Zobacz wątek - MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI...
NAS Analytics TAG

MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI...

Postprzez Ścigacz » 21/10/2013, 14:11

Dyskusja na temat: MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI CAŁYCH I POWYPADKOWYCH
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
MOTO-HANDEL SKUP SPRZEDAZ MOTOCYKLI CAŁYCH I POWYPADKOWYCH
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 21/10/2013, 14:11

SKUP MOTOCYKLI UŻYWANYCH - Warszawa i mazowieckie

Najlepsze ceny, gotówka do ręki, szybki odbiór!

DZWOŃ: 881209322
<br><hr>Carbonowy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/10/2013, 14:11

SKUP MOTOCYKLI UŻYWANYCH - Warszawa i mazowieckie

Najlepsze ceny, gotówka do ręki, szybki odbiór!

DZWOŃ: 881209322
<br><hr>Carbonowy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2013, 21:47

Komentatorzy napisał(a):SKUP MOTOCYKLI UŻYWANYCH - Warszawa i mazowieckie

Najlepsze ceny, gotówka do ręki, szybki odbiór!

DZWOŃ: 881209322
<br><hr>Carbonowy<br>
pewny skup motocykli tylko SKUP MOTOCYKLI Z CZERSKA !!!!! <a href="http://www.skupmotocykli.eu" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.skupmotocykli.eu</a> 665210601 . absolutnie skupujemy wszystkie motocykle japonskie w kazdym stanie.ODBIÓR GRATIS CAŁY KRAJ. LEGALNA UWOWA KUPNA!GOTÓWKA! całe i powypadkowe. dysponujemy 4 autami ktore dojad w kazde miejsce w kraju 7 dni w tyg. 24 godz na dobe. nie trac czasu na pseudo skupy. dzwon do nas !. 6 rok na rynku mówi sam za siebie. 665210601<br><hr>SKUP CZERSK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/8/2014, 13:49

Komentatorzy napisał(a):SKUP MOTOCYKLI UŻYWANYCH - Warszawa i mazowieckie

Najlepsze ceny, gotówka do ręki, szybki odbiór!

DZWOŃ: 881209322
<br><hr>Carbonowy<br>
Witam

Mama do sprzedania Suzuki Bandita 1200s z 2005 r . Motor jest po wywrotce ma połamany migacz oraz owiewkę prawą oraz do wymiany akumulator. kontak proszę pod nr 668-137-762<br><hr>Bzyń
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2014, 12:59

Chciałbym przestrzec przed firmą moto-handel z Czerska. Kupili ode mnie motocykl Kawasaki ZZR 600 z przebiegiem ponad 60 000 km, a za kilka dni zamieścili na otoMoto ogłoszenie o jego sprzedaży z przebiegiem cofniętym do 34 500 km. Omijajcie tą firmę z daleka!<br><hr>mmmm
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2014, 13:25

Komentatorzy napisał(a):Chciałbym przestrzec przed firmą moto-handel z Czerska. Kupili ode mnie motocykl Kawasaki ZZR 600 z przebiegiem ponad 60 000 km, a za kilka dni zamieścili na otoMoto ogłoszenie o jego sprzedaży z przebiegiem cofniętym do 34 500 km. Omijajcie tą firmę z daleka!<br><hr>mmmm<br>
Witam. Słuchaj gościu a kto teraz nie cofa szaf. Nawet niemcy w Berlinie ( wiem bo byłem osobiście ) kręcili szafy w super furach typu: Audi A6, A8, BMW i Meśki. Robił to gość w porządnym garniturze z laptopem w ręku. Oczywiście był to ob. niemiec. Dopóki ktoś się za to nie weźmie to dalej wszyscy będą kręcić szafy. A propo tego właściciela Moto-Handlu. Odemnie też kupił Hondę CB 1000 po wypadku ale według mnie jest to gość solidny. Przyjedzie pod dom i da dobrą cenę za motocykl, którego na pewno sam nie chciał byś naprawiać w takim stanie. Pozdrawiam, Artur z Płocka.
<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/11/2014, 13:53

Komentatorzy napisał(a):Chciałbym przestrzec przed firmą moto-handel z Czerska. Kupili ode mnie motocykl Kawasaki ZZR 600 z przebiegiem ponad 60 000 km, a za kilka dni zamieścili na otoMoto ogłoszenie o jego sprzedaży z przebiegiem cofniętym do 34 500 km. Omijajcie tą firmę z daleka!<br><hr>mmmm<br>
KOLEGO PO CO MI COFAC PRZEBIEG W POWYPADKOWYM MOTOCYKLU. OGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSTAWIONE INFORMACYJNIE A PRZEBIEG RÓZNI SIE TYLKO KILKOMA KM . Inny jest powód twoich nerwów...<br><hr>skup motocykli czersk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2014, 20:57

Komentatorzy napisał(a):Chciałbym przestrzec przed firmą moto-handel z Czerska. Kupili ode mnie motocykl Kawasaki ZZR 600 z przebiegiem ponad 60 000 km, a za kilka dni zamieścili na otoMoto ogłoszenie o jego sprzedaży z przebiegiem cofniętym do 34 500 km. Omijajcie tą firmę z daleka!<br><hr>mmmm<br>
Komentatorzy napisał(a):KOLEGO PO CO MI COFAC PRZEBIEG W POWYPADKOWYM MOTOCYKLU. OGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSTAWIONE INFORMACYJNIE A PRZEBIEG RÓZNI SIE TYLKO KILKOMA KM . Inny jest powód twoich nerwów...<br><hr>skup motocykli czersk<br>
Witam Pana serdecznie. Czy zrobił Pan już tą HONDĘ CB 1000 (czarną), 1993 rok produkcji, którą kupił Pan odemnie. Jeżeli tak to proszę o zdjęcia lub link oferty. Ponadto proszę o linki innych ofert Pana motocykli. Pozdrawiam, Artur z Płocka.<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/11/2014, 23:15

Komentatorzy napisał(a):Chciałbym przestrzec przed firmą moto-handel z Czerska. Kupili ode mnie motocykl Kawasaki ZZR 600 z przebiegiem ponad 60 000 km, a za kilka dni zamieścili na otoMoto ogłoszenie o jego sprzedaży z przebiegiem cofniętym do 34 500 km. Omijajcie tą firmę z daleka!<br><hr>mmmm<br>
Komentatorzy napisał(a):KOLEGO PO CO MI COFAC PRZEBIEG W POWYPADKOWYM MOTOCYKLU. OGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSTAWIONE INFORMACYJNIE A PRZEBIEG RÓZNI SIE TYLKO KILKOMA KM . Inny jest powód twoich nerwów...<br><hr>skup motocykli czersk<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam Pana serdecznie. Czy zrobił Pan już tą HONDĘ CB 1000 (czarną), 1993 rok produkcji, którą kupił Pan odemnie. Jeżeli tak to proszę o zdjęcia lub link oferty. Ponadto proszę o linki innych ofert Pana motocykli. Pozdrawiam, Artur z Płocka.<br><hr>Artur<br>
witam. Panski motocykl dzien pózniej został sprzedany do swiecia i tam jezzdzi do dzis. pozdr<br><hr>skup motocykli czzzersk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/11/2014, 17:58

Komentatorzy napisał(a):Chciałbym przestrzec przed firmą moto-handel z Czerska. Kupili ode mnie motocykl Kawasaki ZZR 600 z przebiegiem ponad 60 000 km, a za kilka dni zamieścili na otoMoto ogłoszenie o jego sprzedaży z przebiegiem cofniętym do 34 500 km. Omijajcie tą firmę z daleka!<br><hr>mmmm<br>
Komentatorzy napisał(a):KOLEGO PO CO MI COFAC PRZEBIEG W POWYPADKOWYM MOTOCYKLU. OGŁOSZENIE ZOSTAŁO WYSTAWIONE INFORMACYJNIE A PRZEBIEG RÓZNI SIE TYLKO KILKOMA KM . Inny jest powód twoich nerwów...<br><hr>skup motocykli czersk<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam Pana serdecznie. Czy zrobił Pan już tą HONDĘ CB 1000 (czarną), 1993 rok produkcji, którą kupił Pan odemnie. Jeżeli tak to proszę o zdjęcia lub link oferty. Ponadto proszę o linki innych ofert Pana motocykli. Pozdrawiam, Artur z Płocka.<br><hr>Artur<br>
Komentatorzy napisał(a):witam. Panski motocykl dzien pózniej został sprzedany do swiecia i tam jezzdzi do dzis. pozdr<br><hr>skup motocykli czzzersk<br>
Dzięki za informację. Pozdrawiam, Artur z Płocka.<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2014, 18:26

Też się odniosę do firmy moto-handel z Czerska. Wiosną tego roku, kuszony atrakcyjną ceną i ,,bezwypadkowością" motocykla Suzuki wybrałem się do Czerska celem oględzin i ewentualnego kupna motocykla. Na miejscu okazało się, że jego bezwypadkowość jest bajką, a sprzęt jest składakiem z kilku innych. W takim razie postanowiłem obejrzeć inne motocykle oferowane przez tego sprzedawcę. Wszystkie po bliższych oględzinach okazały się być po mocnych przejściach. Właściciel firmy skupuje powypadkowe motocykle z całej Polski, a potem robi składaki i sprzedaje je jako bezwypadkowe w idealnym stanie lub tylko do ,,lekkiej kosmetyki". Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom, bo będziecie na darmo jechać, tak jak ja. W moim przypadku było to ponad 200 km.<br><hr>Piotrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2014, 18:52

Komentatorzy napisał(a):Też się odniosę do firmy moto-handel z Czerska. Wiosną tego roku, kuszony atrakcyjną ceną i ,,bezwypadkowością" motocykla Suzuki wybrałem się do Czerska celem oględzin i ewentualnego kupna motocykla. Na miejscu okazało się, że jego bezwypadkowość jest bajką, a sprzęt jest składakiem z kilku innych. W takim razie postanowiłem obejrzeć inne motocykle oferowane przez tego sprzedawcę. Wszystkie po bliższych oględzinach okazały się być po mocnych przejściach. Właściciel firmy skupuje powypadkowe motocykle z całej Polski, a potem robi składaki i sprzedaje je jako bezwypadkowe w idealnym stanie lub tylko do ,,lekkiej kosmetyki". Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom, bo będziecie na darmo jechać, tak jak ja. W moim przypadku było to ponad 200 km.<br><hr>Piotrek<br>
Nie ukrywam tego iż są bez przygód. Przeczytaj sobie kolego co to znaczy słowo WYPADEK!!!!!!!! porównaj to słowo ze słowani kolizja lub chociazby przewrotka. A to ze chciałes kupic idealny motocykl za 1/2 ceny nie jest moją winą. Nikt do przyjazdu Cie kolego nie zmuszał ani nic nie obiecywał!Szukasz idealnego motocykla zapłac normalną cene.<br><hr>skup motocykli czersk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/12/2014, 19:39

Komentatorzy napisał(a):Też się odniosę do firmy moto-handel z Czerska. Wiosną tego roku, kuszony atrakcyjną ceną i ,,bezwypadkowością" motocykla Suzuki wybrałem się do Czerska celem oględzin i ewentualnego kupna motocykla. Na miejscu okazało się, że jego bezwypadkowość jest bajką, a sprzęt jest składakiem z kilku innych. W takim razie postanowiłem obejrzeć inne motocykle oferowane przez tego sprzedawcę. Wszystkie po bliższych oględzinach okazały się być po mocnych przejściach. Właściciel firmy skupuje powypadkowe motocykle z całej Polski, a potem robi składaki i sprzedaje je jako bezwypadkowe w idealnym stanie lub tylko do ,,lekkiej kosmetyki". Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom, bo będziecie na darmo jechać, tak jak ja. W moim przypadku było to ponad 200 km.<br><hr>Piotrek<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie ukrywam tego iż są bez przygód. Przeczytaj sobie kolego co to znaczy słowo WYPADEK!!!!!!!! porównaj to słowo ze słowani kolizja lub chociazby przewrotka. A to ze chciałes kupic idealny motocykl za 1/2 ceny nie jest moją winą. Nikt do przyjazdu Cie kolego nie zmuszał ani nic nie obiecywał!Szukasz idealnego motocykla zapłac normalną cene.<br><hr>skup motocykli czersk<br>
Jeśli ktoś pisze, że stan jest idealny i jeszcze zapewnia o tym przez telefon, a okazuje się, że motocykl to szrot, który nie powinien być dopuszczony do ruchu, to coś jest nie tak. Może sprzedawca liczy, że jak ktoś przejedzie kilkaset kilometrów to weźmie byle co, żeby nie było, że jechał na darmo... Jeśli szanujecie swój czas i pieniądze to odradzam wyprawę po motocykl do Czerska.<br><hr>Piotrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2015, 15:12

Komentatorzy napisał(a):Też się odniosę do firmy moto-handel z Czerska. Wiosną tego roku, kuszony atrakcyjną ceną i ,,bezwypadkowością" motocykla Suzuki wybrałem się do Czerska celem oględzin i ewentualnego kupna motocykla. Na miejscu okazało się, że jego bezwypadkowość jest bajką, a sprzęt jest składakiem z kilku innych. W takim razie postanowiłem obejrzeć inne motocykle oferowane przez tego sprzedawcę. Wszystkie po bliższych oględzinach okazały się być po mocnych przejściach. Właściciel firmy skupuje powypadkowe motocykle z całej Polski, a potem robi składaki i sprzedaje je jako bezwypadkowe w idealnym stanie lub tylko do ,,lekkiej kosmetyki". Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom, bo będziecie na darmo jechać, tak jak ja. W moim przypadku było to ponad 200 km.<br><hr>Piotrek<br>
Kupiłem w 2011 u niego gsxf był ok, na następny rok kupiłem gsxr i masakra, cały olej po drodze wywalił, bo się okazało, że silnik był klejony :( Chciałem oddać itd. ale na fakturze gościu zawsze wystawia dużo niższą cenę (inaczej nie sprzeda), więc bym nie odzyskał całej kasy. A w ogłoszeniu było i na miejscu mówione, że tylko zewnętrznie plastiki połamane i nic więcej, a silnik i rama BDB. Niestety człowiek się skusi na trochę niższa cenę i trafia na krętacza.<br><hr>moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/1/2015, 15:29

Komentatorzy napisał(a):Też się odniosę do firmy moto-handel z Czerska. Wiosną tego roku, kuszony atrakcyjną ceną i ,,bezwypadkowością" motocykla Suzuki wybrałem się do Czerska celem oględzin i ewentualnego kupna motocykla. Na miejscu okazało się, że jego bezwypadkowość jest bajką, a sprzęt jest składakiem z kilku innych. W takim razie postanowiłem obejrzeć inne motocykle oferowane przez tego sprzedawcę. Wszystkie po bliższych oględzinach okazały się być po mocnych przejściach. Właściciel firmy skupuje powypadkowe motocykle z całej Polski, a potem robi składaki i sprzedaje je jako bezwypadkowe w idealnym stanie lub tylko do ,,lekkiej kosmetyki". Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom, bo będziecie na darmo jechać, tak jak ja. W moim przypadku było to ponad 200 km.<br><hr>Piotrek<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupiłem w 2011 u niego gsxf był ok, na następny rok kupiłem gsxr i masakra, cały olej po drodze wywalił, bo się okazało, że silnik był klejony :( Chciałem oddać itd. ale na fakturze gościu zawsze wystawia dużo niższą cenę (inaczej nie sprzeda), więc bym nie odzyskał całej kasy. A w ogłoszeniu było i na miejscu mówione, że tylko zewnętrznie plastiki połamane i nic więcej, a silnik i rama BDB. Niestety człowiek się skusi na trochę niższa cenę i trafia na krętacza.<br><hr>moto<br>
jak piszesz takie głupoty i oskarżasz kogos to podpisz sie imieniem i nazwiskiem. nie przypominam sobie takiej sytuacji. nawet nie zadzwonieś.wiec uwarzam ze sprawy nie było. łatwo kogos oskarzac i psuć opinie.szczególnie jak sie tez handluje...<br><hr>skupmotocykiczersk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2015, 08:18

Komentatorzy napisał(a):Też się odniosę do firmy moto-handel z Czerska. Wiosną tego roku, kuszony atrakcyjną ceną i ,,bezwypadkowością" motocykla Suzuki wybrałem się do Czerska celem oględzin i ewentualnego kupna motocykla. Na miejscu okazało się, że jego bezwypadkowość jest bajką, a sprzęt jest składakiem z kilku innych. W takim razie postanowiłem obejrzeć inne motocykle oferowane przez tego sprzedawcę. Wszystkie po bliższych oględzinach okazały się być po mocnych przejściach. Właściciel firmy skupuje powypadkowe motocykle z całej Polski, a potem robi składaki i sprzedaje je jako bezwypadkowe w idealnym stanie lub tylko do ,,lekkiej kosmetyki". Nie dajcie się zwieść ogłoszeniom, bo będziecie na darmo jechać, tak jak ja. W moim przypadku było to ponad 200 km.<br><hr>Piotrek<br>
Komentatorzy napisał(a):Kupiłem w 2011 u niego gsxf był ok, na następny rok kupiłem gsxr i masakra, cały olej po drodze wywalił, bo się okazało, że silnik był klejony :( Chciałem oddać itd. ale na fakturze gościu zawsze wystawia dużo niższą cenę (inaczej nie sprzeda), więc bym nie odzyskał całej kasy. A w ogłoszeniu było i na miejscu mówione, że tylko zewnętrznie plastiki połamane i nic więcej, a silnik i rama BDB. Niestety człowiek się skusi na trochę niższa cenę i trafia na krętacza.<br><hr>moto<br>
Komentatorzy napisał(a):jak piszesz takie głupoty i oskarżasz kogos to podpisz sie imieniem i nazwiskiem. nie przypominam sobie takiej sytuacji. nawet nie zadzwonieś.wiec uwarzam ze sprawy nie było. łatwo kogos oskarzac i psuć opinie.szczególnie jak sie tez handluje...<br><hr>skupmotocykiczersk<br>
Czyli jak zmieniam po sezonie motor na mocniejszy to zaraz jestem handlarzem?? Po prostu pierwszy moto od ciebie był ok., ale niestety drugi już nie (szkoda, że nie pierwszy, bo był dużo tańszy). Klejenie było świeże, a silnik dostał po wywrotce, ale zapewniałeś, że tylko plastiki popękane, jak w większości przypadków u ciebie "rama i silnik BDB".
Kończę temat bo dość się nadenerwowałem już te parę lat temu.<br><hr>moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2015, 02:14

OSZUŚCI!!! MOTOCYKL MIAŁ BYĆ BEZWYPADKOWY, RAMA KRZYWA (TYLNY STELAŻ) ABSOLUTNIE NIE POLECAM, CAŁY MALOWANY<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/5/2015, 06:19

Komentatorzy napisał(a):OSZUŚCI!!! MOTOCYKL MIAŁ BYĆ BEZWYPADKOWY, RAMA KRZYWA (TYLNY STELAŻ) ABSOLUTNIE NIE POLECAM, CAŁY MALOWANY<br><hr>Artur<br>
?????????????? jaki motocykl masz na mysli?????? czyzbys marna konkurencja był????<br><hr>skupmotocykiczersk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2015, 09:41

witam
sprzedałem tej firmie tdm 900 z 2004 roku rej wa 8018 z przebiegiem 81700 km jest teraz wystawiony na allegro z deklarowanym przebiegiem 55000 km moto dostało strzał w tył posiadam potwierdzenie rzeczoznawcy odnośnie przebiegu i uszkodzeń na przeglądzie z 2014 04 22 przebieg był spisany i wynosił ok 73000 km
id: 6001366519<br><hr>lvkas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr