Zobacz wątek - Ile na zaczęcie z motocyklowym hobby?
NAS Analytics TAG

Ile na zaczęcie z motocyklowym hobby?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Artis » 29/10/2009, 14:35

ja puki nie przyszło mi kupować moto nie myślałem że to jest tak kosztowne nie zdawałem sobie z tegp sprawy... kupiłem moto około 11tys potem przyszła pora na kombi -1500zł kask 1000zł jakies rekawice 200zł butów jeszcze nie mam ale tez min 800-900zł ale na tym nie koniec jesli zaczynasz przygode z moto to masz jeszcze szereg innych wydatków z tym zwiazanych bo przeciez nic nie masz!! a to jakis podnosnik dla latwiejszej eksploatacji, smary, ogolnie kosmetyki jakies, blokade lub lancuch bo przeciez tak nie postawisz w srodku miasta, zalezy wszystko tez jaki moto kupisz moze juz na starcie bedziesz musiał opony zmienic ALE ZA PASJE TRZEBA PLACIC I JA UWAZAM ZE MUSI KOSZTOWAC
Avatar użytkownika
Artis
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19/12/2008, 20:36
Lokalizacja: Wwa


Postprzez miki1406 » 29/10/2009, 14:45

Ja jak zaczynałem zajmować się motocyklami to stykneło 30 zł na silikon, pierścienie, trochę paliwa i dziadka stara wsk'a :-)

aaa i orzeszek :-)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice



Postprzez valhalla » 3/11/2009, 21:25

motor kiedys kupisz sobie moze i nowy, nowej reki nogi czy chocby palca NIGDY nie kupisz
Innocence proves nothing...
valhalla
Świeżak
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4/9/2008, 10:33
Lokalizacja: Łódź

Tez tak mialem...

Postprzez asswhole » 21/11/2009, 17:06

Siema luzaczyna,
a wiec ja mam kuzyna w Sieradzu wiec wiem gdzie to miasto jest - primo
A po drugie ja zaczynalem w tamtym sezonie i wygladalo to tak:

Moto CBR F2 - 6k przy czym crash pady, alarm, olej gratis, oryginalne malowanie, 40tys przejechanych - pierwsze moto na jakim jezdzilem i nie zaluje :D

Sama podroz po moto samochodem i przyjazd w 2 osoby z zakupionym moto z 3-4 stowy. Akurat kupilem od razu moto wiec to byl pierwszy ktory ogladalem. Co by bylo gdybym znowu gdzies daleko jechal?

Przerejestrowanie 120zł jakies. Zmiana opony 100zł. Zmiana klocków hamulcowych 150zł.

Podsumowujac co do tej pory napisalem dodatkowych kosztow przy kupnie motocykla powstalo: 770zł <-- a to jest juz np kask.

Zostalo mi 1000zl na paliwo i brak stroju. No coz stroj sie mialo szczescie i sie pozyczylo i pozostalo tylko czerpac przyjemnosc z jazdy.

Morał:

Przychylam sie do opini kolegow - kasożerne hobby. A majac 8-9k i chcac kupic to wszystko + kombi i reszta wyposazenia - niemozliwe!!! 8) F3 F4 kupisz moze i okazyjnie ale ile bedziesz musial w nie wlozyc to juz tylko Pan na gorze wie :P
asswhole
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 6/6/2009, 11:19

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr