Zobacz wątek - chcę kupić a nie moge sprzedać!
NAS Analytics TAG

chcę kupić a nie moge sprzedać!

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez bryk77 » 26/5/2010, 04:16

Twojej aukcji na allegro już nie ma także nawet nie wiem jak to moto się prezentuje.

Heh.. chyba po prostu nie ma popytu na takie moto jak Twoje. Mnie generalnie ZZR nie pasował. Gdy na tym usiadłem wydawał mi się jakiś śmiesznie mały, niski.. Ani to turystyk ani sport. Małolatom za tą kasę bardziej pasuje SRAD, nieco starszy GSXR 1100, CBR, Ninja..

Na Twoim miejscu nie liczyłbym pieniędzy, które włożyłeś w sprzęta. Nigdy już ich nie odzyskasz. Przynajmniej z materialnego punktu widzenia.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez Seba_ER5 » 26/5/2010, 07:42

Jest i link dziala...
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58


Postprzez miki1406 » 26/5/2010, 07:49

Nie patrz na przylepe... Gadałem z paroma właścicielami TL1000R i mówią, że ten motocykl to ideał i takich już nie robią... Charakterystyka dzika w połączeniu z wygodną obudową i sporymi gabarytami (ja np. lubie)... Ja słyszałem sporo dobrego o tym moto, a część zdań aby nie kupować tego moto jest przekazywane z ust do ust... Po Fireblade chętnie wskoczyłbym na jedno z dwóch moto...
Może nawet bardziej ja chciałbym VTR SP2 1000, zaraz po nim TL1000Ra

Tylko zobacz:
Obrazek
Obrazek

Albo poszukaj VTRa
Obrazek
Obrazek

Naprawde piękne motocykle i... niespotykane... Nie będziesz kolejnym nudnym właścicielem erłana, czy franka blejda
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Raczek_6 » 26/5/2010, 08:03

Fajny i mało spotykany motocykl to Aprilia RSV Mille, powiem nawet że SP2 w porównaniu z Apką nie jeździ :-) a jeszcze jak Mille jest na Ohlinsie to po prostu bajka w prowadzeniu - szczególnie jak ktoś lubi po torze śmigać

To nowszy model od 2004 http://www.helmethairblog.com/RSV1000R_factory_05.jpg

To starszy w wersji R : http://obchod.motografix.cz/catalog/ima ... 202002.jpg
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez miki1406 » 26/5/2010, 08:34

Najładniejsze malowanie i najładniejszy przód moim zdaniem
Obrazek
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Przemo_rene » 26/5/2010, 09:47

do ABC - Silnik wstawiłem PO sesjach na torze, które miały miejsce latem 2009r i były to całkowicie amatorskie treningi. Z resztą to daje mniej w tyłek maszynie niż "katowanie" od świateł do świateł na odcinie po dziurach...Kto był na torze ten wie, że obciążenia silnika są tam raczej płynne.

Silnik wstawiałem jesienią (to nie było z sobą połaczone bo przyczyna wymiany pieca to śruba która wpadła podczas ściągania gaźników do czyszczenia...)
tak więc to co o silniku napisałem (bo w końcu on TEŻ JEST WYMIENIONY) to jest prawda - on jest dopiero po dotarciu i legitymuje się ponad fabryczną mocą co osiągnąłem przez zgranie gaźników do przelotowych kominów, tak więc o stan jednostki napędowej jestem MEGA SPOKOJNY :) Zygzak jest na prawdę odpicowany i to na co dzień a nie na sprzedaż. Z resztą co tu dużo mówić ;) Kto widział na własne oczy ten wie ;)

Jeżeli chodzi o motocykle wyżej - RSV - piękna, SP2 też ale mają jedną wadę - kosztują o 10tyś za dużo dla mnie. Stąd TL1000R.

Zygzak stoi na allegro 16 dni na razie. 7,5tys zł to cena ostateczna bez negocjacji. tutaj link do niego http://allegro.pl/item1055842655_kawasa ... anika.html
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez Raczek_6 » 26/5/2010, 11:26

RSV z 2001 roku w granicach 12000PLN można już zakupić i to w całkiem ładnym stanie.
Wersję R trzeba czasami nie wiele więcej dołożyć.

Chyba że chcesz sporo młodszy rocznik.

SP2 jest droższa.
http://motomaniax.pl/ - serwis Ducati | http://www.motorakowski.pl/ - serwis Kawasaki | | Nie pomagam w oględzinach motocykli.
Raczek_6
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4217
Dołączył(a): 20/9/2008, 23:23
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Przemo_rene » 26/5/2010, 12:31

Jak dobrze pójdzie to w ten weekend zygzak znajduje nowego właściciela za te 7500zł. (w sobote bedzie oglądający). A dalej, jak pójdzie jeszcze lepiej to być może już za 2-3 tyg. Tl1000R z 2000 roku w malowaniu biało-niebieskim ze Szwajcarii :D
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez bryk77 » 26/5/2010, 12:52

Seba_ER5 napisał(a):Jest i link dziala...


Dziś mi działa, a wczoraj nie mogłem go odpalić.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez Boguc » 26/5/2010, 13:57

to trzymamy kciuki, bo sprzecik naprawde zadbany
Avatar użytkownika
Boguc
Świeżak
 
Posty: 212
Dołączył(a): 17/4/2009, 18:43
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Przemo_rene » 28/5/2010, 09:26

jutro przyjeżdża kupiec o 13tej, więc jak się utrzyma pogoda to bedzie gites bo będzie można zygzaka zaprezentować w 100% ;)
W niedziele natomiast śmigam oglądać tlr'e ;) biało-niebieska sucz, na powercommanderze ;]
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez miki1406 » 28/5/2010, 13:53

Przemo_rene napisał(a):Jak dobrze pójdzie to w ten weekend zygzak znajduje nowego właściciela za te 7500zł. (w sobote bedzie oglądający). A dalej, jak pójdzie jeszcze lepiej to być może już za 2-3 tyg. Tl1000R z 2000 roku w malowaniu biało-niebieskim ze Szwajcarii :D


TEGO SIĘ TRZYMAJ :D
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez bialy114 » 28/5/2010, 15:33

Echhh...
Gdybym miał te 7500 :(
Powodzenia - aż dziw bierze, że ludzie wolą rocznik, zamiast dbałości, pieszczot i modyfikacji.
Handlarz z rocznikiem bije Motocyklistę ze swoim "oczkiem w głowie"
Żal mi du** ściska ;)
PiszÄ™ PO POLSKU :)
bialy114
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27/5/2010, 09:02
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Daga » 29/5/2010, 12:25

bialy...Niestety,duzo ludzi planujacych kupno moto chce sie tylko lansowac po miescie(kwadratowe opony :D ),a motocykle >2000 roku wygladaja,nie oszukujmy sie,bardziej "kozacko".
Ja przy tych wszystkich przerobkach Przema bylam,nie zawsze bezposrednio obok,ale WIEM,ile to kosztowalo czasu,wykorzystania wiedzy i pieniedzy.Naprawde,podziwiam Go i jestem mega dumna z tego,co zrobil z Zygzakiem.Jako pasaser czulam wszystkie te roznice w kulturze pracy silnika,calego moto.A realia sa,jakie sa...Przykre.
Zygzak jest do tego wszystkiego pakowny i bardzo wygodny,w rekach Przema po prostu jazda to czysta frajda.Teraz bede miala na TLRce przeje***e xD
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bialy114 » 29/5/2010, 12:34

Już po 13.30
Jak tam nowy właściciel ? Zapewne szczenę z ziemi zbiera ?;)
Trzymam kciuki - wiem coś o spełnianiu marzeń. TLR co prawda to nie moja liga, ale MARZENIE się liczy !
Powodzenia.
PiszÄ™ PO POLSKU :)
bialy114
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27/5/2010, 09:02
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bartek21 » 29/5/2010, 13:50

Niestety to jest polska rzeczywistość, byle taniej, byle bardziej się świeciło, byle jak najwięcej naściemniać klientowi. Później mamy tysiące cudów w postaci samochodów tańszych u nas niż w Niemczech, a więc handlarzy wolontariuszy, którzy według sprzedającego nie dość, że przywiozą samochód, stracą czas na jego znalezienie to jeszcze dołożą do interesu sprzedając poniżej ceny zakupu.

Moto naprawdę piękne, gdybym czegoś takiego szukał nawet chwilę bym się nie zastanawiał. Powodzenia przy sprzedaży.
Bartek21
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 8/2/2009, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zadzior » 29/5/2010, 14:51

Aaaaaaaa przemo dasz mi dotknąć Tl-ra ? :D :D
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Przemo_rene » 30/5/2010, 16:55

Zadzior - bedziesz mógł go nawet polizać :P <joke>Wieć sprzęcior nadaje się do kupna :) Tzn. luzy zaworowe trzeba będzie sprawdzić bo tak wzorowo to obrotów nie trzyma ale wkręca się ładnie, jest prosty i w sumie do wymiany tylko laczek z tyłu, klocki z tyłu, no jak już wspomniałem luzy zaworowe by mieć spokój. Przepustnice też skontroluje czy trzymają synchro ;) W silniku nic nie puka, nie chrobocze coby sprawiało jakieś obawy. CZy to zimny czy gdy wentylator działa. Brzmienie tłumika to małe trzęsienie ziemi hehe :O

Po za tym sprzęt LUTA :D Poszła dziś zaliczka i najdalej 10dni będzie u mnie w chacie. Przewody w oplocie, ogólnie zadbany w miarę ;) Będzie dobry do lutowania po drobnym wkładzie ;) ;)
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R

Postprzez justynazx9 » 1/6/2010, 16:06

Pytanie zasadnicze: chcesz go sprzedać, czy chcesz się nim pochwalić?

Też mam małego zygzaka i wiem, że one nie są szczególnie drogimi motocyklami. Chodliwe też specjalnie nie są. I choćbyś mu dał złote klamki przy kierownicy i platynowe śrubki, to niestety nie odzyskasz kasy włożonej w to moto. Smutne ale prawdziwe. zygzaka kupują ci, którzy nie przepadają za chopperami, a nie odpowiada im jazda w pozycji "za karę".
Poza tym, tak jak powiedzieli inni na tym forum: za te same pieniądze można kupić bardziej bajeranckie moto. A klient kupuje oczami...
Jak masz "ciśnienie" żeby go szybko sprzedać, to zejdź z ceny.
Jak ci się nie spieszy, to trzymaj cenę i nie płacz na forum. W końcu przyjdzie po niego klient.
Sugeruję zrobienie mu nowej sesji zdjęciowej w miejsce tej z Allegro. Przede wszystkim wybierz jednolite tło zdjęć (łąka, mur z cegły, jezioro w tle też dobrze wygląda). Napastuj go, żeby się świecił jak psu jajca. Nie pstrykaj fotek w bezpośrednim słońcu. W lekko pochmurny dzień lub w świetle zachodzącego słońca ładniej widać połysk lakieru. Skróć opis, bo co najmniej połowa potencjalnych klientów pomyśli sobie: "skoro taki zaje***** jest ten ZZR, to czemu koleś go chce sprzedać? Coś tu musi nie grać."
Życzę cierpliwości w oczekiwaniu na właściwego klienta :) bo chodzi gdzieś biedak na piechotę po Polsce i nie wie że jego nowy motorek wystawiony jest przez ciebie na Allegro.
Avatar użytkownika
justynazx9
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/4/2010, 14:13

Postprzez maciek1985 » 1/6/2010, 19:43

Problem tkwi w tym żę Kawasaki jest motocyklem nielubianym i tym samym niechodliwym zwłaszcza w Polsce i zwłaszcza jeśli chodz o modele z lat 90 i niektóre nowsze. Dlaczego? nie wiem
Może dlatego że o Kawach krążą legendy o zacierajacych się nagminnie panewkach, pekających ramach itp. Słyszałem też żę Kawa zawsze jak w 90-latach wypuściła jakiś model to miał masę niedociągnięć typu trzeszczące i żle spasowane plastiki itp. Np na temat zx12r to też latają opinie żę są lipne i mają mase niedociągnięć.
Osobiście wiele Kaw widziałem z UK sprowadzonych w których wachacze i stopki były wręcz "utlenione" czego w Suzuki czy Yamahach nie zauważyłem.

Wystarczy kogoś po prostu zapytać czy warto kupić Kawasaki to ci powie "kawasaki to w krzaki" kupuj Honde

Mimo żę dzisiejszym modelom typu zx6r zx10r itp moim zdaniem nic zarzucić nie można a wręcz w testach wypadają lepiej niż konkurencja to nie zmienia faktu żę nie są to motocykle tak chodliwe jak Suzuki, Yamahy czy Hondy.
maciek1985
Świeżak
 
Posty: 311
Dołączył(a): 6/12/2009, 14:59

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê