Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Zasady Motocyklizmu
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Zasady Motocyklizmu

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:28

Czytając komentarze na stronach Ścigacza i innych portali, przestaję powoli wierzyć w szansę na powstanie w Polsce społeczności motocyklowej mówiącej jednym głosem. Przynajmniej w sprawach, które powinny być ważne dla wszystkich kierowników jednośladów, niezależnie czy to Trampkarze, Tłuczki czy Plastiki. Bez mówienia jednym głosem zawsze będziemy grupą wariatów, dawców i tym co się tylko śpieszy. A to jest właśnie na rękę wielu instytucjom.
Poza tym uważam, że to właśnie motocykliści mogliby wpłynąć na mentalność i zachowania wszystkich użytkowników pojazdów mechanicznych, przyczynić się do leczenia kompleksów u tych, którzy myślą, że zmienią swoją rzeczywistość naciskając gaz i wymuszając żeby być "pierwszym".
Niestety zarówno w polityce jak i tutaj potrafimy tylko "filozować" i narzekać.
Autorom portalu życzę silnego ducha i wytrwałości w tym co robią. Bo robią dużo dobrego.
P.S. O tym, że białe jest białe też trzeba ludziom przypominać, bo z czasem tracą orientację. Tak też sprawa się ma z Zasadami motocyklizmu.<br><hr>Wojtek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:38

Komentatorzy napisał(a):Może by przelać te zasady na vlepki??:P<br><hr>pablito<br>
popieram <br><hr>Matteo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 21:40

ostatnia mi sie podoba , dodałbym w nawiasie " są tacy uczestnicy ruchu którzy chcą cie zabic " z doswiadczenia wiem , przyjemny artykuł , nie podoba mi sie jedynie treść niektórych komentarzy , polacy to smutni ludzie ciągle narzekaja<br><hr>ktosiek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 22:44

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Wystarczy użyć mózgu, ot cały sekret i nie potrzeba złotych myśli w stylu demotywatory. A teksty typu R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY są po prostu idiotyczne i nie rozumiem do koga mają one trafić. Jeżeli do gimnazjalistów, to ok. Tylko zróbcie drugi portal np: gimnazjum-scigacz.pl, bo przez takie teksty uwierz, że dużo tracicie. Nie zrozum mnie źle, lubię odwiedzać Wasz portal, dużo fajnych rzeczy można się dowiedzieć, ale jak odpalam ściga lub wchodzę na FB i widzę te bzdury, to uwierz że nie mam ochoty do Was wracać i aż kusi mnie, aby odkliknąć lubię to! <br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):A co jeśli w tym, co mówisz nie ma racji? Co wtedy? Co jeśli teksty nie są idiotyczne? Pomyślałeś o tym? Wiesz ile moich dni rozpoczyna się od przeczytania na jakimś lokalnym portalu, że jakiś gówniarz zabił się na sportowym motocyklu? Nie oceniaj wszystkiego i wszystkich swoim pryzmatem.<br><hr>Boczo<br>
Boczo wybacz, ale chyba mam prawo do mojej własnej subiektywnej opinii, prawda? Dlatego proszę nie mierz mnie swoją miarą. Uwierz, że nie chce się z Tobą "bić" na argumenty, bo to nie ma najmniejszego sensu. Jeżeli jednak myślisz, że te ckliwe teksty uchronią ludzi czytaj tych gówniarzy pozbawionych odrobinę zdrowego rozsądku przed rozbiciem się na sportowym motocyklu na najbliższej latarni, to niestety jesteś w błędzie. Ba Twoja naiwność jest w tym temacie większa niż Ci się wydaje. W tym całym wywodzie chciałbym podkreślić, że nie tędy droga....chyba nie po to tak ciężko pracujecie by zyskać myślę rzesze milionów fanów dwóch kółek, aby teraz chrzanić takie farmazony. Nie mamy po 10 lat Boczo. Ścigaczu, ogarnij się! <br><hr>LoGaN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 22:48

Komentatorzy napisał(a):ostatnia mi sie podoba , dodałbym w nawiasie " są tacy uczestnicy ruchu którzy chcą cie zabic " z doswiadczenia wiem , przyjemny artykuł , nie podoba mi sie jedynie treść niektórych komentarzy , polacy to smutni ludzie ciągle narzekaja<br><hr>ktosiek<br>
Tak samo jak możesz dodać "jestem tempom strzałą" jeżeli naprawdę tak myślisz. Jak mamy nie być smutni skoro taki typ jak Ty piszę pierdoły typu " są tacy uczestnicy ruchu którzy chcą cie zabic ". Weź chłopcze kakao, które Ci zrobiła mama i lepiej idź już spać. Jutro musisz wstać do szkoły. Bądź wypoczęty! :)<br><hr>LoGan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 23:42

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
Komentatorzy napisał(a):Powiedz mi koleżko, czego pragniesz, a twoje życzenie będzie dla mnie rozkazem. Gdybyś miał problemy, a sądzę, że masz i to spore, na górze jest taki pasek z wiadomościami itd. Mało tego, najedź kursorem na Wiadomości i odpal Polecamy, a potem sobie poscrolluj. Masz tam dużo ciekawych rzeczy.<br><hr>Boczo<br>
Widzi Pan, aby zaskarbić sobie czytelników trzeba się do nich odnosić przede wszystkim z szacunkiem - bo dzięki nim macie kasę z tego co robicie. Wypowiedzi w takim stylu na pewno nie zaskarbią większej rzeszy fanów.
(Nim zostanę posądzony o całkowity brak wiedzy/doświadczenia nt. prowadzenia portalu chciałbym zaznaczyć iż jest tylko to moja skromna prywatna opinia)<br><hr>Joe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2013, 23:45

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
Komentatorzy napisał(a):Powiedz mi koleżko, czego pragniesz, a twoje życzenie będzie dla mnie rozkazem. Gdybyś miał problemy, a sądzę, że masz i to spore, na górze jest taki pasek z wiadomościami itd. Mało tego, najedź kursorem na Wiadomości i odpal Polecamy, a potem sobie poscrolluj. Masz tam dużo ciekawych rzeczy.<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Widzi Pan, aby zaskarbić sobie czytelników trzeba się do nich odnosić przede wszystkim z szacunkiem - bo dzięki nim macie kasę z tego co robicie. Wypowiedzi w takim stylu na pewno nie zaskarbią większej rzeszy fanów.
(Nim zostanę posądzony o całkowity brak wiedzy/doświadczenia nt. prowadzenia portalu chciałbym zaznaczyć iż jest tylko to moja skromna prywatna opinia)<br><hr>Joe<br>
Cholera, 2 razy zaskarbić. Potraktujmy to drugie jako = "zgromadzą"<br><hr>Joe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 08:29

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
Z tymi Twitterami, Facebookami i temu podobnymi też mnie już krew zalewa. Np. "Minister Sikorski poinformował na Twitterze". No kurcze, czy minister nie potrafi już czegokolwiek powiedzieć face to face? Czy nie możemy/nie potrafimy już ze sobą normalnie rozmawiać? Bez Facebook'a i Twitter'a? Mnie to też razi i tu się z Tobą zgadzam. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 15:18

A wg mnie bardzo fajne zasady, ogólnie wszystkie dobre, ale bardzo mi się podobała nr 7 - ojciec dzieli pasję z dzieckiem.<br><hr>Tata i motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 20:22

Cześć! jestem Maciek, zamierzam kupić pierwszy motocykl. Rozumiem, że te zasady są ironiczne? Bo chce kupić R1 i kuzyn mówi ze ograne. LWG !!! xD^^<br><hr>Mac
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 20:51

Komentatorzy napisał(a):Cześć! jestem Maciek, zamierzam kupić pierwszy motocykl. Rozumiem, że te zasady są ironiczne? Bo chce kupić R1 i kuzyn mówi ze ograne. LWG !!! xD^^<br><hr>Mac<br>
ja też chciałem, i kupiłem Suzuki SV 650s - może nie uwierzysz jakie to moto ma przyśpieszenie od świateł do świateł
nie jedna R1 odpada. Różnica robi się dopiero pow. 160km/h gdzie R1 znika, ale wracając do tematu
jak kupujesz dla V-max to nie wróże długiej pomyślniej jazdy (niestety 90% się rozbija i w dobrym wypadku kończy w
szpitalu), jak szukasz przyśpieszenia to choćby taka SV spełni w 100% twoje wymagania<br><hr>biker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 21:22

Komentatorzy napisał(a):Cześć! jestem Maciek, zamierzam kupić pierwszy motocykl. Rozumiem, że te zasady są ironiczne? Bo chce kupić R1 i kuzyn mówi ze ograne. LWG !!! xD^^<br><hr>Mac<br>
Komentatorzy napisał(a):ja też chciałem, i kupiłem Suzuki SV 650s - może nie uwierzysz jakie to moto ma przyśpieszenie od świateł do świateł
nie jedna R1 odpada. Różnica robi się dopiero pow. 160km/h gdzie R1 znika, ale wracając do tematu
jak kupujesz dla V-max to nie wróże długiej pomyślniej jazdy (niestety 90% się rozbija i w dobrym wypadku kończy w
szpitalu), jak szukasz przyśpieszenia to choćby taka SV spełni w 100% twoje wymagania<br><hr>biker<br>
co za brednie z tym przyspieszaniem "od swiatel do swiatel"- chyba trafiales na jezdzcow r1 z zaawansowanym parkinsonem....<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 21:26

Komentatorzy napisał(a):Boczo, poważnie? Czasami mam wrażenie, że piszesz/piszecie dla przedszkolaków. Szkoda czasu i energii na takie bzdury, no chyba, że chcecie ściągnąć na portal dzieci i dla nich piszecie te bzdury...<br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):To są dla Ciebie bzdury?! R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY, UWAZAJ JAK JEDZIESZ Z PASAZEREM. To są bzdury?!<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Wystarczy użyć mózgu, ot cały sekret i nie potrzeba złotych myśli w stylu demotywatory. A teksty typu R1 NIE NADAJE SIE NA 1 MOTO, UWAZAJ NA CIEZAROWKI, NIE MYSL ZE JESTES NIESMIERTELNY są po prostu idiotyczne i nie rozumiem do koga mają one trafić. Jeżeli do gimnazjalistów, to ok. Tylko zróbcie drugi portal np: gimnazjum-scigacz.pl, bo przez takie teksty uwierz, że dużo tracicie. Nie zrozum mnie źle, lubię odwiedzać Wasz portal, dużo fajnych rzeczy można się dowiedzieć, ale jak odpalam ściga lub wchodzę na FB i widzę te bzdury, to uwierz że nie mam ochoty do Was wracać i aż kusi mnie, aby odkliknąć lubię to! <br><hr>LoGaN<br>
Komentatorzy napisał(a):A co jeśli w tym, co mówisz nie ma racji? Co wtedy? Co jeśli teksty nie są idiotyczne? Pomyślałeś o tym? Wiesz ile moich dni rozpoczyna się od przeczytania na jakimś lokalnym portalu, że jakiś gówniarz zabił się na sportowym motocyklu? Nie oceniaj wszystkiego i wszystkich swoim pryzmatem.<br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Boczo wybacz, ale chyba mam prawo do mojej własnej subiektywnej opinii, prawda? Dlatego proszę nie mierz mnie swoją miarą. Uwierz, że nie chce się z Tobą "bić" na argumenty, bo to nie ma najmniejszego sensu. Jeżeli jednak myślisz, że te ckliwe teksty uchronią ludzi czytaj tych gówniarzy pozbawionych odrobinę zdrowego rozsądku przed rozbiciem się na sportowym motocyklu na najbliższej latarni, to niestety jesteś w błędzie. Ba Twoja naiwność jest w tym temacie większa niż Ci się wydaje. W tym całym wywodzie chciałbym podkreślić, że nie tędy droga....chyba nie po to tak ciężko pracujecie by zyskać myślę rzesze milionów fanów dwóch kółek, aby teraz chrzanić takie farmazony. Nie mamy po 10 lat Boczo. Ścigaczu, ogarnij się! <br><hr>LoGaN<br>
tezy red. Boczo o fajnosci materialu sa nie do obronienia - artykul moze w zamierzeniu mial byc na wesolo, ale jest to suchar w stylu familiady<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/11/2013, 22:37

