Zobacz wątek - same sztrucle na tym allegro
NAS Analytics TAG

same sztrucle na tym allegro

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez bochen_team » 8/12/2010, 13:52

ja wiem jedno, jak czaisz sie na motocykl i siedzisz na allegro 24h/dobę to jesli tylko pojawi sie cos na co masz ochote i jest z dobrym opisem, zdjeciami i ceną to odrazu trzeba jechac i oglądać. bo w innym wypadku nigdy nic ciekawego nie kupisz. bo dobry motocykl tak jak pisali przedmowcy, rozejdzie sie w jeden/dwa dni.
Kolege kiedys przypiliło, dał dobrą cene i motocykl sprzedał w 5 godzin.
bochen_team
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/1/2009, 13:21


Postprzez maciek1985 » 8/12/2010, 13:57

Za 10 tys to rzeczywiście nie kupisz sporta w rewelacyjnym stanie zwłaszcza litra ale za 20 to nie powinno być problemu.
Napisz jakiego motocykla szukasz podaj markę model i rok i z jakiego regionu Polski.
maciek1985
Świeżak
 
Posty: 311
Dołączył(a): 6/12/2009, 14:59


Postprzez gfgfgf » 8/12/2010, 14:34

ogolnie napalony jestem na V2 sport , Z dwoch powodow nie maja po milion koni dlatego niechetnie je kupuja to raz , a dwa ze sa drozsze czyli po co kupowac 9 letnia sp1 ktora ma 130 km jak mozna 5 letnia kawa ktora ma milion . Czyli kolejna rzecz ktora mam nadzieje ze odrstrasza dziwnych nabywcow
Napewno pare razy wybiore sie nim na tor w ciagu sezonu mam tylko 200 km

Ja nie mowie ze motocykl musi byc idealny . Ale chce zeby jezdziła nim normalna osoba . Ktora bedzie dbała .

Np powiedzmy ta
http://allegro.pl/honda-vtr-sp1-2002r-o ... 73966.html

ta honda wyglada w miare ciekawie . gryzione tarcze przod tył , amorek ohlinsa i tłummiki akrapa , nie polerowane felgi ,wyzsza szyba czyli juz jest interesujaca . Ktos w nia inwestowal to i pewno dbał . Angielskie numery czyli poprzedni wlasciciel

ale jest wgniecenie na zbiorniku pewnie zrobil to obecny wlasciciel a ze pieniazkow nie bylo to nie bylo naprawiania . Czyli jak nie bylo naprawiania to i pewno nie bylo serwisu i katowanie sprzetu . Dosc mocno po obijana polka kierownicy od kluczyka czyli troche to najechalo
Oczywiscie moge sie mylic . No ale np nazwa uzytkownika djmordziak raczej czy tez opona tylna zajezdzona jak od walca nie swiadczy pozornie na rozsadna osobe , No zreszta nie wiem , Ale do plocka mam dosc daleko i wydac 500zl na paliwo by sie zawiesc to tez lipa
Avatar użytkownika
gfgfgf
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 15/10/2010, 22:14

Postprzez cycu_rsko » 8/12/2010, 15:09

Ogolnie to nie chce mi sie calosci czytac. Po prostu se doloz i kup nowy, bo jak tak wybrzydzasz to nigdy nie kupisz moto
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Kvba » 8/12/2010, 15:37

Musisz zmienić nastawienie bo nikt nie kupuje sporta żeby nim jeździć grzecznie. Sporty były, są i będą katowane bo do tego zostały stworzone. Jeśli ktoś właściwie serwisował motocykl to wszystko będzie ok. Przebiegami nie ma co się przejmować. U nas większość małych przebiegów jest po "drobnych" korektach.

Nie licz, że kupisz sporta który nigdy nie latał na gumie ani właściciel nie kręcił go do czerwonego pola. To tak jakbyś poszedł do agentury i poprosił o dziewice.

Takie rzeczy tylko w erze albo w salonie :)
Avatar użytkownika
Kvba
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 27/9/2008, 13:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez tylki » 8/12/2010, 15:39

hej piszesz ze same graty na tym allegro i ze szukasz cos fajnego a sam tu wyskakujesz z jakims brudasem do tego stopnia ze sprzedajacy nawet niema ochoty umyc motocyklado sprzedarzy, wyglada ja motocykl farmera fuj i jeszcze ta korozja na tym baku.
tylki
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8/7/2010, 19:08

Postprzez sebasbox » 8/12/2010, 15:46

gfgfgf teraz to ja już Cię nie rozumiem...Seba_ER5 pokazuje Ci Suzuki które (przynajmniej na fotkach, dobrej jakości) wygląda naprawdę zajxbiście a Ty wklejasz link do SP2 która w porównaniu z tą Suzą wygląda jak gowno.
Rozumiem że Suzuki jest droższe ale do tej Hondy dołożysz pewnie kilka tys na dzień dobry. Poza tym te 17,5 za suzuki to przecież cena "startowa" a i tak zdecydowanie poniżej Twojego max. budżetu.
Nawet nie biorąc pod uwagę stanu technicznego to przecież takie K4 to zdecydowanie nowsza konstrukcja...
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez Seba_ER5 » 8/12/2010, 16:09

Tą k4 mogę naprawdę polecić. Moto znajomego. Nic nie ukrawa a mógł bo moto wygląda jak nowe. Kolega jest mechanikiem z pasji. Ma swój warsztat. Sam użytkuje motocykle. Inżynier mechanik dorywczo ma swój własny warsztat :). Sam je użytkował oponki są praktycznie nowe. Moto widziałem z bliska. Moto ma certyfikowany przebieg. Wszystko sprawdzane narzędziami diagnostycznymi SUZUKI (komputer).
POLECAM I ZAPRASZAM na moto-garage.pl BIAŁYSTOK KLEOSIN :).
Ostatnio edytowano 12/12/2010, 12:39 przez Seba_ER5, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez limak14 » 8/12/2010, 16:14

szukaj motocykli z górnego przedziału cenowego a z pewnością coś znajdziesz. Nie ma możliwości, że za 20 kafli nie ma nic ciekawego na aukcjach.
Jako przykład podam własną historię- 600RR kosztuje od 12 do 17 tysi. Za 12-wiadomo co jest warte, ja kupiłem za prawie 16. Czyli prawie najdrożej. Tobie też radzę szukać motocykla w ten sposób. Pamietaj-co jest tanie to jest drogie:D
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez bochen_team » 8/12/2010, 16:55

Seba, widać ze moto wychuchane :) juz Ci to kiedyś pisałem.
Dla mnie motocykl to musi byc jak prawdziwa kobieta. Zadbany, wymyty, podmyty, bez zbędnej tapety :) no i musi miec w sobie to "coś" ten akurat własnie to posiada.
Cena wydaje mi sie okej, gdybym miał kase to już bym jechał oglądać :)
bochen_team
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/1/2009, 13:21

Postprzez Invi » 8/12/2010, 17:08

maciejszumny napisał(a):Bo ja nic nie widze, tarcza rdzewieje po paru dniach jak sie jej nie uzywa to chyba normalne bo przeciez nie jest lakierowana :shock:


Hmmm. Dziwne, gsxr stoi już prawie 2 miesiące nie ruszany i jakoś nie rdzewieje :shock:
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez maciejszumny » 8/12/2010, 17:34

To ze moto ma jakies rysy albo pekniety plastik nie znaczy wcale ze mial jakiegos dzwona, mi ostatnio cbr 900 upadla jak zdejmowalem kolo, wolal bym kupic moto z widocznym wgnieceniem lub rysami niz jakis poszpachlowany i pomalowany, tak jak koledzy pisali okazje nie istnieja, cena odnosi sie do stanu motocykla, tak dla przykladu ja osobiscie jezdze 15 letnia Angielska CBR 900 ( pare wymienionych srubek i nakretek, troszke polerki aluminium i moto wyglada jak nowe ) oczywiscie pare drobnych rys i brak jednego wypelnienia owiewek ale nie moge narzekac bo zaplacilem 1100£.
maciejszumny
Świeżak
 
Posty: 105
Dołączył(a): 22/4/2008, 17:25
Lokalizacja: jelenia gora

Postprzez palgumeniedusze » 9/12/2010, 01:52

powiedz mi kolego...po co ci sportowy motocykl? bo piszesz ze chcesz motocykl ktory nie byl katowan nie byl latany na gumie i i wogole zeby najlepiej byl jezdzony przez babcie 67 letnie i nie krecony powyzej 6 tys..... czyli rozymiem ze chcesz byc wlasnie takim uzytkownikiem ktory czysci motocykl myje go modli sie do niego i nie przekracza 5 tys obr........ chloooopie motocykle sportowe dostaje tak w p*** kazdego dnia uzytkowania ze ty chybe sobie z tego nei zdajesz sprawe jak ktos kupuje SS to zeby nim zpierdalac a nie sie do niego modlic
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez gfgfgf » 9/12/2010, 09:58

palgumeniedusze
a widzisz tutaj reprezentujesz standardowe podejscie Polaka . Ze sport jest po to aby go katowac . Jezdzic na gumie i palic gume .

Ale Wiesz istnieje bardzo mala garstka motocyklistow . Bardzo malutka ktorzy dbaja o motocykle . Wiesz po czym ich poznasz . Po oponach . Uzywaja cale szerokosci opony . I oni naprawde istnieja i to nie sa legendy . A czego ich nikt nie widzial , bo nikt nie umie za nimi utrzymac ....
Avatar użytkownika
gfgfgf
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 15/10/2010, 22:14

Postprzez limak14 » 9/12/2010, 10:07

Ja mam sporta- dbam, myję i picuje. Nie latam na gumie, jeżdze czasem na tor poćwiczyć i zwiększać umiejętności. Dużo jest takich ludzi, coraz więcej...
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez skidmarks » 9/12/2010, 11:23

limak14 napisał(a):Ja mam sporta- dbam, myję i picuje. Nie latam na gumie, jeżdze czasem na tor poćwiczyć i zwiększać umiejętności. Dużo jest takich ludzi, coraz więcej...


ale na torze nie wychodzisz z zakrętu na lekkiej gumie?
wychodzisz to co to za różnica,

Ja za pierwszymi wjazdami na tor to sobie naklejałem do 7 tys nalepe i aby nie schodzić ponizej :P Bo sie łapałem na jazde jak na szosie:) Motor mam w porzadku stanie nie oddam go za cene 4 tys jak złomy z anglii od handlarzy tylko czekam bo wcale mi nie zależy na jakieś sprzedaży na juz,
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez palgumeniedusze » 9/12/2010, 11:40

nie mowie o lataniu na gumie i paleniu papcia tylko na wykorzystywaniu np pelnych dostenych obrotow.... :D na torze jak smigasz tez motocykl dostaje mocno po dupie ...no chyba ze urzadzasz sobie spacerek na torze :D
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez limak14 » 9/12/2010, 11:42

Przez słowo latanie na gumie uważam pseudo-stunt, a nie lekkie podnoszenie koła, które towarzyszy każdemu, mocnemu przyspieszeniu.
Na torze nie kręce motocykla wysoko, do odciny-bardziej skupiam sie na poprawnym pokonywaniu zakrętów niż na prostych.

tak-urządzam spacerek na torze- z tym się po części zgodzę :D
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez palgumeniedusze » 9/12/2010, 11:52

to za kare dawaj wydech!!! :D ja tam o swoja hanie dbam i serwisuje.....ale w zamian oczekuje od niej tego do czego jest stworzona czyli podnoszenie adrenaliny :)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Czester » 9/12/2010, 11:52

A co w tym złego jak ktoś od czasu do czasu umiejętnie zgumuje sprzęta albo poleci do odciny, tudziez przyjara laka?
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości




na gr