Zobacz wÄ…tek - Moto na A2
NAS Analytics TAG

Moto na A2

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Carbonowy » 18/11/2013, 12:38

Glenroy napisał(a):
Carbonowy napisał(a):hehe, a mnie tylko zapytali ile ten silnik ma mocy, otworzyli rozwijana liste w programie i wybrali tyle ale dodam ze z tego co pamiętam to niebyło wpisanej w ogóle mocy w papierach z zagranicy, nie wiedzieć czemu


To tym bardziej Cię zaskoczę, bo w takich wypadkach właśnie do danych wprowadza się korekty na podstawie katalogów ITS ;).


kurna no szkoda ze kolega niema juz tej sztuki to bym wam pokazał scan papierów jak to załątwiliśmy ale dobra neich Wam będzie że gadał, głupoty ale ja wiem swoje i zrobiłem swoje :D


Glenroy napisał(a):
Carbonowy napisał(a):hehe, a mnie tylko zapytali ile ten silnik ma mocy, otworzyli rozwijana liste w programie i wybrali tyle ale dodam ze z tego co pamiętam to niebyło wpisanej w ogóle mocy w papierach z zagranicy, nie wiedzieć czemu


To tym bardziej Cię zaskoczę, bo w takich wypadkach właśnie do danych wprowadza się korekty na podstawie katalogów ITS ;).


ale jeszcze znajde dowody i wam pokaże :)


ZÅ‚Ä…czono posty.
Jeszcze jeden dubel i załapiesz warna. // Boshi
Suzuki GS500 > Suzuki GSF600 > Honda CBR600F > Honda CBF1000
Avatar użytkownika
Carbonowy
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 29/8/2013, 13:20
Lokalizacja: Warszawa


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê