Zobacz wątek - Moto naked do 13k zł
NAS Analytics TAG

Moto naked do 13k zł

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Viggen » 23/4/2010, 00:02

cena jestgenialna wiec badz ostrozny :)
Jezeli jest to motocykl z UK to mozna sprawdzic jego historie i przebiegi w latach poprzednich
Avatar użytkownika
Viggen
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 2/9/2008, 14:43
Lokalizacja: Manchester


Postprzez Muszka » 23/4/2010, 06:13

Kososki : zmiana mph na km/h w elektronicznych licznikach to najczęściej kwestia przytrzymnia odpowiednij sekwencji guzików komputera, więc pikuś, przynajmniej tak było u mnie w Zetce i jak się na forum dowiadywałem to chyba wszyskie "digitale" tak mają
Kalosz87 : nie kojarzę, aby w takich fazerach była jakaś poprezeczka na kierownicy... Jechałem kiedyś taką kumpla i nie miał takiego czegoś, spojrzałem na 3 pierwsze z brzegu inne aukcję i też takiego czegoś nie było... więc może jest kierownica wymieniona... pewien nie jestem, zdjęcia takie sobie, nic więcej "podejrzanego" nie wychwyciłem... może ktoś jeszcze może to zweryfikować...
Pozdro
Muszka
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10/4/2010, 13:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl


Postprzez kososki » 27/4/2010, 16:44

powiedzcie mi jak to jest z zakupem, wprawdzie nie jest to chyba odpowiedni dział, ale już tutaj pytałem się o wszystkie sprawy więc i o to zapytam. Chodzi mi o sam zakup, czy jeżdżąc i oglądając braliście już kasę ? W sensie jak dobra sztuka się trafiła to braliście od ręki czy dopiero umawialiście się na później na zakup ? Druga sprawa to po zakupie jak sprowadzaliście motor, czy jechaliście nim od razu do domu czy przywoziliście jakimś dostawczakiem/na przyczepia itd. ?

Druga kwestia związana bardziej z tematem, znalazłem wreszcie jakieś motorki blisko (w miarę blisko) Poznania

http://allegro.pl/show_item.php?item=1013775732 (otwórz link)

Wygląda fajnie no i w sumie to czego szukałem, czyli idealny kompromis pomiędzy motorem na początek, a jednocześnie takim, który nie powinien się znudzić po 2 miesiącach, oferta fajna o ile udałoby mi się cenę zbić, ale to inna bajka, chodzi mi o to czy po zdjęciach widać, że coś jest nie tak?

Drugi egzemplarz, tym razem CBF500
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1878243 (otwórz link)
Co powiecie o tym ogłoszeniu?

Powiem, że bardziej mnie interesuje CBF600, bo trochę mocniejsza, ok.30km bliżej Poznania, no ale 500 też fajna
kososki
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21/7/2009, 10:27

Postprzez nexus2k » 29/4/2010, 02:03

pan_wiewiorka ma racje, sam pozegnalem 2 suzuki bandit, bo zwlekalem z wyborem, fazera 2008r. ktorego wlasciciel zabral do salonu bmw kupil tam moto i fazerke zostawil w rozliczeniu
bo kolega tak doradzil, i w koncu znalalem Z750 i choc cena byla 40% wiecej niz bylem w stanie wylozyc, obejrzalem i kupilem ja dwa dni pozniej. dodam od siebie ze to moje pierwsze moto i jestem bardzo zadowolony, 1.5k bez najmiejszego problemu, tyle od swiezaka ; )
Kawasaki ZX10R
Avatar użytkownika
nexus2k
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28/11/2009, 00:37
Lokalizacja: Zielona Gora / Londyn

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê