Zobacz wątek - 155
 
NAS Analytics TAG

155

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 19:26

Invi napisał(a):Powiało lewactwem xD



No straszne, nie dość że nie dali mu się za darmo napić piwa, to jeszcze ktoś usuną jego, niezbyt piękną gębę ze swojej własnej butelki xD No jak oni tak mogli... :D


Pff. Ja pije piwo dla smaku wy dla poglądów.

nie wiem co to ma do lewactwa, ale jak się nie ma argumentów to się wyzywa od lewaków i automatycznie wygrywasz, ale tylko w internecie.

Nazwisko, nie "gębę". Może i ich butelka, ale jego piwo. Dlatego już niedługo nie napijesz się tego wybitnego piwa. Chyba, że sam sobie zrobisz. http://www.piwo.org/topic/12977-grand-p ... ielak-25l/
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16


Postprzez Invi » 28/9/2014, 19:33

Akurat robię ;)

Argumenty też były.

Bardzo dużo ma do lewactwa. Bo to nie jego piwo. Nikt mu tego podpisu nie obiecywał, 99% piw stworzył ktoś inny, a jakoś nie są podpisywane.


Po prostu wielce tolerancyjne towarzystwo chce zniszczyć człowieka, bo (o ironio) śmiał powiedzieć to co myśli.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 19:37

Invi napisał(a):Akurat robię ;)

Argumenty też były.

Bardzo dużo ma do lewactwa. Bo to nie jego piwo. Nikt mu tego podpisu nie obiecywał, 99% piw stworzył ktoś inny, a jakoś nie są podpisywane.


Po prostu wielce tolerancyjne towarzystwo chce zniszczyć człowieka, bo (o ironio) śmiał powiedzieć to co myśli.


Afera z Dziłakiem była pół roku temu. Gość od ciechana był burakiem dużo wcześniej, przed jego ostatnimi "mądrościami".

Łał 99%? Jakiś przykład? Czy po prostu sobie tak wymyślasz. Jakbyś się choć troszkę znał na piwach to byś wiedział, że jest dokładnie odwrotnie i Ciechan psuję tą statystykę.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez Invi » 28/9/2014, 19:47

Nieistotnie, jest właścicielem, może sobie na tej etykietce dać i swastykę. A nie sorry :D Nie może przecież "wolność" jest bardzo wybiórcza, panowie dotykający się siusiakami są ok, słowiański symbol nie :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez kravec » 28/9/2014, 19:53

Paulaner to przecież główne piwo na Oktoberfest. Dobre z tego co pamiętam, ale trochę droższe- coś jak Grolsch chyba.

U mnie też się Ciechanem zachwycali- szybko minęło jakoś. Mi jakoś nie podchodzi, a nawet Ci którzy pili mówią że po paru bardzo źle się czuli na drugi dzień.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 19:55

Invi napisał(a):Nieistotnie, jest właścicielem,


Tak i dlatego na piwach tego nie ma, bo autorzy receptur są pracownikami. Tu zwykła przyzwoitośc powinna jednak zwyciężyć.


kravec napisał(a):Paulaner to przecież główne piwo na Oktoberfest. Dobre z tego co pamiętam, ale trochę droższe- coś jak Grolsch chyba.


Teraz jest sezon na marcowe czyli idealna pora na Paulanera.


kravec napisał(a):U mnie też się Ciechanem zachwycali- szybko minęło jakoś. Mi jakoś nie podchodzi, a nawet Ci którzy pili mówią że po paru bardzo źle się czuli na drugi dzień.


Tu się akurat nie zgodzę, jak pjesz tak piwo, to takie piwo jak Ciechan jest do tego akurat idealne. Ma lekko wchodzić i mieć dużo alkocholu.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez mar111cin » 28/9/2014, 20:14

Senku, niestety w otoczeniu swoim zarówno w pracy jak i w domu miałem kasę chorym, to też i sam skończyłem na L4...

Ogólnie piwa mało piję, tak że nie żałuję sobie wydać kilka złotych więcej. Niektórzy kupują tak, żeby było jak najwięcej i się urżnąć, ja staram się jedno dwa dla smaku i koniec. Ostatnio zachwyciłem się piwami niefiltrowanymi, jakieś takie lepsze się wydają.

Gdzie można kupić w polskich sklepach tego paulanera z kuflem?

Z dużych "browarów" to ja nie trawię najbardziej tyskiego, a zaraz po nim lecha... Co ja nie poszedłem do baru i nie kupiłem około 3 piw tyskiego, to na drugi dzień mnie głowa tak bolała, jakbym nie wiadomo co robił dzień wcześniej.. porażka jakaś.. Jak już nie ma nic lepszego w lokalu, to biorę żywca, przynajmniej w miare smakuje jak piwo i nie ma efektów ubocznych.

A poglądy tak.. strasznie nie lubię lewaków i roszczeniowej postawy.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Kaai » 28/9/2014, 20:28

ludzie są je**nymi idiotami.

jedzie motocykl z naprzeciwka, to oczywiście trzeba się ładować jakąś cholerną insignią na 3ciego.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 20:46

mar111cin napisał(a):Ogólnie piwa mało piję, tak że nie żałuję sobie wydać kilka złotych więcej. ...
Gdzie można kupić w polskich sklepach tego paulanera z kuflem?



Wyprodukowanie piwa w koncernach kosztuje +/- 20gr w "crafcie" +/- 1/2 zł. Dobre unikalne piwo może kosztować nawet 100-200 zł za 0.3l.

Wracamy na ziemię :D Polecam jednak bary z kranami gdzie można kupić na wynos. I znowu nie z mojej winy jadę po tym wspaniałym Ciechanie. Autentyczny dialog sprzed tej "gówno burzy". Klientka: To jeszcze poprosimy 2 jakieś piwa np. normalnego Ciechana. Barmane: .... my mamy tylko dobre piwa, Ciechana może Pani kupić w sklepie nie u nas.

To Ci raczej nie pomoże ja kupiłem w Warszawie w "A może pifko".


No i ostatni policzek, pijcie polskei piwa jak jesteście takimi patryiotami. Ciechan ma tylko polskiego właściciela już bardziej polskie jest tyskie bo jest robieone z polskiego słodu. :D
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez mar111cin » 28/9/2014, 20:55

Karol, ale co Cię tak ponosi? ;)
Tutaj chodzi bardziej o poparcie ciechana, przez ostatni jego bojkot, niż o same piwo.
Nie ubóstwiam go, to jest dalej tanie piwo i tyle.
Mówię o innych piwach, do 10zł nie jest żal wydać, 100zł już bym na pewno nie dał ;) Nawet przy moim spożyciu - jakieś 2-3 piwa w miesiącu w domu.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 21:18

mar111cin napisał(a):Karol, ale co Cię tak ponosi? ;)
Tutaj chodzi bardziej o poparcie ciechana, przez ostatni jego bojkot, niż o same piwo.


Ja to rozumiem, ale pisanie, że nagle piwo bardziej smakuje, jest po prostu głupotą. Ja się interesuję piwem, nie polityką.

senekkorzenna napisał(a):Piwo naprawdę bardzo rzadko pijam i zdecydowanie wolę Jasia Wędrowniczka ale takiego jak go stworzono czyli bez dolewek likwidujących jego smak.
Mając ostatnio problemy z nerkami zmuszany byłem do wypijania butelki piwa dziennie a o dziwo zalecenie lekarza.
Po wielu dyskusjach przeszedłem jednak na wodę Jana i Zuber .
Nie będąc koneserem piwa a jednak pijając go od czasu do czasu w różnych zakątkach świata i Polski mogę stwierdzić: jak jesteś w jakimś regionie to pij piwo tamtej produkcji ponieważ ono tam najlepiej smakuje.
Co do dysput o charakterze polityczno społecznym to po tylu dziesięciu latach życia mogę stwierdzić autorytatywnie :alkohol zawsze je inspirował i bardzo często był przyczyną działań negatywnych .


Cytuję wszystko na raz bo jest mi łatwiej.
1. Do piwa się nic nie dolewa (w senisie wody) bo jest to niewykonalne w barch, (w sensie spirytusu) bo jest to bardzo łątwe do wykrycie i konsekwencje są dużo większe niż potencjalny zysyk..

2. Teraz piwo (przynajmniej to "dobre") pije się troszkę inaczej, bardziej jak whiskey dla samku nie dla "efektu".

3. Piwa regionalen są fajne, ale (:D) ostatnio sporo regionalnych browarów leci na opini, jesteśmy regionalni to możemy uwarzyć największe gówno a i tak się sprzeda. Trzeba szukać sprawdzonego craftu.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez kravec » 28/9/2014, 21:18

senekkorzenna napisał(a):Nie będąc koneserem piwa a jednak pijając go od czasu do czasu w różnych zakątkach świata i Polski mogę stwierdzić: jak jesteś w jakimś regionie to pij piwo tamtej produkcji ponieważ ono tam najlepiej smakuje.


Moim zdaniem można to nawet sprowadzić do knajp- w knajpach Warki zawsze mi to piwo smakuje, ze sklepu już nie. Lech w knajpie Lecha przy browarze też był zauważalnie lepszy niż już w knajpie na rynku w Poznaniu.

Natomiast co do Ciechana i samopoczucia- nie wiem... nie pijam. Ja sobie odpuściłem jakiś czas temu Ksztelana jak po około 5 miałem nieprzyjemne uczucie w brzuchu rano. Z kumplami jak się spotykam piję Żywca i teraz dodatkowo żywca białego i nigdy skutków ubocznych nie miałem (no poza kacem jak się z ilością przesadziło).
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 28/9/2014, 21:18

Z piw co jeszcze :

okocim palone - ciężko to zastać w sklepie, spróbowałem kiedyś z 10lat temu w jednym małym barze i bardzo mi zasmakował, kupny smakuje tak samo.
guiness - posmakował mi w jednym irlandzkim barze w poznaniu (brothers czy jakoś tak się bar nazywa) - kupowałem później zarówno w sklepie jak i w innych barach, nie miał już takiego smaku :/
książece - chyba jedyne piwo kompani piwowarskiej, które idzie wypić.

carlsberg - tak żeby się za bardzo nie wygłupiać w barze ze znajomymi, to zawsze jest ok.
kasztelan - pierwsze było trochę lepsze, ale jak na tanią marketówkę to chyba nawet najlepsze.
Heineken - poziom carlsberga

Ostatnio Mamuśka bardzo mi piwa kupuje, to nawet nazw nie staram się zapamiętywać - no chyba tylko po to, żeby więcej nie kupić... Fakt faktem, nastała ostatnio moda, żeby nie pić tylko lecha/tyskiego, przez co w każdym sklepie jest cała gama piw, pseudoregionalnych do wyboru.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Glenroy » 28/9/2014, 21:23

Wiecie może gdzie i czy w ogóle da się zobaczyć powtórkę z dzisiejszego GP? Nie było mnie w akurat w domu a dochodzą mnie słuchy, że ładnie się działo ;).

Co do piw, osobiście lubię miłosław pilzner, złotego becks-a, jasnego paulanera i niemieckie schofferhofer :). A ciechan? Ciechan ma bardzo dobre miodowe piwo, ale prawdą jest że ponad 6% to trochę sporo jak na piwo i strasznie wali w łeb.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 21:26

kravec napisał(a):
Moim zdaniem można to nawet sprowadzić do knajp- w knajpach Warki zawsze mi to piwo smakuje, ze sklepu już nie. Lech w knajpie Lecha przy browarze też był zauważalnie lepszy niż już w knajpie na rynku w Poznaniu.


Piwo w knajpie i w butelce jest raczej to samo. Różnica jest tylko w nagazowaniu.

1. Duże browary mają kilka/set/tysiąc kegów w których piwo dojrzewa. jeżeli keg jest stary, zmieni smak piwa i to wyczuwalnie nawet dla laika.
2. Piwo w knajpie a piwo w butelce są na końcu inaczej produkowane. Piwo do knajpy leci od razu do kegów. Piwo do butelek trafia do dofermentowania do szczelnego kega na dogazowania. Drożdże dojadają resztki cukrów, zmiejsza się temeratura, CO2 rozpusza się w piwie.

mar111cin napisał(a):Z piw co jeszcze :

okocim palone - ciężko to zastać w sklepie, spróbowałem kiedyś z 10lat temu w jednym małym barze i bardzo mi zasmakował, kupny smakuje tak samo.


Heineken - poziom carlsberga
.


Akurat Okocim palone smakuje mi bardzo, szkoda że już go nie ma.

Heineken/Carlsberg jedno i drugie jest produkowane w Polsce tylko przez inne browary :)
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez mar111cin » 28/9/2014, 21:39

okocim palone, jeszcze czasem gdzieś na półce w markecie potrafiłem znaleźć, ale rzadko i to raczej tylko w na prawdę dużych marketach. Serio już tego w ogóle nie produkują?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Karol20 » 28/9/2014, 21:42

Już z 2 lata.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16

Postprzez Glenroy » 28/9/2014, 22:16

senekkorzenna napisał(a):rano na polsat news ja mam to na 11 kanale


Kurde, rano też nie obejrzę bo w pracy będę ;). Doczytałem się, że Rossi wylądował w szpitalu, Marquezowi też nie poszło, działo się dużo i to w samej czołówce, może przynajmniej jakieś skróty gdzieś znajdę :).
Kurde, od samego rana miałem przeczucie, że będzie to pierwszy wyścig który przegapię w tym sezonie i jeden z tych, których będę żałował najbardziej...jak na złość się sprawdziło :wink:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez kravec » 28/9/2014, 22:22

We wtorek o 13.07 masz na Polsat sport news... też wtedy w całości obejrzę bo teraz nie mogłem
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Walenty » 28/9/2014, 22:53

Jutro o 7.00 moto3, wtorek j.w. - motoGP. Polsat sport news.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr