Zobacz wÄ…tek - www.******
NAS Analytics TAG

www.******

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2016, 12:22

Komentatorzy napisał(a):Nie polecam. Klientowi ustawowo przysługuje prawo do zwrotu towaru i otrzymania zwrotu gotówki, w tym sklepie proponują rekompensatę w postaci bonu czego klient dowiaduje się dopiero kiedy towar chcę zwrócić, w regulaminie nie ma o tym żądnego zapisu. Sklep łamie przepisy prawa kupujących i własny regulamin, gdy klient domaga się ich egzekwowania otrzymuje od śmiesznego prezesika zaproszenie do sądu. Jeśli ktoś lubi kupować przez internet i nie mieć możliwości zwrotu lub walczyć o nią w sądach to polecam<br><hr>Maciej<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja jestem mega zadowolona... To jest na serio super sklep i mają swoje zasady, tak jak każdy.. ja nigdy nie miałam z nimi problemu zawsze mozna się dogadać. Wieć nie wiem dlaczego takie bzdury piszecie... zawsze trafisz na jakąś promocję ;) pracownicy sa bardzo sympatyczni i cierpliwi w stosunku do klienta. ja na pewno będę tam robić zakupy jak najdłużej się da... nigdzie nie znajdziesz takiego drugiego sklepu. Serdecznie polecam!<br><hr>moto girl<br>
Komentatorzy napisał(a):Zapomniałaś dodać że w nim pracujesz. Dostałaś/eś premię od prezesika za pisanie takich pięknych opini?<br><hr>Maciej <br>
jestem po prostu zadowoloną klientką ;) dlatego ich bronię, nie każdy kto pisze dobre opinie musi byc pracownikiem.. ale w twojej głowie chyba tak...
<br><hr>motogirl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/11/2016, 13:55

Komentatorzy napisał(a):Pracownicy tego złodziejskiego sklepu bardzo się starają i na każdą negatywną opinie od klienta piszą dwie swoje. Żenada! RADZĘ UNIKAĆ nie trzymają się własnego regulaminu a klientowi pozostaje dociekać swoich praw w sądzie. <br><hr>Maciej <br>
Nigdy nie zawiodłem się na tym sklepie, nie wie co przeskrobali albo i nie, ale ja jestem zadowolony ;) Darmowa dostawa, zamawianie i odbieranie w wybranych sklepach to wszystko jest dla nas, dla klientów, a wy tak narzekacie jaki to on nie jest zły... masakra.. JA POLECAM! <br><hr>Grzesiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/12/2016, 16:08

Ehh.. czemu jest tak, że naród Polski ciągle ... ciągle.. narzeka ? Nigdy nikomu nie idzie dogodzić, jak czytam te opinie mam wrażenie, że poruszam się wśród gimbazy, która nie dostała kieszonkowego :P
Mnie się tam wszystko podoba, fakt czasem czekam dłużej na paczkę ale dostałem ostatnio super gifta za ten czas i jestem zadowolony. Najważniejsze jest to.. że mam do czynienia tam z motocyklistami --- czytaj "MOTOCYKLISTAMI" a nie ze sprzedawcami, którzy wciskają mi na siłę pierdoły nie związane z moto.. Dla mnie ok i polecam zwłaszcza jak ktoś jest świeży w tym temacie. <br><hr>Blustar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2016, 18:19

Komentatorzy napisał(a):Ehh.. czemu jest tak, że naród Polski ciągle ... ciągle.. narzeka ? Nigdy nikomu nie idzie dogodzić, jak czytam te opinie mam wrażenie, że poruszam się wśród gimbazy, która nie dostała kieszonkowego :P
Mnie się tam wszystko podoba, fakt czasem czekam dłużej na paczkę ale dostałem ostatnio super gifta za ten czas i jestem zadowolony. Najważniejsze jest to.. że mam do czynienia tam z motocyklistami --- czytaj "MOTOCYKLISTAMI" a nie ze sprzedawcami, którzy wciskają mi na siłę pierdoły nie związane z moto.. Dla mnie ok i polecam zwłaszcza jak ktoś jest świeży w tym temacie. <br><hr>Blustar<br>
Po prostu ludzie tacy są... albo konkurencja albo się mszczą.. ludziom nigdy nie dogodzisz, nawet jak by wszystko za darmo było... hahah wtedy i tak by było dla nich źle, pewnie też by narzekali jak małe dzieci, ja osobiście trzymam kciuki za ############## ;)<br><hr>konot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/1/2017, 19:22

UWAGA NA SKLEP www.##############, OMIJAĆ TEN SKLEP Z DALEKA! ZamówiÅ‚em spodnie (Czas wysyÅ‚ki: od 24h) i… czekaÅ‚em 2,5 miesiÄ…ca aby usÅ‚yszeć, że nie sÄ… w stanie wywiÄ…zać siÄ™ z zamówienia. Termin dostawy spodni wielokrotnie przekÅ‚adany i za każdym razem zapewnienia, że na pewni już bÄ™dÄ…… ZamówiÅ‚em wiÄ™c spodnie w innym sklepie i po dwóch tygodniach już byÅ‚y. PRZESTRZEGAM PRZED SKLEPEM ############## PONIEWAÅ» NIE REALIZUJÄ„ ZAMÓWIEŃ.<br><hr>Grzegorz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2017, 21:50

Komentatorzy napisał(a):Ehh.. czemu jest tak, że naród Polski ciągle ... ciągle.. narzeka ? Nigdy nikomu nie idzie dogodzić, jak czytam te opinie mam wrażenie, że poruszam się wśród gimbazy, która nie dostała kieszonkowego :P
Mnie się tam wszystko podoba, fakt czasem czekam dłużej na paczkę ale dostałem ostatnio super gifta za ten czas i jestem zadowolony. Najważniejsze jest to.. że mam do czynienia tam z motocyklistami --- czytaj "MOTOCYKLISTAMI" a nie ze sprzedawcami, którzy wciskają mi na siłę pierdoły nie związane z moto.. Dla mnie ok i polecam zwłaszcza jak ktoś jest świeży w tym temacie. <br><hr>Blustar<br>
ludzie są różni, ale przeważająca większość z nich, do niej zalicza się personel i cała firma motoakcesoria, zachowuje się co najmniej nieodpowiedzialnie.
oszukiwanie, lub też balansowanie na krawędzi handlu i złodziejstwa jest już w tej firmie procedurą i polityką wyznawaną chyba przez ich właścicieli, skoro wydają na to zgodę
jest całe mnóstwo komentarzy negatywnych.
pozytywne... nie wiem, kto je tworzy, może personel firmy a może pojednyczy klienci, którzy naprawdę mieli dużo szczęścia
kupujesz kurtkę czarną dostajesz białą
buty nr 44 a dostajesz 42 - czy mam sobie palce upierd....ć?
a na zwrot kasy, którą przelałeś przedpłatą czekasz 30 dni ... ROBOCZYCH
dopiero wezwanie do zapłaty skłania ich do zwrotu pieniędzy
omijać, omijać i jeszcze raz omijać szerokim łukiem<br><hr>michal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2017, 14:48

Komentatorzy napisał(a):Ehh.. czemu jest tak, że naród Polski ciągle ... ciągle.. narzeka ? Nigdy nikomu nie idzie dogodzić, jak czytam te opinie mam wrażenie, że poruszam się wśród gimbazy, która nie dostała kieszonkowego :P
Mnie się tam wszystko podoba, fakt czasem czekam dłużej na paczkę ale dostałem ostatnio super gifta za ten czas i jestem zadowolony. Najważniejsze jest to.. że mam do czynienia tam z motocyklistami --- czytaj "MOTOCYKLISTAMI" a nie ze sprzedawcami, którzy wciskają mi na siłę pierdoły nie związane z moto.. Dla mnie ok i polecam zwłaszcza jak ktoś jest świeży w tym temacie. <br><hr>Blustar<br>
Rozumiem wszystko, ale jeśli chwalą się, że są autoryzowanym dystrybutorem firmy Louis i na przesyłki czeka się 20 dni to chyba lekka przesada? Sam kupuję czasami w Louisie w DE i maks 4 dni z wysyłką. Więc się nie dziwię, że ludzi szlak trafia bo to powinno tyle trwać a nie prawie miesiąc. W końcu w UE jestesmy.<br><hr>Janek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê