Zobacz wątek - pierwszy motor, co wybrać
NAS Analytics TAG

pierwszy motor, co wybrać

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez motoluka » 30/10/2011, 19:21

robertold napisał(a):Ja zaproponuję swojego sprzęta, jeżeli będziesz zainteresowany dzwoń
http://www.autotrader.pl/details.asp?Ca ... =118681049


Stary, nie spamuj w każdym temacie z tym swoim sprzętem. Masz od tego dział. Po drugie tak jak już mówiłem zrób normalne zdjęcia bo nic na nich nie widać.

PS: To nie jest osobista wycieczka, ale chciałem ostrzec autora przed kupowaniem sprzętu od jakiegokolwiek forumowicza, jakiejkolwiek opinii by on nie miał. Zawsze sprawdzaj dokładnie sprzęt ja się kiedyś w ten sposób udupiłem.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez axid » 31/10/2011, 00:15

biję się w pierś - pisząc tu temat, myślałem, że niewiele mi da, niewiele się dowiem i i tak będę głupi jak byłem. a tu proszę - znalazło się jednak kilka osób, którym chciało się napisać coś sensownego i takiego, czego nie widzi się na zdjęciach i nie przeczyta w opisie motocykla :) dzięki, Panowie.

jeśli chodzi o doświadczenie - dokładnie - nie mam go. zamierzam iść na prawko koło lutego, żeby wyrobić się przed sezonem i jeszcze gdzieś po zamkniętych drogach poćwiczyć, o ile się uda. też mi się wydaje, że wolałbym lżejszy niż cięższy motocykl. pół życia spędziłem na rowerze i wydaje mi się, że przyzwyczajenia mogą się wkradać. dlatego też wydaje mi się, że lżejszy motocykl będzie dobrym początkiem. jeśli jeszcze przyjąć, że masa ma takie znaczenie, to zdecydowanie powinienem zacząć od czegoś lekkiego. niestety, mam taką przemianę materii (od zawsze), że moja waga jest w zasadzie niezmienna od lat i raczej nie przewiduję, że przytyję.

OK, więc chyba najbardziej zbliżyłem się do Yamahy MT 03 (co zresztą od początku było mocnym typem). co o nim myślicie? czytałem, że jeden cylinder może nieco pokarać jako pierwszy motocykl, jakieś legendy o blokowaniu koła i generalnie niskim poziomie przyjazności dla początkującego... bo akurat ciągnięcie z dołu wydaje mi się być plusem, a prędkość wygodna +/-130 km/h wydaje mi się (przynajmniej na razie) wystarczająca. a może coś podobnego a mniej popularnego. bo takiej krzyżówki z supermoto innej, która miałaby fajny wygląd, nie znam. no i zastanawiam się, czy nie będę za wysoki na ten motor...

dzięki za wszystkie komentarze.

salut
ax.
axid
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25/10/2011, 12:21
Lokalizacja: centrum


Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości




na górê