Zobacz wÄ…tek - Kawa dla 18- latki ?
NAS Analytics TAG

Kawa dla 18- latki ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez kelso » 22/10/2013, 12:19

miałem przyjemność ostatnio pojeździć troszkę kawą 250...bardzo fajny sprzęt :) dla poczatkujacej osoby dostarczy dużo wrażeń i pomoże w nauce jazdy i w przewidywaniu pewnych rzeczy... :D
moja luba ktora ma 163 wzrostu i jakies 47 żywej wagi dosiadała ten sprzęt normalnie, więc sądzę, że nie będziesz miała problemu z jazdą...moto jest lekkie i zwrotne, przy czym ciężko je z równowagi wytracic.
Jeździłem tez ostatnio CBR125R i powiem, że też fajny sprzęt. Wielkości porównywany do ninjy 250, aczkowlwiek wiadomo silnik troche słabszy...ale zeby nie było do miasta nadaje się świetnie...moze popatrz na cbr ale z większym silnikiem 8)
kelso
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30/6/2012, 13:25


Postprzez hala96 » 23/10/2013, 17:55

Czyli 50 i 125 odpuszczam. Dzięki wielkie ! A po tych CBR popatrzę ale wydaje mi sie,że jednak zostanę przy kawie :) Jak tylko coś zakupie na pewno się tu pochwale :D
Avatar użytkownika
hala96
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12/9/2013, 18:14
Lokalizacja: Zakopane


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê
cron