Zobacz wątek - Kącik pakera.
NAS Analytics TAG

Kącik pakera.

O wszystkim
_________

Postprzez Prese » 4/9/2008, 22:47

Szprycowanie sie anabolikami ma najwiekszy sens kiedy jest sie zwodowcem i ma z tego jakies korzysci majatkowe ;)

' to nie są miesnie tylko olejek sobie wstrzykuje to nawet nie ma kształtu miesni dla mnie to załosne by aż do takich sposobów sie uciekać mega cienias '

no to mega cieniasem jest praktycznie kazdy kulturysta zawodowy? :)
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie


Postprzez sebekmelior » 4/9/2008, 23:06

Co do koksow to powiem wam tak... Wyjezdzajac do Anglii w lipcu tamtego roku wazylem 55kilo a juz na wiosne tego roku mialem 75 kilo i co? Da sie... Ale to juz genetyka brat jest odemnie 4 lata starszy i przyjezdzajac Do Angli wazyl jakies 69 kilo gdzie teraz po 2 latach wazy 94... I co? To wszystko osiagnelismy bez odzywek ale teraz dowale odzywki i bedzie potwor ze mnie... A poza tym robie mase... Wole byc wielki niz wyrzezbiony jak laska... I czuje sie bardzo komfortowo jako najwiekszy wsrod rowiesnikow i starszych... Daje mi to satysfakcje... A cwiczyc kocham... Takze o koksach nie mysle... Chlopaki... chcecie przepis na mase? Ja robilem tak... 5 posilkow dziennie... Malo ruchu... i silownia 4 razy w tygodniu. Trening nie dluzej niz 90 min (we dwoch) i kazda partie miesni osobno... Dajesz sobie dobrze w dupe to i dostaniesz to czego sie spodziewasz... MASE!!!
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31


Postprzez MICH4Ł » 5/9/2008, 03:58

Prese napisał(a):Szprycowanie sie anabolikami ma najwiekszy sens kiedy jest sie zwodowcem i ma z tego jakies korzysci majatkowe ;)

' to nie są miesnie tylko olejek sobie wstrzykuje to nawet nie ma kształtu miesni dla mnie to załosne by aż do takich sposobów sie uciekać mega cienias '

no to mega cieniasem jest praktycznie kazdy kulturysta zawodowy? :)


a który kulturysta wstrzykuje sobie olejek? wymien choć jedno nazwisko , anabole owszem hormon wzrostu tak ale olejek? odrazu by było widac ze to nie są mięsnie


sebekmelior Ty lepiej uważaj zeby Ciebie nie zamknęli za siłe...
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez Prese » 5/9/2008, 07:18

sebekmelior napisał(a):chcecie przepis na mase? Ja robilem tak... 5 posilkow dziennie... Malo ruchu... i silownia 4 razy w tygodniu. Trening nie dluzej niz 90 min (we dwoch) i kazda partie miesni osobno... Dajesz sobie dobrze w dupe to i dostaniesz to czego sie spodziewasz... MASE!!!


jezeli jestes z bratem ekto albo mezomorfikiem to jeszcze ok,ale dla endomorfika Twoj przepis na 'mase' to tylko sadlo i strata sprawnosci fizycznej :)

Mich4ł,choc jedno nazwisko? Dexter Jackson

uwierz mi ze tak latwo tego nie dostrzezesz,nie kazdy kto wbija olej od razu rozwala lapy jak Valentino,wystarczy mala dawka dla poprawy rozmiaru o kilka malych cm odstajacej partii miesniowej ,

spojrz chociazby na lydke pana w srodku, Dextera Jacksona

http://www.muscletime.com/gallery/d/444 ... pia-52.jpg

pozdro :)
Ostatnio edytowano 5/9/2008, 07:42 przez Prese, łącznie edytowano 1 raz
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Terror » 5/9/2008, 07:38

Prese napisał(a):'chcecie przepis na mase? Ja robilem tak... 5 posilkow dziennie... Malo ruchu... i silownia 4 razy w tygodniu. Trening nie dluzej niz 90 min (we dwoch) i kazda partie miesni osobno... Dajesz sobie dobrze w dupe to i dostaniesz to czego sie spodziewasz... MASE!!!'

jezeli jestes z bratem ekto albo mezomorfikiem to jeszcze ok,ale dla endomorfika Twoj przepis na 'mase' to tylko sadlo i strata sprawnosci fizycznej :)

Mich4ł,choc jedno nazwisko? Dexter Jackson

uwierz mi ze tak latwo tego nie dostrzezesz,nie kazdy kto wbija olej od razu rozwala lapy jak Valentino,wystarczy mala dawka dla poprawy rozmiaru o kilka malych cm odstajacej partii miesniowej ,

spojrz chociazby na lydke pana w srodku, Dextera Jacksona

http://www.muscletime.com/gallery/d/444 ... pia-52.jpg

pozdro :)


Już czas, żebyś nauczył się cytować. Nie widzisz buttona "cytuj" przy postach?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Prese » 5/9/2008, 07:42

juz widze,
juz poprawilem,

dzieki :)

CSZMP
Trr
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez sebekmelior » 5/9/2008, 16:41

jezeli jestes z bratem ekto albo mezomorfikiem to jeszcze ok,ale dla endomorfika Twoj przepis na 'mase' to tylko sadlo i strata sprawnosci fizycznej :)

Ja jestem troche wyrzezbiony a brat... no cuz... poszedla po calosci na mase... I jak labs wyglada...;) ale jak dla mnie to ze przytylem bylo super w pol roku z najmniejszego w szkole stalem sie najwiekszy... Super sprawa... Dodalo mi to motywacji... A cwiczyc nie przestane... A co do wstrzykiwania olejku to moim zdaniem najwieksza glupota... Co Ci po wielkosci jak pojdziesz na balety i tanczyc mogl nie bedziesz... Albo jak cos trzeba podniesc... Kumpel ma przeprowadzke bierze Ciebie bo mysli ze jak duzy jestes to duzo pomozesz a ty szafki na pake nie wsadzisz... I co zdiwienie kumpli... A jaka kompromitacja...
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez greddy » 5/9/2008, 16:43

sebek, fotki fotki fotki !!
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez MICH4Ł » 5/9/2008, 17:22

zgadzam sie pokaż nam swoją mase :!:
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez Gandalf » 5/9/2008, 19:04

co do tych panów murzynków z medalami. to czy ich żony mają w ogóle z nich jakiś pożytek w łóżku?? czy tylko napinają te swoje mięśnie a panie od razu orgazmów dostają??
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Postprzez kravec » 5/9/2008, 21:58

Gandalf napisał(a):co do tych panów murzynków z medalami. to czy ich żony mają w ogóle z nich jakiś pożytek w łóżku?? czy tylko napinają te swoje mięśnie a panie od razu orgazmów dostają??


a to nie jest tez przesadzona plotka troche?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Bostorn » 5/9/2008, 22:32

hmm też mnie to interesi panowie tak szerocy panienki traca cycki to panowie moze fiutki ??;> jak to z tym jest??

popatrzmy na kulturystów tacy szerocy itp nafaszerowani tymi różnościami..
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Prese » 6/9/2008, 01:03

a dzieci maja,chocby pan pierwszy z lewej na zdjeciu,z Polskiej czolowki kulturystycznej tez sie znajda dzieciaczki wsrod zawodnikow,

kwestia tego czy to ich czy listonosza :D

ale raczej ich :)

obalamy mity:D:D:D
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez MICH4Ł » 6/9/2008, 04:36

jajka sie kurczą po kuracji anabolikami bo organizm przyzwyczaja sie do tego ze jest za duzo hormonów i przestaje produkowac testosteron, po jakimś czasie wszystko wraca do normy kulturysci biorą po to by ten proces nastapił jak najszybciej Clomid po to by jak najmniejsze spadki masy i sily nastapily, nawet nie czuje kiedy rymuje
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez Prese » 6/9/2008, 08:25

clomid to do malych cykli,na poziomie kulturystow robi sie przerwy w cyklach i czysci recptory,a ogolnie PCT (post cycle therapy) robi sie duzo mocniejszymi srodkami niz clomid :)

mimo to potrafia sprawic ze organizm wraca do jakiejstam normy i sa w stanie zaplodnic kobiete ;)
Prese
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 1/6/2008, 17:41
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez Bostorn » 6/9/2008, 10:39

hmm penseta w ruch do słoiczka i strzykawką?? ;>:P ^_^ dziwne to troche hah;p
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez greddy » 6/9/2008, 12:00

sluchajcie, idzcie na dobra silownie w duzym miescie.po treningu pod prysznicem poczujecie sie "malutcy" pod kazdym wzgledem, stereotyp malego sprzetu jest wrecz przeciwnoscia tego co jest naprawde.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez MICH4Ł » 6/9/2008, 14:02

hahah Greddy :lol: mam nadzieje że nie upusciłeś mydelka :)
Śmierć jeździ szybko nie daj się złapać
Avatar użytkownika
MICH4Ł
Świeżak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9/8/2008, 23:15

Postprzez greddy » 6/9/2008, 14:13

MICH4Ł napisał(a):hahah Greddy :lol: mam nadzieje że nie upusciłeś mydelka :)


glodnemu chleb na mysli? :lol: :P
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez Gandalf » 6/9/2008, 14:53

Zmienie troszkę temat. Jakiś tydzień temu zakupiłem urządzonko do gotowania na parze Tefala. Jedzonko przepyszne, robi się szybciutko i co najważniejsze, niczego zdrowszego nie znajdziecie. Polecam.

Przykładowe danie:
-2x pierś z kurczaka posypana dla smaku wegetą,
-paczka mrożonych warzywek(kukurydza, marchew, fasolka zielona, papryka)
-woreczek ryżu
-szklanka białej herbaty


Jem tylko to od tygodnia, czasami zamieniając kurczaka na świerzą rybkę. Dorzuciłem preparat Olimpa "Thermo Speed Extreme" i już widzę efekty. Dowaliłem jeszcze fajny plan treningowy i jestem zadowolony. Naprawdę widać efekty. Polecam
Avatar użytkownika
Gandalf
Świeżak
 
Posty: 371
Dołączył(a): 4/1/2007, 18:13
Lokalizacja: Dziki Zachód

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na gr