Zobacz wątek - Chcę kupić motocykl
NAS Analytics TAG

Chcę kupić motocykl

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Sykopson » 4/6/2011, 09:45

Tak tak "Chcącemu nie dzieje się krzywda" inteligentne rzymskie prawo, ale z drugiej strony jest też przysłowie motocyklistów "Jeździjmy tak by było nas więcej, a nie mniej". Można się w tym przysłowiu odnieść także do radzenia. Jak się pyta to przecież warto go naprowadzić na dobrą i bezpieczną drogę w wyborze motocykla.

Kolego popatrz także na zalety 600. Może jest troszkę słabsza w osiągach, ale co z tego jak ona ma dane 3.3s do 100 a ty i tak nie przyspieszysz szybciej jak w 4-4.5s bo do tego trzeba umieć mistrzowsko zmieniać biegi. A dla mnie np. bardzo ważne jest zachowanie w zakrętach, bo z niego czerpię wiekszą przyjemność niż z pałowania na łeb na szyję. 600rr jest bądź co bądź trochę mniejszym motocyklem i myślę że rzucanie go po zakrętach jest mega przyjemne i na pewno dużo łatwiejsze niż w 1000rr. Na serpentynach lytr nie ma szans ze sportową 600. Dodatkowo jak już ktoś wcześniej wspomniał części są tańsze i jazda bezpieczniejsza. To jest moje zdanie.
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez Tasiu91 » 4/6/2011, 15:28

Ja nie mam i nigdy nie miałem zamiaru przekonywać nikogo na siłę. Chce, to niech kupuje, jego sprawa, jego pieniądze, jego zdrowie/życie. Ile razy dostał już odpowiedź, że to jednak nie jest najlepszy pomysł?;p Poza tym, jak koledzy wyżej wspomnieli, koszty utrzymania litra są dużo wyższe niż 600. Nie chodzi tylko o paliwo (którego litr spali więcej, wiadomo), chodzi również o napęd czy opony.
Tasiu91
Świeżak
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29/8/2010, 09:58
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez Robson1903 » 4/6/2011, 15:33

Gdzieś pytałeś czy są na forum osoby które się przesiadły z niczego na coś.
Ja ze 125 na 900rr.
Zyje mam już 3 duży motocykl.
Pomogło mi to że myśle i że jezdziłem 5 lat quadami :)
CBR - CustomBikeRobson
* CBR1200RR * Raptor+ R1 ENGINE(WIP)
Avatar użytkownika
Robson1903
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 700
Dołączył(a): 15/5/2009, 11:02
Lokalizacja: Łódź

Postprzez hans313 » 4/6/2011, 17:53

Troche pewnie odbiegne od tematu ,ale widzac to co piszesz człowieku ,ze w 4 sekundy miales iles tam i iles tam jechales i chwalenie sie suchymi liczbami to wg mnie powinienes kupic jumbojeta i chwalic sie na osiedlu jego suchymi danymi :) a na forum to chyba zawędrowales tylko po to bysmy napisali ''Oo czlowieku jestes świetny ograrniasz tyle sprzetów kupuj litra bedziesz moim guru ,w 3 sekundy bedziesz krolem prostej oo!!''
bo tak jak ktos napisal ,Ty pewnie i tak go kupisz i tak :) tyle ode mnie
hans313
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2/9/2010, 23:40
Lokalizacja: Piła

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości




na gr