Zobacz wÄ…tek - www.******
Advertisement
NAS Analytics TAG

www.******

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/8/2014, 13:19

Zdecydowanie polecam sklep.Towar zgodny z opisem,bardzo szybka przesyłka.<br><hr>Alicja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/8/2014, 11:46

Bardzo szybka realizacja zamówienia, możliwy odbiór w sklepie stacjonarnym, co oszczędza czas stania w kolejce na poczcie i koszty przesyłki, POLECAM! :) <br><hr>Marta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/11/2014, 16:40

Firma solidna, zawsze kontaktuje się z klientem nawet gdy występuje problem z zamówieniem tak jak było to w moim przypadku, dostałem super zamiennik (akum) no i super gratis :)
Dzięki serdeczne SZCZERZE POLECAM sklep ##############
Pozdrowienia dla załogi sklepu KATOWICKIEGO - super ekipa <br><hr>Rudy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez jestka » 27/11/2014, 12:28

ważne żeby znaleźć dobrą i uczciwą firmę.
jestka
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/11/2014, 12:26

Postprzez Komentatorzy » 2/5/2015, 14:34

Komentatorzy napisał(a):Firma solidna, zawsze kontaktuje się z klientem nawet gdy występuje problem z zamówieniem tak jak było to w moim przypadku, dostałem super zamiennik (akum) no i super gratis :)
Dzięki serdeczne SZCZERZE POLECAM sklep ##############
Pozdrowienia dla załogi sklepu KATOWICKIEGO - super ekipa <br><hr>Rudy<br>
Dziękujemy i również pozdrawiamy :) Ekipa z Katowic <br><hr>Salon Katowice
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2015, 18:07

NIE POLECAM łożyłem zamówienie na szybę m MRA do Hayabusy w promocji cena z przesyłka 178 zł Pani zadzwoniła i powiedziała mi ze na szybę muszę poczekać max 5 tygodni ale zapewniła mnie ze cena nie ulegnie zmianie zrobiłem przelew , po południu dzwoni kto inny i mówi że cena za szybę jednak się zmieni i muszę zapłacić 336 zł. Bo Pani która dzwoniła rano się pomyliła zapewniając mnie o cenie szybki. I że albo oddają mi kase, albo dadzą mi rabat 10%. W żaden inny sposób nie szło sie dogadać i to ze kupiłem ja na akcji promocyjnej nie ma żadnego znaczenia. Cena sie zmienia i tyle. !!!<br><hr>Marcin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/12/2015, 10:37

Jestem ich stałym klientem i mogę ich polecić. Dobry kontakt , wysyłka na czas i możliwość negocjacji ceny ale przede wszystkim naprawdę duży wybór ale przez to, ze współpracują z Louisem . Tak więc polecam <br><hr>Ducati
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2015, 09:22

Nie wiem co to za sklepik na zdjęciu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie w Warszawie. Zrobiłam zakupy, miło spędziłam czas i dostałam mega rabat. Czego chcieć więcej? :) Polecam!<br><hr>nowackaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2015, 09:22

Nie wiem co to za sklepik na zdjęciu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie w Warszawie. Zrobiłam zakupy, miło spędziłam czas i dostałam mega rabat. Czego chcieć więcej? :) Polecam!<br><hr>nowackaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2015, 09:22

Nie wiem co to za sklepik na zdjęciu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie w Warszawie. Zrobiłam zakupy, miło spędziłam czas i dostałam mega rabat. Czego chcieć więcej? :) Polecam!<br><hr>nowackaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2015, 09:22

Nie wiem co to za sklepik na zdjęciu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie w Warszawie. Zrobiłam zakupy, miło spędziłam czas i dostałam mega rabat. Czego chcieć więcej? :) Polecam!<br><hr>nowackaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/12/2015, 09:22

Nie wiem co to za sklepik na zdjęciu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie w Warszawie. Zrobiłam zakupy, miło spędziłam czas i dostałam mega rabat. Czego chcieć więcej? :) Polecam!<br><hr>nowackaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2016, 14:07

Z całego serca odradzam robienia zakupów w tym sklepie. Realizowanie zamówień na czas i ten sklep to dwie różne rzeczy.
Po niemal miesiącu oczekiwania na przesyłkę postanowiłem zapytać, co się z nią dzieje. Dostałem odpowiedź, iż w przyszły weekend ma być już w sklepie. Mimo wszystko postanowiłem wybaczyć im ten błąd i czekałem cierpliwie na przesyłkę. Kiedy po tygodniu nie było o niej słychać, zapytałem ponownie o status zamówienia, po czym dostałem odpowiedź, iż jeszcze nie została wysłana. Stanowczo ODRADZAM robienia zakupów na tej stronie.<br><hr>apriliarider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2016, 14:07

Z całego serca odradzam robienia zakupów w tym sklepie. Realizowanie zamówień na czas i ten sklep to dwie różne rzeczy.
Po niemal miesiącu oczekiwania na przesyłkę postanowiłem zapytać, co się z nią dzieje. Dostałem odpowiedź, iż w przyszły weekend ma być już w sklepie. Mimo wszystko postanowiłem wybaczyć im ten błąd i czekałem cierpliwie na przesyłkę. Kiedy po tygodniu nie było o niej słychać, zapytałem ponownie o status zamówienia, po czym dostałem odpowiedź, iż jeszcze nie została wysłana. Stanowczo ODRADZAM robienia zakupów na tej stronie.<br><hr>apriliarider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/11/2016, 16:59

Nie polecam. Klientowi ustawowo przysługuje prawo do zwrotu towaru i otrzymania zwrotu gotówki, w tym sklepie proponują rekompensatę w postaci bonu czego klient dowiaduje się dopiero kiedy towar chcę zwrócić, w regulaminie nie ma o tym żądnego zapisu. Sklep łamie przepisy prawa kupujących i własny regulamin, gdy klient domaga się ich egzekwowania otrzymuje od śmiesznego prezesika zaproszenie do sądu. Jeśli ktoś lubi kupować przez internet i nie mieć możliwości zwrotu lub walczyć o nią w sądach to polecam<br><hr>Maciej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/11/2016, 17:38

Komentatorzy napisał(a):Nie polecam. Klientowi ustawowo przysługuje prawo do zwrotu towaru i otrzymania zwrotu gotówki, w tym sklepie proponują rekompensatę w postaci bonu czego klient dowiaduje się dopiero kiedy towar chcę zwrócić, w regulaminie nie ma o tym żądnego zapisu. Sklep łamie przepisy prawa kupujących i własny regulamin, gdy klient domaga się ich egzekwowania otrzymuje od śmiesznego prezesika zaproszenie do sądu. Jeśli ktoś lubi kupować przez internet i nie mieć możliwości zwrotu lub walczyć o nią w sądach to polecam<br><hr>Maciej<br>
Ja jestem mega zadowolona... To jest na serio super sklep i mają swoje zasady, tak jak każdy.. ja nigdy nie miałam z nimi problemu zawsze mozna się dogadać. Wieć nie wiem dlaczego takie bzdury piszecie... zawsze trafisz na jakąś promocję ;) pracownicy sa bardzo sympatyczni i cierpliwi w stosunku do klienta. ja na pewno będę tam robić zakupy jak najdłużej się da... nigdzie nie znajdziesz takiego drugiego sklepu. Serdecznie polecam!<br><hr>moto girl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/11/2016, 17:42

Stanowczo POLECAM!!! nie ma drugiego takiego sklepu jak ten, jak robić zakupy za super cenę i jakość to tylko w ##############! Nigdy nie było z nimi problemu ;) Są bardzo mocnym sklepem, gdy nie ma czegos w jednym to bez problemu zamawiają ci innego, czekasz 2-3 i masz co chcesz. Jak najbardziej POLECAM<br><hr>boymotor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2016, 22:44

Pracownicy tego złodziejskiego sklepu bardzo się starają i na każdą negatywną opinie od klienta piszą dwie swoje. Żenada! RADZĘ UNIKAĆ nie trzymają się własnego regulaminu a klientowi pozostaje dociekać swoich praw w sądzie. <br><hr>Maciej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2016, 22:47

Komentatorzy napisał(a):Nie polecam. Klientowi ustawowo przysługuje prawo do zwrotu towaru i otrzymania zwrotu gotówki, w tym sklepie proponują rekompensatę w postaci bonu czego klient dowiaduje się dopiero kiedy towar chcę zwrócić, w regulaminie nie ma o tym żądnego zapisu. Sklep łamie przepisy prawa kupujących i własny regulamin, gdy klient domaga się ich egzekwowania otrzymuje od śmiesznego prezesika zaproszenie do sądu. Jeśli ktoś lubi kupować przez internet i nie mieć możliwości zwrotu lub walczyć o nią w sądach to polecam<br><hr>Maciej<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja jestem mega zadowolona... To jest na serio super sklep i mają swoje zasady, tak jak każdy.. ja nigdy nie miałam z nimi problemu zawsze mozna się dogadać. Wieć nie wiem dlaczego takie bzdury piszecie... zawsze trafisz na jakąś promocję ;) pracownicy sa bardzo sympatyczni i cierpliwi w stosunku do klienta. ja na pewno będę tam robić zakupy jak najdłużej się da... nigdzie nie znajdziesz takiego drugiego sklepu. Serdecznie polecam!<br><hr>moto girl<br>
Zapomniałaś dodać że w nim pracujesz. Dostałaś/eś premię od prezesika za pisanie takich pięknych opini?<br><hr>Maciej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2016, 22:52

Komentatorzy napisał(a):Stanowczo POLECAM!!! nie ma drugiego takiego sklepu jak ten, jak robić zakupy za super cenę i jakość to tylko w ##############! Nigdy nie było z nimi problemu ;) Są bardzo mocnym sklepem, gdy nie ma czegos w jednym to bez problemu zamawiają ci innego, czekasz 2-3 i masz co chcesz. Jak najbardziej POLECAM<br><hr>boymotor<br>
Wystarczy napisać jeden negatywny komentarz a pracownicy sklepu szybciutko napiszą dwa niezwykle superlatywnie opisujące ich śmieszny sklepik. Mogliście chociaż zrobić jakąś przerwę czasową pomiędzy nimi. Pewnie prezesik bardzo zadowolony z waszych starań. NIE POLECAM <br><hr>Maciej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê