuje.
My style is di bom digi bom di deng di deng digdigi...
NINJA 250R <-- myy Precioussss
Avatar użytkownika
Kóba
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 10/2/2008, 01:17
Lokalizacja: Lębork

Postprzez Hamulec » 3/2/2010, 21:53

Czyżbym miał jednak rację mimo tego, że nie uważałem na lekcji biologii, że z tymi zwierzętami coś jest :)
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez zadzior » 3/2/2010, 21:58

Dla mnie najgorsi są ci, którzy w swoje pomysły mieszają innych, często niewinnych ludzi.Chodzi mi tutaj najbardziej o narkomanów, którzy wciągają w ten syf innych oraz pedofilów.Geje są upośledzeni, ale to ich wybór.Zgadzam się z Simonem w tej kwestii, że jesteśmy trochę zacofani w tych tematach.Znam kilku geji, którzy prywatnie są naprawdę bardziej w porządku niż ci ciągle ich krytykujący siedzący całe życie z piwem przed tv czy komputerem i piszący komentarze na onecie jak to wkurwia ich pedalstwo oraz wszystko inne co jest na świecie.Dla mnie to oczywiście nie jest normalne, ale nie muszę ich z góry krytykować skoro często okazują się dobrymi ludźmi.Śmieszne są słowa, że ktoś tam mając geja na długość ręki zaraz by mu dojebał.Jeśli nie znasz go prywatnie to o co ci chodzi?Ma trochę namieszane w głowie, ale żeby od razu go za to pobić?To, że się pedałuje ze swoim koleszka w pokoju, to już jego sprawa.Tak samo nikt nie wnika w to, czy walisz w odbyt swoją kobietę czy też nie.Narkomani są zdecydowanie większym zagrożeniem.Naćpany za kółkiem, naćpany z nożem,naćpany awanturujący się,naćpany napadający i zabijająca za 10zł bo ejst na głodzie... To jest prawdziwy problem, z którym trzeba walczyć.Tak samo z pedofilią, po prostu te kur*** powinni kastrować i przepraszam za dobór słowa, ale inaczej się nie da tego nazwać...
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Invi » 3/2/2010, 22:02

gba4 napisał(a):Nie poch
Tylko Polska to bardzo zacofany kraj w którym są tacy ludzie jak ty. W innych państwach homoseksualizm lub nawet BI jest na porządku dziennym i tak gdybyś wyjechał z takim tematem miałbyś obity ryj.


Polska to kraj w którym nie ma jeszcze przyzwolenia na skrajnego kurewstwa. Polska to kraj gdzie ludzie mimo potężnej propagandy w mediach, nie są wciąż totalnie zaślepieni pierdo*oną poprawnością polityczną i innymi głupotami z ekologią na czele. Więc wara mi od Polski :evil:

Do pedałów nic nie mam. Wkurw*ają mnie tylko tacy debile w stylu feministek walczący o "prawa pedałów", tych to już poważnie nie trawię. Do narkotyków nic nie mam. Sam nie biorę, uważam to za głupotę, raz na kilka lat zapalę, ale jeśli ktoś to lubi i nie przeszkadza mu dziura w mózgu to nie mam zamiaru mu tego zabraniać.


Najbardziej nie trawię wszelkich lewicowych podało-ekologiczno-poprawnych_politycznie, kochających Europę zachodnią, uważających że było by nam najlepiej gdybyśmy zrzekli się suwerenności na rzecz Niemiec, oszołomo-debili, kochających kamery na każdej ulicy, kochającego pana policjanta który powinien mieć prawo zastrzelić na miejscu za przekroczenie prędkości. Tych bym chętnie zamkną w ich idealnym państewku (najlepiej gdzieś w Afryce - żeby nie mogli przy pomocy majątków uzbieranych przez ich normalnych dziadków "pomagać" reszcie świata).


gelo007 napisał(a):A ja miałem psa pedała.

No ja też. Tylko mój to bardziej BI jest ;)
Ostatnio edytowano 3/2/2010, 22:04 przez Invi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Szafa » 3/2/2010, 22:03

W sumie to od gejów gorsi są faceci co wyglądają jak kobiety a gejami nie są. Takich napierdalałbym bym szpadlem.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr