Zobacz wÄ…tek - Buty cross pytanie (PROSZE O ZAMKNIECIE)
NAS Analytics TAG

Buty cross pytanie (PROSZE O ZAMKNIECIE)

Enduro, Cross
_________

Postprzez MadM@rcin » 7/4/2009, 12:51

Wiec zacznij jezdzic na boso wtedy moze zrozumiesz wczesniejsze wypowiedzi
MadM@rcin
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/4/2008, 17:36
Lokalizacja: ZKA


Postprzez Mosori » 7/4/2009, 13:37

"unikam waskich drog lesnych a o torze to ja moge pomazyc z racji ze nie ma w ogolicach zadnego oraz ze ja wole las." chyba czegoÅ› nie kapuje :roll:
Jeśli nie chcesz kupowac to nikt Cię do tego nie bedzie zmuszał, ale wiedz, że wypadek może się przydarzyć wszędzie i każdemu. Oczywiscie życze Ci żeby Cie omijały, ale byc dobrze zabezpieczonym chyba nie zaszkodzi...
Avatar użytkownika
Mosori
Świeżak
 
Posty: 249
Dołączył(a): 5/4/2008, 12:22


Postprzez henio12323 » 7/4/2009, 16:41

dokładnie popieram przedmówce. mozesz jeździc sezon w klapkach i nic sie sie nie stanie :P ale moze nadejsc taka chwila że buty naprawde mogą ci pomuc. pozatym jezeli kupisz same spodnie któe tez dają ochrone bedziesz troche smiesznie wyglądał gdyz jezeli masz dopasowane spodnie powinny byc troche dłuzsze niz 3/4 powiedzmy do kostek :P kolega jeździł w zwykłych butach i spodniach crossowych kazdy sie z niego smiał :P ale nie o tym mowa w tym temacie. nikt cie nie zmusza do zakupu i uzywania specjalnych butów ale lepiej sie zabezpieczyc niz potem miec problemy zdrowotne. pozatym w przyszłosci kto wie bedziesz chciał sie na większy moto przesiąsc a w większym bez butów sam sie bedziesz bał jeździc :P a tak to bedziesz miał opanowane
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Dil » 8/4/2009, 11:29

Nie krytykuje tu nikogo i nie mam takiego zamiaru :) tylko chce zobaczyc czy moje rozumowanie jest sluszne. Bo posluchalem rady i pozyczylem buty ale czuje sie w nich bardzo niepewnie nie czuje w nich nic i bardziej odczywam zagrozenie ze strony butow ze bac co bac moge sie przez nie wywrocic (do czego malo nie doszlo) Buty jakies musze miec do na bank. Tylko wlasnie sie od was dowiedzialem w czym sie przydaja co chronia itp. I postanowilem ze kupie buty ale nie na crossa bo dla mnie wiekrzym niebezpieczenstwem jest jazda w nich niz ryzyko wywrotki. Ale uzyskalem juz wszystkie informacje na ten temat jakie chcialem.

P.S Mosori Chodzilo mie ze tory crossowego nie mam w okolicach. a od jazdy w trudnych warunkach (cos w stylu sciezek lesnych itp. tak gdzie jest wieksze zagrozenie ze strony kamieni itp.) wole jazdy po sprawdzonej wczesniej drodze czolgowej gdzie jest poprostu mnie zagrozen.

henio12323 Tak szczeze bez ogrodek szczam na to jezeli ktos sie smieje ze mnie jak jestem ubrany na motor :PP (bez urazy :)

Jeszcze raz dziekuje za cierpliwosc i pomoc

PROSZE O ZAMNKNIECIE TEMATU
Dil
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 26/10/2008, 14:31

Postprzez Bostorn » 8/4/2009, 21:38

chcesz to i japonki sobie załóż

ale jak nie dajesz rady jeździc w butach to co z Ciebie za jeździec??

jeśli dasz w adidasach śmigac na vmaxie po skarpach, dziurach, nie równościach to i w butach dasz radę


ja daję ;] więc i ty powalcz trochę i przyzwyczaj się


a nie jak taka lalunia co pomalowała paznokietki
tu sie liczy ochrona a nie wyglÄ…d .....


zapamiętaj to.. czasem te kilka set złotych może uratowac Ci kostkę, nogę, strawy.....
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Dil » 9/4/2009, 09:01

Bostorn Nie obrazaj mnie. Ja staram sie podchodzic do Waszych zdan (odmiennych od moich) z szacunkiem radze to samo zachowac Tobie i nie zycze soebie tekstow w styliu: "a nie jak taka lalunia co pomalowała paznokietki "
Dil
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 26/10/2008, 14:31

Postprzez Mosori » 9/4/2009, 13:53

Zrób jak chcesz, ale ja zakładam, że ta droga czołgowa Ci się kiedys znudzi, bedziesz szukał wiekszych wrażeń i cięższego terenu a wtedy takie buty będą niezastąpione...
Avatar użytkownika
Mosori
Świeżak
 
Posty: 249
Dołączył(a): 5/4/2008, 12:22

Postprzez henio12323 » 9/4/2009, 14:36

dokłądnie ile można smigac jedną trasa. :D zrobisz jak bedziesz chciał ale przezorny zawsze uprzedzony, lepiej miec je niz nie miec, a obiecuje ci że sie przyzwyczaisz
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez Bostorn » 9/4/2009, 19:33

Dil napisał(a):Bostorn Nie obrazaj mnie. Ja staram sie podchodzic do Waszych zdan (odmiennych od moich) z szacunkiem radze to samo zachowac Tobie i nie zycze soebie tekstow w styliu: "a nie jak taka lalunia co pomalowała paznokietki "


Wybacz nie chciałem Cie obrazic ale to w trosce o twoje bezpieczeństwo


wszystko jest ok do czasu....

peirwszy upadek powazniejszy, noga jakoś nie tak wykręcona i masz...

a do nieszczęścia wiele nie trzeba
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez MadM@rcin » 13/4/2009, 10:33

Tak swoja droga podłacze sie do tematu i zapytam co sadzicie o butach Forma Terrain ?
MadM@rcin
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/4/2008, 17:36
Lokalizacja: ZKA

Postprzez Mosori » 13/4/2009, 11:58

Ja mam takie i moge polecić, spoko buty za spoko kase, jedyne co moge im zarzucić to słabą wodoszczelność...ale i tak polecam :)
Avatar użytkownika
Mosori
Świeżak
 
Posty: 249
Dołączył(a): 5/4/2008, 12:22

Postprzez woj2900 » 13/4/2009, 13:00

to ja ci polece buty sa przejściuwki i w dośc przystepnej cenie napewno wygodniejsze od takich profesionalych mianowiecie:
http://moto.allegro.pl/item608537876_gp ... ml#gallery
Avatar użytkownika
woj2900
Świeżak
 
Posty: 132
Dołączył(a): 26/4/2008, 19:08
Lokalizacja: ptaszkowa

Poprzednia strona


Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê