Zobacz wątek - MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI...
NAS Analytics TAG

MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2017, 01:40

Komentatorzy napisał(a):gosciu mowil ze bandit po drobnym szlifie, jak zajechalem na miejsce to sie za głowe chwycilem!!! motocykl mial SPAWANY OGRANICZNIK!!! obraz nędzy i rozpaczy, stracony tylko czas, kilometry i pieniadze<br><hr>Konrad<br>
Komentatorzy napisał(a):HE KONKURENCJA KONKURENCJA... MOTO SPRZEDAŁO SIE JEDNEGO DNIA I IKT INNY GO NIE OGLADAŁ TAZ ZE GRATULUJE WYOBRAZNI. A OGRANICZNIK SKRETU TO JAKIM CUDEM NIE MA BYC SPAWANY? CZYZBY FABRYKA NA KLEJ GO PRZYKLEIŁA?<br><hr>skup motocykli czersk<br>
na pewno juz poszedl?
<a href="https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsf-600-bandit-zarejestrowany-transport-cala-polska-CID5-IDi5rNr.html#a228074745" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsf-600-bandit-zarejestrowany-transport-cala-polska-CID5-IDi5rNr.html#a228074745</a>
jak widze nadal wisi ten zlepek....
oszusci!<br><hr>Konrad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/1/2017, 01:43

<a href="https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsf-600-bandit-zarejestrowany-transport-cala-polska-CID5-IDi5rNr.html#a228074745" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsf-600-bandit-zarejestrowany-transport-cala-polska-CID5-IDi5rNr.html#a228074745</a>
uwaga na to ogłoszenie! spawy ograniczników fabryki są ładne - tu były 'a la mirek z czerska, przestrzegam przed nimi niepotrzebnie kilometry narobilem...<br><hr>Konrad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/1/2017, 09:30

Witam,przestrzegam przed zakupem motocykla w poznaniu na ulicy murawa,sam szrot tam mają a większość stoi pod chmurką na ulicy oszroniałe zawilgocone (syf) a ile puszek po plakach przed domem leży tyle w sklepie nie widziałem,naprawdę odradzam interesy z nimi zaoszczędzicie czas i pieniądze,dawno tyle złomu motocyklowego nie widziałem w jednym miejscu.I nie jestem żadną konkurencją jak podpisują pod dodanymi komentarzami tylko bardzo niezadowolonym na szczęście klientem.<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2017, 09:38

Komentatorzy napisał(a):Witam,przestrzegam przed zakupem motocykla w poznaniu na ulicy murawa,sam szrot tam mają a większość stoi pod chmurką na ulicy oszroniałe zawilgocone (syf) a ile puszek po plakach przed domem leży tyle w sklepie nie widziałem,naprawdę odradzam interesy z nimi zaoszczędzicie czas i pieniądze,dawno tyle złomu motocyklowego nie widziałem w jednym miejscu.I nie jestem żadną konkurencją jak podpisują pod dodanymi komentarzami tylko bardzo niezadowolonym na szczęście klientem.<br><hr>marek<br>
Chyba pan pomylił skupy motocykli<br><hr>kasia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2017, 09:44

Komentatorzy napisał(a):Witam,przestrzegam przed zakupem motocykla w poznaniu na ulicy murawa,sam szrot tam mają a większość stoi pod chmurką na ulicy oszroniałe zawilgocone (syf) a ile puszek po plakach przed domem leży tyle w sklepie nie widziałem,naprawdę odradzam interesy z nimi zaoszczędzicie czas i pieniądze,dawno tyle złomu motocyklowego nie widziałem w jednym miejscu.I nie jestem żadną konkurencją jak podpisują pod dodanymi komentarzami tylko bardzo niezadowolonym na szczęście klientem.<br><hr>marek<br>
chłopie to strona o zupenie innej firmie. Piszesz o ludziach z poznania na stronie przeznaczonej dla firmy z innej czesci polski. A co do firmy z poznania to szkoda gadac. spojrzcie na opisy przy ogłoszeniach . he ... opony bdb a w rzeczywistosci łyse...<br><hr>tomek oborniki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2017, 09:49

Komentatorzy napisał(a):Witam,przestrzegam przed zakupem motocykla w poznaniu na ulicy murawa,sam szrot tam mają a większość stoi pod chmurką na ulicy oszroniałe zawilgocone (syf) a ile puszek po plakach przed domem leży tyle w sklepie nie widziałem,naprawdę odradzam interesy z nimi zaoszczędzicie czas i pieniądze,dawno tyle złomu motocyklowego nie widziałem w jednym miejscu.I nie jestem żadną konkurencją jak podpisują pod dodanymi komentarzami tylko bardzo niezadowolonym na szczęście klientem.<br><hr>marek<br>
Komentatorzy napisał(a):Chyba pan pomylił skupy motocykli<br><hr>kasia<br>
do kasia,dlaczego pomyliłem skupy? przecież byłem tam Poznań ulica murawa 26a część szrotów na podwórzu pod" chmurką" ,część na pasie zieleni między chodnikiem a jezdnią a reszta w "magazynie" z zardzewiałą bramą.<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2017, 10:03

Komentatorzy napisał(a):Witam,przestrzegam przed zakupem motocykla w poznaniu na ulicy murawa,sam szrot tam mają a większość stoi pod chmurką na ulicy oszroniałe zawilgocone (syf) a ile puszek po plakach przed domem leży tyle w sklepie nie widziałem,naprawdę odradzam interesy z nimi zaoszczędzicie czas i pieniądze,dawno tyle złomu motocyklowego nie widziałem w jednym miejscu.I nie jestem żadną konkurencją jak podpisują pod dodanymi komentarzami tylko bardzo niezadowolonym na szczęście klientem.<br><hr>marek<br>
Komentatorzy napisał(a):Chyba pan pomylił skupy motocykli<br><hr>kasia<br>
Komentatorzy napisał(a):do kasia,dlaczego pomyliłem skupy? przecież byłem tam Poznań ulica murawa 26a część szrotów na podwórzu pod" chmurką" ,część na pasie zieleni między chodnikiem a jezdnią a reszta w "magazynie" z zardzewiałą bramą.<br><hr>marek<br>
tak.zgadza sie ale zobacz na poczatek strony to strona odnosnie firmy moto-handel Czersk! Nie ta firma tylko ktos z poznania od poczatku małpuje i niejednokrotnie podaje sie za pana z czerska. Polecam załozyc dodatkowy watek na temat firmy z poznania!<br><hr>kasia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2017, 10:40

Komentatorzy napisał(a):Witam,przestrzegam przed zakupem motocykla w poznaniu na ulicy murawa,sam szrot tam mają a większość stoi pod chmurką na ulicy oszroniałe zawilgocone (syf) a ile puszek po plakach przed domem leży tyle w sklepie nie widziałem,naprawdę odradzam interesy z nimi zaoszczędzicie czas i pieniądze,dawno tyle złomu motocyklowego nie widziałem w jednym miejscu.I nie jestem żadną konkurencją jak podpisują pod dodanymi komentarzami tylko bardzo niezadowolonym na szczęście klientem.<br><hr>marek<br>
Komentatorzy napisał(a):Chyba pan pomylił skupy motocykli<br><hr>kasia<br>
Komentatorzy napisał(a):do kasia,dlaczego pomyliłem skupy? przecież byłem tam Poznań ulica murawa 26a część szrotów na podwórzu pod" chmurką" ,część na pasie zieleni między chodnikiem a jezdnią a reszta w "magazynie" z zardzewiałą bramą.<br><hr>marek<br>
Komentatorzy napisał(a):tak.zgadza sie ale zobacz na poczatek strony to strona odnosnie firmy moto-handel Czersk! Nie ta firma tylko ktos z poznania od poczatku małpuje i niejednokrotnie podaje sie za pana z czerska. Polecam załozyc dodatkowy watek na temat firmy z poznania!<br><hr>kasia<br>
faktycznie ,sorki<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2017, 09:10

nie polecam. Kupiłem u nich bandita, miał być tylko do poprawek "lakierniczych". jak oddałem go do przeglądu do warsztatu okazało się że był składany na sztukę. lagi prostowane w jednej zero oleju, klocki hamulcowe każdy inny oraz wiele innych drobniejszych ukrytych wad. Jeśli ktoś chce u tego sprzedawcy kupić to niech jedzie obejrzeć moto z jakimś dobrym fachowcem.<br><hr>Grzechu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2017, 23:01

kupiłam z tej firmy motocykl i jestem zadowolona stan jest raczej odpowiedni do ceny kilka rzeczy sobie naprawiłam i mogę śmiało polecić tą firmę .<br><hr>monika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Re: MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI...

Postprzez YZF R1 » 16/5/2017, 12:34

Witam

Napiszę kilka słów gdyż czytając wasze komentarze po prostu mi się ulewa...

Ludzie, Facet ma skup/sprzedaż skupuje motocykle głównie powypadkowe lub po jakichś tam przejściach z ubezpieczycielami itp.

Samo to że człowiek ma skup powinno dawać do myślenia że to nie jest komis tym bardziej salon i takich też motocykli należy się spodziewać, wystarczy zerknąć na ofertę tego Sprzedawcy i mniej więcej wiadomo jaki kaliber maszyn On ma, ponadto na zdrowy rozsądek ludzie na Boga, jeśli ktoś ma igłę bezwypadkową to nie sprzedaje jej do skupu za 1/10 Ceny PLS ruszcie głową to naprawę proste.

Ja szukałem sprzęt na tor, znalazłem Hondę 900RR w stanie opłakanym w zasadzie zwłoki (silnik, rama, koła) pytam czy silnik chodzi i czy na oko jest prosta rama, dogadałem wszystko przez telefon, pojechałem na miejsce i zastałym dokładnie to co widziałem w innych ogłoszeniach i to co samo "SKUP" mówi za siebie nie wiem czego tu nie rozumieć??? Odpaliliśmy silnik dogadaliśmy Cenę Facet mi go przywiózł pod dom zszedł z Ceny, wszystko gra. Obecnie kończę powoli budowę mojej Torówki kupiłem sprzęt w sumie za garść drobnych wsadziłem drugie tyle i mam świetny motocykl do Torowania.

jeśli chcecie mieć motocykle bezwypadkowe 15 czy 20 letnie to naprawdę życzę powodzenia i nakłaniam do być realistą. jest wiele firm które sprzedaje motocykle wychuchane Moto44 np itp ale Ceny nie są 2/4 tyś tylko 30/40 tyś.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr