Zobacz wątek - Blac głost
NAS Analytics TAG

Blac głost

VIP Åšcigacz.pl
_________

Blac głost

Postprzez Invi » 22/7/2013, 15:57

Wystarczy spojrzeć chociażby ostatnich postów w offtopie żeby wiedzieć o co chodzi, ale jak się komuś nie chcę opiszę w skrócie.



No kurwa, oprócz tego działu z moto z ogłoszeń to nie było mnie tutaj od kilku tygodni. Słowem się do niego nie odezwałem, w żaden sposób go nie zaczepiłem, napisałem całe 2 grzeczne i nawet co zaskakujące dość rzeczowe posty w offtopie, a ten wyjeżdża mi z

Invi nie zapomnieliśmy że twój gix jest najszybszy i najlepiej jeździ bez ABS/DTC/QS a to że nie jeździsz w którejś z serii WSBK czy MotoGP to na pewno wina Tuska


No kurwa, tak się zachowuje moderator? Zamiast wprowadzać jakiś porządek na forum to sam robi największy syf, teraz leci jakiemuś dzieciakowi który też nic złego nie napisał:
Rosiboj Poleciałeś chłopakowi po rajtach Laughing Cool

Kaai nie tłumacz chłopakowi bo i tak nie zrozumie, jest jeszcze na poziomie gimnazjum.


Nie jeden też przyłapał go na tym że w dyskusjach w których wychodził na idiotę używał uprawnień moda (usuwanie starych postów, wywalanie tematów) żeby się nie zbłaźnić. Przecież to jest nawet nie śmieszne tylko żałosne.




Piszę na Vipowni bo już kiedyś to zgłaszałem do jednego z adminów to skończyło się na: "ale na żywo to dobry chłopak i obiecał się poprawić". No jak widać się kurwa nie poprawił.

Swoją drogą to skąd on się wziął? Ani się nie udzielał, ani nie jest tutaj długo, ani nie wnosi żadnej wiedzy, ani nikomu nie pomaga. Od początku napinka jak jakiś trol i jeb VIP, a zaraz później moderator. A nie jeden bardziej wartościowy użytkownik olał to forum przez niego, Seba chociażby.

Pewnie przykładów znalazłoby się dużo więcej, ale ostatnio nie śledzę forum bo bywało różnie, ale teraz to jakaś masakra, aż się człowiek zażenowany robi jak czyta offtop, nawet nie da się tego porównać do kilku poprzednich "gwardii". Chcemy żeby forum z którym większość VIPów jest w jakiś sposób związana wyglądało w ten sposób? Przecież to rzuca cień na cały portal.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez rosiboj » 22/7/2013, 16:20

Hmm Invi,

Prosze popraw mnie jesli sie myle, ale czy to nie bylo aby tak ,ze ty pierwszy zaczeles go zaczepiac?? Podobnie zreszta jak i mnie? Patrze na to ze swojego punktu widzenia, i twoj post tutaj wydaje mi sie conajmniej zaskakujacy. Staram sie trzymac swoja odpowiedz w dobrym tonie dlatego bez wskazywania palcem pragnolbym abys wziol gleboki wdech, napil sie piwka i przeczytal jeszcze raz swoj post jako ktos inny i zastanowil sie, czy aby nie mamy sytuacji, ze ktos ma zal, ze ktos inny robi to samo co on sam od wiekow uprawia.
Nie obraz sie stary, sa ludzie ktorzy cie tutaj lubia i pewnie jestes fajny na zywo i wogole ale wedlug twoich slow masz chyba identyczny problem do tego ktory zarzucac BG.


PS. W razie gdyby moja wypowiedz byla dla ciebie niejasna ponizej tlumaczenie (wymagane +18 lat)


Co ty czlowieku pierdolisz ?
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Black-Ghost » 22/7/2013, 19:06

:lol: PozostawiÄ™ to bez komentarza :lol: :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Invi » 24/7/2013, 09:07

Od kiedy to wszyscy mają dostęp do Vipowni? :shock: i to akurat największy przyjaciel od dotykania się siusiakami BG.

Nie skomentujesz bo nie masz jak. I nie jest to moje osobiste uprzedzenie bo po pierwsze sformułowałem konkretne zarzuty, a nie pierdziele w stylu "jesteś na poziomie gimnazjum" jak ty, a po drugie myślę tak nie tylko ja, ale i przynajmniej część modów i Vipów, nie wiem tylko dlaczego nie chcą się ujawnić.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Black-Ghost » 24/7/2013, 09:13

Zejdź na ziemie :lol:
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Vergon » 24/7/2013, 10:30

To, że BG ma moda jak sądzę z braku laku to wiadomo nie od dzisiaj. Wymiana zdań z użytkownikiem "bober3" jest tylko ostatnim, dobitnym tego przykładem.
Gdybym ja był na Jego miejscu to chyba bym się z tego forum od razu zawinął jak osoby, które mają dbać o porządek pozwalają sobie na takie wycieczki osobiste, poklepując po plecach innych userów, którzy też weszli z "boberem3" w ostrzejszą wymianę zdań.

Rosiboj Poleciałeś chłopakowi po rajtach Laughing Cool

Kaai nie tłumacz chłopakowi bo i tak nie zrozumie, jest jeszcze na poziomie gimnazjum.


Szczególnie, że to świeżak i raz, że nie sądzę, żeby chciało mu się na raz odpierać ataki kilku osób w tym Moda a dwa, że cały czas prowadził rzeczową rozmowę na poziomie.

Chyba pomyliłeś fora, rozumiem, że jak sam wspomniałeś Twoja dziewczyna przegląda to forum i może chcesz zabłysnąć dyktaturą, ale to nie tędy droga i nie to forum, przenieś się na np Insomnia.pl i próbuj tam, ale obawiam się, że zjedzą Cię po pierwszym poście.

Korzystając z okazji spytam personalnie, bo teraz widzę, że Modami działu "oceny ofert sprzedaży" są BG i Boshi.
Black czy to Ty wyczyściłeś ten temat z wcześniejszych postów?
viewtopic.php?t=90711
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Boshi » 24/7/2013, 12:11

Vergon, ja tam jestem modem również od czasu ogólnych praw moderowania. Skoro pytasz o temat, to wczoraj właśnie go zobaczyłem, ale nie mam pojęcia kto mógł coś tam czyścić. Mnie ostatnio nie ma zbyt często więc ja nawet nie wiem co tam było do kasowania.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Seba_ER5 » 24/7/2013, 17:59

Obrazek

To jak nie ma Cię zbyt często to pora przestać być moderatorem. Odnośnie braku udzielania się na forum to nie ma mnie tu głównie z braku czasu. Czasem przeglądam, ale ile razy można odpisywać na podobny temat.
Z Blackiem staram się nie wchodzić w polemikę. Już z tego wyrosłem...
Chyba. Przyznam rację Invi i Vergonowi. Moderatorzy zostają moderatorami bo nikt inny nie chce bądź nie ma czasu oprócz nastolatków i wczesnych 20 latków. Często jednak zdarza się tak ,że rezygnują z moderatora i za darmo dostają V.I.P.' za właśnie trolowanie na forum i poniżanie innych user'ów. Docinanie ze strony ViP'ów moderatorem wynika właśnie z tych czynników.

WracajÄ…c do meritum... Co jest ***?

Obrazek
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Boshi » 24/7/2013, 18:16

Nie każdy ma czas siedzieć co dzień na forum. Są dużo bardziej mniej aktywni moderatorzy niż ja. A z drugiej strony to nie słyszałem by ktoś się skarżył na moje moderowanie.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Seba_ER5 » 24/7/2013, 18:36

Ja to Cie nawet nie kojarzÄ™ xD
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Black-Ghost » 24/7/2013, 18:37

Jak ktoś chce wiedzieć dla czego zostałem modem wystarczy zapytać któregoś z adminów :)

Vergon nie czyściłem tego tematu. Administratorzy również sprzątają na forum jak nie ma moderatorów a ktoś wypisuje jakieś głupoty itp...
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Boshi » 24/7/2013, 19:59

Seba_ER5 napisał(a):Ja to Cie nawet nie kojarzę xD


Dobrze wiedzieć :D
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez leff » 24/7/2013, 20:11

wow, jestem nastolatkiem lub wczesnym 20stolatkiem .... mooof mi tak jeszcze
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Invi » 24/7/2013, 20:29

Spokojnie ale chujowo :twisted: BG z bandą całujących go po siusiaku dzieciaków i gnojący w gimnazjalny sposób każdego świeżaka który ośmieli się mieć inne zdanie niż on. Ale grunt że spokojnie...



Vergon napisał(a):To, że BG ma moda jak sądzę z braku laku to wiadomo nie od dzisiaj.


Jak jest aż tak źle z moderatorami to dajcie moda mi :twisted:





Dobra, jak jest, kto używa uprawnień w jakim celu (co ten rosiboj do ch*** robi w Vipowni?) i jaki kto reprezentuje poziom widać chyba nawet po tym wątku. Jeśli nikomu więcej to nie przeszkadza to spoko.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez leff » 24/7/2013, 20:42

rosiboj ma rowniez dostep do moderatorni
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Vergon » 24/7/2013, 20:42

Sekek, leff, któryś z Was wyczyścił temat, o który pytam wyżej?
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leff » 24/7/2013, 20:43

ja nie mam moda na tych kacikach
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Vergon » 24/7/2013, 20:52

Senek ja pytam o ten temat viewtopic.php?t=90711
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Invi » 24/7/2013, 21:06

senekkorzenna napisał(a):Po co prowokujesz :evil: Invi
Co do Rosibój to niby jesteś na forum od 2008 roku a tak mało wiesz :?
On miał VIP wcześniej niż ty pampersy przestałeś nosić 8)
Coś zaczynasz być upierdliwy.


Ja prowokuje?! Niby kurwa gdzie?

Wiem, faktycznie żałosna szopka z ukrywaniem tożsamości :lol:

A może Senek, BG i Eneasz/Rosiboj to jedna osoba? Albo przynajmniej rodzina? Widać wiele podobieństw nie tylko w stylu pisania :twisted:
Ostatnio edytowano 24/7/2013, 22:07 przez Invi, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez leff » 24/7/2013, 21:45

Senek to skrot od imienia ....
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Następna strona


Powrót do VIP Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê