Zobacz wątek - Polski Żużel - Co zmienić?
NAS Analytics TAG

Polski Żużel - Co zmienić?

Dla fanów czarnego sportu
_________

Postprzez amadeus » 14/4/2008, 15:16

oczywiście zgadzam się z tymi dwoma problemami postawionymi w poście,
teraz jeszcze na dodatek w Polsce cholernym problemem jest korupcja. mam nadzieję, że żużel nigdy nie skończy tak jak polska piłka nożna bo to by był upadek.
na razie nie jest jednak tak źle, czasem dla relaksu tworzę swó wirtualny team i wybieram takich zawodników jakich lubie i gram czysto, bez presji. może to nie jest rozwiązanie idealne ale dla relaksu polecam
www.wygrajligezuzla.pl
amadeus
amadeus
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/4/2008, 15:05


Postprzez młodyyzf » 14/5/2008, 20:46

Najlepsze jest rozwiązanie jeden zagraniczny. Później KSM no i wszystko jasne drużyna będzie musiała korzystać z młodych. Zwłaszcza
drużyna w 2 lidze i 1. Wiadomo drużyny które kupią dobry skład seniorów będą i tak mieli podstawowego juniora no i jeszcze będzie rezerwa.
!!!_MŁODYyzf_!!!
Avatar użytkownika
młodyyzf
Świeżak
 
Posty: 120
Dołączył(a): 8/5/2008, 19:29
Lokalizacja: Racibórz


Postprzez Namorzyn » 15/5/2008, 21:55

Piłka straciła mnustwo przez korupcje... Mam nadzieje ze w zuzlu nigdy do tego nie dojdzie... Jestem za najgorszym karaniu za korupcje w sporcie, jak za morderstwo- bo to jest zabijanie sportu. Sam przezywałem z KMO afere korupcujna- Cały klub stracił przez kilka osób który proponowały , dla mnie smieszne pieniądze za zrezygnowanie z E-ligi... zreszta sprawa chyba znana...
Kawasaki Er 5 2000r "Wisienka"


"Raz pod wozem, raz nawozem.."
Avatar użytkownika
Namorzyn
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:11
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez miszczu » 16/5/2008, 12:30

Tak, ale tego nigdy nie możesz być pewien :?. Z korupcją jest ten problem, że pojawia się wszędzie tam gdzie są pieniądze. Im w żużlu będzie lepiej, tym większa szansa, że zjawią się nieuczciwi faceci :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
miszczu
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15/5/2008, 11:39

Postprzez Namorzyn » 16/5/2008, 22:12

Tu masz racje. Zawsze znajdzie sie ktos kto zapłaci i ktos kto weźmie...
Kawasaki Er 5 2000r "Wisienka"


"Raz pod wozem, raz nawozem.."
Avatar użytkownika
Namorzyn
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 12/5/2008, 19:11
Lokalizacja: Kalisz

Poprzednia strona


Powrót do Żużel



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr