Zobacz wÄ…tek - OSTRZEGAM !!! PILNE !!!! Zabieranie prawka... ??? :(
NAS Analytics TAG

OSTRZEGAM !!! PILNE !!!! Zabieranie prawka... ??? :(

O wszystkim
_________

Postprzez Wiewiór81 » 24/6/2006, 09:41

To żadna tajemnica w pewnych kręgach :)
Na jesieni powstanie w policji grupa, nazywana roboczo "Grupa Wsparcia WRD KSP" - w sumie dwuznaczna nazwa :twisted: , która będzie się zajmować ściganiem motocyklistów i gości, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.
Policjanci, którzy będą tam pracować to wymiatacze z kompanii motocyklowej WRD, którzy zresztą od ponad miesiąca szkolą się w Legionowie na tą okoliczność.
KSP już zakupiła pilotażowo 30 motocykli na ich potrzeby, niestety marka i model nie są mi jeszcze znane :)

Teraz możecie pisać, że to plotka, ale ja wiem o tym bezpośrednio od komendanta WRD w stołecznej :)

Pozdro, WR81
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz


Postprzez maciekspd » 24/6/2006, 10:00

no to bedzie ciekawie ale chłoopaki niebójmy sie mamy znajomosci wiewiór81 kazdego z dołka wyciagnie:) a tak na serio to mam nadzieje ze kupili sobie 30 wuesek:) bo jak cos podchodzącego pod litra to bedzie kiepsko..a swoja drogą niesądze ze motocyklista nawet policjant bedzie gnoił motocykliste no chyba ze to debil co na gumie po ludziach jezdzi:)


pzdr
chcesz jechac wolniej...to zwolnij ....chcesz jechac szybciej to w Å‚eb sie pierdolnij
maciekspd
Świeżak
 
Posty: 117
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:55
Lokalizacja: zza okna twojej sypialni


Postprzez isa » 24/6/2006, 10:26

Biedne chlopaki jestescie z tymi niebieskimi jak mnie zatrzymali sciagam kask włosy blondi się wysypaly.... slodkie oczka wyciagam dowod skuterka a tu nie ma..... diabli posiali i prawko też w domku zostalo ale pelne zrozumienie i w przyjażni się rozstalismy :twisted: mam nadzieję ,że na motorze to tez tak podziała ale na pewno nie bedę jezdzic jak wariat i uciekać....... a potem po sądach :shock: pozdrowienia isa
iza
isa
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29/3/2006, 15:51
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Ghost » 24/6/2006, 18:18

ale gdzie ta grupa powstaje? W Warszawie tylko czy we wszystkich wiekszych miastach?
Ghost
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30/4/2006, 23:21

Postprzez spider » 24/6/2006, 20:26

30 na Polskę to trochę mało ... nie jest tak zle
spider
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14/6/2006, 17:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maÅ‚y » 23/7/2006, 11:05

Panowie, jestem zapalonym motocyklistą, co więcej jeżdze bez prawa jazdy na motocykl, ale przepisy znam bo jestem Policjantem hehe.

PomogÄ™ Wam w tym temacie...

Według art. 97 albo 92 § 1 k.w. dalej art. 20, art. 31 ust. 1 pkt 1, art. 63 ust. 2 pkt 4 i ust. 3 pkt 2 lit. d p.r.d. albo § 27 lub § 31 ust. 1 z.s.d.
czyli we wszystkich artykułach nie ma nic o zabraniu prawa jazdy przy nadmiernej prędkości.
Zabieranie prawa jazdy może być użyte tylko i wyłącznie przez policjanta któremu podpadliście...taka prawda, bo Wy możecie go pozwać a on zacznie dochodzić przeciwko Wam, że byliście pod wpływem alkoholu i powodowaliście zagrożenie ruchu drogowego a nawet pieszego.

Więc podsumowując, oficjalnie nie można zabrać komuś prawa jazdy ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI, ale wchodzą punkty karne.
za przekroczenie 50km/h do 10 pkt. karnych oraz według art. 97 albo art. 92 § 1
mandant nawet do 500 zł.


Pozdrawiam, i życzę spokojnej i dobrej drogi ;]
Nie dajcie się złapać.
mały
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 23/7/2006, 10:52
Lokalizacja: Pionki

Postprzez po_prostu_ja » 23/7/2006, 13:28

Wiewiór81 napisał(a):KSP już zakupiła pilotażowo 30 motocykli na ich potrzeby, niestety marka i model nie są mi jeszcze znane :)



maciekspd napisał(a): bo jak cos podchodzącego pod litra to bedzie kiepsko..



gdzies czytalem ze policja zakupiła hondy cb 1300 140km v-max 250km/h od0-100 km/h w 3 s.

ja zakup moto i zarobienie prawka mam dopiero w pnach a dokladniej wiosna 2007, i tak sie zastanawiam skad sie biora tacy co uciekaja, przeciez to nie ma najmniejszego sensu... a Ci co siadaja na moto bez prawka to juz naprawde... i dziwi mnie ich tlumaczenie wole te 700 zl wydac na moto, skoro taki ma 20k na sprzet to co przez 700 zł nie kupi tego swojego wymarzonego przecinaczka? Wydaje mi sie ze oni poprostu nie posiadaja anio odwagi ani zdolonsci aby zdac prawko. Jezeli chodzi o zabieranie prawka to uwazam ze jezeli ktos stawia moto na kolo i jedzie tak na zwyklej drodze to powinno mu sie je zabierac, nie mam nic przeciwko takiej zabawie ale w odpowiednich miejscach...
po_prostu_ja
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8/7/2006, 19:57

Postprzez mar111cin » 23/7/2006, 13:37

Mnie tylko w sumie dziwi po co policja kupywała takie motory. W moim mniemaniu policjant nie powinien puścić się w pościg za takimi delikwentami z paru powodów:
-w jaki sposób go zatrzyma?
-dosportowej litrówki troche temu daleko i tamten mu przy większej prędkości odejdzie
-pościgi przy dużych prędkościach raczej nie sa bezpieczne i moga wpaść na siebie
-po co ryzykowac zycie policjanta? zawsze mozna delikwentowi zrobic zdjecie i przyjsc na herbatke do domu

(nie mówię że ja jeżdże przepisowo, już dostałem mandat, bardzo duże prędkości też mi się zdarzają, że taryfikator mały, ale to jednak jest niebezpieczne takie pościgi)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez krzybiel » 23/7/2006, 16:13

Po części wszyscy mamy rację w swoich wypowiedziach, a prawda jest taka, że wystarczy dać smerfowi pięć dyszek w łapę i można śmigać dalej.
Zawsze tak robimy z przyjaciółmi i zawsze jest tak samo. Czy Wy się jeszcze naprawdę nie zorientowaliście, że w tym kraju rządzi prymitywna chołota ( tak , tak kaczki, to o Was) i wszyscy biorą w łapę.
Niedługo pozwolą nam jeździć tylko po polach leppera :-)
Pozdro dla wszystkich posiadaczy i fanów Yamahy i wszystkiego co się kula na dwóch kołach.
Avatar użytkownika
krzybiel
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9/3/2006, 19:36
Lokalizacja: WLKP

Postprzez HANS » 23/7/2006, 16:51

jeszcze trochę i nas zaczną rozstrzeliwać za przekroczenie prędkości :D :D :D
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez fazer 600 (98koni) » 23/7/2006, 17:25

niech robią co chcą ale najpierw niech nas złapią ja sie ich nieboje ani chyba nikt z tego forum


CHWDPolocji jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fazer 600 (98koni)
Świeżak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:32

Postprzez Kwazi » 23/7/2006, 17:27

fazer 600 (98koni) napisał(a):niech robią co chcą ale najpierw niech nas złapią ja sie ich nieboje ani chyba nikt z tego forum


CHWDPolocji jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Skończony burak...!!
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Szafa » 23/7/2006, 18:06

Nie no fazer ty to jestes jakis inny. Wogule wiesz co ty gadasz?
Ty chyba naprawde dziecko male jestes! Jak slucham takich jak ty to pekam ze smiechu. :twisted:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Zwierzu » 23/7/2006, 18:38

czy na tym forum sÄ… sami moralizatorzy ?

btw spieprzenie przed policjÄ… daje takiego kopa :P prawie jak pierwsza 12tka i pierwsze hajtniecie sie na stelarzu
Avatar użytkownika
Zwierzu
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:29
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Szafa » 23/7/2006, 18:53

Ej nikt tutaj nie mowi o uciekaniu przed policja tylko o fazerze tym malym dzieciaku.A kto chce to niech sobie ucieka kto broni? :D
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Bunny » 23/7/2006, 21:38

fazer - ku**a weź nic nie pisz! Jakiś niepełnosprytny jesteś mośku. Teksty na poziomie podstawówki albo i niżej.
Hans - Ty to samo, zmień tego siga bo chyba nie znasz fukcji policji łamago.
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez przemekorlik » 4/8/2008, 15:17

Wiewiór81 napisał(a):Na jesieni powstanie w policji grupa, nazywana roboczo "Grupa Wsparcia WRD KSP" - w sumie dwuznaczna nazwa :twisted: , która będzie się zajmować ściganiem motocyklistów i gości, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach samochodowych.
Policjanci, którzy będą tam pracować to wymiatacze z kompanii motocyklowej WRD, którzy zresztą od ponad miesiąca szkolą się w Legionowie na tą okoliczność.
KSP już zakupiła pilotażowo 30 motocykli na ich potrzeby, niestety marka i model nie są mi jeszcze znane :)


Ostatnio byłem w serwisie YAMAHA i tam goście przygotowywali fazery dla policji. Wyglądały naprawdę konkretnie. Najnowsze modele FZ1 FAZER, a nie musze mówić jakie to ma osiągi. Dodatkowo je podrasowali więc podobno latają jak szalone. Wspominali coś właśnie, że do Legionowa pojadą.

Dodatkowo odnośnie uciekanie przed policją opowiem o mojej ostatniej przygodzie. Mam jeden aktualny mandat 10 pkt + 500 zł za nie małe przekroczenie więc staram się teraz tak bardzo nie szaleć. Ostatnio miałem pecha i na pustej, długie i szerokiej drodze jade sobie jakieś 120 Km/h (ograniczenie do 50). Zupełnie spokojnie, pełen relaks i tu nagle wyskakuje z suszarką smerf. Nie dużo myśląc zachamowałem, zawróciłem i podjeżdzam do nich. Sprawdzili dokumenty i wszystko OK. Zaczeliśmy gadać o motorach i o tym, że fajnie że się zatrzymałem bo nie musieli mnie ścigać :D . Po rozmowie powiedzieli, że jestem w porządku i dostaje 100 zł i 2 punkty (normalnie powinno być 10pkt. i 500 zł bo było 118 Km/h na 50) :lol: . Popieram zatrzymywanie się bo zawsze coś można się dogada. Dla ludzi, którzy nie boją się podjąć ryzyka i nie mają nic do stracenia (utrata prawka, spora grzywna, zatrzymanie lub w najgorszym przypadku wypadek z różnym skutkiem) uciekcza jest ok, ale dla ludzi którzy jedna mają coś do stracenia chyba oczywiste jest, żeby się lepiej zatrzymać.
Life isn't the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away!
Avatar użytkownika
przemekorlik
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Szopekk » 4/8/2008, 18:30

Wiewiór81 napisał(a):Wierzcie lub nie, ale policja szykuje pewną niespodziankę wszystkim mądralom, uciekającym czy ścigającym się po ulicach... i to już niedługo :)



u nas policja tez tym straszyla.....

mam plan :D ide do policji dostane FZ1 i bede sie z chlopakami ganial niby jako poscig :) haha waha za darmo , za gumowanie i przekroczenie predkosci nic mi nie zrobia ........ hahaha chce do policji :D

ale tak na serio policjanci maja rodziny i do poscigow musieli by miec pojebanych ludzi tak samo jak ci co uciekaja... zaden policjant nie bedzie ryzykowal zycia zeby zlapac jakiegos pojeba....poczeka pare dni i zajedzie na miejsce gdzie on sie zatrzyma raz na zawsze bo znowu bedzie uciekal...taka jest prawda skupiasz sie tylko nad ucieczka a wtedy duzo nie trzeba....

a co do zatrzymywania prawka to jesli cos takiego by weszlo to tak:

* teraz powiecmy 50% lata bez prawka ,
* wprowadza od 24lat prawko bedzie latalo bez uprawnien z 70% jak nie wiecej
*a jak zaczna zabierac za predkosc to bez prawka bedzie smigac 95%...

np. u mnie w miescie nie ma nawet co probowac uciekac...bo nie zdarzysz wrocic a juz beda pod domem bo znaja kazdego...lepiej starac sie cos zagadac i negocjowac :)
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez YZF R1 » 4/8/2008, 18:57

Z tego co ja wiem to prawko zabierać mogą wszystkim kto przekroczy 2 krotnie dozwoloną prędkość czyli np ograniczenie do 70 jedziesz 140 i z prawkiem można się pożegnać...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Szopekk » 4/8/2008, 19:01

wiem zapytam przy nastepnej kontroli (bo mamy z chlopakami dosc czesto :D i staly tekst :

Masz zapierdalac??? jedz za miasto :)
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na górê