Komentatorzy napisał(a):Cześć! jestem Maciek, zamierzam kupić pierwszy motocykl. Rozumiem, że te zasady są ironiczne? Bo chce kupić R1 i kuzyn mówi ze ograne. LWG !!! xD^^<br><hr>Mac<br>
Komentatorzy napisał(a):ja też chciałem, i kupiłem Suzuki SV 650s - może nie uwierzysz jakie to moto ma przyśpieszenie od świateł do świateł
nie jedna R1 odpada. Różnica robi się dopiero pow. 160km/h gdzie R1 znika, ale wracając do tematu
jak kupujesz dla V-max to nie wróże długiej pomyślniej jazdy (niestety 90% się rozbija i w dobrym wypadku kończy w
szpitalu), jak szukasz przyśpieszenia to choćby taka SV spełni w 100% twoje wymagania<br><hr>biker<br>
Komentatorzy napisał(a):co za brednie z tym przyspieszaniem "od swiatel do swiatel"- chyba trafiales na jezdzcow r1 z zaawansowanym parkinsonem....<br><hr>txa<br>
160km/h to na pierwszym biegu można zrobić.<br><hr>lolek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Re: <i>[biblioteka]</i> Zasady Motocyklizmu

Postprzez RSSSS » 19/11/2013, 23:03

Ścigacz napisał(a):Dyskusja na temat: Zasady Motocyklizmu
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Zasady Motocyklizmu
;
;
;
;
Jedynka kłóci się już z dwójką i z czternastką, bo jak ten jeden raz w życiu zaszalejesz i kupisz coś bezsensownego (Supersport) na pierwsze moto...? :wink:
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2013, 09:59

Komentatorzy napisał(a):Cześć! jestem Maciek, zamierzam kupić pierwszy motocykl. Rozumiem, że te zasady są ironiczne? Bo chce kupić R1 i kuzyn mówi ze ograne. LWG !!! xD^^<br><hr>Mac<br>
Człowieku na pierwsze moto masz zamiar kupić takie bydle? Na pierwsze moto to nie polecałbym nawet r6. Wg. mnie na pierwsze moto GS 500. Co do SV może być ona niebezpieczna. Jeśli chcesz litra to najpierw kup choćby to r6(zawsze to mniejsze, słabsze)<br><hr>Mlody505
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2013, 11:56

Komentatorzy napisał(a):Cześć! jestem Maciek, zamierzam kupić pierwszy motocykl. Rozumiem, że te zasady są ironiczne? Bo chce kupić R1 i kuzyn mówi ze ograne. LWG !!! xD^^<br><hr>Mac<br>
Komentatorzy napisał(a):ja też chciałem, i kupiłem Suzuki SV 650s - może nie uwierzysz jakie to moto ma przyśpieszenie od świateł do świateł
nie jedna R1 odpada. Różnica robi się dopiero pow. 160km/h gdzie R1 znika, ale wracając do tematu
jak kupujesz dla V-max to nie wróże długiej pomyślniej jazdy (niestety 90% się rozbija i w dobrym wypadku kończy w
szpitalu), jak szukasz przyśpieszenia to choćby taka SV spełni w 100% twoje wymagania<br><hr>biker<br>
Może to było R125, a nie R1? SV650 powyżej 8.000 rpm nie przyspiesza. Co innego SV1000. :)<br><hr>biker 2.0
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2013, 12:03

To jest poważna informacja, czy news z d**py, żeby reklamodawcy rzucali kasę? Jutro wrzucicie kolejne "mity", "zasady", "niezbędniki" oraz inne "memy" bez żadnej wartości merytorycznej.<br><hr>biker 2.0
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2013, 17:06

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka, że portal zasypuje nas ostatnimi czasami toną shitu zamiast napisać rzadziej jeden artykuł a dobry. O profilu na Facebooku już nie wspomnę...<br><hr>Joe<br>
Komentatorzy napisał(a):No dziesięc przykazań to raczej to nie jest..:) każdy kto mysli to nie potrzebuje tych porad.Przy okazji zgoda,poziom przekazu "pseudo zasad"równa się z desperacką chęcią podkreślenia istnienia portalu w sieci...poziom się zaniżył.To juz nie jest ten Ścigigacz..smutne<br><hr>Czytelnik<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie musimy desperacko podkreślać istnienia portalu w sieci :-) <br><hr>Boczo<br>
To po co ta odpowiedż panie redaktorze..<br><hr>Czytelnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/11/2013, 18:17

Komentatorzy napisał(a):To jest poważna informacja, czy news z d**py, żeby reklamodawcy rzucali kasę? Jutro wrzucicie kolejne "mity", "zasady", "niezbędniki" oraz inne "memy" bez żadnej wartości merytorycznej.<br><hr>biker 2.0<br>
Ścigacz.pl/Wiadomości

Åšcigacz.pl/Testy

Ścigacz.pl/Motocykle używane

.. i wiele, wiele więcej. Użyj paska na górze strony :)

Pozdro<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê